بخارپز برقی در سال 2020


راهنمای بدون منع ما دارای جوانب مثبت و منفی از محبوب ترین انواع بخارپز است. آیا قابل جمع شدن اشکالی ندارد؟ یا باید برق بخاری؟ ما در اینجا برای کمک به پاکسازی سردرگمی هستیم تا بتوانید بخار مناسب را برای شما و نیازهای آشپزی خود پیدا کنید.

من دقیقاً مطمئن نیستم که همه ما شروع به دور شدن از بخارهای قابل جمع شدن از استیل ضدزنگ با طلسم آسان و پرزرق و برق که می توانید با قیمت حدود 10 دلار خریداری کنید ، به بخارهای برقی که روی کانتر نشسته اند.

بخارپز برقی

همانطور که پخت و پز سالم و خوردن غذاهای کامل طبیعی محبوبیت زیادی پیدا می کند ، همینطور پخت و پز غلات سبوس دار مانند برنج را افزایش می دهد.

پیدا کردن ابزاری که می تواند با بخار سبزیجات و برنج یا سایر غلات کامل به شما کمک کند ، باعث می شود زمان زیادی در آشپزخانه صرفه جویی شود.

در واقع ، بخارپزهای برقی برای ایجاد زندگی آسان تر هستند اما دارای برچسب قیمت هستند.

بنابراین سوال مطرح می شود ، چه تفاوتی بین بخارپزهای مختلف غذایی در آنجا وجود دارد و کدام یک را باید انتخاب کنید؟

این کاملاً به سطح تجربه شما در آشپزخانه و نیازهای خاص آشپزی شما بستگی دارد.

بیایید آن را بشکنیم …

درج سبد بخار کوچک در گلدان بخار
درج بخار پخته شونده ضد زنگ
خوب ، آن را خیلی کم تکنولوژی تر از این نمی دانند. یک دلیل وجود دارد که هنوز هم اینقدر خریداری می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا برای انتخاب یک بخارپز غذا به کمک نیاز دارید؟

از آنجا که آنها آسان هستند.

زیرا آنها کار می کنند.

اگر ALL که بخواهید بخار بخورید ، سبزیجات است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید به جز درج بخارپز نگاه کنید. این همان چیزی بود که ما با بازگشت به عقب شروع کردیم و آن چیزی است که بسیاری از آشپزان جدید نیز با آن شروع می کنند.

پیدا کردن آنها بسیار آسان است ، اما برای راحتی شما می توانید برای سفارش یکی اینجا کلیک کنید.
یک اشکال برای اینها وجود دارد. اول از همه ، چیزهایی که برای بیرون کشیدن آن از گلدان چسبیده اید (بله ، هنگامی که گرم و بخار است) در وسط کل چیزهای مختلف است ، بنابراین باید هنگام کشیدن از میت گرم استفاده کنید. خارج از گلدان اما با برچسب قیمتی در حدود 5 دلار ، واقعاً نمی توانید انتظار کمال را داشته باشید.

در پایان ، اینها برای بخارپز کردن سبزیجات بسیار مناسب هستند ، به خصوص اگر شما یک آشپز جدید باشید. آن را متناسب با گلدان های بزرگ گسترش می دهد. برای جا افتادن گلدان های کوچکتر فرو می ریزد.

از طرف دیگر ، تعداد کمی نرم و صاف توسط OXO وجود دارد که همین کار را انجام می دهد.

درج بخار سیلیکون OXO
ما این بخار سیلیکونی را نیز در اختیار داریم. این دستگیره های بزرگ و زیبا در طرفین دارد که انتخاب درج و بیرون گلدان را آسان می کند.

این در گلدان های کوچکتر کار نمی کند ، باید یک گلدان با اندازه متوسط ​​یا بزرگتر باشد.

از آنجا که از سیلیکون ساخته شده است ، به هیچ وجه خراشیده نمی شود (به ویژه لازم به ذکر است که گلدان های شما با تفلون یا برخی دیگر از پوشش های غیر چسبان که نمی خواهید خراشیده شوند) اندود شده اند.

کمی بیشتر هزینه دارد ، اما هنوز هم بانک را خراب نمی کند. برای سفارش اینجا را کلیک کنید

در سبد بخارپز در دیگ بخار کمی بیشتر هویت
درج بخار سیلیکون OXO

اگر می خواهید کمی بیشتر هزینه کنید ، پس از بررسی این درج ضد زنگ 18/10 ساخته شده توسط کوکس ، بررسی کنید.

می بینید که این یک وظیفه سنگین تر است. اما پس از آن نیز هزینه های بیشتری را نیز در بر می گیرد.

دستگیره دارد این پشته در پایین فارغ التحصیل شده است ، بنابراین می تواند اندازه های مختلف گلدان را در آن جای دهد. و آن را با درب خود همراه دارد – که معقول است زیرا ممکن است در نهایت کاملاً از گلدان بچسبد.

این بخارپز به مدت طولانی شما را دوام می آورد و از آنجایی که در بسیاری از گلدان های مختلف جای می گیرد ، واقعاً ارزش این برچسب را دارد.

