جستجوی بهترین سشوار ضربه در بازار کار ساده ای نیست. امیدوارم این راهنما به شما در یافتن راه مناسب برای نیازهای خاص شما کمک کند.

خوب نیست که یک سبک شخصی هر روز یک مدل موهای زیبا را برای شما ایجاد کند؟ اما مگر اینکه شما دوشس کمبریج یا جنیفر آنیستون باشید ، احتمالاً این نوع تجمل را ندارید. این بدان معنا نیست که ، شما نمی توانید موهای زرق و برق دار داشته باشید که به نظر می رسد مانند یک سالن بیرون رفته اید. وقتی سشوار مناسب برای موهای خود دارید ، می توانید در هر زمان موهای مناسبی داشته باشید.

به همین دلیل است که باید آن را به یک مأموریت شخصی تبدیل کنید تا بهترین سشوار ضربه را در بازار پیدا کنید. البته به خاطر داشته باشید که آنچه ممکن است انتخاب مناسبی برای شخصی به نظر برسد ، به معنای شگفتی برای موهای شما نخواهد بود. هر کس متفاوت است و شما باید یک ابزار یک ظاهر طراحی شده را انتخاب کنید که متناسب با نوع و نیازهای خاص موهای شما باشد . از این رو نیاز به خواندن بررسی سشوار ضربه قبل از خرید یکی است.

خرید دستگاه سشوار می تواند یک تلاش دلهره آور باشد. صدها مارک مختلف و هزاران محصول برای انتخاب شما وجود دارد. به همین دلیل است که ما این راهنما را ایجاد کرده ایم – برای کمک به شما در پیدا کردن سشوار مناسب برای شما.

برای محدود کردن انتخاب های خود ، بیایید تنها مارک های سشوار برتر موجود در بازار را در نظر بگیرید. اینها هستند:
سشوار Revlon
سشوار سادو
سشوار بابل
سشوار روس
سشوار فیلیپس
سشوار T3
سشوار کنر
سشوار Vidal Sassoon
سشوار CHI
سشوار Remington
ویژگی های بهترین سشوار ضربه ای
بنابراین برای شروع ، اجازه دهید در مورد ویژگی هایی که باید سشوار شما داشته باشد صحبت کنیم.

Revlon Dryer Shine Booster 1875 وات تورمالین با دیفیوزر1. دیفیوزر – اگر موهای مجعد دارید ، می خواهید از یک سشوار استفاده کنید که همراه دیفیوزر برای اضافه کردن حجم بیشتر است. در این دسته ، شاید بخواهید نگاهی به سشوار Conair Infiniti Tourmaline یا Revlon 1875-Watt Stylist Turbo بیندازید – این دو بهترین سشوار های ضربه ای با دیفیوزر هستند.

  1. اتصالات شانه ای – داشتن یک شانه وصل شده به سشوار شما می تواند بسیار راحت باشد زیرا این بدان معنی است که دیگر نیازی به استفاده از یک شانه جداگانه برای سبک کردن موهای خود نخواهید داشت. سشواری را انتخاب کنید که دارای یک شانه ای باشد که بتواند به راحتی از روی موهای شما سر خورد ، و در کل آن را بدون درز و براق بگذارد. Philips Salon Dry ‘n’ Straight دارای شانه ای است که موهای شما را صاف نگه می دارد اما اگر به دنبال بهترین سشوار با ضمیمه برس هستید می توانید مدل موی Philips HP 8651 را بررسی کنید.
  2. بند ناف – بند نافی می تواند ویژگی بسیار مناسبی باشد زیرا شما را قادر می سازد موهای خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه سیم برق بتواند به منطقه خاصی برسد یا نه ، سبک کنید. انعطاف پذیری و فضای بیشتری به شما می بخشد. همچنین باعث می شود سشوار شما آسان باشد. سشوار Revlon Perfect Heat FOLD & GO در صورتی که به دنبال بهترین سشوار با سیم جمع شده و همچنین مدل Style-and-Store آن هستید ، یک انتخاب عالی خواهد بود.

