تاکتیک های کلاه سیاه دستورالعمل های گوگل را نقض می کنند و حتی در بسیاری از موارد این تاکتیک ها به عنوان روش های غیر مجاز توسط گوگل اعلام شده اند. هر چه اعتبار سایتی که به شما لینک می دهد بیشتر باشد، کیفیت بک لینک در سطح بالاتری قرار می گیرد. اینکه عنوان صفحه با عنوان مقاله یا محصول می تواند متفاوت باشد، البته باید مرتبط هم باشد. این نکته را هم فراموش نکنید که ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم. اولین نکته در مورد تصاویر این است که سعی کنید از عکس های اورجینال استفاده کنید و از قراردادن عکس های تکراری از مابقی سایت ها دوری کنید. شما احتمالا با نام بزرگترین برندها در حیطه کسب و کار خود آشنایید، اما آیا می توانید رقبای اصلی خود در سئو را نام ببرید؟ بنابراین ابتدا به این موارد فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این ریسک را بپذیرید یا خیر. این که آیا شما یک مبتدی یا یک متخصص ، یک نویسنده محتوا ، توسعه دهنده ، نشانگر آنلاین یا یک صاحب یک شغل باشید ، مهم نیست. اینجا گوگل صفحه را بررسی میکند و وقتی که در آن صفحه عبارت هایی مثل فیلم ، کارگردان ، کیانو ریوز ، نئو و …

این یعنی ممکن است سرعت لود پایین وب سایت شما؛ باعث شود محتوای جذاب و مفیدتان در مقابل دید کاربران قرار نگرفته و به قول خودمان «به پول تبدیل نشود! این قواعد همان قوانینی است که گوگل برای بهینه سازی سایت ها وضع کرده است. بک لینک به لینک هایی گفته می شود که از سایر وب سایت ها به سایت شما ارجاع داده می شوند. رپورتاژ به متن های تبلیغاتی که گفته می شود که شما در وب سایت دیگران درج می کنید. در دوره جامع سئو شما با این مسائل نیز آشنا میشوید. سپس با الگوریتم های گوگل آشنا بشید. گوگل به صورت منظم الگوریتم های خود را به روز رسانی می کند و تمام راه های نفوذ را می بندد. سایت هایی که از تکنیک های کلاه سیاه کمک می گیرند با هر آپدیت الگوریتم های گوگل کاملا در معرض خطر افت رتبه قرار دارند. با استفاده از این تکنیک ها شما سایتی که در واقع ارزش بالایی برای کاربر ندارد را به عنوان یک سایت معتبر و خوب به گوگل معرفی می کنید. پاسخ خیر است. محتوا علاوه بر یونیک بودن بایستی کیفیت بالایی داشته باشد.

14. گزارشی از تمامی عکس های سایت که حجم آن ها بیش از حد مجاز یعنی ۱۰۰kb است. در صورت امکان استفاده از ویدیو و فایل های صوتی بین توضیحات مقاله تاثیر بسیار خوبی دارد. آموزگار این کلاس آقای رند فیشکین است که استعداد خاصی در ساده سازی موضوعات سخت و پیشرفته دارد. همانطور تاکنون متوجه شدهاید سئو وبسایت امری ضروری است و رونق وبسایتهای مختلف به آن وابسته است. در بخش ارسال دیدگاه و نظرات سایت های مختلف امکان قرار دادن آدرس سایت وجود دارد، با این روش هم می توانید برای شما خود لینک بگیرید. هم چنین شانس اینکه آن محتوا، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، لایک بگیرد، بوک مارک (bookmarked) شود و در انجن های مختلف به اشتراک گذاشته شود، خیلی زیاد است. در حالت کلی دو نوع بک لینک وجود دارد. در این جا می خواهیم به شما بگوییم که لینک ها از نظر نوع ارجاع نیز به در دو گروه فالو و نوفالو جای می گیرند. در این نوع بازاریابی شما باید ابتدا اینفلوئنسری که برای کسب و کار شما مناسب است را پیدا کرده و از آن ها بخواهید تبلیغ سایت شما را انجام بدهند.

ما احساس می کنیم که وبلاگ سئو شو از مناسب ترین مراکز آموزش آنلاین سئو برای تحقق اهداف خود است. همچنین خواهید فهمید که چرا پر کردن محتوای خود با کلمات کلیدی مناسب منسوخ شده است و خواهید آموخت که چگونه با درج استراتژی های مناسب در کل محتوای تبلیغاتی و بازاریابی خود، رویکردی جامع و کل نگر به SEO داشته باشید. مقامات مشهور جهانی سئو مانند Joost de Valk و Jono Alderson تجربه ای را که در سالها از کار سئو برای بزرگترین مارک های جهان از جمله The Guardian ، Disney و Facebook به دست آورده اند به اشتراک می گذارند. به طور کلی و خلاصه می توانیم بگوییم عبارت کلاه سفید به این معناست که مشا از طریق روش های اصولی و اخلاقی سایت خود را بهینه کنید. اما باید بگوییم که این دیدگاه درست نیست و نمی توانیم بگوییم کدام کاملا درست و دیگری 100 درصد اشتباه است. احتمالا در جستجوی گوگل دیده اید که اولین نتایج برای کوئری” آموزش سئو” مربوط به آموزش رایگان سئو است.