تنها 2 روش هایی که برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد: آنها چه هستند و کدام یک را باید انتخاب کرد ؟

[ad_1]

بالای سر من من فکر می کنم بسیاری از انواع مختلف روش بزرگ شدن آلت تناسلی و محصولات است. قرص و ژل و کرم وزنه توسعه دهنده ی دستگاه های کشش, پمپ, تمرینات, جراحی… هنگامی که وجود دارد بسیاری از روش ها شما می توانید کمی گیج به چه باید بکنید هنگامی که شما می خواهید برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را. این مقاله به شما از 2 روش از این که کار دیگران نیست.

اولین روش که با این نسخهها کار است عمل جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد. در حالی که بسیار راحت و فوق العاده گران قیمت; این کار برای اضافه کردن 1-2 اینچ در آلت تناسلی خود را – چیزی “قرص” هرگز قادر خواهد بود به شما بدهد. و دارو بهبود یافته بسیار پس از این عملیات بود که برای اولین بار انجام شده است. هنوز هم هر چند میزان رضایت بسیار پایین است با این عمل جراحی – حدود 20-30 درصد است. دلیل آن این است که نتیجه نهایی را به سادگی نگاه نمی کند به اندازه کافی خوب آن می تواند باعث از دست دادن عظیمی از احساس و آن را ترک اسکار در بخش دیگری از بدن خود را پس از عمل نیاز به پيوند پوست از جایی.

نه به ذکر است که از هر 25 نفر وجود دارد که دائم نعوظ ناتوانی جنسی; و حدود 40 درصد از تمام موارد گزارش مشکلات در حالی که با داشتن sex. و این همه فقط به صورت فوق العاده 1-2 اینچ است.

هنوز هم هر چند نسبت به کلاهبرداری مانند قرص و یا پمپ های این روش هنوز هم برنده با توجه به این واقعیت است که آن را نشانی از آلت تناسلی خود را بزرگ.

اما روش دوم که کار می کند و آن را نمی هر گونه منفی متصل با آن مثل این است که گران قیمت و خطرناک… این روش اعمال روش. این روش باعث می شود حس حق کردن خفاش از آن است که با طبیعت ورزش است که چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما می خواهید برای بهبود چیزی در زندگی خود ،

پیشرفت های جدید در پزشکی افراد مجاز به ایجاد تغییر در هزاران سال پیر عربی, روش های بزرگ شدن آلت تناسلی مرد است و بهبود بهره وری خود را فوق العاده. Jelqing (شیر) محور تمرینات برای افزایش دور و کشش محور تمرینات برای افزایش دور کار خیلی خوب در آوردن شما یک 1-4″ افزایش در طول آلت تناسلی مرد.

حرکت نزولی در این روش این است که بله شما باید به عمل و ورزش. آن را مانند سحر و جادو قرص که ادعا می کنند برای افزایش آلت تناسلی خود را در طول زمانی که شما آنها را فرو برد. اما نکته این است که این واقعیت است که شما را مجبور به انجام چیزی است که چه چیزی باعث این روش کار می کنند! آن را بسیار وقت گیر کار رژیم یا آن را در حدود 10 تا 20 دقیقه در هر روز.

اگر شما می خواهید برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را دارد و تنها 2 روش کار: عمل جراحی و ورزش. خارج از این دو ورزش برنده با فراز و نشیب به دلیل مزایای بی شماری و تقریبا غیر موجود معایب – شما باید به دنبال آن بروید!

[ad_2]