آیا بایدن تعادل مناسبی در زمینه مهاجرت پیدا کند؟

[ad_1]

واشنگتن (AP) – دموکرات ها خواستار تعدیل سیستم مهاجرتی متلاشی شده کشور مانند چوب در برابر جمهوری خواهان در مبارزات انتخاباتی 2020 شده اند. که کارساز است.

با این حال، یک سال پس از ریاست جمهوری جو بایدن، یافتن اقدامی در مورد این موضوع دشوار بود و برخی از احزاب از این که دولت بایدن نمی تواند تعادل مناسبی در مورد مهاجرت پیدا کند، خشمگین شده اند.

به طور عمومی، این یک داستان دیگر است. اکثر قانونگذاران در واشنگتن تا حد زیادی زبان خود را حفظ کرده اند و تمایلی به انتقاد از رهبر خود در مورد یک موضوع قطبی که باعث ایجاد شکاف در حزب شده است – به خصوص با افزایش ترس از حفظ قدرت دموکرات ها در سال آینده، ندارند.

داگلاس ریولین، سخنگوی صدای آمریکا، یک گروه اصلاحات مهاجرتی، گفت که ایجاد تعادل دشوار است. به خصوص وقتی جمهوری خواهان در منفی بافی خود نسبت به رئیس جمهور بی امان هستند، حتی یک آتش دوستانه کوچک نیز می تواند یک چالش باشد.

او گفت: «این سخت است، اما آنها باید این کار را انجام دهند. «آنها سال آینده با رای دهندگان، همه مردم روی تپه روبرو خواهند شد. بایدن نیست، آنها هستند. و آنها باید روشن باشند که به جای ترس از مشکلات، به جای ترس از مشکلات، فشار می آورند تا بایدن رئیس جمهور دموکرات هایی شود که ما انتخاب کرده ایم.

دموکرات‌ها به تصویب اخیر مجلس نمایندگان درباره لایحه هزینه‌های هنگفت مورد حمایت کاخ سفید اشاره کردند که اجازه می‌دهد مجوزهای کار تمدید شود و برخی مقررات مهاجرتی کمتر جاه‌طلبانه دیگر. زمانی که بایدن به ریاست جمهوری رسید، قول داد که میلیون ها نفر از مردم این کشور به طور غیرقانونی به شهروندی آمریکا برسند. دموکرات ها می گویند تدابیر موجود در لایحه هزینه ها کافی است تا نشان دهد که حزب در دوره موقت سال آینده از مشکل مهاجرت منحرف نخواهد شد.

ورونیکا اسکوبار، نماینده دموکرات، نماینده منطقه ای در ال پاسو، تگزاس در آن سوی مرز، گفت: “من این را به خودی خود تقصیر رئیس جمهور نمی دانم یا … این چالش هایی که ما امروز با آن روبرو هستیم تنها بر دوش رئیس جمهور است.” خوارز، مکزیک این یک تعهد جمعی است که ما داریم و فکر می کنم دموکرات ها راه حل هایی دارند و ما باید به آنها تکیه کنیم.

همتای دموکرات او، خواکین کاسترو از سن آنتونیو، در پاسخ به این سوال که آیا اعضای مجلس نمایندگان در مناطق مختلف مجبور به فرار بایدن در سال 2022 شوند، روی گردان شد و گفت: “منتظر بحث های سیاسی خواهم بود”.

اما کاسترو افزود که حزب در این جلسه تا آنجا که ممکن است در مورد مسائل مهاجرت انجام داده است، با توجه به قوانین سنا که مانع از پیشبرد قوانین بیشتر در مورد این موضوع با حداقل 60 رای لازم در این مجلس شده است.

کاسترو گفت: «دموکرات‌ها در حال حاضر کنترل کاخ سفید، سنا و مجلس نمایندگان را در دست دارند و ما تا جایی که می‌توانیم در سالن‌ها تلاش کرده‌ایم تا از اخراج، مجوزهای کار، گواهینامه‌های رانندگی و فرصت‌های سفر محافظت کنیم.»

بتو اورورک، دموکرات سابق، که اخیراً نامزدی خود را برای فرمانداری تگزاس اعلام کرد، یکی از معدود دموکرات‌هایی است که مرز و مرکز را تعیین کرد و پس از اعلام نامزدی خود تقریباً بلافاصله به سمت مرز ایالات متحده و مکزیک حرکت کرد، جایی که او پیشنهاد کرد که کاخ سفید هیچ لطفی به حزبش نکرد.

اورورک در مصاحبه ای با تلویزیون KTVT در دالاس-فورث گفت: واضح است که بایدن می تواند کار بهتری در مرز انجام دهد. “این یک اولویت کافی نیست.”

مانند اکثر دموکرات‌های ارشد، اورورک باید با روایت‌های جمهوری‌خواهان مبنی بر اینکه افزایش تعداد افرادی که از مرز غیرقانونی عبور می‌کنند در سال جاری به سطح «بحران» رسیده است، مقابله کند. کمپین فرماندار کنونی جمهوری خواه تگزاس، گرگ ابوت، اورک را به حمایت از سیاست “مرزهای باز” بایدن و حمایت مالی از بیلبوردهای تبلیغاتی در امتداد مرز که چهره اوورک را به چهره رئیس جمهور نشان می دهد، متهم کرده است.

