بهترین ترازو دیجیتال هایی که می توانید خریداری کنید

ترازو دیجیتال های حمام طی چند دهه گذشته بسیار طولانی شده است ، و برای به دست آوردن ویژگی های برتر نیازی به پرداخت دلار بالایی ندارید. این که آیا شما به دنبال ترازو دیجیتالی هستید که به عنوان هدف خود در خدمت اهداف تناسب اندام خود باشید یا فقط می خواهید گاه به گاه خود را وزن کنید تا مطمئن شوید که هیچ چیز بدنی با بدن شما در جریان نیست ، ترازو دیجیتال های بسیار دقیقی در دسترس هستند که از نظر پیچیدگی متفاوت هستند. به سادگی وزن خود را برای ترسیم پیشرفت خود در تلفن هوشمند نمایش دهید.

شما هنوز هم می توانید ترازو دیجیتال های آنالوگ را با یک سوزن منفرد پیدا کنید که به وزن شما اشاره دارد ، اما هیچ یک از این موارد در راهنمای ما گنجانده نشده است زیرا خواندن و نادرست بودن آنها دشوار است. اگر بخواهید بفهمید وزن شما چقدر است ، ترازو دیجیتال دیجیتال یک گزینه عالی عالی است. بیشتر ترازو دیجیتال های دیجیتال وزن شما را به نزدیکترین 0.2 پوند نشان می دهند. همچنین برخی از مدل ها وجود دارند که دارای چندین پروفایل کاربری هستند بنابراین همه افراد خانواده شما می توانند وزن و شاخص توده بدنی (BMI) خود را پیگیری کنند.

ترازو دیجیتال های چربی بدن طی چند سال گذشته اندکی کاهش یافته است. همچنین این ترازو دیجیتال ها به عنوان “مانیتور ترکیب بدن” نامیده می شوند ، این ترازو دیجیتال ها معمولاً از آنالیز امپدانس بیوالکتریک استفاده می کنند ، که جریان الکتریکی کوچکی را از طریق بدن شما می فرستد ، برای اندازه گیری چربی بدن ، حجم عضلات ، تراکم استخوان ، وزن آب و موارد دیگر.

ترازو دیجیتال های هوشمند محبوبیت در حال افزایش است. آنها با استفاده از بلوتوث یا Wi-Fi به رایانه لوحی یا تلفن هوشمند شما متصل می شوند. ترازو دیجیتال های هوشمند معمولاً برنامه مخصوص به خود را دارند که با محبوب ترین برنامه های بدنسازی مانند Google Fit ، Apple Health و Fitbit همگام می شوند. این برنامه سابقه ای از معیارهای مختلف سلامتی شما را در خود نگه می دارد و می تواند نمودارهایی با جزئیات پیشرفت شما در طول زمان را نشان دهد.

قبل از اینکه در ترازو دیجیتال هایی که انتخاب کردیم در این راهنما گنجانده شود ، ابتدا به بررسی خریداران و بررسی های متخصص در مورد ده ها ترازو دیجیتال دیگر پرداختیم. نمونه‌های برتر ما از نظر دقت ، سهولت استفاده و عملکرد بلند مدت بسیار رتبه بندی شده است.

در اینجا بهترین ترازو دیجیتال هایی که می توانید خریداری کنید:
بهترین ترازو دیجیتال به طور کلی: ترازو دیجیتال وزن دیجیتال چربی بدن توسط Greater Goods
ترازو دیجیتال بهترین بودجه: ترازو دیجیتال حمام دیجیتال EatSmart Precision
بهترین ترازو دیجیتال بدون زواید: ترازو دیجیتال دیجیتال تیلور Precision 7506
بهترین ترازو دیجیتال هوشمند: ترازو دیجیتال چربی بدن بلوتوث توسط وزن گوروس
بهترین ترازو دیجیتال هوشمند در بودجه: ترازو دیجیتال هوشمند Eufy BodySense
بروزرسانی شده در 12/23/2019 توسط جن گوشو: قیمت ها ، پیوندها و قالب بندی های به روز شده.

