تورم آلت تناسلی امداد – مراحل آسان برای تسکین خفقان عضو

[ad_1]

تورم آلت تناسلی مرد ؟ بدون نیاز به وحشت; اکثریت قریب به اتفاق مردان که دچار تورم در ناحیه سر آلت ختنه گاه و یا چیزی به طور جدی اشتباه است. متورم خفقان بسته است هیچ پیک نیک, اگر چه, و برخی از مراقبت های اورژانسی می تواند یک راه طولانی به سوی تسکین درد آلت تناسلی و پایین آوردن تورم.

سالم آلت تناسلی شاد آلت تناسلی به طوری که برخی از علل شایع تر از تورم آلت تناسلی مرد و چند بدون مزخرف راهنمایی برای تسکین آن به بهداشت و درمان هستند به شرح زیر است.

مرحله 1. متوقف کردن عمل.

زمانی که آلت تناسلی مرد تورم رخ می دهد, آیا در کودکان, sex یا مدتی بعد از آن مهم است برای متوقف کردن تمام فعالیت تا منبع مشکل شناسایی شده است. دست زدن به خشن به راحتی می تواند باعث تورم و بنابراین معمولا وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ مگر اینکه همراه با درد شدید و/یا کبودی. در این مورد توجه فوری پزشکی نیاز است.

اما در ادامه به سکته مغزی یا محوری که پوست آلت تناسلی است که در حال حاضر تورم تنها به احتمال زیاد به مشکل بدتر پس از آن واقعا مهم است را به یک استراحت و خودداری از هر گونه فعالیت بیشتر تا زمانی که تورم فروکش و همه چیز به حالت عادی بازگشت.

مردانی که مکرر تجربه مشکلات با تورم آلت تناسلی مرد به خصوص به طور مستقیم زیر و یا sexممکن است در نظر با استفاده از یک شخصی روان کننده به منظور کاهش میزان اصطکاک به پوست است. تورم همراه با سوزش سفید تخلیه و/یا ظاهر “کاهش” در سطح پوست ممکن است یک عفونت قارچی است و باید درمان شود درآمده است.

مرحله 2. درخواست یک کمپرس سرد.

برای کاهش درد و کاهش تورم یک کمپرس سرد می تواند به منطقه آسیب دیده. مردانی که انتخاب می کنید به استفاده از یخ و یا یخ زده gel pack برای این کار باید مطمئن شوید که برای قرار دادن یک حوله یا پارچه نرم و بین پوست و یخ; در غیر این صورت سرمازدگی یک احتمال واقعی است.

مرحله 3. سعی کنید داروهای ضد التهابی است.

برای خیره تورم و آلت تناسلی درد بیش از حد داروهای ضد التهابی ممکن است کمک کند. موضعی داروهای مسکن هستند توصیه نمی شود برای آلت تناسلی مرد اما داروهای خوراکی مانند استامینوفن یا ایبوپروفن می تواند موثر باشد. این باید توسط مردانی که در سایر داروها و یا کسانی که دارای شرایط بهداشتی است که در حال مبارزه نشان داد برای غیر استروئیدی بدون مشاوره از یک پزشک.

مرحله 4. دریافت کمک.

در صورتی که ناگهانی آسیب رخ می دهد یا تورم همراه است ناگهانی درد شدید و یا اگر آن را نشانی از فروکش نمی کند در عرض چند ساعت, آن مهم است که واجد شرایط دریافت کمک های پزشکی. در حالی که اکثر آلت تناسلی صدمات جدی نیست و ترک آنها را در صورت عدم درمان می تواند منجر به عوارض و یا کاهش عملکرد در دراز مدت پس بهتر است به اتخاذ یک “صبر کنید و ببینید” رویکرد اگر درد قابل توجهی درگیر است.

مردانی که نعوظ که برای چند ساعت که نتیجه انفرادی نیز باید به دنبال توجه پزشکی به عنوان خون به دام افتاده در آلت تناسلی مرد می تواند منجر به آسیب دائمی.

مرحله 5. تسکین دهنده و نرم کننده برای تمدید درمان و مراقبت طولانی مدت.

پس مسئله اساسی حل و فصل شده و آلت تناسلی مرد است و در بهبود بچه ها می تواند تبدیل به یک دراز مدت راه حل برای حمایت از آلت تناسلی مرد خوب سلامت و کاهش خطر بیشتر بیماری یا آسیب.

سالم آلت تناسلی شروع می شود با صاف به خوبی تغذیه پوست است که می تواند مقاومت در برابر مهاجمان خارجی. مرطوب کننده و ارائه مواد مغذی ضروری برای رشد پوست و تعمیر در سطح سلولی هستند بخش مهمی از این فرایند است. کیفیت آلت تناسلی بهداشت فرمول (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن) که حاوی نرم کننده طبیعی مانند ویتامین E و روغن شیا و همچنین ویتامین های A و C هر دو ضروری در تولید سلول های پوست و بافت همبند – یک راه آسان برای اطمینان حاصل شود که آلت تناسلی گرفتن تغذیه نیاز به ماندن قوی, درمان سریع و توسعه لطافت و انعطاف پذیر نگاه و احساس.

[ad_2]