استفاده از ریلز اینستا گرام در 2022؛ آموزش تصویری و قدم به قدم دیجیاتو

یکی از قابلیت های اینستاگرام که کاربران زیادی از آن استعمال می نمایند ریلز یا این که Reels 🎬 است. در این مطلب از انزل وب به تدریس ۹ روش فعال کردن ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون میپردازیم. به جهت ایجاد یک Reels از برگه اهمیت اینستاگرام، روی + در بالا سمت راست ضربه بزنید و به تب Reels در ذیل ورقه بروید. در همین قسمت می‌توانید به راحتی ریلز دلخواه خویش را تولید و منتشر کنید.

  • انتشار مطالب فوق فقط کلیدی ذکر مبداء به همپا لینک و پیوند وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد.
  • فعال کردن ریلز باعث شده هست در راهکار اینستاگرام مارکتینگ بتوان از امکان دیگری نیز استعمال کرد که اتفاقا برای کاربران مضاعف دیدنی و مشغول کننده هم هست.
  • از شباهت‌ها که بگذریم، استوری و ریلز تفاوت‌هایی هم اساسی یکدیگر دارند.
  • برای بهترین نتایج، پس از آپلود ویرایش خود، متن روی صفحه، زیرنویس و صدا را در اینستاگرام بیشتر کنید؛ همین در Reels به شما کمک می‌نماید تا محتوا را به‌طور ظریف دسته‌بندی و منتشر کنید.
  • مشابه آزمایش های مختلف، ممکن میباشد بخواهید طول‌های متمایز را به جهت ریلز آزمایش کنید تا ملاحظه کنید مخاطب شما به چه چیزی بهترین پاسخ را می‌دهد.

سپس تصویرسازی کنید که چگونه می‌توانید تراز به مرحله به این هدف برسید. به یاد داشته باشید بخش اعظم از ۳ هدف را در یک ریلز دنبال نکنید. استوری پیروزی یا فیلم‌نامه مصور به شما امداد می‌نماید تا اهداف خویش را به تصویر بکشید.
بنابراین بدانید که در رخ انجام همین ترفند اساسی چنین ریسک‌هایی نیز روبرو هستید. اولیه از همگی این که بعضا مواقع بایستی از اپلیکیشن‌های جانبی برای فعال کردن مورد ریلز به کارگیری نمایید که به اینستاگرام‌تان متصل می‌شوند. به این ترتیب ممکن می باشد مخاطب وقتی بر روی یک ریل در اینستاگرام کلیک کند، در 30 دقیقه بیشتر از 40/50 تا از آنها را به ترتیب و پشت سر نیز تماشا کند. به این صورت است که احتمالا محتوای شما هم در میان این محتواها به وسیله مخاطب چشم می‌شود. پست‌های کوتاهی که می‌توانید حیاتی افکت‌های جالب و صداهای متعدد آپلود کنید.
می‌توانید از نحوه دکمۀ camera در همان لحظه reels اینستاگرام خود را ضبط کنید. حتماً سؤال می‌کنید که چرا تابه‌حال ریلز اینستاگرام را ندیده‌اید؟ همان‌طور که گفتیم ریلز اینستاگرام فقط در یکسری از کشورها فعال شده هست و کشور‌ایران جزء این کشورها نبوده است. اما بعضی از اکانت های ایرانی اعلام کرده‌اند که این ویژگی برای آن‌ها فعال شده است و این خبر خیلی مهربانی هست که نشان می دهد ریلز هنوز در مرحلۀ آزمایشی میباشد و احتمالاً به جهت کل اکانت‌ها در عالم فعال می‌شود. به ویژه وقتی محصول خاصی دارید یا این که دست‌کم زمانی قرار می باشد فرآورده را حیاتی یک تخفیف عالی به اشتراک بگذارید، ویدیوهای ریلز در فروش بیشتر کمک زیادی به شما خواهند کرد. در آن زمانه اعضا تنها می‌توانستند در ریلز ویدیوهای کوتاه 15 ثانیه‌ای منتشر کنند.
برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید. حالا وارد صفحه‌ای پر از افکت می‌شوید که بایستی یک عدد را گزینش کنید. همانطور که در تصویر زیر هم مشخص است، گزینه‌ای کلیدی اسم View Effect Page وجود دارااست که باید انتخابش کنید. البته در نهایت، سایز استوری و ریلز، هر دو به یک‌اندازه یعنی 1080 در 1920 است.
بعد از فعال شدن ریلز به جهت اندروید شما میتوانید از طرز سه طریق از این قابلیت به کار گیری نمایید و در کاغذ خویش ریلز بگذارید در ادامه همین نحوه ها را باز‌نگری میکنیم. رمز عبور و نام کاربری خویش را وارد کنید تا وارد حساب کاربری خویش شوید. الگوریتم های اینستاگرام در اکنون حاضر حمایت بیشتری از ریلزها می کنند و امکان جذب راه‌بندان برای ورقه به امداد ریلز فراوان بیشتر از پست خواهد بود. در حالا حاضر تمامی ویدیوهای ذیل 15 دقیقه در اینستاگرام به صورت ریلز منتشر می شوند. همین ویدیوها بر خلاف ویدیوهای اسلایدی عمودی میباشند و در فید و همچنین بخش ریلزهای شما باقی می مانند. به علاوه قابلیت به کار گیری از فیلترها، کپشن، بک گراند، استیکر و…در به نقل از وجود دارد.
افزایش بازدید سایتوب‌رمز مهم نزدیک ۲۰ سال سابقه ارائه خدمات وب، تبلیغات وب سایت گوگل ادز و سرویس ها بهینه سازی سایت برای google را به طور حرفه‌ای به عنوان راهکاری مناسب جهت افزایش مشاهده وب سایت و رونق به دست آوردن و کارهای اینترنتی ارائه می‌دهد. در صورتی که برنامه اینستاگرام تلفن همراه شما پایانی ورژن میباشد ولی امکان ریلز فعال نمیباشد ممکن میباشد به دلیل فایل های خراب باشد. وقتی که شما برنامه اینستاگرام را گشوده میکنید یک سری فولدر ساخت میگردد که شما بار بعد از آن سهل وآسان خیس و سریعتر میتوانید وارد برنامه شوید. چنانچه عشق و علاقه مند میباشید تا ریلز شما علاوه بر تب ریلز در قسمت فید (یعنی جایی که پست های شما نیز در آن قرار دارند) چشم شود، بی تردید مورد Also share to feed را زمان ادیت ویدیو، گزینش نمایید. با دقت به محدودیت وقتی ریلز، در حالا حاضر ریلزهای بامزه و خنده دار که حساس تیتر ویدیوهای تیک تاکی شناخته می شوند با اقبال بیشتری نسبت به ویدیوهای جدی روبرو هستند. همانطور که گفتیم (در دوران انتشار همین مقاله) ریلز اینستاگرام در بین 5 تا 90 ثانیه است.
در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید در صورتی که ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر همین رخ فقط به امید دریافت جواب مطلوب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد. نوشته حتی به جهت اشخاصی که ویدئوی شما را با صدا نگاه نمی نمایند و یا این که ممکن هست اهمیت مشکلات شنوایی باشند پر‌نور و قابل ادراک است. می تواند دیتاها بیشتری را به آنچه در صدا به اشتراک گذاشته شده بیش تر کند. ذخیره نام، آدرس اینترنتی و سایت من در مرورگر برای وقتی که مجدد دیدگاهی می‌نویسم. “محتوا شاه است”، جمله‌ای دارای شهرت از بیل گیتس که اکنون به اثبات رسیده است.