بخار برقی
اگر فکر می کنید می خواهید بیشتر از سبزیجات بخار بخورید (مانند دانه یا حبوبات کوچک / عدس) ، بخار برقی را در نظر بگیرید.

درخشان این است که شما فقط می توانید آن را تنظیم کنید و راه بروید تا زمان تایمر خاموش شود. بسیاری از آنها دارای چندین سطح هستند که به شما امکان می دهد سبزیجات و غلات را همزمان میل کنید.

آنها واقعاً خوب کار می کنند.

مطمئناً اگر برق از کار بیفتد ، نمی توانید از آن استفاده کنید. مسئله بزرگی نیست زیرا اگر از برق شما خارج شود ، ممکن است نگرانی بیشتری نسبت به اینکه آیا می توانید غذای خود را بخارپز کنید ، نگران باشید. ؛)

اکنون سالهاست که از بخار برقی ضد برقی ساخته شده توسط مارک های مختلف استفاده می کردیم. بلک اند دکر طرفدار ما بود ، اما دیگران را نیز امتحان کردیم. نکته مهم این است که تک تک آنها از پلاستیک ساخته شده است و ما خیلی تلاش می کنیم پلاستیک را از زندگی خود خارج کنیم.

در حقیقت ، اگر به دنبال یک بخار کانتر غیر پلاستیکی هستید ، حیرت خواهید کرد. تقریباً هر بخار موجود در آنجا از پلاستیک ساخته شده است. بسیار آزاردهنده!

بخار فلزی ضد زنگ countertop برقیخوشبختانه یک بخار استیل وجود دارد که می توانید اینجا را بررسی کنید .

من این بخارپز را دوست دارم زیرا دارای چندین سطح است ، بنابراین شما می توانید بیش از یک چیز را همزمان بپزید. به عنوان مثال ، می توانید یک دسته از دانه ها را بپزید و درست قبل از اینکه آنها تمام شوند ، لایه بعدی را اضافه کنید تا مقداری سبزیجات را بخارپز کنید. یا دانه های بخار و عدس را همزمان بخرید. یا سبزیجات و حبوبات کوچک. شما عکس می گیرید.

یا می توانید به یکی دیگر از وسایل آشپزخانه fave ما بروید که نه تنها بخارپز بلکه اجاق گاز فشار و اجاق گاز آهسته است …

اجاق گاز چند منظوره
وقتی آشپزی زندگی شماست و اساساً آشپزخانه شما دفتر شماست ، در پایان بسیاری از ابزارها و وسایل آشپزخانه مختلف را بررسی می کنید.

من در ابتدا نسبت به یک اجاق گاز 3 در 1 کمی مقاومت داشتم – این بدان معنی است که آن یک بخار پز ، یک اجاق گاز تحت فشار ، و یک اجاق گاز آهسته است که همه در یک نورد چرخیده اند .

چرا مقاومت کردم؟

من حدس می زنم من فقط مدرسه قدیمی هستم. من در حال حاضر اجاق گاز فشار اجاق گاز دارم. و بخارپز کنترلی دیواری مفید من و بخارپز داخل گلدان. در مورد اجاق گاز آهسته – من یک بار تجربه بدی داشتم که یکبار کف ظرف آنقدر سوزانده می شد که به معنای واقعی کلمه می توانستم آن را انتخاب کنم و به طرف دیگر اتاق نگاه کنم.

جف كسي است كه واقعاً به اين ابزار آشپزخانه علاقه پيدا كرد. و باید بگویم ، من 100٪ تحت تأثیر قرار گرفته ام.

اجاق گاز 7 در 1

اگر توانایی تهیه یکی از آنها را دارید ، من واقعاً توصیه می کنم خودتان را به یک اجاق گاز 3 بر 1 نیز بدست آورید. استفاده از آن برای پخت و پز خیلی چیزها بسیار ساده است.

این موردی است که ما توصیه می کنیم .
من آن را یک 3 در 1 می نامم ، اما آنها آن را 7 در 1 می نامند. قسمت داخلی با 18/10 ضد زنگ زیبا ساخته شده است. من واقعاً دوست دارم که این شرکت به سختی کار کند تا بتواند محصولات استیل ضدزنگ را به بازار عرضه کند برای کسانی از ما که مایل به استفاده از پلاستیک (یا تفلون) نیستیم به همان اندازه که قبلاً استفاده می کردیم. بنابراین من دوست دارم از آنها حمایت کنم و به آنها (دلار) پول بدهم!

به علاوه همانطور که گفتم ، شما برای یک دستگاه کوچک یک قیمت پرداخت می کنید و می توانید SOOOOO را با آن بسیار انجام دهید. خیلی بیشتر برای صدای جنجال شما. می توانید از آن برای بخار دادن سبزیجات ، بخارپز کردن حبوبات ظریف و حبوبات کوچک ، فشار دادن حبوبات پخته شده و برخی از غلات ، و سوپ ها و خورش های آشپزی آهسته استفاده کنید .

سرمایه گذاری عالی من فکر می کنم شما واقعاً آن را دوست خواهید داشت.

امیدوارم که این امر به پاک کردن موارد کمک کند تا بدانید که بهترین دستگاه بخار خوراکی برای شما است! 🙂