نسخه بلوتوث
4.1
جفت شدن چند دستگاه
نه
جفت شدن NFC
آره
Line of Sight Range
185 فوت
تأخیر PC (SBC)
183 ms
تأخیر PC (aptX)
165 ms
تأخیر PC (HD aptX)
196 میلی ثانیه
تأخیر PC (aptX-LL)
N / A
تأخیر iOS
263 ms
تأخیر Android
78 میلی ثانیه

این هدفون از جفت شدن چند دستگاه همزمان مانند Bose QuietComfort 35 II برخوردار نیست. اما در روند صعودی ، آنها از NFC پشتیبانی می کنند که جفت گیری با تلفن های هوشمند را کمی ساده تر می کند.

Sony WH-CH700N سونی عملکرد بهتری نسبت به بیشتر هدفون های بلوتوث برای تأخیر و همچنین پشتیبانی از aptX و aptX HD دارد. متأسفانه ، حتی با وجود تاخیر بهتر از میانگین ، آنها مناسب ترین هدفون برای بازی یا تماشای فیلم با فریم بالا نیستند.
درباره BLUETOOTH بیاموزید
0 بی سیم بلوتوث
Non-BT Line of Sight Range
N / A
تأخیر غیر BT
N / A
درباره وایرلس غیر BLUETOOTH بیاموزید
9.5 سیمی
تصویر کابل بی سیم سونی WH-CH700N
آنالوگ صوتی
آره
USB صوتی
نه
قابل جدا شدن بله
طول 4.1 فوت
اتصال 1/8 “TRS
تاخیر صوتی آنالوگ / USB
0 ms

Sony WH-CH700N با کابل صوتی معمولی همراه است که فاقد ریموت / میکروفون درون خطی یا آداپتور USB است. آنها فقط در صورت استفاده از سیم با کنسول ، صدا را ارائه می دهند.
درباره سیم بیاموزید
سازگاری PC / PS4
PC / PS4 آنالوگ
فقط صدا
USB / سیم کابل PC / PS4
نه
بی سیم PC / PS4 غیر BT
نه
در مورد PC / PS4 سازگاری بیاموزید
سازگاری Xbox One
Xbox One Analog
فقط صدا
Xbox One Wired USB
نه
Xbox One Wireless
نه
درباره XBOX یکی سازگاری بیاموزید
0 پایه / حوض
تایپ کنید
بدون پایگاه / حوض
ورودی USB
نه
خط داخل
نه
خط خارج
نه
ورودی نوری
نه
ورودی RCA
نه
شارژ حوض
نه
منبع تغذیه
بدون پایگاه / حوض

این هدفون از پایه / حوض برخوردار نیست. اگر می خواهید یک هدفون چند منظوره با پایه ای داشته باشید که می توانید از آنها نیز استفاده کنید از سیمی ، Arctis Pro Wireless را توسط SteelSeries بررسی کنید.
درباره پایگاه / حوض بیاموزید
در مقایسه با هدفون های دیگر
تصویر مقایسه
خریداری هندزفری شیائومی airdots
Sony WH-CH700N سونی یک هدفون قابل استفاده مخلوط با کیفیت صدای متوسط ​​و طراحی نسبتاً راحت است. آنها به نظر می رسد تا حدودی شبیه به Sony MDR-ZX770BN سونی ، اما از آنجا که پشتیبانی از برنامه اتصال هدفون سونی ، قابل تنظیم تر هستند. متأسفانه ، لغو سر و صدای آنها نسبتاً ضعیف است و به اندازه کافی برای رفت و آمدهای پر سر و صدا مناسب نخواهد بود. آنها همچنین مدت زمان بسیار زیادی را برای شارژ کردن می گیرند اما در روند صعودی آنها تا 35 ساعت پخش را با یک بار شارژ ارائه می دهند. آنها یک هدفون مناسب هستند اما از هدفون های دیگر در محدوده قیمت آنها برای استفاده مختلط بسیار بهتر است. توصیه های ما را برای بهترین هدفون های بی سیم ، بهترین هدفون های بی سیم زیر 100 دلار و بهترین هدفون لغو نویز زیر 100 دلار مشاهده کنید.

بی سیم سونی WH-XB900N
قیمت را ببینید
Amazon.com

Sony WH-CH700N سونی برای افرادی که می خواهند صدای خنثی داشته باشند گزینه بهتری است ، در حالی که Sony WH-XB900N برای افرادی که موسیقی با صدای سنگین باس را ترجیح می دهند و به دلیل ویژگی مناسب ANC مناسب است ، عملکرد بهتر ایزوله صدا را دارد. XB900N همچنین راحت تر و کمی بهتر ساخته شده است.

کنار هم مقایسه کنید
مشاهده ما را ببینید
سونی WH-1000XM3 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com

Sony WH-1000XM3s به دلیل ویژگی عالی سر و صدای زیاد ، هدفون های متنوع تری نسبت به Sony WH-CH700N دارند. حتی اگر WH-CH700N نیز نویز را نادیده می گیرد ، عملکرد جداسازی آنها فرعی است و این ویژگی به سختی کاری انجام می دهد. XM3s گزینه مناسبی برای رفت و آمد و در محل کار خواهد بود ، اما مشخصات صدای پیش فرض آنها ممکن است برای شنوندگان بحرانی بی طرف تر کمی سنگین باشد. اگر به وفاداری صدا اهمیت می دهید ، ممکن است CH-700N گزینه بهتری باشد. آنها همچنین از ماندگاری باتری بیشتری برخوردار هستند اما برای شارژ کامل آن 6 ساعت طولانی طول می کشد. از طرف دیگر ، XM3 ها کمی راحت تر هستند و از یک طرح کنترل حساس به لمس برخوردارند. آنها همچنین احساس حق بیمه بیشتری می کنند اما بسیار گران تر هستند.

کنار هم مقایسه کنید
مشاهده ما را ببینید
سونی WH-H900N / h.ear در 2 بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com

Sony WH-H900N سونی در مقایسه با Sony WH-CH700N سونی کمی بهتر است. WH-H900 نسبت به CH700N از کیفیت صدای و عملکرد صدا در آن نسبت به CH700N کمی بهتر است. بنابراین ، H900N برای رفت و آمدهای روزانه شما کمی بهتر از CH700 خواهد بود. در روند صعودی ، CH-700N با استفاده از کنترل های لمسی راحت تر استفاده می شود ، از صدایی بهتر برخوردار است و برد بی سیم بیشتری نیز دارد.

کنار هم مقایسه کنید
مشاهده ما را ببینید
Bose QuietComfort 25 / QC25
قیمت را ببینید
Amazon.com

اگر می خواهید یک هدست سیمی برای رفت و آمد داشته باشید ، Bose QuietComfort 25 بهتر از Sony WH-CH700N سونی است. Bose QC 25 دارای نویز بسیار قوی تری برای محیط های پر سر و صدا است. آنها همچنین راحت تر هستند و از زمان سیم کشی تاخیر صفر دارند. با این حال ، WH-CH700N دامنه بیشتری دارد و طراحی بی سیم آنها باعث می شود استفاده از تلفن شما به صورت روزانه کمی راحت تر باشد.

کنار هم مقایسه کنید
مشاهده ما را ببینید
Sennheiser HD 4.40 BT بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com

هدفون Sony WH-CH700N کمی بهتر از Sennheiser HD 4.40 BT است. آنها از تولید صدا بسیار خوبی برخوردارند و بیش از 30 ساعت عمر باتری دارند. استفاده از طرح كنترل آنها به طرز چشمگيري آسانتر است و آنها نيز دارند