استیسی آبرامز دومین کمپین را برای فرمانداری گرجستان راه اندازی کرده است


آتلانا (AP) – استیسی آبرامز، دموکرات جورجیا و فعال برجسته حقوق رای، روز چهارشنبه گفت که کمپین دیگری را برای تبدیل شدن به اولین فرماندار زن سیاه پوست این کشور راه اندازی خواهد کرد.

با عدم رقابت جدی در انتخابات مقدماتی دموکرات ها، این اعلام یک مسابقه احتمالی بین آبرامز و فرماندار فعلی جمهوری خواه برایان کمپ ایجاد کرد. رقابت آن‌ها در سال 2018 یکی از نزدیک‌ترین رقابت‌ها به نامزدی برای فرمانداری آن سال بود و اتهامات سرکوب رای‌دهندگان بر آن غالب بود، که کمپ آن را رد کرد.

با این حال، موضع قوی آبرامز، دموکرات های ملی را متقاعد کرد که گرجستان دیگر نباید به عنوان سنگر حزب جمهوری خواه نادیده گرفته شود. عملکرد او و سازمان بعدی جو بایدن را متقاعد کرد که در سال 2020 در ایالت سرمایه گذاری زیادی کند و او اولین نامزد دموکرات ریاست جمهوری شد که از سال 1992 پیروز شد. این حزب بعداً پس از پیروزی در دو انتخابات ویژه در این ایالت، اکثریت محدود سنا را به دست آورد.

رقابت فرمانداری در سال 2022 آزمایش خواهد کرد که آیا این دستاوردها یک پدیده یکباره بوده است که ناشی از ناراحتی با رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ است یا آغاز یک تغییر سیاسی پایدارتر در جنوب به سرعت در حال رشد و تنوع است.

در کشوری که دموکرات‌ها اغلب به دنبال کسب قدرت با اتکا به رای‌دهندگان سیاه‌پوست و روی آوردن به میانه‌روهای سفیدپوست مسن‌تر بوده‌اند و شکست خورده‌اند، آبرامز در سال 2018 به‌عنوان یک مترقی غیرقابل توجیه نامزد می‌شود. آبرامز 47 ساله از گسترش دسترسی به Medicaid استقبال کرد، چیزی که تعدادی از فرمانداران جمهوری خواه از انجام آن خودداری کردند و از حقوق سقط جنین حمایت کرد.

گرجستان به شدت تقسیم شده است و رای دهندگان اغلب حزب رئیس جمهور را در اولین انتخابات ریاست جمهوری خود رد می کنند. اما آبرامز با کنارگذاشتن سانتریسم، اصرار دارد که دموکرات‌ها می‌توانند رای‌دهندگان جدید را جذب کنند، از جمله پیوندهای اخیر در منطقه پررونق آتلانتا، رای‌دهندگان سیاه‌پوست که در انتخابات قبلی شرکت نکرده‌اند، و رای‌دهندگان جوان‌تر و لیبرال‌تر سفیدپوست.

اگرچه کمپ او را با 1.4 درصد شکست داد، اما آبرامز 778000 رای بیشتر از دموکرات قبلی برای نامزدی فرمانداری به دست آورد.

آبرامز در سال 2018 باخت را به چالش کشید و کمپ را به عنوان برنده تشخیص داد، اما به دلیل “سوء مدیریت فاحش” در نقش خود به عنوان وزیر امور خارجه ناظر بر انتخابات، اجازه رقابت را نداد. او کمپ را متهم کرد که از دفترش برای پاکسازی تهاجمی لیست‌های رأی‌دهندگان غیرفعال، اعمال سیاست «تطابق دقیق» برای تأیید هویت رأی‌دهندگان، که هزاران ثبت نام را ناشناخته گذاشته است، و اقدامات دیگری برای شکل دادن به نتیجه به نفع خود استفاده می‌کند.

کمپ بارها هرگونه تخلف را رد کرده است.

پس از انتخابات، آبرامز یک گروه سازماندهی جدید به نام مبارزه منصفانه را تشکیل داد که بیش از 100 میلیون دلار جمع آوری کرد و یک عملیات سیاسی سراسری را راه اندازی کرد که صدها هزار رای دهنده جدید را در گرجستان ثبت کرد. این ایالت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 و در دور دوم انتخابات مجلس سنا در ژانویه رکورد مشارکت را ثبت کرد.

اکنون به نظر می رسد که آبرامز و کمپ در یک فضای سیاسی جدید در یک مسابقه مجدد با یکدیگر روبرو شوند. از یک سو، کمپ با مخالفت ترامپ و سرسخت ترین حامیان جمهوری خواهش به دلیل عدم حمایت از استدلال بی اساس رئیس جمهور سابق مبنی بر فریب انتخاب مجدد وی از طریق تقلب گسترده رای دهندگان، از جمله در جورجیا، مواجه است. مقامات انتخاباتی سه شمارش را در این ایالت انجام دادند که هر کدام پیروزی بایدن را تایید کرد.

ترامپ که در سال 2018 برای کمپ کمپین تبلیغاتی می کند، اکنون یکی از سرسخت ترین منتقدان فرماندار است. رئیس جمهور سابق در ماه سپتامبر در این ایالت تجمعی برگزار کرد و عمداً از سناتور سابق ایالات متحده دیوید پردو دعوت کرد تا در مقابل کمپ شرکت کند و به طعنه به جمعیت اشاره کرد که آبرامز را به فرماندار فعلی ترجیح می دهد.

انکار مشکلات نتایج انتخابات گرجستان توسط کمپ – و خصومت ترامپ با او – او را از اعمال تغییرات محدودکننده در قوانین رای گیری در پاسخ به شکست ملی ترامپ در سال 2020 منصرف نکرده است. کنترل بیشتر بر مقامات منتخب، سال ها کار آبرامز را در مبارزه با سرکوب رای دهندگان تغییر خواهد داد. سایر دموکرات‌ها امیدوارند که قانون جدید رأی‌گیری باعث شادی حامیان آنها شود و آنها را برای حضور در پای صندوق‌های رای مصمم‌تر کند.

آبرامز از نگرانی های مربوط به رای دادن برای بسیج دموکرات ها استفاده کرد و در ماه آوریل به آسوشیتدپرس گفت که “جمهوری خواهان با سیستم بازی می کنند زیرا از شکست در انتخابات می ترسند.”

در این میان جمهوری خواهان به دنبال کسب برتری با استفاده از چشم انداز نامزدی آبرامز برای تحریک رأی دهندگان خود هستند. در اوایل سال جاری، متحدان کمپ یک گروه پیشگیرانه به نام Stop Stacey را تشکیل دادند که به طور خاص با هدف جلوگیری از به دست آوردن فرمانداری در سال 2022 بود.

آبرامز از چند جهت با آسیب پذیری هایی مواجه است. وضعیت ملی او ممکن است این سؤال را ایجاد کند که او بیشتر به دنبال پستی بالاتر از اداره کشور است. جمهوری‌خواهان سعی کرده‌اند او را به خاطر تصمیم لیگ اصلی بیسبال برای لغو بازی ستاره‌ها از آتلانتا در سال گذشته به دلیل واکنش شدید علیه قانون محدودکننده جدید رای‌گیری سرزنش کنند، اگرچه آبرامز بارها از تحریم‌ها حمایت کرده است.

جمهوری خواهان همچنین آبرامز را به عنوان یک ریاکار منفجر کردند و مدعی شدند که او از ترامپ به خاطر تسلیم نشدن در برابر بایدن انتقاد کرد، زمانی که خودش حاضر به تسلیم شدن در برابر کمپ نشد و انتخاباتی را که باخت را “تقلب” خواند.

آبرامز به دنبال تمایز کارهایی که پس از انتخابات 2018 انجام داد از اقدامات ترامپ بود و خاطرنشان کرد که او مانند رئیس‌جمهور سابق در بسیاری از کشورها اعتراضی قانونی برای نتایج ارائه نکرد.

آبرامز در ماه اوت به Bitter Southerner گفت: “برای هر رای دهنده، مسئولیت من این نیست که مشروعیت دموکراسی خود را به چالش بکشم، بلکه باید کسانی را که این دموکراسی را تضعیف می کنند، به چالش بکشم.” بنابراین وقتی در مورد تخفیف های بدون تخفیف صحبت کردم، به همین دلیل بود.

از آن زمان، مشکل کمپین 2018 حل شده است: آبرامز بدهی مالیاتی خود را به IRS، از جمله 54000 دلار مالیات دیرهنگام در سال 2019 پرداخت و سپس یک خانه به ارزش 975،000 دلار در حومه شهرستان DeCalb خریداری کرد.

در ادامه، او بخشی از گروه رو به رشدی از زنان سیاهپوست است که به دنبال کار در سراسر ایالت هستند.

دیر دژیر نامزدی خود را برای نامزدی دموکرات ها برای فرمانداری آیووا اعلام کرد. در فلوریدا، وال دمینگ، نماینده دموکرات، برای مجلس سنا نامزد می شود. در کارولینای شمالی، سناتور سابق اریکا اسمیت و قاضی سابق دیوان عالی چری بیزلی برای انتخابات مقدماتی سنای دموکرات ها رقابت می کنند.

و در ویرجینیا، وینسوم سیرز به عنوان معاون فرماندار به عنوان یک جمهوریخواه انتخاب شد.

اما هیچکس رشد ملی آبرامز را ندارد.

از سال 2018، آبرامز در فهرست 100 تأثیرگذارترین افراد جهان مجله تایم قرار گرفته است. او در Vogue معرفی شد و در پادکستی توسط دوک و دوشس ساسکس مصاحبه شد. او دو کتاب نوشته است، از جمله یک تریلر حقوقی. او یکی از رمان های عاشقانه قدیمی خود را که با نام مستعار سلنا مونتگومری نوشته شده بود را برای توسعه به عنوان یک برنامه تلویزیونی فروخت. او یک تور سخنرانی را در 12 شهر آغاز کرد.

او در حال بررسی نامزدی ریاست جمهوری در سال 2020 بود تا اینکه در نهایت تصمیم به مخالفت با آن گرفت. زمانی که بایدن نامزد شد، آشکارا برای نامزدی او لابی کرد، سمتی که در نهایت به کامالا هریس، اولین زن سیاه پوست و اولین زن جنوب آسیا که این پست را بر عهده گرفت، رسید.

___

جف امی را در توییتر دنبال کنید http://twitter.com/jeffamy.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر