آلت تناسلی مرد فواید ویتامین E – راز صاف شفت

[ad_1]

سلامت جنسی بخش مهمی از سلامت کلی و سلامتی و سالم آلت تناسلی بدیهی است که یک بازیکن کلیدی در این رابطه است. هر کس می داند که برای حفظ بدن سالم مهم است به خوردن حق, ویتامین ها, دریافت مقدار زیادی از استراحت و اجتناب از سیگار کشیدن, مدیریت استرس و محدود کردن مصرف الکل – اما تعداد کمی از مردان را هم به آلت تناسلی خود را کمی اضافی TLC. مناسب آلت تناسلی مراقبت های بهداشتی باید یکپارچه به زندگی روزمره هر انسان; استفاده از آلت تناسلی مرد کرم ویتامین حاوی ویتامین E است که یکی از راه های بهبود پوست با کیفیت و سلامت آلت تناسلی مرد.

چه هستند مزایای بهداشت و درمان از ویتامین E است ؟

ویتامین E دارای بسیاری از سلامتی, تقویت, خواص, یک, که در آن عملکرد آنتی اکسیدان – آنتی اکسیدان ها در مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن است که می تواند باعث سرطان و همچنین به عنوان نشانه ای از پیری زودرس. ویتامین E همچنین باعث کاهش کلسترول در بدن با متوقف کردن کلسترول از تغییر به پلاک. پلاک مسئول باریک شدن رگ های خونی و آسیب رساندن به سلامت قلب و عروق است که می تواند منجر به بیماری عروق کرونر. ویتامین E همچنین باعث کاهش التهاب مفاصل ناشی از آرتریت, افزایش ایمنی بدن عملکرد و کار با دیگر مواد مغذی ضروری برای تنظیم هورمونها در بدن است. ویتامین E است که به خصوص مواد مغذی مهم برای مراقبت از پوست, آن را به عنوان کمک می کند تا حفظ رطوبت پوست و مانع خشکی پوست می تواند کمک به محافظت پوست از اشعه ماوراء بنفش است.

آیا آلت تناسلی مرد فواید ویتامین E ؟

ویتامین E همراه با چند آلت تناسلی مرد-مزایای خاص. ویتامین E می تواند در بهبود کیفیت و ظاهر آلت تناسلی مرد پوست به عنوان آن را از نفوذ به سلول های پوست و تسکین دهنده سوزش در حالی که مرطوب کننده, نرم کننده و احیاکننده پوست در تماس است. ویتامین E همچنین مفید برای مردان مبتلا به بیماری پیرونی – یک بیماری است که در آن آلت تناسلی مرد به شدت منحنی با توجه به بافت اسکار – ویتامین E می تواند کمک به بهبود علائم موجود از Peryonie بیماری است و ممکن است دارای خواص پیشگیرانه برای نگه داشتن آلت تناسلی مرد, بافت سالم و مستقیم. آن را نیز می توانید جلوگیری از کوتاه شدن بافت آلت تناسلی مرد ناشی از Peyronie. ویتامین E باعث افزایش جریان خون در سراسر بدن تمام راه را به کسانی که عروق خونی کوچک را تشکیل می دهند که اعضای این سرعت شفا و کمک می کند تا حفظ سلامت بافت آلت تناسلی مرد.

منابع ویتامین E

وجود دارد بسیاری از منابع غذایی که حاوی ویتامین e مواد غذایی و تغذیه هیئت مدیره در موسسه پزشکی توصیه می کنند بزرگسالان مصرف 15 میلی گرم ویتامین E روزانه. برای اطمینان از دوز روزانه ملاقات بار در غذاهای زیر:

  • روغن جوانه گندم روغن آفتابگردان و روغن گلرنگ و روغن پالم
  • آجیل, بادام, فندق
  • اسفناج و کلم برگ, سبزی, سبزی قاصدک
  • آوکادو مارچوبه و کلم بروکلی و چغندر شلغم, گوجه فرنگی, سیب زمینی شیرین و کدو تنبل
  • انبه میوه کیوی

برای افرادی که نیست بزرگترین طرفداران میوه ها و سبزیجات ویتامین E را می توان در بیش از شمارنده روزانه مولتی ویتامین و یا به عنوان یک ویتامین E تنها مکمل.

حفظ سلامت آلت تناسلی مرد

در حالی که ویتامین E می تواند در شکل قرص گرفته شده برای رسیدن به مصرف روزانه توصیه شده برای رسیدن به بهترین نتیجه برای اعضای آن باید استفاده شود به طور مستقیم به پوست. همه طبیعی آلت تناسلی مرد کرم ویتامین (حرفه ای ترین توصیه Man 1 مرد روغن) حاوی ویتامین E می تواند به آرامی مالش را در منطقه برای تسکین زخم التیام یابد و محافظت از پوست. در هنگام انتخاب یک کرم اطمینان از آن است که در نظر گرفته شده برای استفاده در ناحیه تناسلی به عنوان لوسیون و cremes که فرموله شده برای آلت تناسلی ممکن است باعث تحریک پوست شود. دیگر مواد تشکیل دهنده کلیدی آلت تناسلی مرد کرم باید حاوی عبارتند از: کره درخت روغن قلم برای مرطوب; استیل ال کارنیتین برای اعصاب شفا; آلفا لیپوئیک اسید برای متابولیسم سلولی; ویتامین A برای خواص ضد باکتریایی; ویتامین D خواص آنتی اکسیدان و ویتامین C برای تولید کلاژن.

[ad_2]