بهترین ترازو دیجیتال در کل
ترازو دیجیتال
کالاهای بزرگ
24.95 دلار از آمازون
اگر به دنبال ترازو دیجیتال مقرون به صرفه ای هستید که وزن شما و سایر بیومتریک ها را به طور دقیق اندازه گیری کند ، ترازو دیجیتال وزن دیجیتال چربی بدن توسط Greater Goods بهترین است.
بیشتر ترازو دیجیتال های مدرن بسیار بیشتر از آنچه به شما وزن می گویند انجام می دهند و خوشبختانه همه آنها ثروت ندارند. ترازو دیجیتال چربی وزن دیجیتال بدن توسط بزرگ محصولات انتخاب اول ما است چرا که بسیار مقرون به صرفه، قابل اعتماد، و ابتکاری است.

برای شروع کار ، قد و سن خود را وارد می کنید. سپس با استفاده از یک جریان الکتریکی کوچک ، دستگاه چربی بدن ، حجم عضلات ، تراکم استخوان و هیدراتاسیون را به شما می گوید. ترازو دیجیتال سپس این اطلاعات را به همراه وزن و BMI حداکثر تا هشت نفر ذخیره می کند که اگر در یک خانواده چند نفره زندگی می کنید عالی است.

صفحه نمایش دارای تعداد فوق العاده زیادی است و برای خوانایی آسان دارای نور پس زمینه است. این ترازو دیجیتال برای پشتیبانی از 400 پوند رتبه بندی شده است و سنسورهای چهار وزن دارای رزولوشن 0.2 پوند هستند ، بنابراین می دانید که در حال خواندن دقیق هستید.

ترازو دیجیتال در چهار باتری AAA اجرا می شود ، که شامل می شوند. بعلاوه ، بخشی از درآمد حاصل از هر خرید به پشتیبانی Love146 می رود ، که برای متوقف کردن قاچاق کودکان و مراقبت از بازماندگان مبارزه می کند.

Spruce Scale Scale Digital Scale Scale را بهترین ترازو دیجیتال BMI نامید و دوست داشت که دارای چندین ویژگی مختلف برای پیگیری بیشتر از وزن شما باشد. در نوشتن مقاله توسط Body Fat Analyzer ، نویسنده خاطرنشان كرد كه این ترازو دیجیتال با ضمانت پنج ساله و خدمات با كیفیت مشتری ارائه می شود.

برخی از مرورگرها خاطرنشان كردند كه باید در گرفتن چربی بدن صبر داشته باشید. ترازو دیجیتال وزن شما را سریع نشان می دهد ، اما برای تکمیل BIA زمان لازم است.

چندین بررسی کننده بودند که ترازو دیجیتال هایی را دریافت کردند که وزن آنها را اندازه می گرفت و هیچ چیز دیگر ، مهم نیست که چه مدت منتظر بمانند. با این وجود ، آنها دریافتند که پشتیبانی مشتری از کالاهای بزرگ بسیار مفید بوده و به سرعت جایگزین هرگونه وسیله نقصی شد.

مزایا: طراحی جذاب ، شش اندازه گیری کلیدی ، خدمات عالی مشتری را اندازه گیری می کند

منفی: از ویژگی های پیشرفته مانند اتصال Bluetooth استفاده نمی کند

24.95 دلار از آمازون

بهترین ترازو دیجیتال بودجه
ترازو دیجیتال
EatSmart
21.28 دلار از آمازون
اگر فقط ترازو دیجیتالی را می خواهید که دقیقاً به شما نشان دهد که چقدر وزن دارید بدون هیچ گونه هیاهو ، ترازو دیجیتال حمام دیجیتال EatSmart Precision یک گزینه مقرون به صرفه است.
ترازو دیجیتال حمام EatSmart دیجیتال دقیق تنها یک چیز است، اما آن را به خوبی: این به شما می گوید که چقدر شما را به نزدیکترین 0.2 پوند وزن دارد. این ترازو دیجیتال دارای یک سکوی شیشه ای به ضخامت 8 میلی متر است که 12 در 13 اینچ اندازه گیری می کند و از وزن ها تا 400 پوند پشتیبانی می کند.

