آخرین تصمیم بزرگ DA: مقصر دانستن ترامپ

[ad_1]

نیویورک (AP) – پس از ده سال ریاست، یک کار ناتمام برای دادستان منطقه منهتن، سایروس ونس جونیور، پیش از بازنشستگی در اواخر این ماه باقی مانده است: آیا دادستانی که به احتیاط معروف است، اتهامات جنایی شدیدی علیه دونالد ترامپ ارائه خواهد کرد؟

ونس که بیش از دو سال را صرف تحقیق درباره رئیس جمهور سابق کرده است، می ترسید که علیه ترامپ متهم شود یا تصمیم گیری را به دادستان منطقه بعدی، آلوین براگ، همکار دموکرات خود که در اول ژانویه قدرت را آغاز می کند، واگذار کند.

ونس در مصاحبه اخیر خود با آسوشیتدپرس گفت: من واقعا نمی توانم در مورد پرونده ترامپ صحبت کنم، بنابراین در مورد پرونده ترامپ صحبت نمی کنم. اما من فکر می کنم کاملاً واضح است که تحقیقات ما فعال و ادامه دارد.»

ونس 67 ساله همچنان به آزار و اذیت ترامپ به خاطر فعالیت های تجاری خود ادامه می دهد، حتی زمانی که او وسایل خود را جمع می کند تا شغل خود را در سال 2010 ترک کند.

ونس پس از متهم کردن سازمان ترامپ و یکی از رهبران آن به تقلب مالیاتی در ژوئن گذشته، هیئت منصفه بزرگ جدیدی را تشکیل داد که به طور بالقوه می تواند اتهام جدیدی را در زمانی که می تواند مربوط به میراث باشد، مطرح کند. هیچ رئیس جمهور سابق به جرمی متهم نشده است.

اما عجله برای بسته شدن پرونده قبل از اول ژانویه ممکن است برای دادستانی که چندین کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند، مصاحبه‌های کمی انجام می‌دهد و به دلیل رویکرد روش‌شناختی‌اش شناخته می‌شود، معمول نباشد.

در حالی که ونس شاید بیشتر به خاطر تماشای حکم تجاوز جنسی قابل توجه #MeToo توسط هاروی واینستین در سال گذشته شناخته شده است، او همچنین به دلیل تردید در طرح دعوای قضایی بالقوه پرخطر از قدرتمندان مورد انتقاد قرار گرفته است.

در هر صورت، ونس گفت که او هیچ آرزوی سیاسی در آینده ندارد و می تواند با جلب توجه در کانون توجه پول کمی به دست آورد.

او به AP گفت: «من دیگر کاندیدای انتخابات نخواهم شد، بنابراین از نظر سیاسی برای من بی معنی است. «من هیچ پیش‌بینی نمی‌کنم که سیاست در ذهن من یا هر کسی در این اداره دخیل باشد.

ونس، پسر وزیر امور خارجه فقید ایالات متحده، سایروس ونس پدر، رهبری یک تغییر قابل توجه در دفتر دادستانی منطقه را بر عهده دارد، جایی که او تیمی متشکل از 500 وکیل با بودجه سالانه حدود 125 میلیون دلار را رهبری می کند.

مانند سایر دادستان های دموکرات در شهر، او از رویکرد آهنین به جرایم کیفیت زندگی که زمانی مشخصه سیستم قضایی کیفری شهر بود، کناره گیری می کند.

ونس به اکثر دعواها برای داشتن و سیگار کشیدن ماریجوانا و پرش از گردان مترو پایان داد و پرونده دفترش را نزدیک به 60 درصد کاهش داد – اگرچه برخی از فعالان گفتند که او به اندازه کافی دور نرفته است.

او همچنین مواردی را که شامل احکام غیرقانونی بود، بررسی کرد. ماه گذشته، ونس به دادگاه رفت تا احکام محمد عزیز و مرحوم خلیل اسلام را که به گفته وی سال ها به طور غیرقانونی برای ترور مالکوم ایکس، رهبر حقوق مدنی در سال 1965 در زندان سپری کرده بود، لغو کند.

ونس همچنین با فرستادن مردی به زندان برای یکی از بدنام ترین جنایات حل نشده شهر، یعنی ناپدید شدن ایتان پاتز 6 ساله در سال 1979، به وعده های خود برای رسیدگی به پرونده های سرد عمل کرد.

با این حال، ونس همچنین با انتقاداتی مبنی بر اینکه سیستم قضایی دو طبقه ای داشت – یکی برای نیویورکی های روزمره، دیگری برای ثروتمندان و مشهوران، مبارزه می کند.

پیروزی حرفه ای او در سال گذشته در پرونده واینستین تنها پس از آن به دست آمد که او در سال 2015 فرصتی برای پیگیری اتهامات مشابه را رد کرد، زیرا یک مدل، غول فیلم را به دست زدن به سینه هایش متهم کرد. ونس گفت که شواهد کافی دال بر خشونت جنسی وجود ندارد.

در سال 2011، ونس اتهامات تجاوز جنسی علیه دومینیک استراوس کان سرمایه دار فرانسوی، رئیس وقت صندوق بین المللی پول را به دلیل نگرانی در مورد اعتبار دادستان لغو کرد.

ونس در حال تحقیق از دو فرزند ارشد ترامپ به دلیل کلاهبرداری بالقوه در یک پروژه هتلی یک دهه پیش است، اما از طرح اتهام خودداری کرد.

در سال 2016، دفتر او قراردادی را منعقد کرد که به یک متخصص زنان برجسته متهم به سوء استفاده جنسی از بیماران اجازه می داد از زندان اجتناب کند، پرونده ای که از آن زمان با اعتراض عمومی بازگشایی شد.

