بهترین کرم پودرها در بازار ایران


7 آوریل 2014 – مقاله در 3 دقیقه می خواند سبک زندگی
اشتراک
اشتراک در فیس بوک
توییت
اشتراک گذاشتن در توییتر
به اشتراک
اشتراک گذاشتن در ارتباط
پین آن
اشتراک در Pinterest

عکس صفحه نمایش 2014-04-07 در 10.01.57 AM
در این مجموعه A A Bullseye View ، از متخصصان برنامه Target’s Beauty Concierge می خواهیم نکات و ترفندهای زیبایی را ارائه دهند. مرحله اول: یافتن کرم پودر و اساس مناسب برای پوست شما.

L ike Goldilocks در جستجوی فرنی مناسب ، انتخاب بهترین کرم پودر برای رنگ پوست شما می تواند یک بازی شانس و مشکل باشد. خیلی سبک ، خیلی تیره ، خیلی گرم – کاملاً درست نیست. اما شما به یک کرم پودر محکم و آرام ، برای بقیه لوازم آرایش خود نیاز دارید تا به طور طبیعی بی عیب و نقص به نظر برسند.

دربان زیبایی و مبتنی بر LA و یک آلبوم لوازم آرایشی MAC ، ژاکلین بوکا ، چند نکته برای یافتن سایه مناسب و نحوه استفاده از آن مانند یک حرفه ای دارد.

چگونه بهترین کرم پودر را انتخاب کنیم

 1. تئوری رنگ: زیرنویس خود را پیدا کنید
  اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که تعیین کند صورت شما دارای گرما (زرد) ، خنک (صورتی) یا خنثی است. یک ترفند این است که به رگ های مچ دست خود نگاه کنید – اگر آنها به رنگ آبی یا بنفش به نظر می رسند ، شما خونسرد هستید. سبز یا زیتون ، شما گرم هستید و اگر ترکیبی از هر دو باشد ، شما بی طرف هستید.
 2. پوشش خود را انتخاب کنید
  آیا می خواهید پوشش کامل ، متوسط ​​، جزئی یا محض؟ چه مقدار از پوست طبیعی خود را می خواهید از طریق کرم پودر خود نشان دهید؟ رنگ های کرم پودری را در انواع مختلف پوشش پیدا خواهید کرد ، بنابراین تصمیم بگیرید بهترین انتخاب را دوست دارید.
 3. آزمون it آیا از بین می رود؟
  پس از تعیین لحن خود ، چند رنگ را امتحان کنید. اطمینان حاصل کنید که کرم پودر ها را در امتداد خط فک خود در چندین محیط روشنایی آزمایش می کنید. رنگ مناسب فوندانت اساساً روی پوست شما از بین می رود. این مسابقه شماست! برای افرادی که رنگ پوستی غنی تری دارند ، با مرکز ناحیه T خود منطبق شوید – ناحیه پیشانی ، بینی و دهان.

4- ایجاد رنگ سفارشی
اگر در تصمیم گیری بین دو سایه مشابه مشکل دارید ، توصیه می کنم با گزینه سبک تر بروید زیرا همیشه می توانید کمی رنگ سفارشی را با برنز یا سرخ اضافه کنید.

بهترین کرم پودرها

اکنون آنچه را یاد گرفتید اعمال کنید. به معنای واقعی کلمه.
3 مرحله برای استفاده از کرم پودر و اساس خود

 1. استفاده از یک قلم مو برای به کار بردن کرم پودر خود به شما کمک می کند تا کمتر استفاده کنید و نرم افزار را نرم تر کنید. قلم مو چند منظوره سونیا کاشوک را ترجیح می دهم . با استفاده از حرکات دایره ای ، یک ظاهر مسواک زده به دست آورید.
 2. سه تخته کرم پودر را روی پیشانی خود قرار دهید ، دو روی هر گونه و دو تا روی چانه شما. محصول را از پیشانی در بالای پل بینی خود مخلوط کنید. برای ایجاد پوشش ، می توانید فقط با لمس کرم پودر و اساس کامل پوشش لایه لایه کنید. حتماً بعد از هر بار استفاده از برس خود را تمیز کنید تا از نگاه کیک جلوگیری شود.
 3. انتخاب بهترین کرم پودر برای تن پوست شما

نکته: بسته به نوع دلخواه شما ، کرم های BB بسیار عالی هستند زیرا این ماده یک آستریدر ، مرطوب کننده سبک و کرم پودر کرم پودر رنگ شده است. من Revlon PhotoReady BB Cream را دوست دارم ، زیرا خیلی آبکی نیست و Maybelline Dream Fresh به دلیل اینکه در سایه های بسیاری وجود دارد ، یک مسابقه واقعی تر به شما می دهد.

 1. قلم موی کرکی مانند قلم مو پودر بزرگ سونیا کاشوک را با حرکت بسته بندی به پودر فرو کنید ، نه چرخش. منطقه T خود را با پودر با استفاده از همان حرکت بسته بندی تنظیم کنید. برای پوست روغنی ، حتما کرم پودر را با یک پودر شفاف مانند Neutrogena Shine Control تنظیم کنید .

نکات و ترفندهای خاص خود را برای انتخاب کرم پودر و اساس مناسب دارید؟ در بخش نظرات در زیر بگویید!

آخرین اخبار Target و اتفاقات پشت صحنه را از دست ندهید! در خبرنامه دو هفته ما مشترک شوید و داستانهای برتر را از نمایش Bulseye مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید!