تجدید نظر در انتخابات آلاسکا با هدف کاهش وابستگی به حزب

[ad_1]

جونو، آلاسکا (AP) – از آنجایی که جنگ چریکی در مجالس ایالتی و کنگره عادی شده است، آلاسکا آماده است تا آزمایشی را آغاز کند تا ببیند آیا رای دهندگان خودشان می توانند جنگجویان را خلع سلاح کنند.

سیستم انتخاباتی جدید که در سال 2020 توسط رای دهندگان پذیرفته شد و در رقابت های امسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت، هدف آن این است که نامزدها را مانند طیف گسترده ای از رای دهندگان خارج از پایگاه سنتی خود بپسندد. این سیستم انتخابات مقدماتی حزب را به حالت تعلیق در می آورد و چهار رای برتر را بدون توجه به وابستگی حزبی به انتخابات عمومی می فرستد، جایی که رای دور دوم برنده را مشخص می کند.

این مدل در بین کشورها منحصر به فرد است و از سوی حامیان به عنوان راهی برای ترویج ادب و همکاری بین مقامات منتخب تلقی می شود. جیسون گرن، یکی از حامیان این ابتکار، یک جمهوری خواه که به یک قانونگذار سابق مستقل تبدیل شده است، آلاسکا را یک “پرونده اصلی” برای تلاش های مشابه در سایر ایالت ها از جمله نوادا نامید.

او گفت که سیستم جدید به نامزدهایی که می خواهند با دیگران کار کنند، صرف نظر از وابستگی حزبی شان، پاداش می دهد و رای دهندگان “به طرق مختلف” اختیار خواهند شد.

گرن گفت: «ما هیجان‌زده هستیم که آلاسکا می‌تواند راه را به سمت چیزی هدایت کند که به اعتقاد ما واقعاً برای تغییر نحوه عملکرد رأی‌دهندگان و نامزدهای نظام سیاسی ما بسیار مهم است».

برای شروع تغییرات، آنها باید در مقابل دادگاه عالی آلاسکا که در روز سه شنبه به استدلال ها رسیدگی می کند، با چالش روبرو شوند.

منتقدان قانون اساسی این اقدام را به چالش کشیده اند و استدلال می کنند که این اقدام قدرت احزاب سیاسی را از بین می برد. سال گذشته، یک قاضی دادگاه ایالتی سیستم جدید را تایید کرد.

رای میان دوره ای امسال شامل رقابت برای سنای ایالات متحده، تنها کرسی مجلس نمایندگان و فرماندار ایالات متحده خواهد بود. و بر اساس طرح تغییر مسیر جدید که موضوع دعوا نیز هست، از 60 کرسی قوه مقننه به جز یک کرسی، همه انتخاب خواهند شد. اگر دادگاه عالی اجازه دهد، همه مشمول اصلاحات انتخاباتی خواهند شد.

اسکات کندال، وکیلی که به نگارش رأی کمک کرد، گفت که به نظر می رسد کار حزب بخشی از «DNA سیاسی آلاسکا» باشد. او سناتور جمهوریخواه فقید تد استیونز را مثال زد که زمانی گفت شعار او در طول دهه های حضورش در کنگره این بود: «به جهنم سیاست. فقط آنچه را که برای آلاسکا مناسب است انجام دهید.” یکی از سناتورهای فعلی ایالات متحده در این ایالت، لیزا مارکوفسکی جمهوری خواه، نیز به همکاری با دموکرات ها در مورد برخی مسائل معروف است و گاهی اوقات با حزب خود مخالف است.

کندال گفت که او این پتانسیل را می بیند که قوه مقننه و ائتلاف های جدید در داخل سیستم تبدیل به هنجار شوند. او گفت که بعید است که یک منطقه معتبر جمهوری خواه یا دموکرات تغییر کند، اما نوع قانونگذار انتخاب شده به عنوان نماینده شهرستان می تواند مشترک تر شود.

او گفت: «من فکر می‌کنم که در واقع وقتی افراد مانع تراشی می‌کنند، فقط به دلیل ایجاد مانع، مجازات می‌شود.

هارلو رابینسون، که خود را غیرحزبی معرفی می‌کند، گفت که به شدت درگیر سیاست نبوده، اما برای حمایت از کمپین داوطلب شده است. ساکن انکوریج گفت که حزب گرایی دولت را به طور کلی “ناکارآمد” کرده است و امیدوار است که سیستم جدید راه میانه بیشتری را فراهم کند.

او گفت که ایده دولت ائتلافی را دوست دارد. اما او گفت هیچ مشکلی با اکثریت جمهوری خواه یا دموکرات وجود ندارد، “تا زمانی که این مقامات منتخب مایل به مصالحه و نمایندگی از جمعیت آلاسکا باشند.”

قانونگذاران آلاسکا سابقه عبور از خطوط حزبی برای تشکیل اکثریت در مجلس ایالتی یا سنا را دارند، برخلاف اکثر ایالت های دیگر که اکثریت با مشارکت اندک یا بدون مشارکت اعضای حزب اقلیت اداره می شود. بر اساس گزارشی که توسط سرویس تحقیقات قانونگذاری ارائه شده است، بین سال‌های 1993 و 2016، اکثریت‌های حاکم عموماً از جمهوری‌خواهان حمایت می‌کردند، گاهی اوقات به شدت. دموکرات های روستایی در ایالت اغلب به اکثریت می پیوندند تا اطمینان حاصل کنند که نیازهای رای دهندگانشان شنیده می شود.

