همچنین محصولات این برند معتبر، در کشور ما نیز از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. اولین گزینه در خرید تلویزیون توجه به برند تلویزیون است. کمپانی میجیا شیائومی یکی دیگر از زیر مجموعههای شرکت شیائومی است که تخصص آن در تولید انواع محصولات هوشمند خانگی، لوازم خانگی و سنسورهای خانه هوشمند است که قابلیت پشتیبانی از اینترنت IOT و متصل شدن به اپلیکیشن را دارند که ازین طریق به راحتی میتوانید دیوایس خود را تحت کنترل قرار دهید. همانطور که گفتم تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV P1 از پنل VA ساخت شرکت TCL با رزولوشن ۴K UHD بهره میبرد. این شرکت اخیرا اطلاعات و جزئیاتی را درباره فرایند ساخت این محصول منتشر کرده که ما را بیشتر با آن آشنا میکند. فرمت HDR که در این تلویزیون 55 اینچ به کار رفته است به نمایش گذاشتن تصاویر با جزئیات دقیق تر و ریزتر را برعهده دارد زیرا این فناوری در صحنه های تاریک قسمت های تیره را تیره تر و قسمتهای روشن را روشنتر میکند تا تصاویر با جزئیاتی دقیق تر و با وضوح بالاتری به نمایش گذاشته شود به طوری که شما در تلویزیون های معمولی زمانی که صحنه یک فیلم در شب فیلمبرداری می شد چهره بازیگر را از تاریکی به خوبی نمیتوانستید در تلویزیون خود تشخیص بدهید اما این تلویزیون ۵۵ اینچ شیائومی گلوبال با بکارگیری فناوری HDR در تلویزیون های هوشمند خود این مشکل را به صورت صد در صدی برطرف کرده است و شما می توانید چهره بازیگر را به راحتی در صحنه های تاریک تشخیص بدهید.

تلویزیون شیائومی قیمت بانه کمپانی شیائومی یک ویژگی منحصر به فرد به نام WireLess display (و یا Cast) روی گوشیهای موبایل خود طراحی کرده است که به وسیله آن می توان صفحه نمایش گوشی را روی تلویزیون نمایش داد. لبه های آن بسیار باریک بوده و با صفحه نمایشش فاصله چندانی ندارد. به صورت خلاصه، هنگامیکه از جلو به آن نگاه می کنید، حس یک تلویزیون گران قیمت لوکس 30 میلیونی به شما منتقل می شود. دلیل این امر هم وجود یک مدار قطع کن در برق ورودی تلویزیون است. در نتیجه با پیشرفت گوشیهای هوشمند و تلویزیونهای نسل جدید این امکان به وجود آمده و روشهای مختلفی برای اتصال گوشی های شیائومی به تلویزیون هوشمند ارائه شده است که بسیار کاربردی و جذاب هستند. کیفیت تصویر 4K از دو برابر کردن وضوح Full HD یـا همان 1080 هم در طول و هم در عرض به دست می آید یعنی تعداد پیکسل های 4K چهار برابر Full HD می باشد که به همین دلیل از عدد 4 در آن استفاده شده است.

تلویزیون شیائومی منحنی رزولوشن در تلویزیون های 4k، چهار برابر تلویزیون های Full HD است، به عبارتی دیگر کیفیت تصویر در تلویزیون های 4K چهار برابر تلویزیون های Full HD است. یکی از مشکلاتی که فقط مربوط به تلویزیون های شیائومی نیست و هر تلویزیونی به آن بسیار حساس است، مشکل نفوذ مایع به تلویزیون است. پردازنده ی T972 آن آمریکایی است و پنل QLED آن ساخت سامسونگ کره است. فریم و پایه تلویزیون از فلز براق نقره ای رنگ ساخته شده که نه تنها با هر دکوری سازگار است؛ بلکه بسیار محکم و قابل اطمینان هستند؛ طراحی این تلویزیون در مقایسه با کیولد سامسونگ Q80A کمی قانع کننده تر است و این نیز به دلیل استفاده از مواد فلزی به جای پلاستیک در بدنه آن می باشد.

تلویزیون شیائومی 85 اینچ با توجه به چیپ ست باید گفت همه ی تکنولوژی های بی سیم به روز است. برای اینکه بتوانید از تمام قابلیت های این تلویزیون استفاده نمایید، باید حتما اتصال دائمی اینترنت داشته باشید. تنها کافی است تا تلویزیون را به وسیله پورت LAN یا اتصال بی سیم وای فای به اینترنت متصل نمایید تا در یک چشم برهم زدن به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشید. شاید با مشکل قطع شدن اینترنت به دلیل به هم خوردن تاریخ و ساعت روبرو بوده اید. پس از اتصال گوشی هوشمند به تلویزیون شیائومی، پیغامی را در گوشی هوشمند مشاهده خواهید کرد که با تایید این پیغام اجازه اتصال به تلویزیون صادر خواهد شد و از طریق تلویزیون میتوانید به محتوای گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. علت این به هم ریختن، خاموش کردن تلویزیون قبل از خروج از برنامه ها و خصوصا Live TV است.

تلویزیون شیائومی 32 اینچ مدل 4a گلوبال
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد تلویزیون شیائومی 65 اینچ گلوبال لطفا به بازدید از وب سایت ما.