داروهای خانگی برای خشکی واژن – درمان موثر و امن طبیعی

[ad_1]

هنگامی که واژن درستی لیز است و سپس این وضعیت خشکی واژن نامیده می شود. با توجه به این مشکل عشق ورزی نیز کمتر لذت بخش می شود و فعالیت های روزانه ما هم ناراحت کننده است. آن است که شایع دوران یائسگی است و آن را نیز علت شایع درد مقعد sex. این مشکل بسیار شایع در میان زنان و همچنین تحت تاثیر زنان در تمام سنین است.

برخی از علائم شایع خشکی واژن عبارتند از: خارش, خشکی احساس فشار و درد یا نور خونریزی با sexخارش و سوزش و همچنین درد و یا نور خونریزی با sex.

ترشحات واژن است که ناشی از شرایط مختلف است. اگر دقیق علت خشکی واژن شناخته شده است پس می شود آن را آسان برای پیدا کردن دقیق آن راه حل است. برخی از علل شایع کاهش سطح استروژن است که معمولا رخ می دهد در طول دوره یائسگی مزمن عفونت قارچی دوش (یک فرایند تمیز کردن با مایع آماده سازی آن را به عنوان باعث التهاب و همچنین مختل تعادل شیمیایی), واژن و عفونت های باکتریایی و برخی از داروها برای مشکل مانند سرطان و آلرژی و زخم فشار خون و ضد افسردگی. علت دیگر این مشکل شامل واژينال تروما و بیماری های مقاربتی و همچنین خوش خیم یا بدخیم تومور.

درمان های مختلف در دسترس هستند برای این مشکل مانند پچ پوست, کرم, مکمل های خوراکی و همچنین برخی از داروهای خانگی. شما می توانید لذت بردن از عشق ورزی با کمک از روان کننده ها و مرطوب کننده ها.

شما باید با استفاده از ماست دست و لوسیون و صابون و سرکه و یا حمام حباب برای رهایی از ناراحتی ناشی از خشکی واژن. این محصولات ممکن است مشکل شما را برطرف اما در همان زمان افزایش التهاب و عفونت شود.

داروهای خانگی برای خشکی واژن

1. عادت به نوشیدن 8-10 لیوان آب در هر روز آن را به عنوان مبارزه با خشکی واژن است.

2. برای روانکاری از مهبل (واژن), ژل آلوئه ورا, زعفران, ashwagandha باید با شیر در سمت راست نسبت. این درمان بسیار موثر برای کاهش مشکل خشکی واژن. آلوئه ورا به علت با ارزش خواص مرطوب کننده نگه می دارد اندام تناسلی زن هیدراته و جوانی.

3. یک لیوان آب و یک قاشق چای خوری دانه شنبلیله و اجازه می دهد آن را به جوش به مدت 10-15 دقیقه. این را حفظ خواهد کرد سیستم ما سالم و همچنین افزایش میل جنسی از یک فرد است. آن را نیز حفظ سطح قند خون است.

4. برای درمان خشکی روغن های گیاهی است که راه دیگری برای روان مهبل (واژن).

[ad_2]