اگرچه ممکن است بتوانید با استفاده از سشوار و برس گرد به یک اتو مو babyliss مدل موی صاف و صاف دست پیدا کنید ، اما چیزی کاملاً درخشان و براق نیست که از مهر و موم سبک شما با اتوی صاف حاصل شود. مشکل: یافتن موردی که برای موهای شما بهتر باشد دشوار است. برخی از آهن های تخت ادعا می کنند از آسیب دیدن جلوگیری اتو مو بابلیس می کنند ، برخی دیگر ادعا می کنند که با بهترین مواد برای درخشش سالم ساخته می شوند ، اما به عنوان یک خریدار ، تشخیص اینکه سرامیک ، تورمالین یا تیتانیوم بهترین است (و کسانی که واقعاً برای این کار چه کاری انجام می دهند) لیست قیمت اتو مو بابلیس می تواند گیج کننده باشد. موضوع).

اینجاست که آزمایشگاه زیبایی م Instituteسسه خانه داری خوب ارائه می شود. ما هر ساله هزاران ابزار مو را ارزیابی می کنیم تا تنها ابزارهایی را پیدا کنیم که واقعاً ارزش پول شما قیمت اتو مو بابلیس اصل را دارند – ادعاهای بازاریابی را کنار بگذارید. در آخرین دور از آزمایش میان گروهی ، بیش از 50 محصول از بیش از 20 تولید کننده جمع آوری کردیم و دسته بندی را بر اساس آزمایشگاه و آزمایش مصرف کننده کاهش دادیم. در آخرین قیمت اتو مو babyliss آزمایش خود ، 18 آهن مسطح دیگر به مخلوط اضافه کردیم.

چگونه اتو های صاف را آزمایش می کنیم
در آزمایشگاه ، ما اتو های تخت را روی نمونه های مو در اتاق آب و هوای کنترل خود آزمایش می کنیم و توانایی آهن تخت را برای حفظ صافی یک نمونه وز دار با اندازه گیری عرض و ضخامت پس از 24 ساعت قرار گرفتن در معرض رطوبت بالا ارزیابی می کنیم. ما همچنین فاکتورهای کمی مانند وزن و اندازه هر آهن را در نظر انواع اتو مو بابلیس می گیریم ، به علاوه ملاحظات کاربر مانند سهولت استفاده ، رضایت و توانایی انتقال موهای براق و صاف برای سبک دلخواه.

سرانجام ، ما به طور معمول دوام هر اتو تخت را با تستر قطره ای خرید اتو مو مارک بابلیس خود آزمایش می کنیم تا از سه فوت کف کف کاشی برای شبیه سازی ساییدگی و پارگی طبیعی ، تکرار کرده و از نظر ایمنی و کارایی هر محصول را ارزیابی کنیم. پس از اندازه گیری بیش از 4،914 نقطه داده حرارتی ، 972 س surveyال نظرسنجی و 108 اندازه گیری انبساط نمونه در آزمایش اخیر ما ، بهترین آهن آلات تخت موجود در بازار را پیدا کردیم.

در زیر ، اتو مو بابلیس اصل ترکیبی از توصیه های ما ، از جمله اتو های تخت آزمایش شده و برس های صاف با قیمت مناسب برای هر نوع مو (حتی دختران فوق العاده مو موج دار) را می یابید. اینها بهترین اتوی موهایی هستند خرید اینترنتی اتو مو مارک بابلیس که می توانید بخرید – فقط مطمئن شوید که روی یک روبالشتی ابریشمی بخوابید تا این سبک صاف را حفظ کند!

بهترین حالت دهنده مو کلی: اتوی موی سرامیکی CHI Lava
صاف کننده مو بهترین ارزش: آهن تخت Remington 1 ”با فناوری ضد استاتیک
بهترین صاف کننده مو سبک وزن: آهن تخت سرامیکی خرید اینترنتی اتو مو و بابلیس مروارید Remington Pro 1 ”
بهترین حالت دهنده مو برای موهای آسیب دیده: GHD Platinum + یک ظاهر طراحی شده با عملکرد حرفه ای
بهترین صاف کننده مو قابل تنظیم: شناسه T3 Micro Lucea
بهترین ماده صاف کننده مو برای موهای ضخیم: آهن صاف صاف Revlon Salon Straightener
بهترین صاف کننده مو برای موهای ریز: اتو صاف کننده Bio Ionic OnePass
بهترین صاف کننده موی بی سیم: صاف کننده مو Dyson Corrale
اکثر موهای صاف کننده ضد حماقت: آهن صاف و سرامیکی GlamPalm
بهترین برس سشوار برای موهای صاف: سشوار و حجم دهنده یک مرحله ای Revlon
بهترین صاف کننده مو برای موهای فرفری و موج دار: BaBylissPRO Nano فوق العاده نازک اتو مو
بهترین برس صاف کننده مو: قلم مو صاف کننده Amika Polished Perfection Straightening 2.0
بهترین صاف کننده مو چند وظیفه ای: Dyson AirWrap Styler
محبوب ترین ماده صاف کننده مو در آمازون: آهن تخت سرامیکی گلایدر حرفه ای HSI
این CHI گرم کننده سرعت و صاف کننده قدرت نمره کم نظیری را در ارزیابی های متخصص GH کسب کرد و بسیار دور بود و آهن مسطح آزمایش شده ما بود. بهترین مدل اتو مو بابلیس در آزمایشات ، در 60 ثانیه حداکثر 96٪ دما را حداکثر گرم کرد و در صاف شدن کامل موها و صاف نگه داشتن آن بدون خط و وز در طول روز در رتبه اول قرار گرفت. همچنین از آزمایش کنندگان نمره کاملی را بدست آورد که به راحتی در موها سر می زند و استفاده از آنها آسان است ، همه در مورد “درخشش قابل توجه” فقط در یک عبور اظهار نظر می کنند.
گرچه ما آن را در آزمایشگاه آزمایش نکرده ایم ، با بیش از 25،00 بررسی در آمازون خرید اتو مو بابلیس و میانگین امتیاز 4.6 ستاره ، مردم کاملاً با این آهن صاف وسواس دارند و از ویژگی های بسیار خوبی برای موهای زیر 20 دلار برخوردار است. ابزار صفحات سرامیکی شناور برای گرم شدن یکنواخت بهترین اتو مو بابلیس و سر خوردن موی ابریشمی با تیتانیوم پوشانده شده و دما تا 410 درجه فارنهایت قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید آن را مطابق با نوع مو خود تغییر دهید.
این رمینگتون سبک و ارزان قیمت رشته های صافی را فراهم می کند که در جای خود باقی بمانند. این ابزار سبک ترین وزن برندگان بود (0.77 پوند!) و بهترین نتیجه را برای حفظ براقیت داشت. یک اتو مو بابلیسی ارزیابی کننده گفت ، “یک پاس برای صاف شدن موثر که به طول انجامید” ، و موی دیگری اضافه کرد “با این آهن نرم احساس می شود و صاف به نظر می رسد.” در تست های آزمایشگاهی ، این دما در 60 ثانیه تا 93٪ دمای مورد اتو مو بابلیس حرفه ای ادعای خود را گرم می کند ، که سریع است اما به همان سرعتی که 15 ثانیه ادعا می شود ، سریع نیست.
این اتو تخت به لطف لبه های گرد و صفحه کاملاً مناسب 1 اینچی ، هم برای صاف کردن و هم برای فر دادن مو بسیار مناسب است. صفحات فوق العاده صاف هستند و این بدان معناست که حتی اتو مو بابلیس خوبه هنگام پیچ خوردن دیگر هیچ گرفتگی یا تکه موی شکسته ای وجود ندارد. در آزمایشات آزمایشگاهی ، متوجه شدیم که آهن صاف با سرعت بیشتری گرم می شود و در عرض 30 ثانیه به 99٪ دمای ادعا شده خود می رسد. دمای ثابت و ثابت 36 را حفظ کرد