ثبت و نشر مقالات علمی در این انتشارات نه تنها ملاکی خوب برای نمره دهی به افراد از نظر علمی در جهان می باشد، بلکه شامل امتیازات فراوانی مانند دریافت بورس و فاند در دانشگاه های معتبر خواهد شد .همچنین چنانچه مایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور هستید، چاپ مقاله شما در انتشارات معتبر بین المللی بسیار به شما کمک خواهد کرد. چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر بسیار دشوار است و این نوع مجلات برای پذیرش مقالات علمی اصول و قوانین خاصی دارند، اما به دلیل امتیازات مثبت چاپ مقاله ISI، تلاش کردن و جلب نظر هیات داوران این نوع مجلات برای همه محققان ارزش بسیار فراوانی دارد و قابل چشمپوشی نیست. این نوع مجلات در اوایل سال 2000 میلادی فعالیت خود را آغاز کردند و نخستین مقالات اوپن اکسس در زمینه علوم انسانی بودند که در سال 2003 میلادی به طور رسمی چاپ شدند. مجلات ISI به انوع مختلفی تقسیمبندی میشوند، اما یک نوع طبقهبندی این ژورنالها بر اساس مدل دسترسی به آنهاست و شامل دو نوع مجلات دسترسی آزاد یا Open access و مجلات دسترسی غیر آزاد یا Close access میشود که در اینجا به تعریف هر کدام به طور مجزا میپردازیم. مجلات دسترسی غیر آزاد یا Close access به مجلاتی گفته میشود که اجازه دسترسی آزاد و رایگان به مقالاتشان وجود ندارد و خوانندگان و مخاطبان مجله باید یا مقاله را بخرند، یا حق آبونمان و عضویت ژورنال را به صورت ماهیانه یا سالیانه بپردازند تا بتوانند مقالات را مشاهده کنند.

سایت دانلود مقاله کلاغ سیاه
• در مجلات کلوز اکسس خوانندگان حق آبونمان عضویت در ژورنال یا خرید مقاله را میخرند، در حالی که در ژورنالهای دسترسی آزاد هزینهای نمیپردازند. مجلات دسترسی آزاد یا Open access به مجلاتی گفته میشود که مقالاتش به صورت آنلاین روی وبسایت ژورنال قابل مشاهده و دسترسی است و خوانندگان هزینهای برای دریافت این مقالات نمیپردازند. الف- مجلات ISI (WOS): معتبرترین مجلات هر رشته محسوب میشوند. مؤسس این سایت معتقد است که دانش علمی باید در اختیار همه افراد قرار بگیرد و هر شخص صرفنظر از درآمد، موقعیت اجتماعی و موقعیت جغرافیایی باید به منابع علمی دسترسی داشته باشد. جستوجو در منابع معتبر یکی از فعالیتهای مهم دانشجویان و پژوهشگران است و یکی از این پایگاهها، سایت springer نام دارد که با استفاده از آن میتوانید در بین کتابها، مجلهها و مقالههای معتبر، کارهای پژوهشی را که مشابه با موضوع مورد مطالعه است، پیدا کنید. برای مثال موضوع بیماری کرونا (Covid-19) در سال 2020 به یکی از مسائل بزرگ پیش روی بسیاری از جوامع و کشورهای جهان تبدیل شده است و اشخاص با سطح دانش مختلف به دنبال راه حلی برای این موضوع بوده و قصد دارند آگاهی خود را در مورد آن بالا ببرند. هدف از ایجاد ساینس هاب مبارزه با نابرابری در دسترسی به دانش در سراسر دنیاست.

به طور کلی مجلات اوپن اکسس با رویکردی جدید کمک شایانی به محققان در تولید علم میکنند و هدف آنها دسترسی عموم مردم اعم از دانشمندان، دانشجویان، دانشآموزان و همه پژوهشگران به مقالات تخصصی و افزایش اطلاعات علمی در زمینههای مطالعاتی مختلف است. تیم پشتیبانی سایت انجمن علمی حسابداری سعی نموده است پروپوزال و مقاله بیس حسابداری 2019 که در سطوح ابتدائی تدوین می نماید مطالب اجتماعی به صورت کمی ارائه دهد زیرا در این مقطع هنوز دانشجویان قادر به تفکیک ودرک بسیاری از مطالب به صورت مجزا نیست. ایرانتز، در تدوین بیعیب و نقص مطالب، اصول و تمپلت ژورنالها به دانشجویان و علاقهمندان مشاورههای لازم را ارائه میکند. استفاده از خدمات ویرایش نیتیو مقاله در پذیرش مقالات در مجلات معتبر نقش مهمی ایفا میکند. این سایت از جنبش دسترسی آزاد در علم پشتیبانی میکند. • مجلات کلوز اکسس در جامعه علمی و دانشگاهی از ارزش و اعتبار بیشتری برخوردارند و مشهورترند، چون ایمپکت فاکتور دارند، در حالی که مجلات اوپن اکسس جدیدترند و معمولا ضریب تاثیر ندارند، هر چند این مساله به تنهایی ملاک انتخاب شدن یا نشدن یک مجله نیست و باید به فاکتورهای دیگر هم توجه کرد. • در مجلات اوپن اکسس محتوای مقاله به صورت آنلاین و روی وبسایت مجله قابل دسترس است و خوانندگان برای دانلود و استفاده از آن با هیچ مانع پولی یا موانع دیگری روبهرو نیستند.

سایت دانلود مقاله های ایرانی
همچنین میتوانید از این سامانه از پایگاههای مختلف مانند ScienceDirect ،Springer ، IEEE و TandFonline انواع مقاله را رایگان و نامحدود دانلود کنید. در این بخش اطلاعات بیشتری در مورد مقاله وجود دارد. در بخش تحقیقات و مقالات رایگان مهندسی برق سعی شده برخی از این فایل های تحقیق و مقاله های دانشجویی مهندسی برق به صورت رایگان در اختیار شما محققان و دانش پژوهان رشته مهندسی برق بگیرد. من از مادرم پرسیدم آیا ضرب المثلی در مورد کلاغ هست یا خیر ؟ در حال حاضر بیش از 70 میلیون مقاله و تحقیق در کتابخانه ساینس هاب وجود دارد. در این صفحه شاهد لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده رشته اقتصاد پولی (Monetary economy) از مجلات معتبر خارجی میباشید که به راحتی قادر هستید مقاله انگلیسی pdf را به صورت رایگان دانلود نمایید و پس بررسی نمونه ترجمه موجود در سایت، اقدام به خرید ترجمه آماده آن با فرمت ورد کرده و بلافاصله دانلود کنید. به طور معمول مجلات ایمپکتدار رتبه علمی بالاتری دارند و چاپ مقاله در آنها بسیار سخت است، اما مجلات بدون ایمپکت داوری راحتتری دارند و در ردهبندی علمی در رتبه پایینتری نسبت به مجلات ایمپکتدار سایت دانلود مقاله مهندسی برق قرار دارند. البته مجلات دسترسی آزاد هم دو نوع هستند: نوع اول، همان طور که اشاره کردیم، مجلاتی را شامل میشوند که هزینه پذیرش و چاپ مقالات را از مولفان میگیرند و خوانندگان نیازی به پرداخت هزینه برای دسترسی به مجلات ندارند و نوع دوم مجلاتی هستند که هم خوانندگان بدون پرداخت هزینه به آرشیو مجلات دسترسی آزاد دارند و هم مولفان ملزم به پرداخت هزینه برای پذیرش و چاپ مقالهشان در این نوع ژورنالها نیستند.