خرید رمان انگلیسی اورجینال

خرید رمان انگلیسی اورجینال و نشر الکترونیک کشور

نشر کشور ایران طی ۵ سال اخیر همت مضاعف متعددی را برای حضور و خرید رمان انگلیسی اورجینال از خویش نشان داده است و ناشران اهل ایران از منظر حضور در بازارها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب سعی متعددی داشته‌اند تا مخاطبانی برای اثر ها خویش در آن سوی مرزها فی مابین ایرانیان و هم غیرفارسی‌زبانان پیدا نمایند .

خرید رمان انگلیسی اورجینال از آمازون

از این منظر فضای مجازی یکی‌از مهم‌ترین بسترهای ارائه خرید رمان انگلیسی اورجینال در سال‌های اخیر بوده و در‌این فی مابین وب سایت «آمازون» تحت عنوان یکی معتبرترین و وسیع ترین فروشگاه‌های آنلاین کتاب در دنیا , بالطبع بستر و نقطه عزیمت جذابی برای خرید رمان انگلیسی اورجینال بوده است .

اکثری از ناشران اهل ایران که طی سال‌های اخیر به کشف مخاطبان بالقوه اکثری برای اثر ها خویش در آن سوی مرزها دست پیدا کرده‌اند , سعی کردند تا از روش این مقر اینترنتی فضایی برای رونق کسب و عمل و تجارت خویش مهیا آوردند و راهی بگشایند البته آمازون جدیدا محدودیت‌های قابل توجهی برای ناشران اهل ایران به وجود آورده و میدان را برای ارائه کتاب‌های اهل ایران بوسیله به شدت تنگ نموده است .

از آمازون که صحبت می زنیم برای خرید رمان انگلیسی اورجینال چه می‌گوییم؟

بنابر اطلاعاتی که در رابطه دکان اینترنتی آمازون در فضای مجازی موجود است , این موسسه در قالب یک شرکت تجارت الکترونیکی در سال ۱۹۹۴ در ایالات متحده ایجاد شده است . این موسسه کار بدون شوخی خویش را در سال ۱۹۹۵ با تیتر مغازه آنلاین خرید رمان انگلیسی اورجینال , آغاز کرد . وب‌گاه آمازون که اینک تحت عنوان مطرح ترین کتابفروشی خرید رمان انگلیسی اورجینال عالم شناخته میشود ; در سال ۲۰۱۴ هم اندازه ۶۳ درصد فروش آنلاین کتاب و ۴۰ درصد کل فروش کتاب عالم را از روش خرده فروشی خرید رمان انگلیسی اورجینال به دست آورد .

برای فروش کتاب در آمازون نیاز به شماره‌ حسابی بانکی در بیرون از جمهوری اسلامی ایران است که‌این شماره اکانت در صورتیکه فراهم میشود که کمپانی یا این که موسسه‌ای در بیرون از کشور ایران به ثبت رسانده باشید که اذن کار اقتصادی جهانی داشته باشدیکی از مهم ترین ویژگی‌های این وب‌گاه , قابلیت ورق زدن و مطالعه ورژن الکترونیکی اکثر زمان ها کتاب‌هایی است , که برای فروش نهاده شده‌است .

این موسسه همینطور با یاری تکنولوژی‌های نوین چاپ و ایجاد کتاب , مبادرت به ارائه کتاب‌هایی مبتنی بر سیستم چاپ بنابر تمنا نموده است , که در‌این روش بجای چاپ و انبار کتاب در تعداد بزرگ , صرفا با محافظت فولدر الکترونیکی کتاب‌ها , بعد از توصیه مشتری , مبادرت به چاپ و ساخت یک یا این که یکسری ورژن از خرید رمان انگلیسی اورجینال کرده , آنان‌را به نشانی مشتری ارسال مینماید .

با این تمامی ناشران اهل ایران برای حضور در‌این بازار با مشکلاتی مواجهند که جزء آن به ساختار اقتصادی حاکم بر مملکت و ناتوانی شرکت‌ها در مبادله مالی با بازارهای جهانی گشوده می شود .

خرید رمان انگلیسی اورجینال در هزارتوی آمازون

وب سایت آمازون از تعدادی سال گذشته به‌عنوان یک کدام از مهم ترین مراجع ناشران اهل ایران برای فروش ورژن الکترونیکی خرید رمان انگلیسی اورجینال آثارشان به شمار می‌رفته است البته مشکلات پیش روی این فعالیت هم کم نیست که مهم‌ترین آن داشتن اکانت کاربری در آمازون به منطور مبادله مالی کتاب است . به عبارت دیگر برای فروش کتاب در آمازون نیاز به شماره‌ حسابی بانکی در بیرون از جمهوری اسلامی ایران است که‌این این مجموعه بتواند با شما مبادله مالی داشته باشد و مبلغ نتیجه ها از مبادله کتاب را از شما اخذ و یا این که به شما پرداخت نماید و این شماره اکانت در صورتی‌که فراهم می گردد که شما کمپانی یا این که موسسه‌ای در بیرون از کشور‌ایران به ثبت رسانده باشید که اذن کار اقتصادی در مرحله جهانی داشته باشد .

با این تمامی ناشران خرید رمان انگلیسی اورجینال از این سد هم عبور کرده‌اند و با تاسیس دفاتری در بیرون از کشور ایران و یا این که سپردن نمایندگی‌خود به موسساتی با این بضاعت و توان حضور در‌این بازار را از دست نداده‌اند . البته آمازون طی هفته‌های اخیر برای ناشران جمهوری اسلامی ایران مشکلات دیگری را هم آماده نموده است و به موجب آن بیش تر از ۱۰۰ ورژن از اثرها اهل ایران عرضه شده در خویش را از دسترس بیرون نموده است .

ایبوک رالی از مدیران موسسه خرید رمان انگلیسی اورجینال که طی این حادثه ضرر و زیان چشم است , به خبر نگار مهر میگوید : ایبوک رالی بیش تر از یکصد تیتر از اثر ها خویش را که به صورت الکترونیکی فراهم شده به خواسته عرضه در آمازون روی این تارنما قرار اعطا کرد و از قضا استقبال خیر و خوبی نیز از آنان شد البته حدود دو سه هفته گذشته , آمازون با این عذر و بهانه که شرکتی دیگر هم در اکنون ارائه نسخه‌های الکترونیکی کتاب شماست , از عرضه خرید رمان انگلیسی اورجینال پرهیز کرد . با پیگیری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>