بررسی انواع عطر و ادکلن لالیک

بهترین ادکلن زنانه لالیک یکی از محبوب ترین مارک ها در زمینه تولید و عرضه عطر ، ادکلن و ادکلن زنانه است. مارک فرانسوی انواع مختلفی از این محصولات را با رایحه و رایحه های مختلف تولید می کند که می توانید از آنها در جلسات ، استفاده روزمره و مکان های رسمی و اداری استفاده کنید. اگر به دنبال خرید ادکلن زنانه خوب Lalique با قیمت مناسب هستید ، در اینجا برخی از بهترین ادکلن ها و عطرهای این برند را آورده ایم.

تفاوت ادکلن ، عطر ، ادکلن و ادو تویلت چیست؟
نمایشگر ویدیو

00:00
03:47

بهترین ادکلن زنانه لالیک را بخرید
این برند بهترین ادکلن زنانه Lalique خود را در مدل های مختلف ارائه می دهد که برخی از آنها محبوب ترین هستند ، از جمله Lamor ، Amitis ، White ، Satin ، Le Parfium ، Living و Purple که برخی از آنها در زیر معرفی می شوند. ما در حال حاضر لانکوم را برای زنان معرفی کرده ایم.

بهترین ادکلن زنانه بنفش بنفش مدل Amethyst حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی لیتر
ناتالی لورسون عطر ساز
کشور مبدا مارک فرانسوی
سال معرفی 2007
مناسب خانم ها
نوع رایحه خنک و شیرین
ساختار گلها ، میوه ها ، ادویه ها ، چوب
نت های برتر انگور سیاه ، بلوبری ، توت سیاه ، توت سیاه و توت فرنگی
نت های میانی یاس ، فلفل ، یلانگ-یلانگ و گلاب
نت های برتر مشک ، وانیل و نت های چوبی

بوی میوه ، به ویژه میوه های شیرین ، همیشه دوست داشتنی است. برای استنشاق این عطر ، هر زمان که بخواهید ، کافی است عطر را با نت های میوه ای تهیه کنید. در سال 2007 ، علامت تجاری معروف Lalique عطر زنانه جدید خود را معرفی کرد. این ادویه معروف بنفش را Lalique Amethyst می نامند. ناتالی لورسون این عطر را به بهترین شکل ممکن طراحی و فرموله کرده است.

به نظر می رسد که آمتیست برای قرارهای مهم عصرهای بهار بسیار مناسب است. همچنین با توجه به قیمت مناسب و نه چندان بالا ، بهترین گزینه برای هدیه دادن به دوستی است که فکر می کنید بسیار با ارزش است. با نگاهی دقیق به این عطر ، روی شیشه بنفش آن ، الگوها و خطوطی به شکل شاخه تمشک و میوه مشاهده خواهید کرد. این بطری مکعب مستطیلی دارد و در مکعب زیبا هماهنگی خاصی دارند.

ادامه مطلب
این بطری فضای کمی روی میز شما را اشغال می کند. همچنین ، به دلیل وزن کم ، گاهی اوقات حتی اصلا احساس خوبی ندارید. اولین باری که آمتیست را اسپری می کنید ، بوی انگور سیاه ، ذغال سنگ ، توت سیاه ، توت فرنگی و توت فرنگی به سرعت در هوا پخش می شود. شیرینی این ترکیب باعث می شود شما و اطرافیان احساس خوشبختی و هیجان کنید. پس از مدتی ، رایحه ترکیبی از گل یاس ، فلفل ، یلانگ یلانگ و گل سرخ جایگزین نت های اولیه می شود.

شیرینی ملایم این ترکیب جالب هیجان شما را دو چندان می کند. بعد از مدت ها بوی مشک ، وانیل و نت های چوبی جای نت های میانی را می گیرد و روی لباس و قسمت نبض شما احساس می شود. شما به دلیل پخش زیاد عطر ، مارک ارزشمند و شناخته شده ، شیشه زیبا و زنانه و قیمت مناسب آن برای شما و شخصی که این عطر را از شما دریافت می کند ، از خرید عطر Lalique Amethyst بسیار خوشحال خواهید شد.

تستر ادکلن زنانه لالیک آمیتیس مدل آمتیست حجم 100 میلی لیتر

حجم 100 میلی لیتر
ناتالی لورسون عطر ساز
کشور مبدا مارک فرانسوی
سال معرفی 2007
مناسب خانم ها
نوع رایحه گل ، طبیعت ، تند ، شیرین
ساختار گلها ، میوه ها ، ادویه ها ، چوب
نت های برتر انگور سیاه ، بلوبری ، توت سیاه ، توت سیاه و توت فرنگی
نت های میانی یاس ، فلفل ، یلانگ-یلانگ و گلاب
نت های برتر مشک ، وانیل و نت های چوبی

لالیک آمیتیس به عنوان عطر لالیک زنانه در سال 2007 انتخاب شد. این ادوپرفیوم “آمتیست” نام دارد. ناتالی لورسون این عطر را به بهترین شکل ممکن طراحی و فرموله کرده است. به نظر می رسد که آمتیست برای قرارهای مهم عصرهای بهار بسیار مناسب است. همچنین ، با توجه به قیمت مناسب و نه چندان زیاد ، بهترین گزینه برای هدیه دادن به دوستی است که برای شما بسیار ارزشمند است.

با نگاهی دقیق به این عطر ، روی شیشه بنفش آن ، الگوها و خطوطی به شکل شاخه تمشک و میوه مشاهده خواهید کرد. بطری مکعب مستطیل و درب مکعب زیبا هماهنگی خاصی دارند. این بطری فضای کمی روی میز شما را اشغال می کند. همچنین به دلیل سبک بودن ، گاهی اوقات حضور آن را در کیف دستی خود به هیچ وجه احساس نمی کنید.

ادامه مطلب
اولین باری که آمتیست را اسپری می کنید ، بوی انگور سیاه ، ذغال سنگ ، توت سیاه ، توت فرنگی و توت فرنگی به سرعت در هوا پخش می شود. شیرینی این ترکیب باعث می شود شما و اطرافیان احساس خوشبختی و هیجان کنید. پس از مدتی ، رایحه ترکیبی از گل یاس ، فلفل ، یلانگ یلانگ و گل سرخ جایگزین نت های اولیه می شود.

شیرینی ملایم این ترکیب جالب خرید عطر هیجان شما را دو چندان می کند. بعد از مدت ها بوی مشک ، وانیل و نت های چوبی جای نت های میانی را می گیرد و روی لباس و قسمت نبض شما احساس می شود. خرید بهترین ادکلن زنانه Lalique Amitis به دلیل پخش زیاد عطر ، مارک ارزشمند و شناخته شده ، شیشه زیبا و زنانه و علل آن برای شما و شخصی که این عطر را دریافت می کند بسیار لذت بخش است