اروپایی ها به فکر زندگی با کووید-19 هستند نه شکست دادن آن

[ad_1]

مادرید – عفونت‌های COVID-19 در سراسر اسپانیا در حال افزایش است، اما پیام رهبر این کشور واضح بود: دولت با محدودیت‌های سال 2020 وارد سال 2022 نمی‌شود.

پدرو سانچز، نخست وزیر این هفته، گفت: «وضعیت این بار متفاوت است و به همین دلیل است که ما اقدامات متفاوتی انجام می دهیم. .

در سراسر اروپا، این خستگی به اندازه روح مرطوب کریسمس قابل لمس است. خستگی ناشی از نوع دیگری از ویروس کرونا و موج دیگری از عفونت. خستگی از یک سال غم انگیز دیگر برای تماشای مجالس سال نو یکی یکی لغو یا کاهش می یابد.

اما با خستگی احساس دیگری به وجود می‌آید: اینکه ویروس کرونا با واکسن‌ها یا محاصره‌ها ریشه‌کن نمی‌شود، بلکه به چیزی بومی تبدیل شده است که مردم باید زندگی با آن را یاد بگیرند، شاید برای سال‌های آینده.

کارولین اوری که با وجود افزایش موارد ابتلا به کووید، با برادرزاده ها و برادرزاده هایش برای چند روز مرخصی از پاریس دیدن کرد، گفت: ما خسته ایم، واکسینه شده ایم و به جایی نمی رسد.

این هفته، طرح کلی چگونگی مقابله اروپا با آخرین اپیدمی خود، حداقل در حال حاضر، شکل گرفته است، که ناشی از همه چیز از سیاست گرفته تا ناامیدی مردم برای حرکت به جلو، به ویژه در کریسمس است. محاصره کامل تا حد زیادی جای خود را به اقدامات کمتر نفوذی و کمتر محافظتی داده است.

اسپانیا یک پیوند جزئی را حفظ کرد و الزامات جدید محدودی را در روز پنجشنبه صادر کرد، مانند ماسک اجباری در فضای باز و افزایش واکسیناسیون.

حتی ایتالیا که از موج اول خشونت آمیز ویژه ای متحمل شد، قوانین جدیدی را در روز پنجشنبه معرفی کرد که بسیار سخت گیرانه تر از بدترین روزهای آن بود، و دوره ای را که در طی آن حذفیات بهداشتی معتبر باقی می ماند را کوتاه کرد و باعث شد که ضربات سوم غیرقابل جایگزین باشد. ممنوعیت رویدادهای بزرگ در فضای باز تا پایان ژانویه؛ و انتخاب یک ماسک در فضای باز.

روبرتو اسپرانزا، وزیر بهداشت ایتالیا گفت: واکسن ها سلاح اصلی هستند و باقی می مانند.

علاوه بر این، شواهد فزاینده ای وجود دارد مبنی بر اینکه گزینه جدید، حداقل برای کسانی که واکسینه شده اند، خفیف تر است. سه مطالعه – در آفریقای جنوبی، انگلیس و اسکاتلند – همگی نشان می‌دهند که اگرچه این گزینه مسری‌تر است، اما احتمالاً منجر به بیماری خفیف‌تری می‌شود.

و به نظر می رسد واکسن ها این کار را انجام می دهند – طبق مطالعات اخیر، خطر ابتلا به بیماری های جدی و بستری شدن در بیمارستان را کاهش می دهند.

با این حال، همه با رویکرد کاهش یافته برای مبارزه با ویروس موافق نیستند و مشخص نیست که آیا این ایده از شکست احتمالی بستری شدن Omicron در بیمارستان، که بسیاری از دانشمندان از آن بیم دارند، جان سالم به در خواهد برد یا خیر. آنها استدلال می کنند که حتی اگر بیشتر موارد خفیف باشند، گسترش سریع Omicron همچنان می تواند منجر به تعداد زیادی از موارد و بستری شدن در بیمارستان شود.

