انواع لوله قیمت روز – اصفهان آهن

در نتیجه با کاهش پیدا کردن فشار و دما مقاومت آن هم تا حد زیادی کاهش مییابد. این لوله ها را در کارخانه از خم کردن ورق های فولادی و جوش دادن درز آنها در شاخه های ۶ متری تهیه می کنند و در ۲ نوع سیاه و گالوانیزه به بازار عرضه می کنند. با گسترش جوامع و نیاز روزافزون بشر به نصب تجهیزات ایمن و کارآمد در تأسیسات شهری و روستایی، به تدریج لوله های پلاستیکی جایگزین لوله های قدیمی تر شدند به طوری که امروزه شاهد آن هستیم که طیف جدیدی از مواد پلاستیکی به بازار عرضه می شوند و در ساخت انواع لوله مورد استفاده قرار می گیرند و کاربرد لوله پلاستیکی افزایش یافته است.

لولههای تک لایه پروپیلن سطح بسیار صاف و صیقل خورده ای دارند و اگر به مراقبت و نگهداری از آنها توجه داشته باشید، مقاومت و استحکام آنها در مقابل انواع آسیب دیدگیها کاهش پیدا نمیکند. این لوله ها در برابر فشار تا ۴ بار مقاومت می کنند و از مزایای دیگر این لوله ها خود اطفا بودن این لوله هاست. نکته : لوله های فاضلاب PVC از نوع خشک در دو نوع فشار ضعیف به رنگ خاکستری و متمایل به آبی و فشار قوی به رنگ خاکستری روشن تولید می شوند . همچنین از این نوع لوله ها برای لوله کشی گاز در لوازم گازسور خانگی نیز استفاده می گردد.

نکته: روکش قلع و روی سبب می شود که اولا مقاومت این لوله ها در برابر خوردگی و پوسیدگی بالا رفته و ثانیا تاثیر خواص شیمیایی روی آب به حداقل ممکن برسد. لولههای تک لایه و پنج لایه در مقابل خورندگی و پوسیدگی مقاومت یکسانی دارند. به علت قدرت مقاومت كم جداره اين نوع لوله ها بايستي از فنر لوله بازكني براي گرفتگي مجراي لوله ها استفاده نمود . همچنین مقاومت در برابر گرما و سرما در این لوله بالا است و دارای ضخامت های متفاوتی می باشد.

انواع گسترده ای از لوله ها و اتصالات در ساختمان و تاسیسات شهری مورد استفاده قرار می گیرد که انتخاب آنها بسته به نوع کاربرد و محل استفاده است. برای اطلاع از انواع لوله و اتصالات فاضلابی پیشنهاد میکنیم به صفحه لیست لوله نیوفلکس مراجعه کنید. خرید لوله آذین در کنار انواع اتصالات آن میتواند از کاهش هزینه کلی کار را برای شما به همراه داشته باشد و شما خرید مقرون به صرفهای نسبت به سایر خرید لولههای دیگر لوله بدون درز چیست برندها خواهید داشت.

ایندکسر