هنگامی که روی آن می روید ، ترازو دیجیتال به صورت خودکار روشن می شود و وزن خود را روی صفحه LCD با نور پس زمینه 3.5 اینچی نشان می دهد. ترازو دیجیتال روی چهار باتری AAA اجرا می شود. شما همچنین می توانید اندازه گیری نوار بدنی را برای ردیابی دقیق تر در نواحی خاص بدن انجام دهید. سرانجام ، EatSmart با ضمانت 100٪ رضایت از ترازو دیجیتال پشتیبانی می کند.

جستجوی مصرف کنندگان دوست داشتند که ترازو دیجیتال از نظر منطقی دقیق ، اقتصادی ، آسان برای خواندن و استفاده از آن ساده باشد. با این حال ، بازرسان خاطرنشان كردند كه این ترازو دیجیتال نسبتاً اساسی است و فاقد ویژگی های محبوب مانند خواندن چربی بدن و پروفایل های كاربر است.

در روند نزولی ، یک مرورگر ترازو دیجیتال خود را به صورت خود به خود خرد کرد ، اما توجه داشت که این شرکت در ارسال ترازو دیجیتال جایگزینی بسیار پاسخگو و سریع بوده است. این تجربه بسیار نادر است اما غیر معمول نیز نیست ، بنابراین مراقب باشید. ممکن است این مورد اتفاق بیفتد که ترازو دیجیتال تغییرات شدید درجه حرارت را تجربه کرده است – مثلاً یک حمام زمستانی سرد که به سرعت توسط یک حمام گرم گرم می شود ، گرم می شود. تغییرات شدید دما باعث می شود شیشه ها منبسط و منقبض شوند و این می تواند به شکست منجر شود. شاید بهتر باشد که این ترازو دیجیتال را در جایی با دمای ثابت نگه دارید.

جوانب مثبت: طراحی جذاب ، ارزان ، آسان برای استفاده

منفی: ویژگی های حداقل

21.28 دلار از آمازون

بهترین ترازو دیجیتال no-frills
ترازو دیجیتال
تیلور
21.20 دلار از آمازون
7506 ترازوی دیجیتال تیلور دقیق برای افرادی است که می خواهند ترازو دیجیتال بدون مزخرف است که به شما وزن خود را به سرعت و با دقت.
ترازو دیجیتال حمام تیلور دیجیتال هیچ زنگ فانتزی و سوت ندارد، اما آن را در ترازو دیجیتال فوق العاده دقیق و آسان برای استفاده است که شما می توانید تکیه بر است.

این پایه دارای پایه ای با کروم با کیفیت بالا و سکوی شیشه ای شفاف است که اندازه آن 13 در 11.75 اینچ است. صفحه نمایش LCD از اندازه 1.2 اینچ است و خواندن آن بسیار آسان است. ترازو دیجیتال تا 400 پوند اندازه گیری می شود.

ترازو دیجیتال تیلور برای باتری از باتری لیتیوم استفاده می کند ، به علاوه دارای ویژگی خاموش کردن خودکار است که به منظور حفظ باتری است. وقتی نیاز به تعویض باتری دارید ، ترازو دیجیتال به شما هشدار می دهد. وقتی روی ترازو دیجیتال قدم می زنید ، به طور خودکار کالیبره می شود و روشن می شود که وزن شما را بگیرد. تیلور با ضمانت پنج ساله از کیفیت این ترازو دیجیتال پشتیبانی می کند.

داوران در نمایشگاه صنوبر این ترازو دیجیتال را توصیه می کنند زیرا این یک ترازو دیجیتال اساسی عالی برای اندازه گیری های دقیق است.

یکی از کاربران دقت این ترازو دیجیتال را با سه ترازو دیجیتال پرتوی تعادل در یک بیمارستان محلی مقایسه کرد و دریافت که هیچ تفاوتی بین این ترازو دیجیتال ها و دستگاه تیلور قابل اندازه گیری نیست.

هنگام جابجایی ترازو دیجیتال از یک نقطه به نقطه دیگر ، بسیاری از افراد هشدار می دهند که قرائت ها خاموش است. در صورت امکان ، شما باید ترازو دیجیتال خود را در محلی ذخیره کنید که استفاده از آن بدون جابجایی برای شما آسان باشد. یا باتری را بیرون بیاورید و پنج دقیقه قبل از تعویض و وزن خود صبر کنید.

