بالا 3 راه های در مورد چگونه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را

[ad_1]

بسیاری از مردان می خواهید یک دیک به دلیل آن را تقریبا یک نماد وضعیت برای جامعه است. شما بهتر است باور دارم که اگر کسی می داند که شما آن را به زمزمه در اطراف گروه خود را از دوستان تا می رسد به شما. آنها در حال رفتن به می خواهید به آن را ببینید چرا که باور کنید یا نه, این نادر است برای یک مرد به یک عضو.

در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را یا ظاهر و یا جسمی

نکته 1: تر و تمیز و یا اصلاح موهای ناحیه تناسلی خود را.

موهای ناحیه تناسلی خود را طول می کشد تا مقدار زیادی از ظهر املاک و مستغلات. اگر شما آن را تر و تمیز می تواند به نظر می رسد کل یک اینچ طولانی تر!

نحوه اصلاح موهای ناحیه تناسلی خود را?

ساده است. برخی از قیچی کوچک و به سادگی آن را قطع و به طول مورد نظر. مطمئن شوید که شما آن را بیش از یک سطل زباله می تواند و یا توالت. این باعث می شود یک ظرف غذا بزرگ و شرم آور است برای کسی که برای پیدا کردن موهای ناحیه تناسلی خود را بریده از همه جا.

چگونه به تراشیدن موهای ناحیه تناسلی خود را?

این است که کمی سخت تر است, اما آن را فقط سخت اولین بار که شما آن را انجام دهد. اولین, شما نیاز به تر و تمیز آن (خواندن پاراگراف بالا). شما نیاز به تر و تمیز آن را برای اولین بار به دلیل یک تیغ نمی توانید برش مو طولانی بسیار خوبی است. پس از شما آن را تر و تمیز کنید برخی از کرم و یا ژل و یا برخی از نوع نفت و صاف آن منطقه, واقعی, خوب, سپس به سادگی اجرا تیغ خود را بیش از آن چند بار شستشو & تکرار کنید. تنها با دانه نه در برابر آن. اگر شما در برابر دانه, شما به احتمال زیاد دریافت فرورفته (برجستگی های کوچک قرمز که شبیه آکنه) و نیست که بسیار جذاب زمانی که شلوار خود را می آیند. شما نگاه مثل شما یک STD.

اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن در برابر دانه فقط مطمئن شوید که شما را با دانه اول و سپس دوباره اعمال می شود کرم/ژل/نفت و اصلاح در برابر آن با تیغ. پس از شما انجام می شود قرار دادن برخی از نوع پس از اصلاح بر روی آن (می سوزه) و سپس بررسی های تازه خود را قبل از زهاری کشاله ران!

نکته 2: یک حمام آب داغ یا حمام

من می دانم آن را نمی تواند آسان به هاپ در یک دوش آب گرم قبل از اینکه کسی شما را می بیند اما آن کار می کند و این همه که مهم است. هاپ در حمام, گرفتن آن را بسیار گرم و نشستن در آن وجود دارد به صورت کمی و پس از آن دریافت کنید. شما rmember خواهد بود متورم و کمی و به احتمال زیاد نگاه توانا و فوق العاده نسبت به اندازه طبیعی آن. این راه بهترین کار در قبل ازsex دوش گرفتن.

نکته 3: خرید یک دستگاه بزرگ شدن

آیا شما جرات فقط خرید هر چیزی که می گوید: “بزرگ شدن آلت تناسلی مرد” در آن است. شما می خواهید به عنوان خوانده شده تا در بررسی و مشاهده قیمت قبل از خرید.

آیا این همه گاو?

وجود دارد بسیاری از گاو نر وجود دارد. اجازه بدهید توضیح دهم تعداد کمی از آنها:

  • قرص بزرگ شدن: آنها کار نمی کند خود به خود, که برای اطمینان حاصل کنید. منظورم این است که شما نیاز به یک دستگاه بزرگ شدن واقعا از هر گونه مزایای دریافت (من به آن).
  • پمپ و دستگاه های خلاء: این کار نمی کنند و در واقع می تواند آسیب آلت تناسلی خود را. آیا شما جرات خرید این, این یک کلاهبرداری است. آن خسارت زیادی از بافت و رباط درگیر در نعوظ و می تواند شما را شل برای همیشه لطفا برای. آیا استفاده از پمپ و یا دستگاه های خلاء آنها تنها به صورت موقت ظاهر و می تواند (و خواهد شد!) آسیب شما. نیست.
  • توسعه دهنده: این تنها چیزی است که (از عمل جراحی) است که در واقع کار می کند و من آن را توصیه می کنیم چرا که من دیده ام بسیاری از مردم استفاده از یک و کاملا از آن راضی است. چه خبره این است که یک توسعه دهنده شما بپرسم ؟ این یک دستگاه است که شما را عضو خود را به و آن را به آرامی در امتداد آن (شما می توانید آن را می پوشند به رختخواب). امتداد آن را تا به آرامی که من شنیده ام مردم می گویند که اگر آنها را مجبور به رفتن به محل کار و یا رفتن به حمام, آنها می خواهم آن را می پوشند در تمام طول روز طولانی است. آن را ظاهرا بسیار راحت و من شنیده ام بسیاری از ستایش برای سیمهای رابط.
  • عمل جراحی: بله, این کار, اما آن کار نمی کند راه شما فکر می کنم ممکن است. تغییرات بسیاری وجود دارد اما هیچ یک از آنها را به سادگی تصویر را بزرگ تر ببینید شما. بسیاری از آنها نیاز است که شما دریافت می کنید یک میله یا چیزی مشابه اضافه شده به شفت.

اگر آنها همیشه می آیند با یک راه عالی برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود از طریق عمل جراحی بدون هیچ گونه عوارض جانبی, من فکر می کنم که فوق العاده است اما من می خواهم به چوب این توسعه به دلیل آن به نظر می رسد که آن را در حال حاضر دستیابی به نتایج هر کس می خواهد. در اینجا متوقف نمی وجود دارد مقدار زیادی از نکات دیگر در خارج وجود دارد برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود.

[ad_2]