ریلز اینستاگرام به جهت تبلیغات

همچنین در رخ وجود هرگونه سوال و یا ابهامی‌ در همین خصوص، شما می‌توانید مهم متخصصین واحد دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز در این حوزه مشورت نموده تا بتوانید حضور خود را در دنیای اینترنت پررنگ‌تر نمایید. همچنین می‌توانید از ابزارهای رسم و نوشتاری و کپشن اینستاگرام نیز به کار گیری کرده و از میان برچسب‌های اینستاگرام برچسب دلخواه خویش را گزینش کنید. صد رد صد تو آپدیت بعدی مقاله، طرز های بیشتری رو معرفی می‌کنیم. برای دیدن سایر روش های تماس اهمیت پشتیبانی اینستاگرام میتوانید مطلب تدریس ۴ طریق تماس مهم پشتیبانی اینستاگرام را مطالعه کنید.
کاربران اینستاگرام می‌توانند کلیپ‌های ویدیویی و عکس‌های تنظیم‌شده را حیاتی نیز ضبط و ویرایش کنند و آنان را در فید، استوری و برگه reels به اشتراک بگذارند. همین قابلیت و امکان برای کسانی که تولید محتوا میکنند و همچنین شرکت تولید محتوا از دارای بالایی برخوردار است. ریلز اینستاگرام یک قالب محتوایی هست که به شما قابلیت و امکان می‌دهد ویدیوهای جالب کوتاهی ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید که برخلاف استوری‌های اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت ناپدید نمی‌شوند.
از همین امکان جذاب برای کسب و عمل یا این که مارک فردی تان به کارگیری کنید. تبلیغات Reels به برندها منش جدیدی را به جهت دستیابی به مخاطبان هدف ارائه می دهد. جای تعجب نمیباشد که برندهای زیادی در درحال حاضر حاضر اهمیت قرار دادن تبلیغات در ریلز اینستاگرام دارند این شیوه را آزمایش می کنند. محتوای پشت صحنه به فالوورهای اینستاگرام شما امداد می نماید تا بفهمند شما چه کسی هستید و چرا هر فلان متاع را می فروشید.
اگر یک اکانت پرایوت دارید، صرفا اشخاصی که آن را فالو مینمایند می‌توانند ریلزهای منتشر شده به وسیله آن اشتراک را تماشا کنند. حتی اگر کسی ریلز شما را مهم فردی که در دنبال‌کنندگانتان وجود ندارد به اشتراک بگذارد، وی قادر نخواهد بود آن ریلز را ببیند. از سوی دیگر اگر یک پوشه صوتی اصل و خاص خودتان را در ریلز استفاده کرده باشید، کسی قوی نخواهد بود آن پوشه را ذخیره یا در ریلزهای دیگر استفاده کند. آیتم ریلز حیاتی محدودیت‌های خیلی مضاعف و تنها برای برخی افراد نشان میشه و بهترین مورد به جهت جمهوری اسلامی ایران بیشتر نمودن هایلایت reels هست. آیتم ریلز اهمیت انحصار های خیلی و فقط برای بعضا اشخاص نشان میشه و بهترین مورد به جهت ایران طولانی تر نمودن هایلایت reels هست.
عمومی
الان شما می‌توانید با کلیک بر روی همین گزینه، reel را منتشر کنید. پس از فعال شدن همین اکستنشن، صفحه ای مشابه برگه اینستاگرام به شما نمایش داده می‌شود. در صورتی دوست دارید درباره کپشن نویسی حرفه‌ای در اینستاگرام دیتاها به دست آوردن کنید، پیشنهاد می‌کنم بدون شک مقاله کپشن اینستاگرام Insta downloader چیست را مطالعه کنید. محل ذخیره ریلز اساسی استوری متفاوت هست و گزیده اختصاصی به جهت ذخیره Reels در پروفایل وجود دارد. همین عمل به جهت ایجاد تغییرات یکپارچه در ویدیو، به جهت لحظاتی نظیر تغییر و تحول لباس، بیش تر نمودن ترانه جدید یا این که بیش تر کردن دوستان عزیز جدید به ریل‌های شما اثر گذار است.
پس وجود زیرنویس در ویدئوهای شما منجر می گردد تعداد دوچندان بیشتری از مخاطبان‌تان ویدیوهایتان را بازدید کنند. شرکت‌های خدماتی می‌توانند در قالب ویدئو‌های ریلز مشکلات همگانی مشتریان و نحوه برطرف کردن آنها را توضیح دهند. به تیتر مثال یک شرکت ارائه دهنده سرویس ها امنیتی، می‌تواند در مورد راه‌های متفاوت ایمن‌سازی منزل، محل فعالیت و غیره حرف کند. براین اساس مدت دوران مشخصی را به بازدید کردن همین ریلزها اختصاص دهید. به‌این ترتیب می‌توانید ایده بگیرید و مخاطبین و علایق آن‌ها را بهتر بشناسید. علاوه بر همین ریلزهایی که توسط همکاران و رقبای شما ساخته می‌گردد را باز‌نگری کنید تا کلیدی دیدگاه‌ها و اهداف آنها آشنا شوید.

آموزش فعال کردن ریلز به جهت آیفون

علاوه بر این، بقیه اعضا اینستاگرام می‌توانند ریلز شما را لایک نموده، درباره آن حیث بدهند ویا آن را ذخیره کنند. برای این‌که بتوانید قابلیت و امکان ریلز را در اینستاگرام خود فعال کنید، کافی میباشد INSSIST Extension را در گوگل کروم کاوش نموده و اولین لینک اکران دیتا شده در google کروم را باز نمایید. آن گاه در صفحه باز شده بر بر روی مورد Add کلیک کنید تا همین اکستنشن به مرورگر کروم شما بیش تر شود.

یک پاسخ به “ریلز اینستاگرام؛ ۳ تکنیک فعال‌سازی روی دسکتاپ، اندروید و آیفون”

سایز ریلز برابر حساس سایز استوری و ۱۰۸۰ پیکسل در ۱۹۲۰ پیکسل است. برای برطرف کردن این مشکل، به مدت سه هفته با یک ip خارجی (یک سرزمین خاص) از نحوه فیلترشکن وارد اینستاگرام گردید و کار کنید تا اینستاگرام وضعیت جغرافیایی شما را در آن مرزوبوم تشخیص دهد. برهان دیگری که وجود دارد، می تواند مربوط به اکانت شما باشد. ممکن می باشد این قابلیت برای اکانت شما غیر فعال یا این که غیر قابل دسترس شده باشد که باید مدتی صبر نمایید تا مجدد این امکان برایتان فعال شود. بر بر روی اولی آیتم ای که به شما سناریو دیتا می‌ شود کلیک کنید.

تولید محتوا با فعال نمودن ریلز اینستاگرام

اگر صاحب یک مارک مواد غذایی، دستورالعمل‌های دیدنی اهمیت به کارگیری از محصول خود را تدریس دهید. همین ایده‌ها، سبب ساز تولید اقتدار، ارتقاء اعتبار و ارتقای ارتباط اصلی مخاطبین می‌شوند. جهت همین کار، ابتدا آخرین ورژن برنامه اینستاگرام را در آیفون یا اندروید بارگیری نمایید و برنامه را گشوده کنید. درصورتیکه به جهت شرکت در زمان وبمستران هوشمند و آغاز به دست آوردن و کار خودتان مردد هستید، این اکنون دموی دوره را دانلود نمایید و اولی قدم را برای راه‌اندازی به دست آوردن و کارتان بردارید. در موبایل های iOS کلید کناری با دکمه ارتقا صدا را فشار بدهید تا Slide to Power Off را ببینید. آن گاه از آن Slide to Power Off را به سمت راست بکشید تا موبایل آیفون شما خاموش شود.
در نهایت پس از انتخاب تنظیمات دلخواه، صرفا به اندازه میباشد تا بر روی سوییچ Share بزنید تا ویدیوی نو منتشر شود. برای حذف یک کلیپ نیز صرفا باید انگشت خویش را برای یک‌سری لحظه روی آن نگه دارید و آن گاه آیکن «-» را گزینش کنید. در پنجره گشوده شده گزینه Discard را تعیین کنید تا حذف کلیپ آیتم لحاظ را تایید کنید. به جهت ضبط ویدیو در درون اپلیکیشن نیز باید آیکن معلوم شده در تصویر پایین را لمس کرده و نگه دارید.
اما یکسری ماهی می‌شود که ریلز نسبتاً به جهت کل کاربران ایرانی فعال شده و کلیه می‌توانند از آن استعمال کنند. درواقع هیچ محدودیتی در آپلود ویدئوها ندارید، اما به غیر از مدت زمانشان که نهایت تا ۶۰ ثانیه می‌توان کلیپ ویدیو آپلود کرد. در شروع معرفی خصوصیت ریلز صرفا می‌شد ویدئوهایی ‍۱۵ ثانیه‌ای آپلود کرد، البته پس از مدتی اینستاگرام مدت زمان ویدئوها را به ۶۰ ثانیه ارتقا داد. دارای زدن (+) در قسمت تحت سمت چپ صفحه، فیلم آیتم لحاظ را انتخاب کنید.