نیک راتد، رهبر مبارزات انتخاباتی رورک، «فکر می‌کنم بی‌اعتنایی دموکرات‌ها در همه جا، نه فقط دولت بایدن، در مشارکت واقعی در این جوامع» در امتداد مرز را می‌بیند.

“مثل ایجاد یک خلاء است. کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که این فضا را پر کنیم.”

اما مهاجرت یک مشکل پیچیده است و هیچ دولتی نتوانسته آن را حل کند. و بایدن هنگام برخورد با مهاجرانی که به صورت غیرقانونی در جستجوی زندگی بهتر وارد کشور می شوند، بین منافع متضاد برای نشان دادن دلسوزی گرفتار شده است.

دولت گفت که بر دلایل اصلی مهاجرت تمرکز کرده و برای میانجیگری راه حل های بلندمدتی که مهاجران را به ماندن در کشورهای خود وادار می کند کار می کند. آنها مقرراتی را با هدف حل سریعتر پرونده های پناهندگی به تصویب رسانده اند تا مهاجران در ابهام منتظر نمانند، و تلاش کرده اند تا حجم عظیم پرونده ها را کاهش دهند.

اما بیشتر از همه، بایدن بخش زیادی از سال گذشته را صرف لغو قوانین دوران ترامپ کرده است که به طور گسترده ظالمانه دیده می شود، پناهجویان را محدود می کند، تعداد پناهجویان پذیرفته شده در ایالات متحده را از بین می برد، و سپس مرزها را به نام به طور کامل بسته است. کووید -19.

علیرغم این تلاش ها، بایدن با انبوهی از انتقادات مترقیان و حامیان مهاجر مواجه شده است که می گویند او همچنان از سیاست های غیرانسانی زیادی از دوران ترامپ استفاده می کند.

یکی از مهمترین مواردی که مورد انتقاد قرار گرفته، برنامه اقامت در مکزیک است که در آن مهاجران برای حل و فصل ادعای مهاجرت خود در مرز با مکزیک در کمپ های شوم پناهجویان فرستاده می شوند. او پس از اینکه قاضی اشتباه می‌کرد، تعلیق شد، اما طبق اسناد دادگاه، دولت بایدن منتظر توافقات نهایی با مکزیک است تا دوباره این کار را آغاز کند.

شبکه مهاجرت قانونی کاتولیک گفت: “ما سیستمی را رد می کنیم که در آن افرادی که با عواقب مرگ و زندگی روبرو هستند مجبور می شوند به یک سیستم حقوقی پیچیده – زبانی که ممکن است صحبت نکنند و فرهنگی که ممکن است به آن عادت نداشته باشند – بروند.” در یک بیانیه.

ماده دیگری که به عنوان عنوان 42 شناخته می شود، به مقامات بهداشت فدرال در طول یک بیماری همه گیر اختیار می دهد تا اقدامات اضطراری را برای محدود کردن انتقال یک بیماری عفونی انجام دهند. کاخ سفید در حال اعتراض به تصمیم یک قاضی است که به این مقررات پایان داد.

دولت از این ماده برای توجیه اخراج مهاجران هائیتی که وارد تگزاس شده بودند استفاده کرد. پس از انتشار عکس‌های ویروسی از اسب‌های ماموران گشت مرزی ایالات متحده که از تاکتیک‌های تهاجمی استفاده می‌کنند، تیم بایدن حتی از سرسخت‌ترین متحدان هم گرمی گرفت.

جمهوری خواهان برای امنیت مرزها فشار می آورند و قصد دارند این موضوع را در سرفصل اخبار حفظ کنند. این موضوع همچنان برای برخی از رای دهندگان اولویت بالایی دارد. نظرسنجی سی‌ان‌ان در اوایل این ماه نشان داد که 14 درصد از آمریکایی‌ها مهاجرت را به‌عنوان مشکل بزرگی که این شهرستان با آن مواجه است، می‌دانند که از اقتصاد و همه‌گیری کووید-19 عقب مانده است.

گشت مرزی ایالات متحده بیش از 1.6 میلیون برخورد با مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک را بین سپتامبر 2020 تا سپتامبر 2021 گزارش داد که بیش از چهار برابر تعداد سال مالی قبل و بالاترین تعداد کل سالانه در تاریخ است.

تعداد جلسات در 12 ماه گذشته به حدود 400,000 کاهش یافته است زیرا این بیماری همه گیر مهاجرت جهانی را کند کرده است. اما طبق گفته گمرکات و حفاظت مرزی ایالات متحده، این بازگشت اکنون بالاتر از رکورد قبلی است که در سال 2000 ثبت شده بود. این اعداد شامل اخراج زمانی که مهاجران فورا طرد می شوند و دستگیری زمانی که توسط مقامات ایالات متحده بازداشت می شوند، حداقل به طور موقت است.

سیستم ایالات متحده هنوز به خوبی برای مقابله با چنین فشاری آماده نیست، اگرچه مقامات مهاجرت شغلی نسبت به افزایش قریب الوقوع هشدار داده اند. ایستگاه های مرزی محل های بازداشت موقت هستند که برای مراقبت طولانی مدت در نظر گرفته نشده اند. این یک چالش لجستیکی بزرگ است، به ویژه در هنگام کار با کودکانی که به تنهایی حرکت می کنند و نیاز به استانداردهای بالاتر مراقبت و هماهنگی بین سازمان ها دارند.

___

آلن فرام و فرنوش امیری نویسندگان آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followers