دانلود سریال هالیوود

Open Culture ویدئوهای باکیفیت از سراسر جهان ارائه می دهد. این مکان برای فیلم های رایگان ، دوره های آنلاین رایگان و کلاس های رایگان زبان است. این موسسه در سال 2006 تأسیس و دارای 6 بخش اصلی است: فیلم ، دوره های آنلاین ، درس زبان ، کتابهای الکترونیکی ، کتابهای درسی ، کتابهای صوتی .

بخش فیلم ها از یک مجموعه عالی تشکیل شده است. در حال حاضر ، آن میزبان 1150 فیلم رایگان به صورت آنلاین است که شامل مجموعه ویژه فیلم های برنده اسکار و چارلی چاپلین است.

دانلود سریال خارجی

  1. MoviesFoundOnline
    فیلم های موجود در فیلم های رایگان آنلاین
    این وب سایت فیلم های رایگان ، فیلم های مستقل ، نمایش های تلویزیونی و فیلم کمدی مستقل را کنترل می کند. این وب سایت میزبان فیلم های رایگان اعم از کلاسیک فرقه و فیلم کوتاه تا فیلم های مستند و کمدی است.

این وب سایت بسیاری از فیلم های حوزه عمومی را تنظیم می کند و آنها را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجا که MoviesFoundOnline به تنهایی هیچ رسانه ای را میزبانی نمی کند و بارگذاری نمی کند ، در صورت وجود نقض حق نسخه برداری به طور جدی کار می کند تا فیلم ها را حذف کند.

در دسترس بودن: همه جا

  1. NoBudge
    سایت فیلم نجیب رایگان

اگر من NoBudge را یک پروژه یک نفره بنامم ، اشتباه نخواهم کرد. این وب سایت که توسط فیلمساز و بازیگر کنتیر آدلی ساخته شده است ، به فیلم های مستقل کوتاه و بلند مستقل اختصاص یافته است . اکثر فیلم های NoBudge مورد توجه منتقدین قرار نگرفته اند ، بنابراین شما مجبور خواهید بود بدون هیچ گونه کمکی از آنها کمک بگیرید. با این حال ، از آنجا که هر پولی شخصاً توسط آدلی انتخاب می شود ، شانس ابتکار فیلم بدی کم است.

در دسترس بودن: همه جا