قابلیت شارژ سریع: این قابلیت فقط برای کسانی است که تلفن همراهشان از شارژ سریع(Fast Charge, Quick Charge) پشتیبانی کند؛ نام تلفن همراه خود را در گوگل و یا سایت سازنده گوشی هوشمند جستجو کنید و در قسمت مشخصات به دنبال قابلیت شارژ سریع بگردید تا متوجه شوید تلفن همراه شما از این قابلیت پشتیبانی میکند یا خیر. شارژ سریع و شارژ Low Power : پاوربانک 2C شیائومی با دو درگاه خروجی قادر به شارژ دو دستگاه بهصورت همزمان است. همچنین یک پورت ورودی/خروجی Type C دارد که میتواند برای شارژ کردن پاوربانک و یا برای شارژ کردن دستگاههای دیگر استفاده شود. کانکتورهای شارژ: اگرچه خروجی در پاوربانک ها تقریباً به طور کلی USB Type A هستند – کانکتور USB بزرگ که برای رابط با شارژر USB ، درایوهای فلش و غیره استفاده می شود ، کانکتور مورد استفاده برای شارژ کردن پاوربانک متفاوت است. حال شما میتوانید با توجه به ظرفیت گوشی خود ظرفیت پاور بانک مورد نظر را پیدا کنید اما برای راحتی کار شما می توانید به سایت powerbankexpert مراجعه کنید و در آن مدل گوشی هوشمند خود را وارد کرده و ظرفیت پاور بانک مورد نظر خود را انتخاب کنید تا تعداد دفعات قابل شارژ گوشی نمایش داده شود.

پاور بانک حرفه ای از زمانی که صفحه نمایش گوشیهای هوشمند بزرگ و بزرگتر شد و باوجود سایز بزرگ نمایشگرها، گوشیها نازک شدند و از آن سو کیفیت صفحه نمایش و دوربین آنها نیز به طور قابل ملاحظهای بهبود پیدا کرد، مشکل شارژدهی طولانی مدت باتریهای گوشیهای هوشمند روز به روز پررنگتر شد. شرکت چینی شیائومی لوازم جانبی گوشی های هوشمند بسیار خوبی تولید می کند. دارای قلاب های خاص جهت کمک دادن به باتری ماشین و … امروزه به واسطه موقعیت های شغلی و تردد فراوان افراد معضل تمام شدن شارژ موبایل و گاهی در دسترس نبودن مکانی برای شارژ کردن و یا ثابت قرار دادن گوشی همراه در یک مکان ثابت کار دشوار و نشدنی است.

پاور بانک فیلیپس دو درگاه USB ، یکی برای آندروید و همچنین دستگاه های تلفن i وجود دارد که روند شارژ را برای کاربران آسان تر می کند. با وجود اینکه هنوز شارژ خورشیدی را نمیتوان به عنوان یک منبع اصلی برای تغذیه پاور بانک در نظر گرفت اما بعضی از موارد موجود در بازار میتوانند در مواقع ضروری کاربردی باشند و بعضی از مدلهای چند پنله که در ادامه خواهیم دید میتوانند انتخاب نسبتا مناسبی برای مصارف خاصی مثل کوهنوردی، صحرا نوردی، کمپ زدن و… در این راستا محصولات دیگر هم وجود دارند که از باتریهایی با ظرفیت کمتر برخوردار بوده و در عین حال کیفیت بالایی را هم ارائه میدهند. این سوالی است که ظرفیت پاوربانک میتواند به آن پاسخ دهد. گاهی اوقات قیمت پاوربانک و بودجهی کاربر برای خرید آن، میتواند مهمترین عامل در انتخاب یک شارژر همراه باشد؛ در چنین شرایطی عوامل دیگر کمرنگ میشوند و در واقع با توجه به بودجه محدود خود، ناچاریم قید برخی از امکانات را بزنیم.

این یک همراه ضروری را ثابت کرد. این مدل از سری محصولات «اوریکو» وزن مناسبی دارد و به سادگی داخل کیف یا جیبتان جای میگیرد. باتری به کار رفته در این مدل از سری پاوربانکهای اوریکو لیتیوم پلیمری بوده و ظرفیت آن 10000 میلیآمپر ساعت است. این گیره چراغ نشانگر را نمایش می دهد و هشدار بوق را ارسال می کند. خروجی 220 ولت U5020 که در بالای آن قرار دارد قادراست که برق دستگاههایی مانند LCD را تامین کند. باتریهای لیتیوم پلیمری بر مبنای افزودن و کاستن برای تخلیه و شارژ عمل میکند مایع الکترولیت وظیفه رسانایی را بر عهده دارد و برای جلوگیری از تماس مستقیم الکترودها یک جدا کننده ریز متخلخل بین آن ها قرار دارد که به یونها فقط اجازه عبور میدهد. این نوع از شارژرهای همراه همان باتریهای قابل حملی هستند که در فروشگاههای آنلاین و فیزیکی لوازم الکترونیکی میبیند. داشتن این نسخه بهمعنی پشتیبانی از نسخههای پیشین این فناوری است.

پاور بانک توبیز
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پاور بانک گوشی اپل لطفا از صفحه ما بخواهید.