[ad_1]

من اغلب خواسته چه شده است بهترین راه برای خلاص شدن از قایق های قدیمی حروف و گرافیک. شاید شما مایل به تغییر نام شناور و یا شاید شما فقط می خواهید به روز رسانی خود را با حروف به یک سبک جدید مطابق با قایق حروف گرافیک لهجه و لوازم جانبی.

یا شاید شما فقط می خواهید به فروش قایق خود را و شما می خواهید برای صرفه جویی در قایق خود نام برای آینده خرید قایق. مهم نیست که چه دلیل نتیجه همان است آماده به خراش که عکس برگردان و حروف قایق خود را خاموش و مجهز به مقدار زیادی از گریس آرنج! مگر اینکه البته شما می خواهید به استفاده از یک کمی بیشتر روش حذف و کمی کمتر گریس آرنج. اول تعیین چه نوع از سطح شما در حال کار با. حذف از یک رنگ بدنه است که به طور چشمگیری متفاوت از حذف از یک شیشه ژل پوشش کرافت. در هر صورت شما می توانید با استفاده از یک خراش دادن و صابون آبکی روش در هر سطح. چندین روش وجود دارد را انتخاب کنید اما تراشیدن و آب و صابون است که معمولا امن برای بسیاری از سطوح و آن را به شما می دهد یک فرصت برای جلوگیری از اگر شما کشف شما در حال صدمه زدن به قایق خود را روپوش. شما نیاز به یک خراش رایگان پلاستیکی زداینده (آنهایی که واقعا خوب هستند بسیار نادر) و محلول 1 فنجان آب و 5-10 قطره از عطر و ظرف شویی مایع است. ظرف مایع دستشویی در خدمت دو هدف است.

برای اولین بار آن را به یک روان کننده برای کمک به مطمئن شویم که شما نمی آسیب سطح بالا با هزاران نفر از خراش علائم ناشی از هر دو خشک اشیاء مالیده شود در برابر هر یک از دیگر. آن را مانع از چسب از دوباره پیوند به قایق هنگامی که شما قادر به بلند کردن آن است. یک پلاستیک – ابتدا رایگان – لیسه به احتمال زیاد خواهد شد از محلی خود را رنگ حرفه ای خرده فروش. صحبت می کنند و به آنها در مورد خود پروژه و مناسب زداینده. . شما ممکن است دریافت یک پیشنهاد برای سخت پلاستیکی تیغ… -وقت خود را هدر ندهید در این. آنها به خوبی کار نمی کند. با کیفیت خوب مناسب لیسه را بسیار سخت لبه تیز بر روی آن تقریبا به اندازه کافی خوب برای برش با. هر چیزی که بی پرده لبه و یا بر خلاف لبه چاقو است اتلاف وقت خود را.

بهترین زداینده من پیدا کرده اند این است که یک دستگاه به نام “Lil Chizzler”. محلی خود تماس بگیرید فروشگاه رنگ و شما ممکن است پیدا کردن آن را در انبار. اینها نسبتا ارزان در حدود $1.00 در هر و شما به احتمال زیاد نیاز به چند به تکمیل این کار است. وجود دارد نسخه هایی از این لیسه در اطراف اما مشخص نیست “Lil Chizzler” اگر شما پیدا کردن یک نام ژنریک نام تجاری این لیسه بهتر است برای جلوگیری از آن. همه از generics من سعی کردم موفق به گذشته برای بیش از چند دقیقه. مطمئن شوید که آنچه شما دنبال آن هستید. در اینجا یک عکس از یک اصل Lil Chizzler که ممکن است کمک به شما در شناسایی آن به صورت محلی.

روش 1 خراش دادن: اسپری عکس برگردان خود را با مخلوط آب و صابون. برگزاری زداینده به عنوان نزدیک به تخت در برابر قایق سطح ممکن و شروع به برش در سراسر کون, لبه عکس برگردان که در آن ملاقات ، تصور کنید تلاش برای بریدن گوشت گاو کباب بنابراین فکر می کنم شما می توانید از طریق آن را ببینید. این است که چگونه شما باید رویکرد لبه عکس برگردان به عنوان شما سعی می کنید به آن را بلند کردن. با کمی شانس شما ممکن است پیدا کردن عکس برگردان بلند کردن اجسام در چنین راهی که شما می توانید در واقع آن نوار کردن قایق با دست. اگر آن را می شکند به عنوان شما آن را بالا بکشد و سپس سعی در نگه داشتن. بدترین سناریو این است که شما باید برای حذف تمام عکس برگردان با تکرار این عمل برش و بیش از بیش و کشیدن بخش های کوچک با هر آسانسور. فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن محل کار به خوبی اشباع شده با آب و صابون راه حل برای کمک در حذف و برای کمک به محافظت از قایق سطح. در برخی از موارد سمج کاربرد حرارت متوسط داغ اما نه به نقطه سوزش پوست را نرم کردن عکس برگردان و باعث کاهش چسب پیوند. گرما می تواند کمک به متقاعد کردن سمج عکس برگردان.

هنگامی که شما را حذف کرده عکس برگردان, شما نیاز به یک حلال برای حذف اثری چسب. وجود دارد بسیاری از حلال است که خوب کار می کنند اما شما باید انتخاب خود را حلال تحت مشاوره های محلی خود را رنگ فروشگاه متخصص. شما نیاز به یک حلال است که حل چسب اما تاثیر نمی گذارد و هر چه به پایان لباسی است که بر روی قایق خود را. برخی از قایق های فایبر گلاس می تواند حتی قوی پاک رنگ است که اجازه می دهد تا شما را به سادگی پاک و شلنگ کردن عکس برگردان اما این باید به تایید قبل از استفاده از هر حل از روش های شیمیایی است. وجود دارد یک داستان قدیمی در مورد بنزین که عالی چسب remover. واقعیت این است که بنزین را حذف ترین چسب, اما آن را به طوری که در یک خطر بزرگ برای امنیت شخصی خود را. بنزین می تواند شما سمی و یا بدتر هنوز, منفجر سمت راست صورت خود را باعث مرگ و یا سوختگی های شدید و یا هر دو. آیا استفاده از بنزین است. من می دانم که آن را وسوسه انگیز اما این است که فقط راه بیش از حد خطرناک برای استفاده به عنوان حلال ،

هنگامی که من این عکس برگردان و چسب برداشته شده من معمولا به آمار کل سطح را با یک خوبی سنباده ترکیب کمک می کند که ترکیب اکسید منطقه در معرض به چه چیزی می تواند به دنبال جدید مخفی در مناطق تحت سابق عکس برگردان. شما به احتمال زیاد دیدن یک اثر که در آن عکس برگردان برداشته شد اما خوشبختانه این تبدیل خواهد شد کمتر قابل توجه در طول زمان است. استفاده از یک غیر خاراندن لیسه مهم است. ممکن است دیگر غیر خراش زداینده در دسترس نیست اما من فقط تا به حال نتایج خوبی با این Lil Chizzler.

[ad_2]