تنظیم زیبایی

قرمز برای کریسمس

24 دسامبر 2018

من ترکیبی از آرایش چشم بنفش وخرید لوازم آرایشی بهداشتی   لب های قرمز را بسیار دیده ام. بنابراین فکر کردم امسال کاری مشابه آرایش کریسمس انجام دهم. من به جای استفاده از بنفش های روشن ، از سایه های بنفش استفاده کردم و یک اسطوخودوس روشن را در گوشه داخلی انجام دادم. هیچ آرایش کریسمس بدون لب قرمز امضا شده کامل نیست و من به دنبال گزینه متالیک که امسال رو به روند است ، رفتم.

 

 

روی Pinterest پین بزنید

 

من یک آرایش چشم کاملاً براق یا پر زرق و برق بسیار ساده انجام دادم تا لب لب قرمز را تعریف کنم. در چین من از سایه رژگونه زردآلو استفاده کردم که بعداً با یک موی متوسط ​​آن را عمیق تر کردم. بالای درپوش ، من یک شستشوی سبک از سایه رژگونه مات ایجاد کردم.

 

 

 

برای درب من یک براق کننده طلای مایل به قرمز صورتی و مسی را مخلوط کردم. بعضی از آنها ذرات بزرگتری داشتند که می توانند از قبل براق باشند. سپس از آستر ژل مشکی برای کشیدن آستر بالدار نسبتاً نازک استفاده کردم و آن را با سایه چشم مشکی لکه کردم. همان سایه ها را در اطراف خط مژه پایین قرار دادم و بعداً با مخلوطی از قهوه ای مایل به قرمز و سیاه گوشه خارجی آن را عمیق کردم. احساس کردم نیاز به تعریف بیشتری دارد. در گوشه داخلی من از سایه زیبای کم رنگ اسطوخودوس استفاده کردم که دارای براقیت زیادی از اسطوخودوس است ، اما دوربین فقط نمی خواست آن را به اندازه شدت ظاهری که در فرد دارد ، انتخاب کند.

 

 

 

سپس مژه هایم را حلقه زدم و ریمل زدم. من برای پر کردن گوشه های خارجی بیشتر از مژه های جداگانه استفاده کردم ، اما به طور کلی مژه هایم ضخیم تر و متراکم تر شد. من همیشه افراد را به مژه های کامل نواری ترجیح می دهم ، زیرا طبیعی تر به نظر می رسد و همچنین پوشیدن آن راحت تر است.

 

 

 

 

 

من می خواستم پوست من نسبتاً خوب ، اما براق تر به نظر برسد. بنابراین من برخی از هایلایترهای مایع را در پایه خود مخلوط کردم. من همچنین از هایلایتر مایع به جای پودر استفاده کردم تا طبیعی تر به نظر برسد. کانتور من نیز کرم بود و سپس مقداری برنز پودر در بالا برای گرم کردن چهره ام. به عنوان رژگونه ، از رنگ صورتی مایل به قهوه ای گرم برای تعریف رنگ لب استفاده کردم.

 

من می دانستم که می خواهم از این رژ لب مایع قرمز متالیک برای این ظاهر استفاده کنم. در زندگی واقعی خیلی جالبتر به نظر می رسد. دارای براق کننده کوچکی است که به آن ظاهر فلزی می بخشد و کمی متفاوت از فرمول مات معمول است. لب های متالیک به هر حال بسیار محبوب هستند.

 

 

 

 

 

 

 

این بسیار آرایش منطقه راحتی من است. من مژه های کاذب فردی را دوست دارم ، چشمان درخشان را دوست دارم و رژ لب قرمز را دوست دارم. در واقع این می تواند یک آرایش باشد که من در کریسمس استفاده می کنم. ماندگاری رژ لب نیز بسیار طولانی است ، بنابراین من فکر می کنم که به اندازه کافی مواد غذایی را نیز از بین می برد.

 

صورت:

تصفیه کننده صاف کننده و خوب Catrice Prime

Missha Perfect Cover BB Cream 21 Light Beige + Catrice HD Liquid Coverage Foundation 010 Light Beige + L.O.V. قطره های برجسته LOVglow 020 تابش نور خورشید

Makeup Revolution Conceal & Define Concealer C1

Contour & Highlight Stick 01 Light Maybelline Mastercontour

Makeup Revolution Liquid Highlighter – Champagne Liquid + Essence LE Glitter In The Air Shimmer Drops + Colourpop Super Shock گونه – Flexarity

Essence All Matt Shine Control Powder 001 Universal

پزشکان فرمول کره ای برنزر – برنزر

H&M Pure Radiance Powder Blusher – Rosy Brown

 

چشم ها:

معجون آغازگر سایه چشم Urban Decay اصل

Colourpop مرا بشنو

BH Cosmetics Nude Blush Palette سایه 6

Colourpop ساخته شده برای دوام

L.O.V. BLUSHment Blurring Blush – 30 ذهن زیبا توانمند سازی دیگر

Essence Melted Chrome Eyeshadow – 01 روی در مورد شما

پیمان رنگدانه های مروارید – افراد دارای زیبایی فلش را اصلاح می کنند – 1 نور Ssum

خط چشم ژل ماندگار درام Maybelline Eyestudio – 01 مشکی

بیایید این کار را انجام دهیم

Essence Be My Highlight Palette Eyeshadow Palette – صورتی و اسطوخودوس

L.O.V. آغازگر مژه و حجم برتر RoyaLASH

ریمل مژه و ابرو مایبلین مژه مشکی

Essence Lashes To Impress 02 مژه های منفرد

 

لب:

مداد لب Catrice Longlasting – قرمز

رژ لب مایع جلوه مات اثر دبورا مایع – 51

Avtor Adjusting Beauty ob 17:03

اشتراک گذاری:

OZNAKE: AB ، کریسمس ، نگاه ، آرایش ، فلز ، بنفش ، قرمز