برای انواع رشته های پزشکی و فنی مهندسی نسبت به رشته های مثل هنر از ادامه تحصیل ادامه تحصیل. سطح مهارت شغلینمونهی شغلسطح تحصیلاتسطح مهارت صفرمدیر رستوران، مدیر معدن و..تحصیلات دانشگاهیسطح مهارت Aپزشکی، پیراپزشکی، مهندسی و… از جمله این موارد میتوان به بازهی سنی مشخص، بالا بودن سطح دانش زبانی، انطباق پذیری و اطلاع از شرایط اقامت خانوادگی در این استان اشاره کرد. دانشجویان بین المللی که در برنامه دوره های زبان ESL در کالج های یوکان ثبت نام نموده اند می بایست مقطع سطح ۸ از دوره تحصیلی فوق را به اتمام برسانند . بدین ترتیب بعد از سن اخذ دیپلم که معمولاً ۱۸ سالگی میباشد، گپ طولانی مورد قبول دانشگاههای کانادا نیست. بدین صورت که متقاضی باید حداقل نمره را در چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن کسب کرده تا به مجموع امتیازات وی اضافه گردد. در صورتی که متقاضی طی ۱۰ سال گذشته مرحله بیومتریک کانادا را به هر دلیلی گذرانده و دیگر نیاز به انجام آن نداشته باشد، تنها ۱۰۰ دلار برای بررسی پروندهاش خواهد پرداخت.

مهاجرت به کانادا نیوبرانزویک
قبل از پرداختن به شرایط تخصصی متقاضیان، ذکر چند نکته که توجه به آنها در این راستا، مسیر را هموارتر میکند، قابل توجه است. اما مشکل اینجاست که این کشورها به لحاظ شرایط عمومی حاکم بر آنها یا تقاضای مهاجرت ندارند یا از قوانین مهاجرتی سختی برخوردارند . از غر زدن بقیه خسته شدن و به ناچار معمولا از حضور در جامعههای ایرانی و معاشرت با آنها پرهیز میکنند که بتونن در آرامش زندگی کنن (کلاهشون هم بیفته دوست ندران برگردن) من و شوهرم جزو این دسته هستیم.اینکه من میگم به غر زدن آلرژی پیدا کردم به خاطره همینه. این شهر در میانهی دریاچه اکاناگان که تعدادی از بهترین سواحل را داراست، واقع شده است. ونکوور که بزرگ ترین شهر استان بوده اغلب با مرکز آن اشتباه گرفته میشود. حقوق پرداختی به متقاضی می بایست معادل حداقل دستمزد متوسط معمول برای آن تخصص و شغل باشد. در این سفر متقاضی با فرصتها، موقعیت ها و شرایط کاری آن استان آشنا می شود.

استان بریتیش کلمبیا که مرکز آن شهر ویکتوریا میباشد، غربی ترین استان کانادا در قاره آمریکای شمالی است. همچنین این شهر میزبان یکی از بزرگترین پیستهای اسکی دنیا بنام Big White Ski Resort میباشد. در صورتی که با درخواست شما موافقت شود، از کلیه امکاناتی که یک کانادایی می تواند داشته باشد برخوردار خواهید بود. این شهر اگرچه کوچک است اما جاذبههای جذابی را در جذب گردشگران و مهاجرین دارد. این شهر یکی از جاذبههای استانی بریتیش کلمبیا برای علاقه مندان به روزهای زمستانی و سرد محسوب میشود و اگر شما نیز از به ورزشهای زمستانی علاقهمند هستید، میتوانید به عنوان یکی از گزینهها نگاهی جدی به این شهر برای مهاجرت داشته باشید. وستلر نیز شهر کوچکی بوده اما از دیرباز مقصد اسکیبازان بینالمللی بوده است. این شهر میزبان پارک مشهور استنلی نیز میباشد. یکی از مناطق دیدنی این شهر، باغ گیاه شناسی Kasugai آن در مرکز شهر میباشد. چنانچه سابقهٔ کاری نداشته یا سهمیهٔ ثبت نامی تان فرق کند (هزینهٔ آزاد سازی برای مناطق 1، 2 و 3 متفاوت است) این رقم نیز تغییر خواهد کرد.

مهاجرت به کانادا دکتر عالمی نیروی متخصص خارجی ( بین المللی ) که در حال حاضر در کانادا می باشد ، می بایست در طول زمان درخواست برای برنامه نیروی متخصص یوکان و یا در طی بررسی این پرونده مهاجرتی دارای مجوز کار معتبر باشند . این نحوه تحصیل موسوم به پذیرش مشروط یا Conditional Offer مهاجرت به کانادا با خرید ملک است. متقاضیان مهاجرت، در ابتدا باید در سایت مورد نظر اطلاعات خود را ثبت نموده و پس از آن در صورت پذیرش میتوانند سایر مراحل مهاجرت خود را طی کنند. باید هزینه بیمه سلامت متقاضیان را نیز پرداخت نمایند . از جمله مدارکی که متقاضیان کار آفرینی در ونکوور باید برای سرمایه گذاری ارائه دهند عبارت است از: ارائه یک مفهوم از کسب و کار، ارائه تأییدیه از ارزش دارایی خالص شخصی و اسناد حمایتی.