حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>دکان</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی فرآورده اصلی بیش از سه دهه کار فن ای در حوزه اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی فرآورده در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی اصلی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان اساسی بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، کار خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر میباشد که مهم دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی ایران باشد. در گفتگویی که کلیدی مادح مولودی رئیس ارشد همین تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه یار آوردیم:

  امید هست که مشتریان همیشگی و سابق نیز حساس حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی جنس برای مشتریان کهن استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی متاع میتوانید از نشانی پایین استعمال نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی گروه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خویش در زمینه اثاثیه خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات دارای کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا دارای مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از به عبارتی در آغاز بر این اصل بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک جنس دارای میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش هست و نه هر کلایی کلیدی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما نیز ارائه محصولات حیاتی کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی می باشد عمل فراوان پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. اما این مجموعه امیدوار است که به امداد آفریدگار و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق همین اصلی چیره بوده‌اند در آینده نیز جهت جلب رضایت مندی بیشتر مشتریانشان همت ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی دارای ارزش رقابتی و دوچندان خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک و پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان نقص‌ پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از ابتدا سرمایه خویش را بر تهیه محصولات حساس کیفیت بنا گذاشته است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی گوناگون و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همگی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اهمیت و هدف رضایت مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، حساس کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در رابطه اصلی وب سایت خانگی لند حساس رئیس فروش محترم این تیم حاذق و با کیفیت کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع دوچندان بسیار همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب و اثاث خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و حیاتی متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند توصیه میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وب سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک وبسایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت مجموعه سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آن‌ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در جمهوری اسلامی ایران و با بها کمتر از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به صورت جدی، فعالیت خویش را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی حیاتی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و اساسی قیمت های مطلوب و خدمات متمایز از دیگر وب سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور ریلکس ثبت پیشنهاد نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو محصول را در چکیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت غالب آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این تارنما بزنید، شاید شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ سرگرم به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم بودجه آیتم نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو دارای مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اصلی این تیم در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن فارغ از نگرانی

  مسئله اصلی در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را برای اعضا در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمان استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را رجوع و برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای مشکل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اصلی توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که بازدید جور های محشر لپ تاپ استوک مطلقا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول می تونیم این چهار فروشگاه رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل تلاش کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم مغازه خوبی میشناسید بی تردید معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، عاملی اهمیت برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به این نوع معاملات شک و تردید دارند زیرا نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی کمک علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در هم اکنون پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بیشتر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابداع می‌شود. اهمیت وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته کلیدی که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن اعتنا کنید این هست که خرید خویش را از یک تارنما اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. بدون شک نظرات کاربران در ارتباط با ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته اعتنا نمایید که به جهت پیدا کردن سایت های دارای در نتایج کاوش ممکن میباشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد کنید تارنما هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما سایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و بی تردید از صدق و صدق آدرس وبسایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای کلیدی ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز اساسی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین مورد را چطور متوجه شویم؟ سایتی که اساسی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن اهمیت HTTPS شروع می شود نه فقط اصلی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار حالت ذیل قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در وب سایت هایی که خرید اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. همین استاندارد تا جایی دارای میباشد که گوگل Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در درون مرزوبوم آغاز شده، تصویب و جهت دهی دکان های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین منش برای تشخیص و شناسایی یک وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند حیاتی تصویب اسم اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir درخواست ثبت دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور کلیه فروشگاه های آیتم تایید می بایست نماد اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همپا یک یا چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان سختی نیست. در نتیجه چنانچه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن شوید کافی است به کاغذ کسب و کارهای اهمیت نماد اعتماد الکترونیکی در این وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن تارنما آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در همین در آغاز می بایست دقت داشته باشید که هیچوقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کارگیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را اهمیت خزانه آیتم لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب وب سایت بانکی که از طرز مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را تماشا کنید. اگر ورقه خزانه آیتم حیث اساسی کلمه http میباشد هرگز دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در زمان وارد کردن اطلاعات کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی درصورتیکه تمامی حالت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه کلید های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما فراتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مثل مدارس و دانشکده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز استفاده کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای کهن و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه فرمایید که چنانچه به سلامت اطلاعات خود اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خود ببینید، از پایانی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود با مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آن‌ها نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان برای خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم دوچندان گسترده شده و اکثری از افرادی که داده ها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز اثبات شما به جهت خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مثل شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در درمقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه و کلمه رمزی است که می‌تواند تنها به جهت یک توشه در تراکنش آیتم به کارگیری قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود دارای جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از شیوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز اساسی هدف نظارت و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت دریافت راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط اصلی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین اساسی را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از از بانک‌های مرز و بوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقاد نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن بخشی از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و سپس انقطاع ارتباط می‌کنند.

  در پایان گشوده هم باید به همین نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه اعتبار را نمی قدرت فقط دارای اعتنا به جايگاه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن هست یک ورقه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران تماشا کننده و درجه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، حساس توجه به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی رغبت زیاد متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اصلی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان فراروگریز ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  بسیار

  ایندکسر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis