بسیاری از ساعتهای مختلف اپل وجود دارد بنابراین چگونه می دانید که بهترین ساعت اپل کدام است؟ همه چیز به بودجه شما و نیاز شما از آن بستگی دارد. اپل واچ 6 ، اپل واچ SE و اپل واچ 3 همه از طریق اپل در دسترس هستند ، در حالی که تعدادی دیگر از مدل ها را هنوز می توان در جاهای دیگر یافت. برای افزایش گزینه های خود ، بندها ، سایزها و سایه های مختلفی را نیز باید در نظر گرفت.خبر خوب این است که همه گزینه های موجود پوشیدنی خوبی هستند ، بنابراین نمی توانید خیلی اشتباه کنید ، اما بهترین اپل واچ برای شما لزوما بهترین گزینه برای همه نخواهد بود. به عنوان مثال ، گرچه ممکن است فناوری پیشرفته Apple Watch 6 برای برخی جذاب باشد ، قیمت نسبتاً ارزان Apple Watch SE برای دیگران بسیار وسوسه انگیزتر خواهد بود.این راهنما در همین قسمت است. ما نه تنها اپل واچ های موجود را رتبه بندی کرده ایم ، بلکه موارد برجسته هر یک را نیز شرح داده ایم. در پایین ، ما همچنین نگاهی به بندها ، اندازه ها ، قیمت ها ، رنگ ها و حتی برنامه های موجود و صفحه های ساعت انداخته ایم ، بنابراین این مقاله باید شامل همه مواردی باشد که قبل از زدن دکمه خرید باید بدانید.و اگر بعد از همه اینها تصمیم گرفتید که Apple Watch مناسب شما نیست ، نگاهی به بهترین لیست ساعت های هوشمند ما بین همه گزینه های برتر در سیستم عامل های مختلف پوشیدنی بیندازید.

شاید تعجب کنید که این رتبه بالاتر از Apple Watch 6 است. به هر حال ، سطح پایینی است ، اما Apple Watch SE بهترین بیت های Apple Watch 6 را دارد و هزینه کمتری دارد ، و در نتیجه خرید بهتری دارد.این دستگاه دارای GPS ، مقاومت در برابر آب در اعماق 50 متری ، ردیابی خواب ، ردیاب ضربان قلب ، توانایی های بسیار خوب در ردیابی تناسب اندام ، نمایشگر مناسب و طراحی است که باعث می شود از قیمت بالاتری برخوردار باشد.Apple Watch SE همچنین دارای یک چیپ ست سریع Apple S5 است. این کاملاً به اندازه اپل واچ 6 قدرتمند نیست و فاقد صفحه نمایش همیشه روشن پوشیدنی است ، اما باز هم ارزان تر است و ما فکر می کنیم که برای اکثر افراد بهترین تعادل بین قیمت و فناوری برقرار است.

اپل واچ 6 با فناوری پیشرفته ترین پوشیدنی اپل است که تاکنون ساخته شده است ، بنابراین البته در لیست ما جایگاه بالایی دارد.اضافات جدید در این مدل شامل نظارت بر اکسیژن خون ، به علاوه چیپ ست جدید – و کارآمدتر – Apple S6 است. این بازده اضافی به بهبود دوام باتری کمک می کند ، اگرچه Apple Watch 6 هنوز به اندازه دلخواه ما دوام ندارد – به خصوص اکنون که می توانید خواب خود را ردیابی کنید ، ویژگی ای که در این مدل معرفی شد اما به عنوان یک به روزرسانی نرم افزار در دسترس است برای دیگران نیزصفحه نمایش نیز کمی بهبود یافته است و شما می توانید Apple Watch 6 را در برخی از رنگ های جدید از جمله سایه قرمز پر زرق و برق دریافت کنید.اما در بیشتر موارد این تقریباً مشابه اپل واچ 5 است – فقط گزینه ای کمی بهتر و گران تر برای آن.

اپل واچ 5 جدیدترین پوشیدنی اپل نیست اما تقریباً به اندازه اپل واچ 6 خوب است و مانند آن پوشیدنی با صفحه نمایش همیشه روشن دستی همراه است.به شما امکان می دهد بدون اینکه صفحه ساعت خود را روشن کنید ، تمام آمار اصلی خود را مشاهده کنید. شما برای این ساعت یک کیف 40 یا 44 میلی متری را انتخاب کرده اید و دارای ویژگی های متنوعی برای تناسب اندام است.

اپل واچ 3 (یا اگر اپل واچ سری 3 ، اگر انتخاب می کنید) زمانی بهترین ساعت هوشمند بود ، اما از آن زمان توسط اپل واچ 4 ، 5 و 6 و همچنین SE خراب شده است. با این حال ، این دستگاه هنوز هم یک دستگاه عالی است ، به خصوص که اکنون ارزان تر از همیشه است.این نمایشگر کوچکتر از Apple Watch 4 است و در دستگاه های فوق ویژگی هایی مانند مانیتور ECG نخواهید داشت ، اما برای افرادی که تمایل به هوشمند سازی تناسب اندام دارند ، همچنان یک پوشیدنی قوی است.

جاوا اسکریپت – آزاد کردن قدرت
آینده وب به سرعت در حال شکل گیری بود! جاوا اسکریپت با اجازه دادن به آنها برای ایجاد حرکتی در وب ، به طراحان کمک کرد تا از محدودیت های HTML ثابت استفاده کنند. این پنجره “pop-up” را به وجود آورد. مشکل این است که باید بالای صفحه موجود بارگیری شود ، که باعث می شود سایت ها کندتر بارگیری شوند. بعداً بسیاری از توابع اولیه JavaScript می توانستند از طریق CSS انجام شوند. امروز ، جاوا اسکریپت هنوز هم قوی است. به خصوص با نسخه جلویی معروف به JQuery.

نسخه LTE ساعت نیز در دسترس است ، اگر شما به ساعتی نیاز دارید که حتی در صورت دور بودن از آیفون ، می تواند پیام یا تماس تلفنی دریافت کند. اگر به ساعت هوشمند ارزان تری نیاز دارید اما می خواهید ساعت اپل بخرید ، این بهترین انتخاب ما است.

  1. http://sobhoneshat.ir
  2. http://sobhosalam.ir

آیا ساعتهای اپل دیگری وجود دارد؟
احتمالاً متوجه خواهید شد که اپل واچ اصلی ، دستگاه های سری 1 و سری 2 همه در این لیست وجود ندارند. این به این دلیل است که خرید جدید دیگر دستگاه ها کار سختی است ، بنابراین ما بر روی مدل های راحت تر تمرکز کرده ایم.هنوز هم می توانید اپل واچ اصلی و انواع دستگاه های قدیمی را از بعضی مکان ها تهیه کنید ، اما توصیه می کنیم یکی از دستگاه های بالا را انتخاب کنید زیرا مدت زمان بیشتری با به روزرسانی نرم افزار پشتیبانی می شوند و به طور کلی پوشیدنی های بیشتری دارند.

  1. http://sobhtazohr.ir
  2. http://telapar.ir

قیمت اپل واچ تا حد زیادی با توجه به قدمت محصول کار می کند. اگر اپل واچ 3 را می خواهید ، می توانید با هزینه بسیار کمتری نسبت به اپل واچ 6 ، آن را دریابید.در زیر ما یک ویجت زنده داریم که اگر می خواهید قیمت دقیق را در حال حاضر ببینید ، آخرین معاملات نسخه های Apple Watch را به شما نشان می دهد. به خاطر داشته باشید که شما همچنین می توانید Apple Watch SE ، Apple Watch 6 ، Watch 5 ، 4 یا 3 را به دلیل ویژگی های LTE به صورت قراردادی تهیه کنید و نمی توانید این کار را برای دستگاه های قدیمی تر انجام دهید – اگرچه برخی از آنها به طور گسترده تر از دیگران.

  1. http://lilyaaco.ir
  2. http://accooya.ir

بر خلاف دستگاه های Wear OS گوگل ، Apple Watch فقط با یک نوع تلفن کار می کند. برای استفاده از Apple Watch یا Apple Watch 2 حداقل باید آیفون 5 داشته باشید که دارای iOS 10 یا بالاتر باشد.اگر اپل واچ 3 می خواهید ، باید حداقل یک آیفون 5S دارای نسخه iOS 11 برای نسخه غیر LTE یا آیفون 6 داشته باشید تا بتوانید از نوع LTE استفاده کنید.اما اگر در حال خرید اپل واچ 5 هستید ، به یک آیفون 6 اس یا بالاتر احتیاج دارید ، که این قطعه برای watchOS 6 است ، چیزی که ساعت هوشمند با آن عرضه می کند. Apple Watch 6 و Apple Watch SE نیز به آیفون 6S یا بالاتر نیاز دارند.

  1. http://vaseety.ir