4- بهترین سشوار ضربه ای با نازل نازک – به طور کلی سشوار های ضربه ای مجهز به سیستم جریان هوا بدون نازل یا نازل هستند. بر اساس بررسی مشتری ، سرعت سرامیک سرعت Conair Ionic Shine Styler که دارای نازل سبک کلاسیک است ، محبوب ترین در این گروه است. از طرف دیگر Rusk 45mm یک سشوار با نازل کنسانتره است تا اطمینان حاصل شود که شما قادر به تمرکز بر روی قسمت خاصی از موهای خود هستید.

  1. بهترین سشوار با emf کم – این روزها بیشتر و بیشتر زنان نگران EMF یا میدان مغناطیسی الکترون هستند. برخی سشوار ها دارای EMF بالایی هستند و برخی دیگر سطح بسیار پایینی از آن دارند. اگر تمایل دارید از سشوار خود به طور مکرر استفاده کنید ، انتخاب یک EMF کم ضروری است. CHI Bling Lavender Mist یک مثال خوب است. در حقیقت ، بیشتر محصولات CHI سطح EMF پایینی دارند.

سشوار سبک Bio Ionic Power6. خشک کردن سریع – برای خانمهای شلوغ داشتن ویژگی سریع خشک کردن ضروری است. از همه گذشته ، اگر خانواده و کار دارید که نگران باشید ، چه کسی 30 دقیقه برای خشک کردن موهایشان اختصاص دارد؟ در این صورت ، ممکن است بخواهید به سشوار حرفه ای HANA Air که کمی گران قیمت است (بیش از 200 دلار هزینه دارد) نگاهی بیندازید ، اما خشک کردن موهای شما واقعا سریع انجام می شود. همچنین می توانید سشوار حرفه ای T3 Featherweight و همچنین BIO IONIC را بررسی کنید که گزارش شده است حداقل 40٪ سریعتر از سشوار های معمولی کار می کند.

  1. ولتاژ دوگانه – برای کسانی که به طور مکرر مسافرت می کنند ، انتخاب سشوار با ولتاژ دوگانه ضروری است . شما می خواهید صاحب بهترین سشوار برای سفرهای اروپایی باشید زیرا ممکن است نیاز ولتاژ متفاوتی نسبت به آنچه در آمریکا داریم داشته باشند. بهترین سشوار مسافرتی را با ولتاژ دوگانه انتخاب کنید که متناسب با نوع موی شما نیز باشد. نگاهی به سشوار Revlon 1875 Watt Travel یا Remington D2019 Turbo Dry بیندازید. یکی دیگر از گزینه های سبک وزن مناسب برای سفر در سفرهای شما ، سشوار سفر Vidal Sassoon VS784 1875W است که وزن آن فقط در حدود 0.8 پوند است.

چگونه بهترین نوع سشوار ضربه ای را برای نوع مو خود پیدا کنید
اکنون که در مورد ویژگی های اساسی سشوار صحبت کرده ایم ، زمان آن رسیده است که به موضوع نوع مو بپردازیم. به طور طبیعی ، شما می خواهید سشوار مناسب برای موهای خود داشته باشید و به آن آسیب نرسانید. چه موهای فرفری داشته باشید ، موهای درشت ، موهای تیز ، موهای ریز ، موهای صاف و یا از موهای زائد استفاده می کنید ، مهم است که سشمی را انتخاب کنید که برای کار بر روی نوع خاص موهای شما طراحی شده باشد.

در اینجا برخی از توصیه های ما برای کسانی که به دنبال بهترین سشوار ضربه ای هستند که به مو آسیب نمی رساند آمده است:
بهترین سشوار برای حجم و درخشش – اگر هدف اصلی شما برای استفاده از سشوار اضافه کردن حجم و درخشش به موهای شما است ، پس نمی توانید با سشوار Remington D3020 اشتباه کنید. ارزان است و دارای 3 تنظیم گرما است. همچنین دارای یک دیفیوزر و کنسانتره است که می تواند نتایج بسیار خوبی به شما بدهد.
بهترین سشوارهای ضربه ای برای موهای طبیعی – اگر موهای شما قبلاً از نظر شیمیایی تحت درمان قرار نگرفته است ، حتماً یک سشوار سوزنی پیدا کنید که مخصوص موهای طبیعی باشد. برای این کار می توانید سشوار های CHI ، Conair و Revlon را بررسی کنید.
بهترین سشوار برای موهای درشت – مدیریت موهای درشت هرگز آسان نیست و اگر می خواهید موهای خود را لکه دار کنید ، نیاز به یک سشوار عالی دارید. سشوار حرفه ای مانند BabyblissPro Nano Titanium Portofino 6600 و 2800 Super Turbo یا Sedu Revolution Pro Tourmaline Ionic 4000i را امتحان کنید.
بهترین سشوار مو برای موهای زائد – به طور معمول توصیه نمی کنیم از یک سشوار برای تقویت کننده های مو خود استفاده کنید. اما اگر واقعاً نیاز دارید ، حتماً آن را در حالت کم یا متوسط ​​نگه دارید. سشوار Remington T | Studio Pearl Ceramic AC را ببینید.
بهترین سشوار برای موهای فرفری – اگر موهای مجعد دارید ، پس می خواهید نتیجه از موهای تیز ، بدون ریزش و مشخص باشد. شما می توانید با کمک سشوار کولر Conair Infiniti Nano به این هدف برسید.
بهترین سشوار ضربه ای برای دومینیکن – برای کسانی که مایلند موهای مجعد خود را به یک منفجر کننده دومینیکن تبدیل کنند ، نیازی نیست که پول خود را برای گرفتن سبک مورد نظر خود از یک سالن هزینه کنید. با داشتن یک سشوار خوب و 30 دقیقه از وقت خود ، می توانید مثل گذشته که به سالن رفته اید بیرون بیایید. موشک های Farouk Systems CHI Rocket ، Turbo Power MegaTurbo ، Remington T Studio Silk Ceramic یا سشوار T3 Tourmaline 83808 را امتحان کنید.
بهترین سشوار برای موهای درمان شده با کراتین – اگر به دنبال سشوار ضربه ای هستید که واقعاً مناسب موها باشد ، سشوار Remington Style Therapy را که در نازل آن کراتین تزریق شده است ، امتحان کنید. اگر در حال حاضر از درمان کراتین بر روی موهای خود استفاده می کنید ، اکنون می توانید این رژیم را با استفاده از این سشوار ضربه Remington برای نتایج حتی بهتر مکمل کنید.
بهترین سشوار مو برای موهای ریز – خانمهایی که موهای ریز دارند باید از تنظیم کم سشوار استفاده کنند. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید انتخاب های خود را در سشوار های کم وزن نگه دارید. اگر به دنبال چیزی هستید که برای موهای کوتاه استفاده کنید ، همین حرف را می توان گفت.
بهترین سشوار برای موهای صاف – اگر به موهای مستقیم تیزهوش هستید پس به زیبایی و صاف کردن مو نیازی به سشوار مخصوص ضربه ندارید. فقط مطمئن شوید که به دنبال آن هستید که حداقل 1800 وات داشته باشد و دارای چندین تنظیم گرما و نازل باشد.
بهترین سشوار ضربه برای موهای فرفری خوب – از Vidal Sassoon Fast Dry Styler که همراه با دسته و نازل Softtouch است استفاده کنید.
موهای زیبا با سشوار مناسب ضربه
T3 Featherweight Luxe 2iبسیاری از خانم ها می خواهند موی سر خود را کاهش دهند اما به نظر می رسد آنها کار سختی را انجام می دهند ، مگر اینکه در واقع به سالن بروند و یک سبک حرفه ای داشته باشند که باعث ایجاد برفک می شوند. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید هربار که بخواهید موهای صاف ، ابریشمی و موزایی داشته باشید به هر مناسبت پول اختصاص دهید. شما به سادگی می توانید یکی از مواردی را پیدا کنید که از پارگی مانند T3 Featherweight 2 جلوگیری می کند ، بلکه نه تنها موهای شما را مرطوب و نرم نگه می دارد ، بلکه تضمین می کند که هیچ گونه یواشکی وجود ندارد. بسیاری از زنان این را لقب داده اند که بهترین سشوار ضربه ای برای از بین بردن یخ زدگی است.

اگر از طرف دیگر ، اگر موهای مجعد طبیعی دارید و می خواهید آن را صاف کنید ، برای این منظور به یک مدل واقعا قدرتمند احتیاج دارید. سشوار مناسب برای صاف کردن موهای مجعد ، مویی است که از وزن بالایی برخوردار است و دارای دیفیوزر است. از دیفیوزر در تنظیمات کم مانند Vidal Sassoon VS624 و خط محصولات Philips Diffuser استفاده کنید. به نظر می رسد سشوار آندونی سرامیک آندیس انتخابی محبوب برای افرادی است که به دنبال بهترین سشوار ضربه برای صاف کردن موهای آمریکایی آفریقایی هستند.

بهترین سشوار ضربه ای برای پول شما چیست؟
هم اکنون بسیاری از بررسی های پرفروش ترین سشوار ضربه به صورت آنلاین وجود دارد. برخی ادعا می کنند که یک سشوار خاص عالی است ، در حالی که برخی دیگر می گویند چنین نیست. واقعیت این است که ، هیچ یک سشوار تک وجود ندارد که برای همه مناسب باشد – باز هم بستگی به نوع مو و نیازهای خاص شما دارد.

برای کسانی که خواستار ایجاد صدای بیشتری برای پشت خود هستند ، باید به ویژگیهایی که یک واحد خاص در رابطه با قیمت آن دارد ، توجه کنیم. سشوار فقط به این معنی نیست که بعد از دوش گرفتن بتوانید موهای خود را سشوارید. این در مورد خلاص شدن از frizz و به نظر می رسد که شما فقط بدون صرف ثروت از سالن بیرون رفتید.

بهترین سشوار حرفه ای موجود در بازار بسته به اینکه از چه کسی می خواهید ، متفاوت است. اما اگر به دنبال ارزش برای پول هستید .. در اینجا لیستی از بهترین سشوار زیر 100 دلار آورده شده است:
• BabyblissPro Carrera 2
• Conair Infiniti Pro 1875 وات
• BabyBlissPro TT
• سشوار
Tmal Veloce Tourmaline • Revlon RV544 Turmaline Ionic Hair

برای بهترین سشوار ضربه ای زیر 50 دلار ، در اینجا برخی از گزینه های برتر آورده شده است:
سشوار یونی سرامیکی Revlon Laser Brilliance
عملکرد سالن Conair Inifiti Pro
John Frieda کارشناسان مراقبت از مو حجم کامل
سشوار سفر BabyBlissPro Nano Titanium
آخرین سشوار سری رنگی Vidal Sassoon Pro
ریمینگتون استودیو ضربه سشوار
سشوار نوعی شراب مانند است. برخی از بطری های گران قیمت شراب واقعاً مناسب نیستند ، و برخی از ارزان آنها نیز بد نیستند. نکته اصلی در پیدا کردن سشوار ضربه ای است که مناسب شما باشد ، خواه 30 دلار یا 300 دلار باشد. قبل از خرید حتما بررسی ها را بخوانید و به ویژگی های مدل نگاه کنید. با این کار مطمئناً به جای هدر دادن پول ، می توانید بهترین سشوار را برای شما پیدا کنید. موفق باشید!