تقسیم بندی حزبی در مورد سیاست کووید در مجالس ایالتی در حال گسترش است

[ad_1]

جفرسون سیتی، میسوری (AP) – در ایالت واشنگتن تحت رهبری دموکرات ها، تنها چهار قانونگذار در این هفته در اتاق 98 عضوی شرکت کردند زیرا آنها یک جلسه از راه دور را با احتیاط بسیار تشکیل دادند. همه افرادی که در آنجا کار می کنند باید سه روز در هفته برای کووید-19 آزمایش شوند و شواهدی مبنی بر واکسیناسیون – از جمله یک تقویت کننده – نشان دهند تا در کف مجلس حاضر شوند.

در مقابل، مجلس قانونگذاری میسوری به رهبری جمهوری خواهان جلسه ای کاملا خصوصی را بدون غربالگری کووید-19 در کاپیتول و بدون نیاز به واکسیناسیون یا پوشیدن ماسک آغاز کرد. یک هفته پس از این جلسه، قانونگذاران در حال حاضر نزدیک به 32 لایحه را برای ممنوعیت، دلسردی یا معافیت از الزامات واکسیناسیون ارائه کرده اند.

رویکردهای مختلف بر شکاف دائمی احزاب در سیاست همه‌گیری تاکید می‌کند، زیرا ایالت‌ها سومین سال از جلسات قانونگذاری را در بحبوحه همه‌گیری ویروسی که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند ضعیف می‌شود، آغاز می‌کنند، اما در عوض به دلیل نوع Omicron به اوج بستری شدن در بیمارستان افزایش می‌یابد.

از آنجایی که قانونگذاران در برخی از ایالت های تحت رهبری دموکرات ها به دلیل ترس مجدد از COVID-19 از راه دور ملاقات می کنند، همتایان آنها در بسیاری از مجالس قانونگذاری تحت رهبری جمهوری خواهان جلسات خود را در سال 2022 در تلاشی برای ممنوع کردن دستورات واکسن و برداشتن پادمان های همه گیر آغاز می کنند.

جورج بنجامین، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا که «شکاف فکری» را «بسیار نگران‌کننده» توصیف کرد، گفت: «در واقع، ما در دو اردوگاه مختلف با دو دیدگاه متفاوت از واقعیت جمع شده‌ایم».

بنجامین گفت: «از بسیاری جهات، داده‌های مربوط به واکسن‌ها، ماسک‌ها و همه آن چیزها به عنوان جایگزینی برای نقش دولت منعکس می‌شود.

اختلافات سیاسی که بر سر تعلیق های دستوری دولت، فاصله گذاری اجتماعی و دستورات ماسک در مراحل اولیه همه گیری آغاز شد، با حرکت دولت ها به سمت واکسیناسیون به عنوان ابزار اصلی مبارزه با ویروسی که بیش از 835000 نفر را در ایالات متحده کشته است، پیشرفت کرده است.

قانون جمهوری خواهان که مخالف دستورات واکسن هستند، عمدتاً توسط قوانین دولت جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن که واکسیناسیون علیه کووید-19 یا آزمایش های منظم را برای کارفرمایان بزرگ و متوسط، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پیمانکاران فدرال الزامی می کند، هدایت می شود. بسیاری از فرمانداران دموکرات نیز الزامات واکسن یا آزمایش را برای مقامات دولتی، مراکز بهداشتی، مدارس یا ارائه دهندگان مراقبت از کودکان صادر کرده اند.

اگرچه واکسن‌ها همیشه از بیماری جلوگیری نمی‌کنند، اما نشان داده شده است که واکسن‌ها در کاهش موارد شدید کووید-19 که منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ می‌شود، مؤثر هستند. مخالفت های جمهوری خواهان عمدتاً ریشه در ایدئولوژی آزادیخواهانه دارد.

برایان سیتز، یک جمهوری خواه از برانسون، میسوری، می گوید: “داشتن تزریق به بدن به عنوان شرط کاری برای اینکه اخراج یا استخدام نشوید، آمریکایی نیست.” او به سوسیالیسم، کمونیسم و ​​هر چیز دیگری متمایل است – همان ایسیستی که می خواهید در مورد آن صحبت کنید.

سیتز لایحه‌هایی را تصویب کرده است که دستورات واکسن را برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی ممنوع می‌کند، دولت‌ها را از تجارت با نهادهای نیازمند واکسن منع می‌کند، و ایجاد حق فردی برای امتناع از واکسینه شدن و پوشیدن ماسک را ایجاد می‌کند. لایحه های دیگر در میسوری دستورات واکسیناسیون کووید-19 را در مدارس ممنوع می کند و کارفرمایان را در قبال هرگونه آسیب ناشی از الزامات واکسیناسیون آنها مسئول می داند.

صورت‌حساب‌های مشابهی در جاهای دیگر ارائه می‌شود. پس از تصویب قانونی در نوامبر گذشته که امتناع کارمندان از پیروی از دستورات واکسن را آسان‌تر کرد، برخی از جمهوری‌خواهان محافظه‌کار در مجلس قانونگذاری کانزاس اکنون می‌خواهند پا را فراتر بگذارند و کارفرمایان را از تحمیل چنین دستوراتی منع کنند.

قانون واکسن باعث ایجاد اختلافات داخلی در برخی از ایالت های تحت رهبری جمهوری خواهان شده است.

قانون افزایش سرعت مجلس ایندیانا الزامات واکسیناسیون محل کار را در برابر کووید-19 به شدت محدود می کند، اگرچه اریک هولکامب، فرماندار جمهوری خواه و رهبران مجلس سنا با این لایحه مخالفت کردند زیرا به طور نامناسبی با تصمیمات تجاری خصوصی تداخل داشت. برخی از قانونگذاران جمهوری خواه اوهایو نیز علیرغم هشدار مایک دیوین، فرماندار جمهوری خواه خود مبنی بر وتوی این قانون، به تلاش برای ممنوعیت دستورات واکسن ادامه دادند.

همچنین انتظار می‌رود که موضوع ممنوعیت کسب‌وکارها از واکسیناسیون، موضوع داغی باشد که مجلس قانونگذاری اوکلاهاما در ماه آینده تشکیل شود.

گرگ تریت، رئیس جمهور سنا، جمهوری خواه حرفه ای از اوکلاهاما سیتی، گفت: «تعادل این موضوع برای مردم دشوار است. من به حق افراد اعتقاد زیادی دارم و همچنین به حق کسب و کار برای انجام تجارت آنطور که صلاح می‌داند بسیار اعتقاد دارم.»

علیرغم دریافت جلسه استماع در روز سه شنبه، قانون جمهوری خواه مین مبنی بر ممنوعیت واکسیناسیون اجباری علیه کووید-19 به مدت پنج سال با شانس بالایی در مجلس قانونگذاری ایالت تحت رهبری دموکرات ها مواجه است. این استماع از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، رویه‌ای که به نظر می‌رسد امسال در کشورهای تحت رهبری دموکرات‌ها نسبت به کشورهای جمهوری‌خواه رایج‌تر است.

خانه 400 نفره در نیوهمپشایر هفته گذشته در یک مرکز نمایشگاهی هتل به جای سالن آن برای توزیع نمایندگان مجلس گرد هم آمد، اما اکثریت جمهوری خواه اجازه مشارکت از راه دور را نداد. حداقل دو نماینده پارلمان اروپا پس از اولین روزهای جلسه آزمایش کووید-19 مثبت شدند.

دیک هینچ، رئیس پیشین مجلس نمایندگان نیوهمپشایر، از جمله هشت قانونگذار در ایالت های مختلف بود که از زمان شیوع بیماری کووید-19 جان خود را از دست داده اند. به گزارش آسوشیتدپرس، بیش از 500 قانونگذار آمریکایی به این ویروس مبتلا شده اند، اگرچه تعداد واقعی تقریباً به طور قطع بیشتر است زیرا برخی از قانونگذاران علناً موارد را تأیید نکرده اند.

در ماساچوست تحت رهبری دموکرات‌ها، پس از آنکه قانون‌گذاران ساختمان را به روی همه به‌جز قانون‌گذاران، برخی مقامات و مطبوعات در آغاز همه‌گیری بستند، پایتخت هنوز به روی عموم باز نیست. از آن زمان، قانونگذار عمدتاً آنلاین بوده است. رهبران قانونگذاری برنامه‌هایی را برای بازگشایی اعلام کرده‌اند و برای کار در ساختمان به مدرک واکسیناسیون – یا نشان دادن معافیت پزشکی یا مذهبی – نیاز دارند.

در مجلس قانونگذاری ورمونت به رهبری دموکرات ها، یکی از اولین اقدامات در سال 2022 اجازه برگزاری جلسات از راه دور به دلیل افزایش تعداد موارد COVID-19 بود. قانونگذاران همچنین به سرعت اقدامی را به تصویب رساندند که به مقامات شهرداری و مناطق مدارس اجازه می‌دهد تا بدون ملاقات حضوری بودجه را تصویب کنند.

در ایالت واشنگتن، جمهوری‌خواهان به پروتکل‌های COVID-19 که توسط کمیته‌های قانونگذاری تحت رهبری دموکرات‌ها تصویب شده بود، رأی منفی دادند. اگرچه به تعداد اعضای مجلس نمایندگان اجازه می دهد تا مجلس، سیاست سنا حضور شخصی را به 15 نفر از 49 سناتور محدود می کند. بقیه تمایلی به شرکت از راه دور ندارند. سناتورها و کارکنان باید قبل از ورود به اتاق های سنا، آزمایش کووید-19 منفی بدهند، خواه واکسینه شده باشند یا نه. تا روز جمعه، آزمایش حداقل پنج سناتور مثبت بوده است.

اندی بیلیگ، رهبر اکثریت سنا از واشنگتن، گفت که هدف از این محدودیت ها “ایمن ساختن کار سنا تا حد امکان است.”

___

نویسندگان آسوشیتدپرس تام دیویس در ایندیاناپولیس؛ جان هانا در توپکا، کانزاس؛ استیو لبلانک در بوستون؛ راشل لا کورته در المپیا، واشنگتن؛ شان مورفی در اوکلاهما سیتی؛ هالی رامر در کنکورد، نیوهمپشایر؛ حلقه ویلسون در مونپلیه، ورمونت؛ اندرو ولز-هاگینز از کلمبوس، اوهایو؛ و پاتریک ویتل از پورتلند، مین، در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum https://www.kusadasibest.comkusadasi escortmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme