بهترین ساعت اپل: راهنمای نهایی برای انتخاب ساعت هوشمند سازگار با آیفون

بسیاری از ساعتهای مختلف اپل وجود دارد بنابراین چگونه می دانید که بهترین ساعت اپل کدام است؟ همه چیز به بودجه شما و نیاز شما از آن بستگی دارد. اپل واچ 6 ، اپل واچ SE و اپل واچ 3 همه از طریق اپل در دسترس هستند ، در حالی که تعدادی دیگر از مدل ها را هنوز می توان در جاهای دیگر یافت. برای افزایش گزینه های خود ، بندها ، سایزها و سایه های مختلفی را نیز باید در نظر گرفت.خبر خوب این است که همه گزینه های موجود پوشیدنی خوبی هستند ، بنابراین نمی توانید خیلی اشتباه کنید ، اما بهترین اپل واچ برای شما لزوما بهترین گزینه برای همه نخواهد بود. به عنوان مثال ، گرچه ممکن است فناوری پیشرفته Apple Watch 6 برای برخی جذاب باشد ، قیمت نسبتاً ارزان Apple Watch SE برای دیگران بسیار وسوسه انگیزتر خواهد بود.این راهنما در همین قسمت است. ما نه تنها اپل واچ های موجود را رتبه بندی کرده ایم ، بلکه موارد برجسته هر یک را نیز شرح داده ایم. در پایین ، ما همچنین نگاهی به بندها ، اندازه ها ، قیمت ها ، رنگ ها و حتی برنامه های موجود و صفحه های ساعت انداخته ایم ، بنابراین این مقاله باید شامل همه مواردی باشد که قبل از زدن دکمه خرید باید بدانید.و اگر بعد از همه اینها تصمیم گرفتید که Apple Watch مناسب شما نیست ، نگاهی به بهترین لیست ساعت های هوشمند ما بین همه گزینه های برتر در سیستم عامل های مختلف پوشیدنی بیندازید.

شاید تعجب کنید که این رتبه بالاتر از Apple Watch 6 است. به هر حال ، سطح پایینی است ، اما Apple Watch SE بهترین بیت های Apple Watch 6 را دارد و هزینه کمتری دارد ، و در نتیجه خرید بهتری دارد.این دستگاه دارای GPS ، مقاومت در برابر آب در اعماق 50 متری ، ردیابی خواب ، ردیاب ضربان قلب ، توانایی های بسیار خوب در ردیابی تناسب اندام ، نمایشگر مناسب و طراحی است که باعث می شود از قیمت بالاتری برخوردار باشد.Apple Watch SE همچنین دارای یک چیپ ست سریع Apple S5 است. این کاملاً به اندازه اپل واچ 6 قدرتمند نیست و فاقد صفحه نمایش همیشه روشن پوشیدنی است ، اما باز هم ارزان تر است و ما فکر می کنیم که برای اکثر افراد بهترین تعادل بین قیمت و فناوری برقرار است.

اپل واچ 6 با فناوری پیشرفته ترین پوشیدنی اپل است که تاکنون ساخته شده است ، بنابراین البته در لیست ما جایگاه بالایی دارد.اضافات جدید در این مدل شامل نظارت بر اکسیژن خون ، به علاوه چیپ ست جدید – و کارآمدتر – Apple S6 است. این بازده اضافی به بهبود دوام باتری کمک می کند ، اگرچه Apple Watch 6 هنوز به اندازه دلخواه ما دوام ندارد – به خصوص اکنون که می توانید خواب خود را ردیابی کنید ، ویژگی ای که در این مدل معرفی شد اما به عنوان یک به روزرسانی نرم افزار در دسترس است برای دیگران نیزصفحه نمایش نیز کمی بهبود یافته است و شما می توانید Apple Watch 6 را در برخی از رنگ های جدید از جمله سایه قرمز پر زرق و برق دریافت کنید.اما در بیشتر موارد این تقریباً مشابه اپل واچ 5 است – فقط گزینه ای کمی بهتر و گران تر برای آن.

اپل واچ 5 جدیدترین پوشیدنی اپل نیست اما تقریباً به اندازه اپل واچ 6 خوب است و مانند آن پوشیدنی با صفحه نمایش همیشه روشن دستی همراه است.به شما امکان می دهد بدون اینکه صفحه ساعت خود را روشن کنید ، تمام آمار اصلی خود را مشاهده کنید. شما برای این ساعت یک کیف 40 یا 44 میلی متری را انتخاب کرده اید و دارای ویژگی های متنوعی برای تناسب اندام است.

اپل واچ 3 (یا اگر اپل واچ سری 3 ، اگر انتخاب می کنید) زمانی بهترین ساعت هوشمند بود ، اما از آن زمان توسط اپل واچ 4 ، 5 و 6 و همچنین SE خراب شده است. با این حال ، این دستگاه هنوز هم یک دستگاه عالی است ، به خصوص که اکنون ارزان تر از همیشه است.این نمایشگر کوچکتر از Apple Watch 4 است و در دستگاه های فوق ویژگی هایی مانند مانیتور ECG نخواهید داشت ، اما برای افرادی که تمایل به هوشمند سازی تناسب اندام دارند ، همچنان یک پوشیدنی قوی است.

جاوا اسکریپت – آزاد کردن قدرت
آینده وب به سرعت در حال شکل گیری بود! جاوا اسکریپت با اجازه دادن به آنها برای ایجاد حرکتی در وب ، به طراحان کمک کرد تا از محدودیت های HTML ثابت استفاده کنند. این پنجره “pop-up” را به وجود آورد. مشکل این است که باید بالای صفحه موجود بارگیری شود ، که باعث می شود سایت ها کندتر بارگیری شوند. بعداً بسیاری از توابع اولیه JavaScript می توانستند از طریق CSS انجام شوند. امروز ، جاوا اسکریپت هنوز هم قوی است. به خصوص با نسخه جلویی معروف به JQuery.

نسخه LTE ساعت نیز در دسترس است ، اگر شما به ساعتی نیاز دارید که حتی در صورت دور بودن از آیفون ، می تواند پیام یا تماس تلفنی دریافت کند. اگر به ساعت هوشمند ارزان تری نیاز دارید اما می خواهید ساعت اپل بخرید ، این بهترین انتخاب ما است.

  1. http://sobhoneshat.ir
  2. http://sobhosalam.ir

آیا ساعتهای اپل دیگری وجود دارد؟
احتمالاً متوجه خواهید شد که اپل واچ اصلی ، دستگاه های سری 1 و سری 2 همه در این لیست وجود ندارند. این به این دلیل است که خرید جدید دیگر دستگاه ها کار سختی است ، بنابراین ما بر روی مدل های راحت تر تمرکز کرده ایم.هنوز هم می توانید اپل واچ اصلی و انواع دستگاه های قدیمی را از بعضی مکان ها تهیه کنید ، اما توصیه می کنیم یکی از دستگاه های بالا را انتخاب کنید زیرا مدت زمان بیشتری با به روزرسانی نرم افزار پشتیبانی می شوند و به طور کلی پوشیدنی های بیشتری دارند.

  1. http://sobhtazohr.ir
  2. http://telapar.ir

قیمت اپل واچ تا حد زیادی با توجه به قدمت محصول کار می کند. اگر اپل واچ 3 را می خواهید ، می توانید با هزینه بسیار کمتری نسبت به اپل واچ 6 ، آن را دریابید.در زیر ما یک ویجت زنده داریم که اگر می خواهید قیمت دقیق را در حال حاضر ببینید ، آخرین معاملات نسخه های Apple Watch را به شما نشان می دهد. به خاطر داشته باشید که شما همچنین می توانید Apple Watch SE ، Apple Watch 6 ، Watch 5 ، 4 یا 3 را به دلیل ویژگی های LTE به صورت قراردادی تهیه کنید و نمی توانید این کار را برای دستگاه های قدیمی تر انجام دهید – اگرچه برخی از آنها به طور گسترده تر از دیگران.

  1. http://lilyaaco.ir
  2. http://accooya.ir

بر خلاف دستگاه های Wear OS گوگل ، Apple Watch فقط با یک نوع تلفن کار می کند. برای استفاده از Apple Watch یا Apple Watch 2 حداقل باید آیفون 5 داشته باشید که دارای iOS 10 یا بالاتر باشد.اگر اپل واچ 3 می خواهید ، باید حداقل یک آیفون 5S دارای نسخه iOS 11 برای نسخه غیر LTE یا آیفون 6 داشته باشید تا بتوانید از نوع LTE استفاده کنید.اما اگر در حال خرید اپل واچ 5 هستید ، به یک آیفون 6 اس یا بالاتر احتیاج دارید ، که این قطعه برای watchOS 6 است ، چیزی که ساعت هوشمند با آن عرضه می کند. Apple Watch 6 و Apple Watch SE نیز به آیفون 6S یا بالاتر نیاز دارند.

  1. http://vaseety.ir