تصمیم گیری در مورد بهترین برند اسپرسو ساز خانگی بیشتر بستگی به رویکرد شما به نوشیدنی های اسپرسو دارد. برای علاقه مندی که از روند ساخت نوشیدنی ها قدردانی می کند ، بهترین دستگاه اسپرسو ممکن است به همان روشی باشد که توسط کسی انتخاب شده است که به راحتی از نوشیدن آنها لذت می برد.

این راهنما انواع دستگاه های اسپرسو و ویژگی ها و کارکردهای مختلف را تشریح می کند تا در هنگام انتخاب بهترین سازنده اسپرسو برای آشپزخانه خود به دنبال آن باشید.

فروشگاه تمام دستگاه های اسپرسو

محصولات مرتبط
قطعات و لوازم جانبی قهوه و اسپرسو
قطعات و لوازم جانبی قهوه و اسپرسو
خرید کالا
دستگاههای اسپرسو
دستگاههای اسپرسو
خرید کالا
چرخ قهوه
چرخ قهوه
خرید کالا
برادران شیر
برادران شیر
خرید کالا
قهوه سازان منفرد
قهوه سازان منفرد
خرید کالا
غلاف های قهوه و فنجان های K
غلاف های قهوه و فنجان های K
خرید کالا
پرش به بخش خاص
دستگاه های نیمه اتوماتیک اسپرسو
دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک.
بهترین سازنده اسپرسو نیمه اتوماتیک انتخابی برای یک کارشناس یا باریستا جوانه زده است که می خواهد در ساخت اسپرسو خود نقش ایفا کند. دستگاههای اسپرسو نیمه اتوماتیک به مصرف کننده این امکان را می دهند که در طول راه ترفندهایی برای متناسب با سلیقه خود داشته باشد.

این نوع دستگاه های اسپرسو دارای دیگ بخار برای گرم کردن آب ، یک پرتفیلتر (لیوان فیلتر کوچک با دسته) و سوئیچ برای پمپ برای مجبور کردن آب از طریق قهوه زمین برای استخراج هستند.
آبکش ها باید دانه های قهوه را با استفاده از چرخ مخروطی یا بربر آسیاب کنند و سپس آنها را داخل پرتفیلتر بسته بندی کنند.
علاوه بر تصمیم گیری در مورد سنگ زنی و دوز ، کاربران کنترل بیشتری دارند زیرا تصمیم می گیرند چه موقع را شروع کرده و استخراج را پایان دهند.
در برخی از مدل ها ، شیرهای داخلی ساخته شده برای نوشیدنی های مبتنی بر اسپرسو وجود دارد.
ماشین های اسپرسو فوق اتوماتیک
یک دستگاه اسپرسو فوق اتوماتیک روی یک میز آشپزخانه.
کسانی که می خواهند با تلاش کمی نوشیدنی اسپرسو درست کنند ، به دنبال بهترین سازنده اسپرسو فوق اتوماتیک برای خانه خود می گردند. این دستگاه های اسپرسو کاملاً اتوماتیک با فشار یک دکمه ، تجربه لوبیا به فنجان را به کاربر می دهند.

کاربر دانه های قهوه بو داده شده را درون قیف دستگاه قرار می دهد و چرخ داخلی این دوز را آماده می کند.
بسته به مدل ، تنظیمات چندگانه بر اساس تنظیمات شما و اندازه ریختن ، یک ضربه شكل سفارشی ایجاد می كنند.
برخی از مدل ها دارای عملکردهای اتوماتیک اتوماتیک یا بخارهای داخلی هستند که شیر خود را برای نوشیدنی هایی مانند لاته یا کاپوچینو کار می کنند.
این تنوع از سیستم های فراگیر می تواند بهترین دستگاه اسپرسو برای افرادی باشد که مایل به دستیابی به حداقل زمان برای تهیه نوشیدنی های اسپرسو با کیفیت هستند.
اگر عکسهای اسپرسو مستقیم نمی نوشید ، فقط بگویید این نوع دستگاه بهترین سازنده کاپوچینو برای شماست. یا ساز کافئین لاته ، برای همین موضوع.
دستگاه های اسپرسو تک خدمت
دستگاه اسپرسو خانگی و لوازم جانبی روی میز آشپزخانه.
ضرب و شتم ماشینهای اسپرسو تک کاره در مسابقه راحتی کار سختی است. یک غلاف یا کپسول از پیش آماده شده را درون دستگاه قرار دهید ، یک دکمه را فشار دهید و نوشیدنی شما بیرون بیاید. برخی از علاقه مندان به اسپرسو ممکن است بینی خود را در این نوع دستگاه ها بالا بکشند ، اما ممکن است نوشیدن افراد گاه به گاه بهترین تولید کننده اسپرسو اتوماتیک برای آنها باشد.

انواع کپسول ها یا غلاف های مختلف طیف گسترده ای از ترکیب را با توجه به سلیقه شما و ارائه گزینه هایی برای بازدید کنندگان دارند.
برای ساختن لاته یا کاپوچینو در برخی مدل ها مدلهای شیر قرار دارند.
این نوع معمولاً به اندازه سایرین سنگین و حجیم نیست و باعث می شود در صورت استفاده گهگاه برای معالجه خاص یا هنگام بازدید مهمانان ، استفاده از آن آسان شود.
ویژگی های داخلی یا تجهیزات اضافی
دستگاه اسپرسو خانگی و نوشیدنی هایی با شیر یخ زده.
عصاره اسپرسو هنگامی استخراج می شود که آب تقریباً جوش از طریق دانه های قهوه ریز خرد شود. نوشیدنی هایی مانند کاپوچینو و لاته با اضافه کردن شیر یخ زده و گرم شده به اسپرسو ساخته می شوند.

برای خرد کردن حبوبات و شیر دادن به آن نوشیدنی ها به تجهیزات اضافی احتیاج دارید ، مگر اینکه آن ویژگی های لازم در دستگاه اسپرسو قرار گرفته باشد.

آسیاب های خوب قهوه ، یا نوع مخروطی و یا برنج ، برای ایجاد قوام مناسب زمینه های اسپرسو مورد نیاز هستند.
برادران شیر می توانند به سرعت شیرینی گرم یا خامه ای غنی و خامه ای را برای لاته ، ماکاتیاتو یا کاپوچینو تولید کنند.
برخی از دستگاه های نیمه اتوماتیک دارای یک گرسنه بخار سنتی هستند که به کاربر اجازه می دهد شیر را کار کند تا بتواند از بهتری بهتر برسد یا فقط درجه حرارت را گرم کند تا شیر هنگام اضافه شدن اسپرسو خنک نشود.
دستگاههای کوچک اسپرسو
یک دستگاه اسپرسو خانگی روی یک میز آشپزخانه.
تمام وسایل آشپزخانه کوچک می توانند فضای روی یک کانتر را به خود اختصاص دهند ، بنابراین هنگام تصمیم گیری باید اندازه واحد در نظر گرفته شود. بزرگتر لزوماً به معنای بهتر بودن در هنگام تهیه بهترین دستگاه اسپرسو خانگی نیست.

ابعاد بین مارک ها ، مدل ها و دسته ها یا انواع دستگاه های اسپرسو متفاوت است. آنها می توانند قابل توجه باشند اما حتی واحدهای بزرگتر فضای بیشتری را نسبت به یک دستگاه قهوه ساز استاندارد نمی گیرند.
دستگاههای اسپرسو نیمه اتوماتیک عموماً از ردپای کمتری برخوردار هستند ، زیرا آنها دارای چرخ و حباب داخلی نیستند.
برخی ممکن است دریابند که مزیت نمایه کوچکتر در دستگاه نیمه اتوماتیک کاهش می یابد زیرا لوازم جانبی ، مانند چرخ جداگانه ، مورد نیاز هستند.
دستگاه های اسپرسو سطح ورودی معمولاً از دیگهای بخار آب کوچکتر و ویژگی های کمتری برخوردار هستند که باعث کاهش اندازه کلی می شود.
دستگاه های اسپرسو مقرون به صرفه
یک دستگاه اسپرسو خانگی روی پیشخوان آشپزخانه.
حتی قبل از اینکه بودجه خود را بررسی کنید ، اولین قدم برای پیدا کردن دستگاه های اسپرسو مقرون به صرفه برای آشپزخانه شما ، تعیین میزان علاقه شما به ساخت یک فنجان است.

راحتی یکی از عوامل موثر در هزینه است ، بنابراین به یاد داشته باشید که یک دستگاه اسپرسو این امکان را به شما می دهد که هر وقت خواستید و بدون انتظار در صف سفارش و پرداخت ، از نوشیدنی در آسایش خانه خود لذت ببرید.
هزینه دستگاههای اسپرسو را با قیمت پرداخت شده برای یک فنجان یک کافه مقایسه کنید. مشروبات الکلی مکرر می توانند به همان اندازه که برای یک دستگاه اسپرسو خانگی احتیاج دارند ، به همان اندازه پول خرید کافه نوشابه اسپرسو را خرج کنند.
یک ایستگاه اسپرسو کاملاً اتوماتیک با تمام زنگ ها و سوت ها بیشتر از یک مدل نیمه اتوماتیک است که از ویژگی های مکانیکی کمتری برخوردار است.
دستگاههای اسپرسو نیمه اتوماتیک این امکان را به شما می دهند تا تنظیمات مربوط به سیل های سفارشی را انجام دهید و هزینه ای کمتر از مدل های اتوماتیک یک لمسی دارد.
با این وجود ، تجهیزات اضافی از قبیل چرخ و یا برادر ممکن است لازم باشد و به هزینه کلی دستگاه های اسپرسو با امتیاز قیمت پایین کمک می کند.
دستگاههای اسپرسو در سطح ورودی ارزانترین قیمت هستند اما فاقد ویژگی هایی هستند که در مدل هایی وجود دارد که کمی بیشتر هزینه دارند.

انواع دیگری از دستگاههای اسپرسو وجود دارد که به طور معمول در خانه یک نوشیدنی اسپرسو معمولی یافت نمی شود.

دستگاههای اسپرسو دستی دارای پیستونی داخلی هستند که در صورت کشیدن اهرم ، بر خلاف پمپ الکتریکی ، فشار را برای استخراج نوشیدنی ایجاد می کند. این زیبایی های اهرمی ممکن است بهترین دستگاه اسپرسو برای یک خالص واقعی باشد ، که هم تکنیک مناسب دنیای قدیمی مورد نیاز برای یک حرکت خوب را می تواند درک و توسعه دهد.

دستگاههای اسپرسو تجاری دارای همان ویژگیهایی هستند که در پسر عموهایشان برای مصارف خانگی وجود دارد اما این نسخه های سنگین ساخته شده است تا هر روز حجم زیادی را تحویل دهند. فقط دستگاه های اسپرسو که مجوز استفاده تجاری دارند باید در آن شرایط استفاده کنند.