برای اتاوا، یارانه برای وسایل نقلیه الکتریکی یک بحران تجاری است. اما سیب زمینی چطور؟

[ad_1]

واشنگتن – دولت ترودو هفته‌ها است که از مطبوعات کل دادگاه در ایالات متحده استفاده می‌کند و تلاش می‌کند یارانه حمایتی برای وسایل نقلیه الکتریکی را متوقف کند، زیرا بیم آن می‌رود که صنعت خودروسازی کانادا را ریشه کن کند.

نخست وزیر و کابینه ارشدش از کنگره و کاخ سفید بازدید کردند. وزیر تجارت برای جلسات بیشتر در مورد خودروهای برقی بازگشت. هفته گذشته، کانادایی ها نامه ای به رهبران ارشد کنگره آمریکا ارسال کردند و تهدید کردند که اقدامات تلافی جویانه تجاری را انجام می دهند. این هفته، وظایف اعضای کابینه فدرال تغییر کرده و شامل زبان تجاری سخت گیرانه تر می شود.

پاسخ کارگزاران دی سی کمابیش شانه بالا انداخته بود. من واقعاً برایم مهم نیست که کانادا چه فکری می کند. شرود براون سناتور دموکرات از اوهایو به CBC گفت: «من نگران تأثیر آن بر کارگران آمریکایی هستم.

در واشنگتن، سرنوشت صنعت خودروی کانادا مانند یک سیب زمینی کوچک دیده می شود. بنابراین برخی از کانادایی‌هایی که این هفته برای فروش سیب‌زمینی‌های کوچک – و سیب‌زمینی‌های بزرگ، سیب‌زمینی تازه، سیب‌زمینی دانه‌دار، سیب‌زمینی فرآوری‌شده – در شهر بودند، این موضوع را طعنه‌آمیز می‌دانند که بحران تجاری خودشان با آمریکایی‌ها چنین احساسی داشته باشد، گویی توسط اتاوا رد شده است.

مقامات ارشد از ما خواسته اند که هنگام ملاقات با سناتورها موضوع خودروهای برقی را در جلسات خود مطرح کنیم. دنیس کینگ، نخست وزیر جزیره پرنس ادوارد، روز پنجشنبه در واشنگتن گفت: آنچه که می یابیم خوب است – ما بازیکنان تیم کانادایی هستیم.

اما منظورم این است که آیا کسی وقتی در جلسات EV است سیب زمینی می کارد؟ من این را نمی دانم. ما مطمئناً شبیه آنها نیستیم، زیرا تا زمانی که آنها را ملاقات نکنیم، هیچ کس نمی داند مشکل سیب زمینی چیست.

شاید ندانید مشکل سیب زمینی چیست. در حال حاضر، سیب زمینی PEI – محصول 120 میلیون دلاری در سال که اقتصاد این استان کوچک را هدایت می کند – با ممنوعیت صادرات داوطلبانه ایالات متحده در ماه نوامبر توسط دولت کانادا مواجه است. این یک مشکل بزرگ است زیرا 40 درصد از سیب زمینی های PEI معمولاً برای بازار ایالات متحده مقصد می شوند و بسیاری از این سیب زمینی های کاملاً خوراکی در صورت عدم فروش ممکن است در عرض چند روز از بین بروند.

زمانی که زگیل سیب‌زمینی، قارچی که تأثیری بر خوراکی ایمن محصول نمی‌گذارد، اما می‌تواند برای دهه‌ها در خاک زندگی کند و محصول را کاهش دهد و سیب‌زمینی‌ها را زشت و غیرقابل فروش کند، در دو مزرعه PEI کشف شد، ممنوعیتی وضع کرد. سیب زمینی های کشت شده در این مزارع اساسا از بازار خارج شده اند و ممکن است این مزارع برای همیشه از کشت سیب زمینی خارج شوند. اما زمانی که زنگ هشدار به صدا درآمد، تنظیم‌کننده‌های کانادا نگران بودند که ایالات متحده ممنوعیتی را اعمال کند که کانادا نتواند آن را کنترل کند، بنابراین پیشگیرانه و داوطلبانه همه صادرات سیب‌زمینی PEI به ایالات متحده را ممنوع کردند.

واضح است که این سیب زمینی ها برای سلامتی هیچ کس تهدیدی ندارند. آنها در سراسر کانادا خورده می شوند و هنوز هم به جامائیکا و اروگوئه و سایر کشورها صادر می شوند. سیب زمینی مورد نظر از مزارعی که در آن زگیل سیب زمینی پیدا شده است نمی آیند. حتی سیب زمینی های آلوده با سرو روی میز آشپزخانه خطری برای مزارع در جاهای دیگر ایجاد نمی کنند. اسفنج از داخل خاک عبور می کند و سیب زمینی ها قبل از فروش تمیز می شوند. علاوه بر این، مقصد اصلی آمریکا برای سیب زمینی PEI پورتوریکو است که حتی مزارع سیب زمینی برای آلوده کردن ندارد.

