آخرین اخبار از میشیگان، ورزش، تجارت و سرگرمی در ساعت 6:20 بعد از ظهر EST

[ad_1]

AP-US-2020-CENSU-DETROIT

گزارش: سرشماری 2020 ممکن است هزاران نفر را در دیترویت از دست داده باشد

محققان استخدام شده توسط این شهر می گویند که اداره سرشماری بیش از 8 درصد از خانه های اشغال شده در 10 محله دیترویت را در سرشماری سال 2020 شمارش کرده است. آنها پنجشنبه گفتند که اگر این درصد نظارت در سراسر شهر اعمال شود، این می تواند به این معنی باشد که ده ها هزار موتور ساکنان شهر گم شده اند. مایک دوگان، شهردار دیترویت می‌گوید که اگر نتایج سرشماری در طول فرآیند تجدیدنظر تغییر نکند، دیترویت شکایت خواهد کرد. سرشماری سال 2020 نشان می دهد که دیترویت 639000 نفر جمعیت دارد، در حالی که برآوردها از سال 2019 جمعیت شهر را 670000 نفر نشان می دهد. جفری مورنوف، محقق دانشگاه میشیگان، می‌گوید چنین افت بزرگی غیرممکن است. آژانس آمار می گوید در تلاش است تا به ادعاهای شهر پاسخ دهد.

زمان سخت – میشیگان

بادهای وحشی جریان برق را قطع کردند، سقف مدرسه را پاره کردند. ده ها گاو مرده

SAND LAKE، میشیگان (AP) – بادهای شدید برق بیش از 150000 مشتری را در میشیگان قطع کرد. روز پنجشنبه یک مدرسه در شهرستان ماسکگون سقف خود را از دست داد و ده ها گاو در یک مزرعه لبنی تلف شدند. تیم باتلر وقتی توضیح داد که چگونه کارگرانش پس از سقوط یک تیر برق روی انبار شیردوشی در شهرستان نیویورک جان سالم به در بردند، احساساتی شد. باتلر می گوید این یک معجزه است که کارگرانش فرار کرده اند. سرعت وزش باد در غرب و شمال میشیگان از 60 مایل در ساعت فراتر رفت. سقف مدرسه ابتدایی Edgewood پاره شد، هرچند دانش آموزی در آن زمان حضور نداشت. Consumers Energy از قطع برق در مناطق خدماتی غربی و شمالی خود خبر می دهد. دبیرستان های شبه جزیره علیا برخی از بازی های بسکتبال را به دلیل تبدیل شدن باران به برف لغو کردند.

مدارس کشتار ویروسی-دیترویت

مدارس دولتی دیترویت نیاز به واکسیناسیون کارکنان تا 18 فوریه دارند

دیترویت (AP) – تمام معلمان و کارمندان در ناحیه عمومی مدارس دولتی دیترویت باید تا 18 فوریه به طور کامل واکسینه شوند. هیئت مدرسه شهرستان روز پنجشنبه دستور جدید را تصویب کرد. مقامات منطقه می گویند که دوره جدید بر درصد کمی از کارمندانی که واکسینه نشده اند تأثیر می گذارد. کارکنان ممکن است از معافیت پزشکی و شرعی برخوردار شوند، اما باید به طور مرتب آزمایش شوند و تحت پوشش قرار گیرند. طی جلسه ای در 14 دسامبر، زمانی که هیئت مدیره مدرسه برای اولین بار سیاست جدید را بررسی کرد، سرپرست نیکلای ویتی گفت 150 مورد مثبت افراد واکسینه نشده، 483 دانش آموز و 99 کارمند را مجبور به قرنطینه در سال تحصیلی جاری کرده است.

مدارس – تهدیدهای خشونت

مدارس در پاسخ به تهدیدات TikTok امنیت را افزایش می دهند

معلمان در پاسخ به هشدار انتشارات TikTok درباره تیراندازی و تهدید بمب گذاری در مدارس سراسر کشور در روز جمعه، برنامه هایی را برای افزایش امنیت اعلام کردند، زیرا مقامات به والدین اطمینان دادند که نشریات ویروسی معتبر تلقی نمی شوند. نشریات در اینترنت هشدار می دهند که بسیاری از مدارس مورد تیراندازی و تهدید بمب گذاری قرار خواهند گرفت. این تهدیدها پس از تیراندازی مرگبار در مدرسه ای در میشیگان و به دنبال آن تهدید به الگوبرداری از مدارس در سراسر کشور، جرقه بسیاری از معلمان را برانگیخت. TikTok گفت که در حال همکاری با مجریان قانون برای تحقیق است. این نشریات روند نگران کننده ای را دنبال می کند که باعث می شود دانش آموزان در پاسخ به چالش های رسانه های اجتماعی عمل کنند.

AP-US-DANGEROUS-PIPELINES

ایالات متحده خواستار استانداردهای ایمنی بالاتر برای خطوط لوله بیشتر است

تراورس سیتی، میخ. (AP) – یک فرمان جدید فدرال مستلزم استانداردهای ایمنی بالاتر برای خطوط لوله انتقال نفت و سایر مایعات خطرناک از مناطق حساس است. اداره ایمنی خطوط لوله و مواد خطرناک ایالات متحده این قانون را روز پنجشنبه صادر کرد. این منطقه دریاچه‌های بزرگ، آب‌های ساحلی دریایی و سواحل را به‌عنوان مناطقی با «تأثیر زیاد» شناسایی می‌کند که نشت‌ها می‌توانند باعث آسیب جدی شوند. اپراتورها باید این مناطق را در برنامه هایی که بر یکپارچگی خط لوله نظارت می کنند، بگنجانند. این آژانس تخمین می زند که 2905 مایل (4675 کیلومتر) دیگر از خطوط لوله مایع خطرناک، عمدتا در امتداد خلیج مکزیک پوشش داده خواهد شد.

AP-US-NATIONAL-POPULAR-VOTE-MICHIGAN

گروه میشیگان مناقصه را برای انتخاب برنده محبوب ملی به تعویق انداخته است

لانسینگ، میشیگان (AP) – گروهی از برنامه‌های توزیع طومار برای رای‌گیری در سال 2022 برای اعطای آرای انتخاباتی در میشیگان به نامزد ریاست‌جمهوری که آرای مردمی ملی را به دست آورده بود، در صورت پیوستن تعداد زیادی از ایالت‌ها به این پیمان، صرف نظر کردند. در عوض، سازمان دهندگان بر روی رای گیری در سال 2024 تمرکز خواهند کرد. این ابتکار که در سپتامبر آغاز شد، انتقاد قانونگذاران جمهوری خواه و حزب جمهوری خواه ایالات متحده را برانگیخت. این جنبش در صورتی موفق خواهد بود که کشورهای عضو حداقل 270 رای الکترال – حداقل آستانه برای تضمین ریاست جمهوری – به صندوق بیندازند. اکنون تعداد آنها 195 است. در این قرن دو بار بازنده رأی مردم رئیس جمهور می شود.

فرماندار میشیگان 2020 را انتخاب کنید

گروه Pro-Whitmer تبلیغاتی را برای تبلیغ بازپرداخت 400 دلاری بیمه اجرا می کند

لنسینگ، میشیگان (AP) – یک گروه دموکرات متحد با فرماندار گوتن ویتمر در طول فصل جام برای تبلیغ بازپرداخت بیمه آتی 400 دلار برای وسیله نقلیه راننده میشیگان تبلیغاتی را اجرا می کند. هجوم دموکرات ها اولین حمله تلویزیونی در رقابت برای فرمانداری است، 11 ماه قبل از انتخاب مجدد او در شرایط سخت میان مدت. ویتمر، که قانون نرخ‌های پایین‌تر برای بیمه خودرو را امضا کرده است، در تبلیغی که توسط شاخه‌ای از انجمن فرمانداران دموکرات حمایت می‌شود، نمایش داده می‌شود. ویتمر می‌گوید مردم می‌توانند با حمایت از یوتا برای شکست اوهایو موافقت کنند و پس از «سال‌ها پرداخت بیش از حد برای بیمه خودرو»، مستحق استراحت هستند.

AP-CB-HAITI-USA-HOSTAGE

پلیس گفت که تمامی اعضای گروه مبلغان آمریکایی در هائیتی آزاد شده اند

پورت او پرینس، هائیتی (AP) – اعضای باقی مانده یک گروه مبلغان مستقر در ایالات متحده که دو ماه پیش ربوده شده بودند، آزاد شدند. این به گفته این گروه و پلیس هائیتی است. سخنگوی پلیس ملی هائیتی روز پنجشنبه به آسوشیتدپرس تایید کرد که دیگر گروگان ها آزاد شده اند، اما جزئیات بیشتری را بلافاصله ارائه نکرد. وزارت کمک به مسیحیان مستقر در اوهایو بیانیه ای صادر کرد و گفت که 12 گروگان باقی مانده «آزاد هستند!» این مبلغان توسط باند 400 Mawozo در 16 اکتبر ربوده شدند. این گروه متشکل از 16 آمریکایی و یک کانادایی دارای پنج فرزند از جمله یک کودک 8 ماهه است. راننده هائیتی آنها نیز ربوده شد.

هواپیماهای بدون سرنشین پیدا شد

استخوان های یک دانش آموز اهل U of M که هواپیمای او سقوط کرد شناسایی شد

ساگیناو، میشیگان (AP) – مقامات می گویند استخوان های انسانی پیدا شده در مرکز شهر میشیگان، استخوان های خلبانی است که ظاهراً هنگام پرواز از هواپیمای خود پریده است. کلانتر شهرستان Saginaw روز پنجشنبه تایید کرد که استخوان های کشف شده در 9 سپتامبر 2018 در شهر Chapin به طور مثبت به عنوان استخوان های سین رونگ 27 ساله شناسایی شده است. رونگ دانشجوی دکترا در دانشگاه میشیگان بود که در مارس 2017 هنگام پرواز با سسنا اجاره ای ناپدید شد. هواپیما از Ann Arbor خارج شده بود و به شمال میشیگان سفر می کرد. هواپیما ظاهرا سوختش تمام شده و به منطقه جنگلی نزدیک ماراتون، انتاریو، در شمال شبه جزیره علیا سقوط کرده است.

کارمندان دولت – پرداخت

کارگران دولتی 5 درصد افزایش دریافت خواهند کرد. 16 ژوئن تعطیلات با حقوق است

لنسینگ، میشیگان (AP) – کارکنانی که برای دولت ایالتی کار می کنند، در اکتبر آینده تحت قراردادهای کاری جدید 5 درصد افزایش دریافت خواهند کرد. کمیسیون خدمات ملکی میشیگان این هفته قراردادهای چانه زنی دسته جمعی سه ساله را تصویب کرد. کارگران غیر اتحادیه نیز 5 درصد افزایش حقوق دریافت خواهند کرد. در اکتبر 2023، کارگران اتحادیه 2 درصد افزایش دریافت خواهند کرد. ایالت و اتحادیه‌ها بعداً بر سر دستمزدها برای سال 2024 به توافق خواهند رسید. دادگاه همچنین موافقت کرد که از مرخصی استحقاقی ژوئن استفاده کند و هشت ساعت مرخصی استحقاقی برای کارگران برای شرکت در مراسم تشییع جنازه والدین، همسر، برادر یا خواهر یا فرزند خود را مجاز کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıVozol 2200Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizipalhipercasino bedava bonusümraniye escort