بررسی خصوصیات و ویژگی های استفاده از شیشه شیر اونت

نوزاد و کودکان برای خوردن شیر یا مایعات دیگر معمولا از شیشه شیر استفاده می کنند و همین امر سبب شده است که قبل از به دنیا آمدنشان، والدین شیشه شیر را خریداری کنند. در زمان خرید شیشه شیر با مارک های مختلفی رو به رو خواهید شد که بسیاری از آن ها نا آشنا می باشند، اما یک برند معروف به نام اونت وجود دارد که سال هاست در بین خانواده ها محبوبیت دارد.

این محبوبیت را می توان نتیجه کیفیت و رضایت افراد از این محصول دانست که در سراسر جهان به یکی از بهترین برندها تبدیل شده است. ادامه این مطلب شیشه شیر اونت را بهتر معرفی می کند.

شیشه شیر های برند اونت یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه شیر های موجود در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون برخورداری از قابلیت آنتی کولیک، برخورداری از سری مناسب و سیلیکونی که شباهت بسیار زیادی به سینه مادر دارد و…. در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرد که در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل تری در خصوص شیشه شیر اونت، مزایا و ویژگی های مصرف آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

خصوصیات شیشه شیر اونت

قطعا رضایت افراد در زمان استفاده از یک محصول، به واسطه کیفیت آن اتفاق می افتد و اگر این کیفیت در وسایل مربوط به نوزاد و کودک دیده شود، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. شیشه شیر اونت به واسطه کیفیت و خصوصیاتش شناخته شده می باشد که در زیر برخی از این خصوصیات ذکر شده است.

  • اين نوع شیشه شیر با قابليت قرار گرفتن راحت در دست كودك به فرم ارگونومیک طراحی شده است که به راحتی در دست جای می گیرد و قرار گيري شيشه شير اونت در دست کودک نیز بسیار راحت است.
  • تغذیه کودک به کمک شیشه شیر نچرال بسیار راحت و لذت بخش خواهد بود زیرا سر شیشه شیر به صورت گلبرگی است و از انعطاف بالایی برخوردار می باشد. این سر گلبرگی سبب می شود که در هر حالتی مسیر خروج شیر یا مایعات از شیشه شیر بسته نشود و کودک با خیال راخت تغذیه خود را میل می کند.
  • شیشه شیر اونت عاری از هر گونه مواد خطرناک است و این یعنی سلامت کودک حفظ می شود.
  • طراحی این نوع از شیشه شیرها به صورتی است که کودک دچار نفخ نمی شود.
  • می توانید تغذیه را در هر دمایی که است در داخل این شیشه شیرها بریزید زیرا در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.
  • شست و شوی شیشه شیر اونت به راحتی انجام می شود که امری لازم در زمان استفاده از شیشه شیر است.

 

نکات تکمیلی در رابطه با شیشه شیر اونت

این نوع از شیشه شیرها دارای دو مدل به نام های نچرال و کلاسیک پلاس می باشند که در ادمه آن ها را معرفی کرده ایم.

  • شیشه شیر نچرال فیلیپس اونت: ضد نفخ است و سر شیشه شیر به شکل سینه مادر طراحی شده است. بدنه آن ها یا از جنس پیرکس و یا پلی پروپیلن می باشد. مدل جدید شیشه شیر نچرال با نام نچرال التراسافت روانه بازار شده است که سر شیشه های آن نرم تر می باشند.
  • شیشه شیر کلاسیک اونت پلاس: نسبت به شیشه شیر کلاسیک خاصیت ضد نفخ آن بهتر شده است و افراد می توانند برای تغذیه کودک خود از این مدل نیز استفاده کنند.