استثناء قاعده جمهوری خواهان بین سال های 2007 و 2012 بود، دوره ای که شامل تقسیم 10-10 بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در سنای ایالت، تصویب سیستم جدید مالیات بر نفت در دولت وقت بود. سارا پیلین و درآمدهای غیرمنتظره نفت. در این دوره، دموکرات‌ها در ائتلاف‌های اکثریت به همراه شش جمهوری‌خواه پیشتاز بودند.

در سال 2013، پس از اینکه جمهوری خواهان دوباره کنترل مجلس را به دست گرفتند و جمهوری خواهان مجلس نمایندگان و دفتر فرمانداری را رهبری کردند، مالیات نفت لغو شد. از آن زمان، اکثریت سنا عمدتا جمهوری خواه بوده است.

در حالی که قانونگذاران پس از کاهش قیمت نفت با کسری بودجه مبارزه می کردند، کنترل طولانی مدت مجلس نمایندگان به رهبری جمهوری خواهان، از سال 2017، جای خود را به یک سری از اکثریت ائتلاف متشکل از دموکرات ها داد، حتی زمانی که جمهوری خواهان با اکثریت کرسی ها انتخاب شدند. . با این حال، تعداد جمهوری خواهانی که بخشی از ائتلاف ها بودند از هشت نفر در سال 2019 به تنها دو نفر در مجلس فعلی کاهش یافته است.

پس از دو دوره انتخابات گذشته، اتاق برای سازماندهی اکثریت، مشابه پویایی سیاسی در سایر کشورها، تلاش کرده است. این امر مدیریت را دشوار کرد – برای مثال، انتخاب یک سخنران در سال 2019 و تقریباً در سال گذشته یک ماه طول کشید.

جمهوری‌خواهانی که در سال‌های اخیر به عنوان بخشی از یک ائتلاف به دموکرات‌ها و مستقل‌ها پیوسته‌اند، با واکنش‌های منفی در درون حزب خود مواجه شده‌اند. بسیاری از آنها توبیخ شده اند، مجرم شناخته شده اند یا در انتخابات مقدماتی شکست خورده اند.

گرن که یک دوره در مجلس قانونگذاری خدمت کرده است، گفت که انتخابات مقدماتی این حزب در چهار سال گذشته به عنوان یک “سلاح” برای مجازات قانونگذارانی که به شیوه ای دو حزبی کار کرده اند یا مطابق با برنامه حزب خود رای نمی دهند، استفاده شده است. او گفت که سیستم انتخاباتی جدید همکاری را تشویق خواهد کرد.

او گفت: “اکنون… به جای اینکه نگران اصلی خودم باشم و کسی در اطرافم در سمت راست یا چپ باشد، اکنون می توانم به سیاست خوب فکر کنم زیرا برای آن پاداش خواهم گرفت.”

کیتی ژیزل، رئیس جمهور سابق سنای آلاسکا، پس از شکست در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در سال 2020، قصد دارد امسال مجدداً برای سنا نامزد شود. او گفت که معتقد است کار او در خطوط حزبی و یک سناتور جمهوری خواه دیگر “بخش عمده، احتمالاً تنها بخشی از دلیل شکست ما در انتخابات مجدد است.”

در ابتدا، گیسل با اصلاحات انتخاباتی مخالف بود و نگران رأی گیری درجه بندی شده بود، سیستمی که در آن رأی دهندگان کاندیداها را به ترتیب اولویت رتبه بندی می کنند و در صورتی که هیچکس بیش از 50 درصد از انتخابات اول را نبرد، برنده با اجماع انتخاب می شود. گیسل گفت که نگرانی های او پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم، که در مین نیز مورد استفاده قرار می گرفت، کاهش یافته است.

ژیزل گفت که او معتقد است که انتخابات مقدماتی باز “دقیقاً به شکلی نماینده جمهوری خواه از حکومت در آلاسکا منجر می شود.”

لنس پرویت، یک جمهوری خواه که در سال 2020 به دلیل یک دموکرات، کرسی خود را در آنکوریج هاوس از دست داد، تردید دارد که آیا روند جدید آنطور که طرفداران معتقدند پیش خواهد رفت.

واقعیت این است که اگر این یک تصمیم بود و همه چیز دیوانه کننده بود و همه چیز در وسط فهمیده می شد، پس تغییر مسیر مشکلی نداشت. او گفت که هیچ دعوی قضایی در کار نخواهد بود. «هنوز تشخیص داده می شود که شما افرادی دارید که به چپ، به راست متمایل شده اند. نگرش دارند حتی اگر بگویند من مستقل هستم.

این تعداد واقعاً کمی از مردم هستند که تحت تأثیر هر انتخابی قرار می‌گیرند.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıVozol 2200Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizipalhipercasino bedava bonusistanbul escortümraniye escort