ونس در صحبت با AP گفت که دفتر او افراد زیادی را با “قدرت و اقتدار” مورد آزار و اذیت قرار داده است و دفتر او هزاران نفر را گرفته است. sex جنایات و اینکه او اغلب در تخصص حرفه خود افراط می کند sex دادستان های جرایم در تصمیمات کیفرخواست.

با این حال، او انتقادات را پذیرفت و اقداماتی را که دفترش انجام داده است، از جمله جذب یک مشاور خارجی برای بررسی دقیق وضعیت آن، تشریح کرد. sex اداره جرم و جنایت را اداره می کند.

ونس گفت: «به افرادی که از تصمیمات ما انتقاد می کنند، می گویم فکر می کنم ما از جنبش #MeToo چیزهای زیادی یاد گرفته ایم. “البته ما به خوبی کار نکردیم و شما فقط به دلیل ماهیت کار و تصمیماتی که می گیرید، مردم را از این کار ناراضی خواهید کرد. این اتفاق گهگاهی می افتد و گهگاه برای من هم پیش آمده است. آنچه من فقط می توانم به آن متعهد باشم این است که تلاش وکلای ما همیشه تلاش برای رسیدن به نتیجه درست بوده است.

دیدگاه ترامپ درباره ونس این است که او فقط یک دموکرات دیگر است که می خواهد او را وارد یک «شکار جادوگر» چریکی کند.

رئیس جمهور سابق آمریکا در آخرین نامه خود در روز چهارشنبه گفت: نیویورک در مقابل چشمان ما در حال مرگ است و تمام دادستان های دموکرات روی این موضوع تمرکز می کنند که چگونه می توانیم دونالد ترامپ را پیدا و مجازات کنیم.

تحقیقات دادستان منطقه، که در ابتدا به عنوان تحقیق در مورد پرداخت‌های مخفیانه پول به زنان از طرف ترامپ آغاز شد، به تحقیقاتی در مورد اینکه آیا شرکت رئیس‌جمهور طلبکاران یا مقامات مالیاتی را در مورد ارزش دارایی خود گمراه کرده است، گسترش یافته است.

ادعاهای ژوئن ادعا می کنند که سازمان ترامپ و مدیر ارشد مالی آن، آلن وایسلبرگ، از پرداخت مالیات بر مزایای اضافی سودآوری که به مدیران اجرایی پرداخت می شود، طفره رفته اند. دادستان ها علیه ترامپ اتهامی وارد نکردند، اما خاطرنشان کردند که او برخی از چک ها را در مرکز پرونده امضا کرده است.

ونس به عنوان بخشی از تحقیقات به دنبال سوابق مالیاتی شخصی ترامپ بود و در نهایت از طریق حکم دادگاه عالی ایالات متحده آنها را به دست آورد.

مدت کوتاهی پس از صدور حکم دادگاه، او اعلام کرد که برای انتخابات مجدد شرکت نخواهد کرد.

ونس به AP گفت که قصد داشت فقط دو یا سه دوره چهار ساله خدمت کند – یک فنجان قهوه نسبتاً در مقایسه با روبرت مورگنتاو که 34 سال تا 90 سالگی خدمت کرد و فرانک هوگان که باقی ماند. به مدت 31 سال

ونس گفت: “من نمی خواستم برای همیشه DA باشم و می خواستم بعد از ترک این شغل یک یا دو فصل دیگر داشته باشم.”

در این روند، او همچنین از یک نبرد اولیه احتمالی با دموکرات‌های مترقی که گفته بودند اصلاحات عدالت کیفری او به اندازه کافی پیش نرفته، اجتناب می‌کند.

ربکا رویف، استاد حقوق نیویورک، گفت: «از بسیاری جهات، این مدرسه مانند یک مدرسه قدیمی است و به اعتبار او، روشمند است. او ممکن است در مدیریت روابط عمومی بهترین نبوده باشد و فکر نمی‌کنم در مدیریت دفترش بهترین بوده باشد – تا مطمئن شود که اصول، سیاست‌ها و تعهداتش به هر دادگاه و هر دادستانی راه پیدا می‌کند. من فکر می کنم او یک دادستان شایسته است که سعی کرده در اکثر این مواقع کار درست را انجام دهد.”

به عنوان یک DA، ونس به تلاش‌های جهانی برای جلوگیری از حملات سایبری، خشونت‌های اسلحه و sex قاچاق – مسائلی که او می گوید می خواهد بعد از بازنشستگی در بخش خصوصی کار کند.

ونس همچنین از یک جمع‌آوری کمک مالی 800 میلیون دلاری در محله فقیر نشین استفاده کرد که توسط شهرک‌های وال استریت تامین شد تا تلفن‌های هوشمند را به پلیس ارائه کند، سالن‌های ورزشی در محله بسازد و به کاهش انباشته‌های ملی در کیت‌های تست تجاوز جنسی کمک کند، تلاشی که توجه ملی و ستایش ستاره “قانون و نظم: SVU” را به همراه داشت. ماریسکا هارگیتای.

ونس متواضع است و می‌گوید که قبلاً «شاید بزرگترین دادستان منطقه قرن بیستم در کشور» را بر عهده گرفته و آن را به یکی از بزرگترین دادسراهای قرن بیست و یکم تبدیل کرده است.

دو هفته آینده نشان خواهد داد که آیا ونس از میراث فعلی خود راضی است یا قصد دارد تلاش دیگری برای بازنویسی جایگاه خود در کتاب های درسی تاریخ انجام دهد.

___

مایکل سیساک را در توییتر دنبال کنید twitter.com/mikesisak[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıVozol 2200Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizipalhipercasino bedava bonusistanbul escortümraniye escort