آنتوان فلائو، مدیر موسسه بهداشت جهانی در ژنو، گفت که استراتژی فرانسه – که از شکاف های بهداشتی فراتر نمی رود و اعمال تدابیر سخت گیرانه تر مانند بستن میله ها را متوقف کرده است – برای جلوگیری از موجی از موارد Omicron تقریباً ضروری نیست.

وی با اشاره به اینکه هجوم عفونت‌های جدید می‌تواند خدمات بهداشتی و همچنین ظرفیت تولید و عرضه را مختل کند، گفت: فکر می‌کنم این از نظر بهداشتی موفق‌ترین نیست، بلکه از نظر اجتماعی و اقتصادی نیز موفق‌ترین است. کشور.

جیووانی ماگا، مدیر مؤسسه ژنتیک مولکولی در شورای تحقیقات ملی ایتالیا، خاطرنشان کرد که در حالی که تعداد بستری شدن در بیمارستان پنج برابر کمتر از سال گذشته بود – عمدتاً به لطف واکسن ها – این بدان معنا نیست که کشور از جنگل خارج شده است.

وی گفت: از آنجایی که امیکرون مسری تر است، عفونت ها افزایش می یابد.

با این حال، با طولانی شدن همه‌گیری، دانشمندان اغلب از سیاستمداران شکست می‌خورند. و در محاسبات سیاسی و اقتصادی که هفته‌ها در مرکز گزارش‌های بهداشت عمومی بوده است، فصل کریسمس در حال پایان است.

سوئیس اخیراً از محدودیت های سفر خارج شد تا سعی کند فصل گردشگری زمستانی را که سنگ بنای اقتصاد آن است، نجات دهد. در اواخر نوامبر، دستور قرنطینه را برای مسافران از بریتانیا، هلند و سایر کشورهایی که Omicron در آنها گسترش یافته است صادر کرد – فقط برای حذف آنها، حتی با افزایش موارد.

روز دوشنبه، این کشور همچنین الزام مسافران را برای آزمایش پس از ورود حذف کرد، اگرچه هنوز نیاز به آزمایش منفی قبل از سفر دارد.

آسگید دینبرو، مدیر بازاریابی هتل ویکتوریا در پیست اسکی ویلار سوئیس، گفت که فصل کریسمس مانند یک “فرار شاد” به نظر می رسد، زیرا تنها شش اتاق از 138 اتاق هتل هنوز برای کریسمس خالی است و هتل به طور کامل برای سال جدید رزرو شده است.

او گفت: «خوشحالم که سوئیس در نهایت رویکرد بسیار عملگرایانه ای را انتخاب کرد که به ما امکان می دهد در مقایسه با سایر کشورها از مزایای اقتصادی بهره مند شویم.

آلمان در حال خروج از یک موج چهارم چشمگیر است که در ماه نوامبر آغاز شد و در حالی که برای موجی از عفونت های Omicron آماده می شود، مقامات دولتی احتمال جهش عفونت ها در اطراف تجمعات کریسمس را کم اهمیت جلوه داده اند. بسیاری این را تلاشی برای نجات آلمانی ها از محدودیت ها قبل از مهم ترین تعطیلاتشان می دانند.

اولاف شولز، صدراعظم آلمان روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: «ما در حال حاضر در زمان عجیبی هستیم. «تدابیری که در پایان نوامبر معرفی کردیم کارساز است.

با این حال، درست قبل از دیدار شولز و فرمانداران ایالتی برای طراحی تدابیر جدید در این هفته، موسسه رابرت کخ، معادل آلمانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، خواستار اجرای فوری اقدامات ریاضتی شده است. دولت تدابیر را اتخاذ نکرد.

(تاریخچه ممکن است در اینجا به پایان برسد. مواد انتخاب به شرح زیر است.)

پیام‌های متناقض فراوان باعث سردرگمی اروپایی‌ها شده است که آرزوی سهولت کریسمس گذشته را دارند. عده ای با وجود اضطراب ادامه دادند.