کینگ و هیئت او گفتند که کانادا و ایالات متحده یک فرآیند نظارتی طولانی مدت برای مقابله با زگیل سیب زمینی دارند، که به طور سنتی شامل ممنوعیت صادرات کامل نمی شود، کینگ و هیئت او گفتند، و مایلند اتاوا این ممنوعیت را لغو کند و اجازه دهد این روند انجام شود. و اگر به یک سیب زمینی داغ سیاسی تبدیل شد و جنگ تجاری را برانگیخت؟ خوب، پس حداقل اقدامات ثابت شده ای وجود دارد که PEI و کانادا می توانند برای ارائه استدلال های خود و در صورت لزوم انتقام بگیرند. با این حال، تحت ممنوعیت داوطلبانه اتاوا، آنها چیزی جز از بین بردن محصولات خود نمی بینند.

اوایل این هفته، ماری کلود بیبو، وزیر کشاورزی فدرال گفت بعید است که این مشکل در سال جاری حل شود، اما با رویکرد “همه دست روی دست” توسط دانشمندان برتر و فروش، “اولویت اصلی” برای بخش او است. مقامات “برای رفع نگرانی های آمریکا و از سرگیری صادرات. چند هفته پیش، یکی از مقامات فدرال به من گفت که ممنوعیت صادرات در دفتر وزیر بازرگانی کانادا به عنوان یک موضوع غیرسیاسی در نظر گرفته شده است که توسط دانشمندان و تنظیم کنندگان حل خواهد شد.

هیئت PEI می گوید که این کار نمی کند. “اکنون این امر به موارد بیشتری از تنظیم کننده ها نیاز دارد. وین ایستر، که پس از گذراندن نزدیک به 28 سال در مجلس عوام، اطلاعات کمی در مورد سیاست دارد، گفت: در جایی که هست، به انگیزه سیاسی نیاز دارد.

آنها این را نمی بینند که از اتاوا می آید. کینگ می گوید وقتی به واشنگتن رسیدند، اولین چیزی که سفیر کانادا از او خواست این بود که موضوع خودروهای برقی را در جلسات مطرح کند. سپس هیئت PEI از تصمیمات کانادا برای توقف نمونه برداری از خاک برای زمستان – از قانونگذاران ایالات متحده مطلع شد. آنها می ترسند که رویکرد نظارتی فوری نباشد و ممکن است این ممنوعیت را برای یک سال دیگر یا بیشتر باقی بگذارد، در حالی که ارزش سیب زمینی برای فصل در معرض خطر از بین رفتن ظرف چند روز است.

در همین حال، موضوع خودروهای برقی برای اتاوا در حال طولانی شدن است: مذاکرات در مورد لایحه اقتصادی عظیمی که یارانه ایجاد می کند به دلیل اختلافات بین دموکرات ها بر سر اصلاحات مهاجرت و اعتبارات مالیاتی کودکان به تعویق افتاده است و به نظر می رسد رأی گیری در مورد همه چیز احتمالاً در آینده به تعویق بیفتد. سال

مانند بازیکنان پوکر که با عرق کردن سروکار دارند، کانادایی‌هایی که روی این موضوع لابی می‌کنند، هنوز هم تعداد زیادی از آنها را از دست داده‌اند. او یا هر سناتور دموکرات دیگری می تواند از اصلاحیه جمهوری خواهان که این ماده را حذف می کند حمایت کند. در صورت ایجاد یارانه برای وسایل نقلیه الکتریکی، روند رسمی شدن قوانین جدید می تواند برای کانادا معافیت ایجاد کند. تسلط جمهوری خواهان بر انتخابات میان دوره ای کنگره در سال آینده می تواند منجر به لغو چنین اقدامی شود. و اگر همه چیز شکست بخورد، احساس می کنند که نقش برنده ای در سازوکارهای اختلافات تجاری قانونی دارند.

زمان و گزینه هایی در مورد موضوع خودروهای برقی وجود دارد، اما اتاوا آن را در اولویت قرار داده است، زیرا او معتقد است که خطرات از نظر وجودی برای صنعت خودروسازی کانادا زیاد است. PEI معتقد است که خطرات برای صنعت سیب زمینی که اقتصاد استان را تعیین می کند، به همان اندازه زیاد است.

یک تفاوت این است که در حالی که موفقیت در موضوع خودروهای الکتریکی به هوس های قانونگذاران ایالات متحده بستگی دارد، سیاستمداران PEI معتقدند که آنها فقط به همکاری دولت فدرال خود نیاز دارند.

کینگ گفت: «به سادگی به نظر می رسد که فقدان فوریت و تلاش برای یافتن راه حلی سریع در قسمت مرزی ما به طور فزاینده ای نگران کننده است. “این فقط ناامید کننده ترین مولفه آن بود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followers