تسکین درد راه حل

[ad_1]

وقتی که می آید به تسکین درد بیماران را انجام دهد فقط در مورد هر چیزی به خود ناراحتی از بین برود. این که آیا آن است که به ظاهر آخرین تیلنول کپسول به گران تحت عمل جراحی یک زندگی بدون درد یکی از مهم ترین اهداف برای یک فرد مبتلا به یک بیماری دردناک. یکی از ارزان تر و گاهی اوقات موثر ترین درمان برای تسکین درد استفاده از تسکین درد کرم. هر زمان که ضرباندار قرمزی و تورم یا سوزش احساس می شود در مفاصل و عضلات و یا پوست وجود دارد متعدد تسکین درد کرم است که به ارائه یک روش ساده راه حل موضعی.

شناخت مواد تشکیل دهنده که بهترین درمان تسکین درد کمک خواهد کرد که شما را به انتخاب یک درد و التهاب است که بهتر است به تسکین علائم خود را. برای مثال آلوئه ورا یک عنصر مشترک در تسکین درد کرم. این باعث می شود که احساس تسکین دهنده و تسکین بسیاری از بیماری های مختلف. ورزشکاران و بیماران مبتلا به آرتریت می دانم امداد رسانی است که می تواند از یک تسکین درد خوب کرم مانند IcyHot یا Aspercreme. مواد تشکیل دهنده فعال در این تسکین درد کرم انتخاب شامل متیل salicyclate منتول و کافور که عمل به عنوان یک خارجی و ضد درد است. اینها برخی از عناصر تسکین درد کرم است که به ارائه رهایی از شرایط معمول و بیماری مانند درد عضلات و مفاصل و کمردرد.

تسکین درد مفاصل – یکی از دردناک ترین شرایط برای حمله به بدن آرتروز است. وجود دارد تعداد زیادی تسکین درد کرم در بازار است که به ترویج کاهش ورم مفاصل است. برخی از آنها نه محبوب مانند Aspercream یا BenGay. شما ممکن است برخی از این تبلیغات به صورت روزانه در حالی که دیگران مانند Zostrix استفاده از مواد نا آشنا مانند کپسایسین درد را تسکین می دهد. Bengay آرتروز کرم است که در بازار برای مدت زمان طولانی حاوی متیل سالیسیلات و منتول که در آن Aspercreme با استفاده از سالیسیلات ترولامین به عنوان مواد تشکیل دهنده فعال آن.

IcyHot است بسیار محبوب در میان ورزشکاران به عنوان متیل سالیسیلات و منتول استفاده از سرد و گرم به روش کسل کننده و دور از درد. ببر مرهم است توصیه می شود برای درد عضلانی و درد مفاصل و استفاده از کافور و منتول cajuput روغن و اسانس گل میخک به عنوان بخشی از درمان آن است. برای یک سه گانه دوز تسکین درد شما ممکن است در نظر Nuprin آرتروز ژل روشن حداکثر قدرت ارائه می دهد که اثر منتول و کپسایسین در یک فرمول ژل.

دیابتی تسکین درد – بیماران دیابتی رنج می برند اغلب از گردش خون ضعیف و درد پاشنه است که ممکن است سخت در طول زمان. وجود درد کرم ساخته شده با آلوئه است که با هدف عمیقا در پوست نفوذ می کند ارائه مناسب روانکاری که در نهایت منجر به نرم شدن و رهایی از خشک و ترک خورده ، این است که تسکین درد کرم نه تنها درد یک بیماری بلکه تسهیل ترمیم نقاط بدن.

درد و درد – درد و درد مفاصل و عضلات یا استخوان ممکن است رخ دهد در مردم از همه سنین است. شما ممکن است تیره و تار و یا رگ به رگ بخشی از بدن و خفقان بیش از حد به خرس. بلند کردن اجسام سنگین جعبه ممکن است باعث کمر درد در هر تعداد از مردم است. ماساژ تسکین درد کرم به پوست را تسکین موقت از هر آنچه است که بیمار شما می باشد. شما ممکن است را انتخاب کنید یک تسکین درد کرم مانند JointFlex که حاوی کافور و گلوکوزامین و کندرویتین سولفات برای تهویه پوست است. با این گزینه شما نمی خواهد احساس سوزش مانند IcyHot و لازم نیست که به زحمت با دارویی بو در BenGay. JointFlex می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بیماری های مانند عضله و رگ به رگ شدن و التهاب تاندون و, کبودی, گرفتگی و درد زانو.

اگزما و پسوریازیس اغلب با یک بیماری است که پوست تاثیر می گذارد در یک راه که در آن درد بثورات و تاول بوجود می آیند وجود دارد نیاز به نوعی از تعادل است. تسکین درد کرم می تواند به تسکین برخی از این ناراحتی و نیز ارائه مناسب رطوبت پوست که پوست نیاز دارد. این موثر است به خصوص زمانی که اگزما یا پسوریازیس تحت تاثیر پاها و دستها و پوست سر و آرنج.

[ad_2]