باعث از پوست آلت تناسلی و چگونگی رفع آن

[ad_1]

چه چیزی باعث می شود یک مرد و در دیک قرمز و پوسته پوسته و دردناک در سراسر ؟ آلت تناسلی لایه بردار! اگر انسان از دیدن پوست پوسته پوسته شدن و همه چیز فقط در حق او نیاز به نگه داشتن خواندن. بسیاری از چیزهایی که می تواند منجر به لایه برداری از پوست در آلت تناسلی مرد. برخی از جدی ترین آسان برای درمان و نمی گذارد انسان در دراز مدت. بیایید نگاهی به زیر کاپوت و ببینید چه چیزی باعث این همه آلت تناسلی مرد پوست.

الت مرد, لایه برداری باعث #1: واکنش های آلرژیک

واکنش های آلرژیک و یا درماتیت تماسی به صورت فانتزی, برابر, است که پوست را در واکنش به یک محرک یا آلرژن. تمام نقاط بدن می تواند تجربه واکنش های آلرژیک از جمله یک گراز. شایع ترین مواد حساسیت زا برای یک آلت تناسلی مرد در حال لاتکس کاندوم, لباسشویی, مواد شوینده و صابون و ژل دوش. یک شریک عطر یا لوسیون بدن نیز می تواند باعث واکنش های آلرژیک است که باعث می شود آلت تناسلی مرد پوست به پوست.

در اینجا چند از دیگر علائم به دنبال:

– درد

– تورم

– خارش

– قرمزی

– خشکی/Chapped پوست

ثابت است در: شستن آلت تناسلی مرد به طور کامل و به طور منظم به مطمئن شوید که شستشو آن را به درستی به عنوان به خوبی. را Benadryl برای کاهش التهاب است. اگر بدتر می شود و یا به نظر نمی رسد بهتر است بیش از چند روز سر به دکتر.

الت مرد, لایه برداری باعث #2: Feelin’ که اصطکاک

پوست یک چیز خنده دار; آن را دوست دارد به را لمس کرد اما نمی خواهم به حدود و بارها و بارها مالیده. این باعث می شود آلت تناسلی مرد پوست و پوسته پوسته شدن پوست. اصطکاک در محل که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد به طور کلی ناشی از یا خود ارضایی یا sex بدون به اندازه کافی روانکاری و یا پوشیدن لباس های تنگ یا لباس زیر.

با استفاده از روان کننده در طول مقاربت و می تواند به کاهش اصطکاک و احتمال آلت تناسلی لایه برداری از پوست. انتخاب سست پنبه لباس برای پوشیدن در اطراف ناحیه تناسلی را نیز کاهش وقوع سایش.

ثابت است در: شستشو, شستشو و مرطوب کردن آلت تناسلی مرد به طور کامل. آن را به هوا. تغییر مهره-مخفی شلوار و تجارت کسانی که خود ارضایی whities برای چیزی که کمی شل تر. همچنین استفاده از روغن زمانی که یونانی’ یا دوست داشتن به تنهایی.

الت مرد, لایه برداری باعث #3: Balanitis بدون توپ سرگرم کننده

Balanitis یک بیماری است که معمولا از بهداشت ضعیف. این یک التهاب سر آلت و پوست ختنه گاه. سکس کون دادن مردان بیشتر احتمال دارد به balanitis نسبت به مردانی که ختنه هستند.

علائم به دنبال:

– پوسته پوسته زخم

– به طور کلی funk که خوش ترش بیت از nastiness

– خارش

– به طور کلی درد

– تجمع مایع در منطقه آلوده

– درد در هنگام ادرار

ثابت است در: شستشو که D! اغلب و به طور کامل. را ایبوپروفن را برای درد و مطمئن شوید که آن را به برخی از درجه.

الت مرد, لایه برداری باعث #4: Bakin’ نان با یک عفونت قارچی

یک عفونت کاندیدا بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان یک عفونت قارچی است که چیزی است که می تواند باعث لایه برداری از پوست در آلت تناسلی مرد. در حالی که آن را بیشتر در ارتباط با زنان و مردان می توانید آن را به عنوان به خوبی.

علائم اضافی برای نگاه:

– خاموش-سفید ناصاف تخلیه که بوی ترش

– مقاربت دردناک

– درد در هنگام ادرار

– تورم

– قرمزی

– خارش که می تواند خفیف تا شدید

ثابت است در: وجود دارد OTC meds مانند Monistat است که نجات یک مرد پزشک مراجعه کنید اما اگر آن را یک مرد عفونت کاندیدا او باید سر به doc است برای تشخیص. همچنین, اجتناب از تماس جنسی تا زمانی که این همه روشن – عفونت های قارچی بسیار مسری هستند.

الت مرد, لایه برداری باعث #5: تبخال تناسلی

شما ممکن است herp! تب خال ناحیه تناسلی بر 1 به 8 نفر در ایالات متحده است. علائم می تواند بسیار خفیف بسیاری از مردم حتی نمی دانند آن را داشته باشد.

علائم دیگر عبارتند از:

– زخم های روی باسن, ناحیه تناسلی و یا داخلی ران

– درد

– خارش

– لایه برداری پس از درد بترکد

– علائم شبه آنفولانزا

ثابت است در: سر به پزشک برای تشخیص و درمان است. نمی توان صمیمی با هر کسی تا زمانی که خود را دکتر می گوید و هنگامی که شما تصمیم به صمیمی مطمئن شوید که به استفاده از حفاظت و افشای وضعیت خود را قبل از گرفتن شاد و خرم.

الت مرد, لایه برداری باعث #6: سفلیس

سفلیس یک کشنده بیماری های مقاربتی. این همه آغاز می شود با یک بدون درد درد یک chancre در ناحیه تناسلی. آن ممکن است باعث شود پوست به پوست. این chancre خواهد شد و سپس درمان خود را در بین 3 و 6 هفته. اما بثورات جلدی ظاهر خواهد شد چند روز و یا تا بعد. بثورات شروع به گسترش به سایر نقاط بدن.

سایر علائم سفلیس عبارتند از:

– تب

– زخم های دستگاه تناسلی

– درد عضلات

– زخم های دهان

– گلو درد

– ریزش مو

مهم است که به دنبال درمان سفلیس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در مراحل اولیه داروها می تواند در درمان این بیماری است. بدون درمان آن می تواند باعث آسیب عضوی شدید.

ثابت است در: به دنبال درمان بلافاصله. زمانی که زود درمان یک موفقیت است. اگر شما نمی توانید به درمان آن می تواند باعث آسیب ارگان های است که می تواند منجر به مرگ, فقط بخواهید آل کاپون. لازم نیست sex تا توضیحات خود را به شما می دهد همه روشن است.

نگاهی به یک گام اضافی برای مبارزه با آلت تناسلی لایه بردار

توقف لایه برداری پوست در اسرع وقت با یک آلت تناسلی مرد بهداشت و درمان نفت (متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد, روغن که شده است از نظر بالینی ثابت شده بی خطر و ملایم برای پوست) که ترمیم و بهبود موهای آسیب دیده پوست به پوست آلت تناسلی. آن شامل پوست soothers مانند ویتامین E و روغن شیا برای بازگرداندن پوست یک مرد به نرمی و نرمش های روزانه و ویتامین C و خاصیت ارتجاعی. آن را علاوه بر کامل به درمان و چیزی به استفاده از رفتن به جلو به نگه داشتن پوست صورت کامل.

[ad_2]