برای تجربه خشک کردن و حالت دادن حرفه ای هر روز و بدون آسیب رساندن به موهای خود ، باید خشک کن برتر و عالی Braun Satin Hair 3 HD385 Power Perfection را انتخاب کنید. نه تنها به حرفه شما موهای شما می بخشد ، بلکه با موخوره نیز مقابله می کند.

یک موتور قدرتمند 2000 واتی تجربه عالی خشک کردن و حالت دهی روزمره قیمت سشوار مسافرتی را تضمین می کند
عملکرد یونی باعث می شود تا موهای شما براق و براق باشد و میلیون ها یون در آن رشته های مو را پوشانده و در نتیجه موخوره را کنترل کند. سشوار مناسبی برای موهای فر است
سه تنظیم گرما و دو تنظیم جریان هوا برای داشتن موهای عالی در هر بار بیرون آمدن – خشک شدن سریع و بدون ایجاد آسیب به گرما
نازل و پخش کننده سبک بخشی از بسته هستند و تنظیمات جریان هوا و ارزانترین سشوار مسافرتی سرعت مطلوب را برای به دست آوردن مدل موی دلخواه ارائه می دهند.
سبک خود را با ضربه سرد به پایان برسانید تا سبک را برای مدت طولانی تری حفظ کنید
گرچه در Rs گران است. 4،032.00 ، این محصولی است که می توانید هر روز از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران آسیب رساندن به موهای خود باشید
10. سشوار مورفی ریچاردز HD-031
مورفی ریچاردز HD-031
یکی از بالاترین رتبه سشوارها در هند و توصیه شده ترین بهترین سشوار مسافرتی برای موهای فرفری Morphy Richards HD-031 است. گرچه از ویژگی سرد شات برخوردار نیست ، اما ویژگی های مختلفی دارد که استفاده از آن را راحت و لطیف می کند ، موهای فر را که وز هستند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

یک موتور 1200 وات تجربه ای ملایم از سشوار کشیدن و سبک سازی را ایجاد می کند
تنظیمات دو سرعته و یک تنظیم دما به شما امکان می دهد موهای خود را مطابق میل خود حالت دهید
این محصول با قطع گرمای بیش از حد ایمنی و ولتاژ دوگانه برای مسافران همراه است
همراه با یک کنسانتره و پخش کننده برای حالت دادن و فرم دادن دقیق موها ، افزودن حجم و گزاف گویی
این سشوار جمع و جور ، قابل حمل ، سبک ، مناسب سفر و دارای ویژگی ولتاژ انعطاف پذیر برای افرادی که به طور مکرر به خارج از کشور سفر می کنند ، ارائه می شود
با صرف 1414 رینگیت هر روز موهای خود را با این سشوار خشک کنید.
بنابراین این لیست بهترین و بهترین سشوارها در هند است. ما شامل سشوار برای موهای خوب ، سشوار برای موهای فر ، سشوارهای ارزان قیمت و سشوار مردانه هستیم. با این حال ، قبل از تصمیم به خرید ، باید اولویت های خود را برای ویژگی های مورد نظر در سشوار خود یادداشت کنید.

راهنمای خرید سشوار
قبل از خرید سشوار ، نکات زیر را انتخاب کنید که به شما کمک می کند بهترین سشوار فاکس ایرانی را برای موهای خود انتخاب کنید.

واتاژ – بگذارید ، هرچه وات بالاتر باشد ، گرمای بیشتری آزاد می کند و می توانید در زمان کمتری موهای خود را خشک یا حالت دهید. موهای ضخیم ، بلند و موج دار به سشوارهایی با توان بالاتر بهترین مارک سشوار مسافرتی نیاز دارند در حالی که انواع موهای ظریف و نازک را می توان با گزینه های خشک کردن ملایم تر حالت داد.
وزن و اندازه – سشوار بزرگ شما را خسته می کند ، به خصوص اگر موهای بلند یا متراکمی دارید. سشوار سبک شما را تحت فشار قرار نمی دهد زیرا خشک شدن و حالت دادن به مو زمان می برد.
فناوری – از ویژگی های یونی گرفته تا پوشش تورمالین یا سرامیک ، از فلز تا مواد سیم پیچ ، از دیفیوزر تا کنسانتره – همه این فن آوری ها در تجربه خشک شدن موهای شما تفاوتی ایجاد می کنند. سشوار با ضربه سرد به حفظ مدل مو برای مدت طولانی تری کمک می کند.
ویژگی های کنترل گرما – برای جلوگیری از قرار گرفتن مو در معرض گرمای زیاد برای مدت طولانی تر ، ویژگی هایی مانند قطع خودکار گرما بسیار مطلوب است. سطح تنظیمات دما و دما به شما امکان می دهد تا مطابق با نیاز خود تنظیمات دلخواه را انتخاب کنید.
ویژگی های مناسب سفر – اگر مرتباً سفر می کنید ، سشوارهای کم حجم ، سبک ، تاشو و حمل آسان بهترین گزینه شماست. افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند باید ویژگی ولتاژ دوگانه را نیز بررسی کنند.
اکنون که همه چیز را در مورد انتخاب سشوار مناسب برای فرهای با ارزش خود و بهترین مدل های سشوار دانستید ، امیدواریم که بتوانید به راحتی یکی را برای خود انتخاب کنید و خود را از شر مشکلات مدل مو خلاص کنید. عالی به نظر برسید ، هر روز!
وقتی صحبت از لوازم جانبی مراقبت از مو می شود که می توانند به طرز شگفت انگیزی خرید سشوار مسافرتی ارزان گران تمام شوند ، سشوارها در لیست بالایی قرار دارند. آسان است تصور کنید که گرانترین ابزار همیشه بهترین خواهد بود یا سریعترین کار را می کند ، اما همانطور که کارشناسان به شما می گویند ، همیشه اینطور نیست. و وقتی صحبت از سشوار مختلف برای انواع مختلف مو می شود ، اکثر کارشناسان به شما می گویند که در واقع سشوار نیست که باید در نظر بگیرید – این لوازم جانبی است.

اگر هنوز کاملاً مطمئن نیستید که هنگام انتخاب بهترین مارک سشوار مسافرتی چیست؟ جدید باید سرعت ، راحتی یا لوکس بودن را در اولویت قرار دهید ، در اینجا پنج گزینه برتر تایید شده توسط متخصص برای تصمیم گیری شما وجود دارد ، صرف نظر از بودجه شما کار با.

برای رفتن به 13 بهترین سشوار سال 2021 کلیک کنید:
بهترین سشوار برای موهای فر ، موج دار
بهترین سشوار برای موهای ضخیم و خشن
بهترین سشوار برای موهای وز
بهترین سشوار برای انواع موها
بهترین سشوار برای موهای فر ، موج دار
سشوار Dyson Supersonic
سشوار Dyson Supersonic_Ulta
اولتا
وزن: 1.8 پوند
طول بند ناف: 9 فوت
حالت ها: 3 برای سرعت و 4 برای گرما
پیوست ها: متمرکز کننده یک ظاهر طراحی شده ، نازل صاف کننده و پخش کننده
بله ، سشوار Dyson Supersonic که هنگام چرخش تقریباً ساکت است