مزایا: بزرگ ، سکوی ارگونومیک ، دقیقاً وقتی ثابت باشد

منفی: خوانش های نادرست را بعد از انتقال آن برمی گرداند

ترازو دیجیتال حمام دیجیتال Taylor Glass و Chrome را با قیمت 25 دلار در والمارت بخرید
21.20 دلار از آمازون

بهترین ترازو دیجیتال هوشمند
ترازو دیجیتال 3
خوب خوب
49.95 دلار از آمازون
اگر به دنبال یک روش پیشرفته برای ضبط اهداف کاهش وزن و تناسب اندام خود هستید ، ترازو دیجیتال چربی بدن بلوتوث توسط وزن گوروس برای شما مناسب است.
انتخاب برتر ما و ترازو دیجیتال چربی بدنه بلوتوث توسط Greater Goods ساخته شده است. این شرکت ترازو دیجیتال هایی با کیفیت بالا ساخته است که مقرون به صرفه است و همچنین برخی از عواید آن را به امور خیریه اهدا می کند ، که این یک لمس خوب است.

این ترازو دیجیتال از BIA برای اندازه گیری توده استخوانی ، وزن آب ، وزن بدون چربی و چربی بدن استفاده می کند. و البته ، این به شما وزن و BMI شما را می گوید. دارای یک سطح شیشه ای بزرگ و دارای دما می باشد و در چهار باتری AAA کار می کند و دارای 5 سال ضمانت است.

ترازو دیجیتال Weight Gurus قابل توجه است زیرا ویژگی Bluetooth را برای اتصال به برنامه در iPhone یا Android شما دارد. این برنامه با سایر محصولات و برنامه های دیگر از جمله Amazon Echo ، MyFitnessPal ، Apple Health ، Google Fit ، Fitbit و موارد دیگر همگام سازی می شود. به این ترتیب ، می توانید پیشرفت خود را پیگیری کرده و از آنها تشویق کنید تا به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کنند.

داوران حاضر در The Wirecutter ، ده بررسی برتر ، و Gotta Have Fit به خاطر این دقت ، برنامه مفید و قیمت مناسب آن را به این ترازو دیجیتال عالی ارزیابی کردند.

هر چند چند شکایت وجود داشت. ترازو دیجیتال به خوبی روی سطوح نرم کار نمی کند و شما فقط در شرایط خاصی می توانید از ترازو دیجیتال بدون تلفن هوشمند استفاده کنید. برخی نیز خرد کردن را تجربه کرده اند ، اگرچه می گویند فروشنده کالاهای بزرگ خدمات عالی به مشتری ارائه می دهند و ترازو دیجیتال شکسته را جایگزین می کنند.

مزایا: خدمات بسیار عالی و خارق العاده مشتری ، حداکثر تا هشت پروفایل کاربر

منفی: برای استفاده از ترازو دیجیتال (در اکثر موارد) به برنامه نیاز دارید

49.95 دلار از آمازون

بهترین ترازو دیجیتال هوشمند در بودجه
ترازو دیجیتال هوشمند
یوفی
34.99 دلار از آمازون
ترازو دیجیتال هوشمند BodySense Eufy ترازو دیجیتال های هوشمند مقرون به صرفه فوق العاده است که به شما کمک میکند حفظ زبانه ها در وزن خود را با گوشی شما است.
ترازو دیجیتال هوشمند Eufy BodySense ترازو دیجیتال های هوشمند فوق العاده مقرون به صرفه است که زبانه ها در وزن خود، BMI، و ترکیب بدن نگه می دارد. همچنین با یک برنامه روی تلفن شما همگام سازی می شود ، بنابراین می توانید پیشرفت خود را به راحتی رصد کنید. از آنجا که این شرکت توسط شرکت Eufy ساخته شده است و بخشی از محصولات فنی آنر خانواده آنکر است ، همچنین از خدمات بسیار خوبی با مشتری برخوردار است و قیمت بسیار مناسبی دارد.

اگرچه صفحه نمایش ترازو دیجیتال فقط وزن شما را نشان می دهد ، برنامه EufyLife چربی بدن ، BMI و قرائت های تحلیل ترکیب بدن را به شما نشان می دهد. این برنامه همچنین با Google Fit و Apple Health همگام سازی می شود ، بنابراین می توانید تمام معیارهای خود را در یک مکان داشته باشید. ترازو دیجیتال Eufy می تواند با حداکثر 20 حساب جفت شود که این برای خانواده های چند نفره بسیار عالی است.