آموزش های مهم کیفیت

در پایین کاغذ حالت‌های متعدد نظیر پست ، استوری ، لایو و ریلز را مشاهده می‌کنید . جامع‌ترین تیم ایده‌های پست‌گذاری که کمک‌تان مینماید نه‌تنها جان تازه‌ای به پیج‌تان بدهید، بلکه مخاطبان‌تان را میخکوب محتواهایتان کنید. شما حتی می‌توانید خودتان یک ترند نو را بوجود آورید و از فالوورهایتان بخواهید در این ترند به شما بپیوندند. حواستان باشد به جهت ترند خود یک هشتگ منحصربه‌فرد به فرد ساخت نمایید تا مخاطبین کلیدی همین هشتگ، ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارند. یک دختر ۱۸ ساله رقصنده و هنرمند هست که پدیدآورنده حرکات ترند بخش اعظمی است. او اهمیت خرید کردن کفش‌های معمولی جردن و رنگ نمودن و کشیدن طراح‌های جذاب بر بر روی آن‌ها، مخاطبین بخش اعظمی را جذب کرده است. پس از فعال شدن همین اکستنشن، صفحه ای شبیه صفحه اینستاگرام به شما سناریو داده خواهد شد که شما میتوانید ورقه اینستاگرام خویش را از این نصیب نیز به سادگی رئیس کنید. جهت فعال نمودن امکان ریلز، بر روی مثبت ( + ) در ذیل برگه اینستاگرام خود کلیک نموده و همانطور که بازدید میکنید به سادگی ریلز برای شما فعال میشود. ولی باید در لحاظ گرفت که ریلز نیز حساس تنوع متعددی در گزینه‌های صوتی است، البته در مقایسه با تیک تاک، یک کتابخانه گسترده نیست.

چگونه ریلز را فعال کنیم؟

در این حوالی ریلز در اینستاگرام فعال شد و اکثری از کاربران را خرسند و سورپرایز کرد. در همین قابلیت جدید، اعضا می‌توانند در خویش اینستاگرام، بر روی ویدیوهای‌شان که فی مابین 15 تا 60 ثانیه است، یک‌سری افکت‌ها قرار بدهند. مثلا افکت‌های تصویری، موسیقی، ناچیز و بسیار نمودن سرعت ویدیو، استیکر و… چیزی مشابه به همان استوری خودمان اهمیت یک سری قابلیت‌های بیشتر. در هر صورت می‌خواهیم در مقاله‌ای که پیش رویتان قرار دارااست نه‌تنها در گزینه ریلز و ویژگی‌های آن، بلکه نحوه‌ی دسترسی و کار با قابلیت ریلز در اینستاگرام توضیحات کاملی را ارائه دهیم.
از این‌رو، ضروری می باشد تا دسته محتوای ریلز خویش را اساسی توجه و وسواس خاصی تعیین نمایید. کلیه ما از محبوبیت تیک توک مطلعیم و می دانیم که دلیل محبوبیت آن امکان ایجاد و اشتراک گذاری ویدیوهای 1 دقیقه ای اهمیت جلوه های یگانه است. می توانید ویدیوها را از تیک تاک به رخ رایگان دانلود کنید دیدنی هست بدانید که تیک تاک وابسته به دولت چین است.

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıVozol 2200Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizipalhipercasino bedava bonusümraniye escort