سوزان سسترر، 63 ساله، مستمری بگیر در هانوفر آلمان، روز پنجشنبه در حالی که آخرین خرید خود را قبل از کریسمس انجام داد، گفت: “من کمی نگران هستم زیرا ما چیز زیادی در مورد Omicron نمی دانیم.” “اما چقدر می تواند بدتر باشد؟”

دیگران تسلیم شدند.

Dorothea Belli، یک زن ۴۲ ساله ایتالیایی که دو دوز واکسن مصرف کرده است، گفت که برای کریسمس به گردهمایی خانوادگی نخواهد رفت و در عوض در خانه در رم خواهد ماند. او گفت که آزمایش ویروس بسیاری از همکارانش مثبت بوده و فرزندان 4 و 1 ساله او واجد شرایط واکسیناسیون نیستند.

او گفت: “من و آنها دلتنگ پدر و مادرم خواهیم شد.” اما من نمی‌خواهم کووید را منتشر کنم، و حتی اگر من و شوهرم واکسینه شده باشیم، چه کسی می‌داند؟

ارزیابی اسپانیا از محدودیت‌های جدید نه تنها تعطیلات مهم را در نظر می‌گیرد، بلکه موانع قانونی را نیز در نظر می‌گیرد که از زمان اقدامات دولت در سال 2020 پدید آمده است.

در ماه ژوئیه، دادگاه قانون اساسی اسپانیا حکم داد که دولت هیچ قدرتی برای اعمال تدابیر مسدودکننده ندارد، که از مارس 2020 آغاز شد و اسپانیایی‌ها را از ترک خانه‌های خود محدود می‌کرد، به جز سفرهای اولیه مانند خرید غذا. در عوض، قضات گفتند، این اقدامات مستلزم رأی کامل پارلمان است، که با توجه به محدودیت‌های بحث برانگیز قبلی، تعداد کمی از آنها در آینده با اکثریت تصویب می‌شوند.

لوئیس گالان سولدویلا، استاد حقوق در دانشگاه کوردوبا، گفت: «دولت اکنون درگیر است.

اقدامات سبک‌تر اسپانیا که روز پنج‌شنبه اعلام شد، از سوی برخی بخش‌ها مانند جامعه اسپانیایی برای سلامت عمومی و مدیریت بهداشت، گروهی که شامل بسیاری از متخصصان بهداشت است، مورد انتقاد قرار گرفت.

ایلدفونسو هرناندز، سخنگوی این گروه گفت: “این اقدامات کمک چندانی نمی کند.” «این منطقی نیست که مردم با ماسک در خیابان راه بروند و وقتی وارد یک بار می‌شوند آن را بردارند.

در مادرید، با وجود افزایش تعداد موارد و خطرات، ساکنان با برنامه های کریسمس خود پیشرفت کرده اند.

فرناندو سانچز، 55 ساله، یک راننده تاکسی، شش ماه پیش مادر و برادر خود را بر اثر کووید-19 از دست داد. با این حال، او نمی‌خواست برنامه‌های کریسمس خود را که امسال و همچنین قبل از همه‌گیری در خانه پدرشوهرش برگزار می‌شود، لغو کند.

آنتونیو ژسوس ناوارو، 33 ساله، یک مهندس نرم افزار، مشتاقانه منتظر بود تا کریسمس را با دوست دخترش که برای ایالات متحده به اسپانیا سفر کرده بود بگذراند. این دو از قبل از همه گیری همه گیر، یکدیگر را ندیده اند.

اما پس از آن ناوارو متوجه شد که با فردی که تست کرونای او مثبت بوده، تماس داشته است. این زوج تا زمانی که بتواند نتایج آزمایش خود را بگیرد منزوی می شوند. او گفت که از اطلاعیه های عمومی در مورد نحوه محافظت از خود در برابر Omicron ناامید شده است.

او تلفنی گفت: «آیا آزمایش آنتی ژن قابل قبول است؟» اگر علائمی وجود نداشته باشد چه؟

ساعاتی بعد، ناوارو دوباره تماس گرفت و گفت که آزمایش کووید-19 او و دوست دخترش مثبت بوده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followers