معمولا سرعت، رابطه خوبی با قدمت ندارد و با افزایش عمر از سرعت هر چیزی کم میشود، اما اگر یک مثال نقض برای این اصل کلی وجود داشته باشد، آن مثال میتواند همین فالکن ۱۹۶۵ باشد که با گذشت زمان سریع و سریعتر شده است. در فیلمهای تخیلی برای اینکه در زمان سفر کنند معمولا سوار وسیله خاصی میشوند یا قطعهای گمشده از یک پازل را میچسبانند! فیلتر هوای ماشین قطعهای است کاربردی ،در مسیر ورود هوا به سیستم سوخت رسانی خودرو (انژکتور یا کاربراتور ) که داخل محفظه مخصوص فیلتر ، نصب میگردد . یکی از روش های متداول تقویت موتور در ایران، نصب «نیترواکساید» است.

هدرز برای ۴۰۵ اما به واسطه گذر زمان و مصرف آن، قلاب یا قطعه یا بستی که این لوله را مهار میکند، پوسیده شده و از کار میافتد. این روش برای اولین بار در جنگ جهانی در جنگنده ها استفاده شد؛ اما طی دهه گذشته استفاده از آن برای خودروها رواج پیدا کرده است. مگان را باید یکی از بهترین و موفقترین محصولات تاریخ رنو بدانیم که فروش بسیار بالای آن در سطح جهان همچنان ادامه دارد. ۳-تیونینگ یا ریمپ در سطح استیج STAGE 3 – این ریمپ در سطح مسابقات اتومبیل رانی انجام میشود . خودرو پراید برخلاف تصور عموم ، ظرفیت تقویت و تیونینگ بسیاری را دارد ، به همین دلیل در مسابقات داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به طوری که در پیستهای سرتاسر کشور شاهد حضور پررنگ آن ها هستیم.

هدرز و کیت مکش ۲۰۶ اما در هنگام اسپرت کردن باید به این نکته توجه نمایید که این نوع ماشین ویژگیهایی دارد که آن را از سایر ماشینها متفاوت میکند. سیستم dry به این معنی است که فقط Nos به درون منیفولد هوا تزریق می شود و سوخت به درون منیفلد هوا تزریق نخواهد شد و برای چنین روشی از یک نازل مخصوص استفاده می شود؛ اما برای فراهم کردن سوخت اضافی که مورد نیاز خواهد بود، باید راه حلی پیدا کنید. برای اطمینان از عملکرد حداکثر و جلوگیری از نقص های مبدل، موتور خود را در حالت خوب تنظیم کنید، اما اگر جایگزینی لازم است، مبدل کاتالیزوری عملکرد ما جریان اگزوز مطلوب را فراهم می کند و انتشار خودرو خود را قانونی می کند.

به عقیده پلیس راهور تنها کارخانه سازنده خودرو براساس رعایت استانداردها مجاز به تغییر در ساختار خودروست و خارج از چارچوب کارخانه های خودروسازی، هرگونه تغییر در سیستم فنی و ظاهری خودرو، قطعاً مورد تأیید مؤسسه استاندارد و پلیس راهنمایی ورانندگی قرار نخواهد گرفت و کسانی که اقدام به این کار می کنند، باید فرایند استاندارد را به صورت مطلوب طی کنند. این سیستم هوشمند است و در فاصله تعویض دنده به طور خودکار قطع می شود. پس از پوشیدن لباس کامل موتور سواری و به سر گذشتن کلاه کاسکت ریس که همین لباس های مخصوص برای خودش داستان داره، قطع کن را فعال می کنیم تا سوخت وارد انژکتور شود و سپس استارت این موتور سیکلت را فشار می دیم. حال ما می خواهیم به جای منیفولد از هدرز استفاده کنیم که فضای بیش تری نسبت به منیفولد اشغال می کند. راه حل: اینم طبیعیه و با برداشتن سرباطری (حتما سرباطری عایق باشد و بعد محکم بسته بشه) مشکل حل میشه و بهتره برای دریفت از دنس مود استفاده کنید.

هدرز یا کیت مکش اگر هم تصادف کردید و موتور بالای ۴۰۰۰ دور نرفت یعنی ecu رفته تو Limp mode که سنسور ABS درست بشه اون مشکل هم با دیاگ حل میشه. لطفا به من مبتدی کمک کنید که هدرز پراید مشکلمو حل کنم. هم­چنین می­توانید از سرسیلندرهایی استفاده کنید که به ازای هر سیلندر از هشت سوپاپ یا بیشتر بهره میبرند. در اسپرت کردن نمای بیرونی ماشین اولین مرحله معمولاً استفاده از لاستیکهای پهن و رینگهای اسپرت میباشد. ۶٫ این مهره های چرخ هم ممکنه با باز و یسته کردن توسط این دستگاه های بادی ببره و از بین بره و بهتره از بازار چند تا مهره ماکسیما که به این میخوره تهیه کنید. حال به سراغ 206 دومی می رویم که هم از لحاظ چهره ساده تر و هم از لحاظ قدرت خیلی پایین تر از 206 اولی می باشد این اتومبیل از لحاظ ظاهر تغییراتی آن چنانی ندارد و کیتی که بر روی بدنه این اتومبیل سوار شده است مدل 206 های رالی ولی در ایران ساخته شده است طوری که سپر جلو و عقب به همان شکل می باشند و به بیرون آمده اند که در این اتومبیل سپر جلو به مرخصی تشریف برده بود !