ترازو دیجیتال از شیشه خو ساخته شده است و تقریباً 11.8 اینچ مربع است. ظرفیت وزن آن 397 پوند است که بسیار استاندارد است. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، ترازو دیجیتال را روی یک سطح صاف و صاف قرار دهید و خود را برهنه بکشید.

بازرسان موجودی Inventory ، Wirecutter و Android Central همه این ترازو دیجیتال هوشمند را توصیه می کنند.

مردم از ظاهر بدنی ترازو دیجیتال راضی هستند. آنها دوست دارند که آنها مجبور نباشند ترازو دیجیتال را تعدیل یا خسته کنند. بازرسان همچنین دوست دارند هنگام باز کردن برنامه ، اتصال بلوتوث نسبتاً سریع باشد.

با این حال ، دو نفر از مفیدترین بررسی کنندگان از صحت اندازه گیری درصد چربی بدن شکایت کرده اند. هر دو معتقد بودند که تعداد چربی های بدن بیشتر از استفاده از BIA بر اساس الگوریتم مبتنی بر وزن است.

مزایا: استفاده آسان ، می تواند به عنوان یک ترازو دیجیتال عادی کار کند ، از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل می شود

منفی: صحت چربی بدن مورد تردید است

34.99 دلار از آمازون

سایر راهنمای خرید ما برای تجهیزات سلامتی و تناسب اندام را بررسی کنید
Bowflex SelectTech 552 دمبل قابل تنظیم
آمازون
بهترین تجهیزات سالن ورزشی
هنگامی که شما یک سالن بدن سازی دارید ، هر روز از سال بهترین روز برای شروع بهبود سلامتی و بهزیستی شماست. به همین دلیل بهترین تجهیزات ورزشی را برای سالن ورزشی شما جمع آوری کرده ایم که شامل تردمیل ، دوچرخه ثابت ، غلطک کف ، دمبل و موارد دیگر می شود. در اینجا بهترین تجهیزات سالن ورزشی است .

بهترین دمبل ها
واقعاً شگفت انگیز است که با یک جفت دمبل خوب از ایجاد قدرت خود تا بهبود سلامت قلبی عروقی می توانید برای بدن خود انجام دهید. دمبل تمرین تمرینی فوق العاده قدرت را ارائه می دهد زیرا در حین استفاده عضلات زیادی را به طور همزمان درگیر می کنند. در اینجا بهترین دمبل هایی که می توانید خریداری کنید در اینجا آمده است .

بهترین کفش در حال اجرا برای آقایان
این که آیا شما تازه کار دویدن خود را شروع کرده اید ، به دنبال ریختن چند پوند هستید ، یا در تمرین بازی در حال اجرا برای ماراتن بعدی خود عمیق هستید ، اهمیت پیدا کردن یک جفت کفش مناسب در حال دویدن یکسان است. در اینجا بهترین کفش در حال اجرا برای آقایان وجود دارد .

بهترین کفش در حال اجرا برای خانمها
دیری نپایید که زیاد به تفاوت بین دونده های زن و مرد و نیازهای جداگانه آنها به عنوان ورزشکار فکر نمی شد. خوشبختانه ، شرکت های ورزشی به طور خاص برای نیاز بانوان ورزشکار توسعه فناوری کفش در حال اجرا را آغاز کرده اند. در اینجا بهترین کفش های دوار برای خانم ها ارائه شده است .

حرفه ای دیجیتال سلامت

مقالات بهداشتی دیجیتال برجسته:

  • صنعت Telehealth: مزایا ، خدمات و مثالها
  • مدل مراقبت مبتنی بر ارزش: بهداشت و درمان با پرداخت هزینه
  • مراقبت های ارشد و روند بازار کمک به زندگی
  • دستگاه های پزشکی هوشمند: فناوری پوشیدنی در بهداشت و درمان
  • AI در بهداشت و درمان
  • از راه دور صنعت نظارت بر بیمار: دستگاه ها و روند بازار

مشترک شدن در خبرنامه ما.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم Insider Picks برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم