راهنمای خریداران برای سینک های مس

در باره
سلام بر همه من لسلی هستم

من از آن دسته افرادی نیستم که هر کاری را آرام انجام می دهم. من دوست دارم قبل از اینکه به این کار برسم ، هر کاری را که می توانم انجام دهم ، می دانم تا بتوانم تصمیماتی مطمئن بگیرم. این جایی است که من اطلاعاتی را که در طول سفر خرید سینک مسی جمع کردم ، به اشتراک گذاشتم. از ماهیت مس گرفته تا تفاوت بین پتینه مس و اتمام مس ، گرفته تا سبک های ساخت سینک های مسی.

چگونه این وب سایت رخ داده است؟
در سال 2007 ، من و بهترین دوست من جوزی به جزایر ویرجین سفر کردیم. هتل ما غرق حمام مسی بود و من کاملاً عاشق شدم. من هرگز فکر نمی کردم روزی در خانه ام غرق شوم. در سال 2009 ، من خانه خودم را خریدم ، و دو سال بعد ، تقریباً تقریباً همه قسمت های آن را بازسازی کردم – با حمام مسی و غرق آشپزخانه مسی کامل!

حدود یک ماه پس از پایان یافتن این ترمیم ، من و جویی در حال گرفتن یک نیش برای خوردن غذا وقتی از او پرسید آیا قصد دارم با دوستش که در حال بازسازی حمام است صحبت کنیم. “البته که نه!” گفتم. سه هفته بعد ، دوست جویسی از من خواست که با همکارش صحبت کنم. “من خوشحال می شوم!” من حدود یک ساعت با همکار با تلفن همراه بودم که وی خاطرنشان کرد شاید من بتوانم با پسرش در تماس باشم ، زیرا به هر حال این اطلاعات را برای او بدست آورد. “اوه! مطمئنا … “روزهای بعد من با پسری که می خواست برای گفتگو با شریک زندگی خود صحبت کنم با تلفن همراه بودم ، … در عوض … شما این الگو را در اینجا می بینید.

دو ماه بعد از بازسازی ، من به شوخی نیمه به Josie گفتم: “من فقط باید یک وب سایت درست کنم تا مجبور نشوم همه این اطلاعات را بارها و بارها به اشتراک بگذارم!”

بنابراین ، به لطف آنها ، در اینجا من تا آنجا که می توانم تجربیات خودم را انتقال می دهم ، و سپس دوباره به چیزهای دیگر لذت می برم به همان اندازه که از این سفر لذت بردم. ضمناً ، این سایت به عنوان منبع برای هر کسی که در کنار هم باشد چسبیده است! برد – برد!

LITTLE BIT درباره مس
برای درک اصول اولیه سینک مس ، ابتدا باید ماهیت مس را درک کنید. مس برای همیشه در اطراف بوده است. این یک عنصر از جهان شناخته شده است و تا آنجا که کسی می تواند بگوید ، همیشه خواهد بود. تمدنهای باستان هزاران سال پیش معدن و بهره برداری از مس را آغاز كردند و سرانجام روند ذوب را معلوم كردند – آلیاژهای مس مانند برنز و برنج. یک دوره کامل در تاریخ بشر وجود دارد که مبتنی بر توسعه و استفاده از این آلیاژها – عصر مفرغ است – اما من از آن استفاده میکنم …

یکی از جالب ترین موارد در مورد مس استفاده مجدد آن است. گفته می شود که 80 تا 90٪ از کل مس که تاکنون استفاده شده است هنوز در استفاده است. این امر ممکن است زیرا برخلاف تصور عامه ، هیچ تفاوت ساختاری بین مس بازیافتی (ثانویه) مس و باکره (اولیه) وجود ندارد. اگرچه مس ثانویه از اشیاء قدیمی بازپس گرفته شده است ، اما ذوب شده ، پالایش شده و در اجسام جدید تشکیل شده اند ، در حالی که مس اصلی از سنگ معدن منشا می گیرد ، اما آنها غیر قابل تشخیص هستند. مس بدون ریختن هیچ گونه ویژگیهای فیزیکی یا شیمیایی ، یعنی بدون از بین رفتن تمامیت ساختاری ، قابل بازیافت است. یکی از این خواص ، طبیعی بودن ، ارگانیک ، ذاتاً ضد میکروبی بودن آن است ، که مس را به عنوان یک ماده ارجح در استفاده از مراکز درمانی ، و همچنین ساختمانهای غذا و خدمات عمومی و … تبدیل می کند.

ساخت و ساز سینک
سینک های مس باید از 99٪ مس خالص با 1٪ روی برای استحکام و یکپارچگی اضافی ساخته شوند. آلیاژهای مس حاوی سرب گاهی اوقات در سینکهای ساخته شده در خاورمیانه ، هند و چین استفاده می شوند. سرب خواص کارایی مشابهی با مس دارد و بسیار ارزان است ، اما برای مصرف انسان منظور نمی شود و باید از آن اجتناب کرد.

با توجه به اندازه آنها ، سینک های آشپزخانه مس تقریبا همیشه شامل درزهای جوش داده شده هستند که باید TIG با میله مسی جوش داده شوند. سینک های مس نباید لحیم شوند! درزهای لحیم کاری شده با زمان خاکستری به نظر می رسند ، در نهایت نشت می کنند و می توانند حاوی سرب باشند.

یکی دیگر از عوامل اصلی باز کردن زهکشی است که به اندازه مناسب برای پاسخگویی به کد برای برنامه شما نیاز دارد. موقعیت تخلیه موضوعی ترجیحی است. بیشتر صاحبان خانه ترجیح می دهند سینک های با دهانه تخلیه متمرکز – این به راحتی با نصب های استاندارد مناسب است. سینک های بزرگ آشپزخانه تجاری اغلب دارای دریچه ای برای تخلیه و شیر آب هستند که در خارج از مرکز قرار گرفته است تا در یک انتها بتوان از آب استفاده کرد در حالی که گلدان ها و قابلمه هایی که منتظر شستشو هستند در طرف دیگر قرار دارند. سینک های مسی را می توان با زهکشی در موقعیت مورد نظر خود به صورت سفارشی تهیه کرد. صرف نظر از مکان تخلیه ، پایین باید به آرامی به سمت تخلیه شیب یابد.

SMOOTH در مقابل HAMMERED
سینک های مس صاف ، اغلب با تولید انبوه توسط دستگاه با قالب یا پرس تولید می شوند. سینکهای دستی “Hand-Hammered” دارای سطحی از بافت هستند که با استفاده از تکنیک های چکش استفاده می شود ، زیرا آنها به صورت یکجا و یک دست در مغازه های صنایع دستی کوچک ساخته می شوند. ترجیح سبک شما چیست؟ آیا شما یک سینک را در دکوراسیون موجود نصب می کنید؟ یک سینک صاف صاف معمولاً از سبک مدرن و صنعتی برخوردار است ، در حالی که یک سینک مسی چکش دارای جذابیتی با دست و دلباخته است که به زیبایی دکوراسیون روستایی ، الکلی ، سنتی و همچنین دکوراسیون معاصر مناسب است.

بعد ، در مورد سبک زندگی خود فکر کنید. آیا این سینک عاشق عشق زیادی از کودکان خواهد شد یا از آشپزهای مشتاق به شدت استفاده می شود؟ یک سینک مس با سطح صاف نگهداری از آن در یک آشپزخانه شلوغ دشوارتر خواهد بود و خراش و خراش را نشان می دهد. این ممکن است هیچ نتیجه ای در آشپزخانه تجاری نداشته باشد که عملکرد در آن اولویت باشد در حالی که در یک خانه ، زیبایی شناسی قابل توجه است و سطح چکش بخشنده تر ممکن است یک تصمیم عاقلانه باشد. علاوه بر این ، مس چك زده دارای خاصیت سختی روی فلز است – یك دلیل دلی كه مس در سنین طولانی مس را چكیده است – این ممكن است به سطح دوام بیشتری نسبت به مس صاف منجر شود.

بافت چکش نه تنها شخصیت و زیبایی را می افزاید بلکه سطح را نیز تقویت می کند و به استتار آن علائم کوچک که با استفاده روزمره اتفاق می افتد کمک می کند. تولید کنندگان سینک ظرفشویی مس در ایالات متحده معمولاً بیشتر روی پروژه های تجاری از قبیل سینک های بزرگ آشپزخانه رستوران با اشکال صاف و نه چکش ، و مستطیل استاندارد تر متمرکز شده اند.

سینک های مسی به خوبی ساخته شده اند. گرچه محصولات چکش دستی هرگز به شکل کاملی شکل نمی گیرند ، اما قطعاً آنها نباید “خارج از مربع” یا “خارج از دور” باشند. از هرگونه سینک که قابل مشاهده است جلوگیری کنید … چنین سینک فقط باید به عنوان ثانیه فروخته شود.

اندازه گیری مس چیست و چگونه می تواند بر سینک اثر بگذارد؟
سنج اندازه گیری ضخامت مواد مس است. گاهی اوقات به وزن هر فوت مربع گفته می شود. به طور سنتی ، هر چه تعداد آن پایین تر باشد ، سنج ضخیم تر است:

20 سنج – نازکترین
18 سنج – نازک
16 سنج – ضخامت
14 سنج – ضخیم ترین

ضخامت مس مورد استفاده در ساخت سینک ظرفشویی بسیار متفاوت است. مس یک فلز نرم است و ضخامت می تواند تأثیر چشمگیری در چگونگی پوشیدن سینک ظرفشو داشته باشد. این امر به ویژه برای سینک های آشپزخانه که تحت فشار مداوم گلدان ها ، قابلمه ها ، ابزارها و محصولات تمیز کننده قرار می گیرند بسیار مهم است.

سینکهای حمام ساخته شده از 20 سنج تا 16 مس سنج را می یابید ، در حالی که اکثر سینک های آشپزخانه و خانه های معمولی از 18 سنج تا 14 سنج می باشد. هنگام خرید سینک های مسی ، همیشه از سنج سوال کنید. یک دستشویی ضخیم تر گران تر خواهد بود و در اکثر موارد ، هزینه اضافی نیز دارد. وقتی یک شیر آب روشن می شود و یک درام آب روی سطح سینک می خورد ، گاهی اوقات یک فلز سنج سبک می تواند صدای کمتری ایجاد کند. مس سنج نازک تر نیز راحت تر می شود ، که مورد توجه زیادی مخصوصا برای سینک های آشپزخانه است. در تلاش برای کمک به صدا زدن ، گاهی اوقات سینک های با کیفیت پایین عایق بندی شده از بلوک های فوم را پیدا خواهید کرد. لایک ها

عمق سینک ظرفشویی
سینک های آشپزخانه مس در سبک های استاندارد آشپزخانه و خانه (پیش بند) قرار دارند.

سینک ظرفشویی استاندارد آشپزخانه به عنوان یک زیرانداز یا فرورفتگی (که به عنوان نصب بالا نیز شناخته می شود) نصب شده است. در قسمت بالای سینک برای نصب ، یک لبه مسطح (یا لب یا فلنج) دارند. فضای ضد تقابل بین کاربر و حوضه سینک وجود دارد.

سینک آشپزخانه مس خانه مزرعه دارای یک جلوپنجره پیشبند دو جداره است و در یک کابینت نصب شده است که پیش بند جایگزین قسمت جلوی کابینت می شود – بین کاربر و حوضچه سینک تقریباً دو اینچ وجود دارد.

سینک های استاندارد و مزرعه هر دو در طرح ها ، اندازه ها ، شکل ها و شکل های مختلفی ارائه می شوند – یعنی نسخه های تک ، دوتایی و حتی سه قلو.

سینک های حمام مس
سینک ظرفشویی های حمام معمولاً در سبک های استاندارد و سینک ظرفشویی موجود است.

سینکهای حمام معمولی مانند سینک ظرفشویی معمولی یا سینک ظرفشویی نصب شده اند. برخی از سینک ها با یک لب یا لبه تزئینی (لب طناب ، یک حاشیه نورد و غیره) به طور خاص برای برنامه های کشویی طراحی شده اند.

سینک های مخازن به گونه ای طراحی شده اند که در بالای آن قرار بگیرند ، یا بخشی از آن در پیشخوان حمام قرار گیرند. آنها یک نوع پیشرفت در طراحی سینک هستند و بعضی اوقات به یک شیر آب پرکننده مخصوص کشتی احتیاج دارند.

پاتینا و به پایان رسید
پاتینا یک لکه طبیعی است که مانند فیلم است و با گذشت زمان روی مس رشد می کند. (واقعیت جالب: در مبلمان چوبی مانند پیانو نیز توسعه می یابد. عتیقه های اغلب توسط پتینه آنها ارزیابی می شود.) بهترین راه برای نشان دادن یک پتینه مسی این است که داخل یک بانک پیگگی خود غوطه ور شوید و طیف گسترده ای از سکه ها را انتخاب کنید و ترتیب آنها را از سبک ترین تا تاریک ترین سکه با نام تجاری جدید سبک ترین خواهد بود و درخشش بیشتری خواهد داشت. این مس بدون پتینه — فوق العاده براق است! اکنون ، هنگامی که اسکناس ها را از نور تا تاریکی دنبال می کنید ، خواهید دید که پتینه “در حال توسعه” است. هر چه بیشتر از مس استفاده شود (و در معرض هوا قرار می گیرد) بیشتر پتینه ایجاد می شود.

پتینه طبیعی یک کارامل گرم یا رنگ شکلات شیر ​​است و بسته به نوع استفاده از مس می تواند از شش هفته تا یک سال به هر جایی برسد. با قرار گرفتن در معرض عناصر بسیار خشن (آب نمکی و موارد مشابه) ، پتینه می تواند سبز شود – به این حالت verigritis گفته می شود. این غالباً برای غرق شدن مس اتفاق نمی افتد ، زیرا آنها در داخل خانه ها استفاده می شوند ، و نه ، در کنار دریا یا در طوفان ها. این نمای سبز از نظر برخی مطلوب است و برخی از تولید کنندگان حتی روش هایی را کشف کرده اند که به نظر می رسد مس به صورت سرخ رنگ به نظر برسد.

برخی از افراد یک سینک ظرفشویی مس و براق را ترجیح نمی دهند. این امر به این دلیل است که آنها ظاهر براق را ترجیح می دهند – که باید با پاک کننده مس هر شش هفته یا بیشتر از آن نگهداری شود – یا به این دلیل که آنها می خواهند به تماشای پتینه توسعه براق “جدید” بپردازند. این اولین انتخاب من بود ، اما من یک سینک را تاریک تر از پتینه طبیعی مس می خواستم. من عاشق ایده پیر شدن با سینک خود هستم. می دانم ، من یک شیره هستم ، اما فکر می کنم این روند بسیار جالب است و هیچ چیز نمی تواند داستان یا تاریخ را با یک محصول بدست آورد. ممکن است چندین سال طول بکشد ، اما نتایج غیر قابل مقایسه است. پس از دستیابی به پتینه مورد نظر ، استفاده از یک موم محافظ میکروکریستالی باعث کندی روند پتینه شده و سینک سینک نیز تقریباً یکسان خواهد بود.

سینک های مس در طیف گسترده ای از اتمام ها در دسترس هستند. آنچه شما انتخاب می کنید موضوع سلیقه شخصی و دکوراسیون آشپزخانه یا حمام شماست. لازم به ذکر است که هرگونه سینک ظرفشویی مسی با یک پایان باید با یک وکس محافظ میکروبلوری محافظت شود (من از موم رنسانس استفاده می کنم) هر 4 – 6 هفته. هر ماده ای که میزان اسیدی بالایی دارد به عنوان یک ماده پاک کننده مس عمل می کند و انتهای آن را درست از سطح سینک شما می درخشد و شما را با یک نقطه مسی روشن و براق می کند. موم به محافظت در برابر این اتفاق کمک می کند. هر چند زیاد نگران نباشید. اگر موم را فراموش کرده اید و از خواب بیدار می شوید تا در سینک خود وضعیتی کاملاً جدید – پنی پیدا کنید از آب لیمو یا ترشی یا ، مورد علاقه من ، خمیر دندان که در سینک شما مانده است ، با گذشت زمان دوباره پستانک می شود! فقط صبور باشید و سعی کنید اجازه ندهید OCD شما بهترین نتیجه را کسب کند.

می توانید سینکهای مسی گرم و گرم کارامل را پیدا کنید که به منظور زیبایی ظاهری پتینه طبیعی مس طراحی شده است. این سینک ها اغلب ساده ترین برای نگهداری در نظر گرفته می شوند. اگر چیزی مس را درخشان کند و شما را با وضعیتی روشن و درخشان ترک کند ، به نظر می رسد که تاریک شدن تنگ و آمیخته شدن قسمت داخلی آن ، خود را بهبود می بخشد. اتمام این موارد گاهی اوقات “بهبودی خود” نامیده می شود.

من با یک شکلات تیره ، اسپرسو-y که بسیار تیره تر از یک پتینه طبیعی است ، رفتم. این و سایر پایان های “غیرطبیعی” به بیشترین تعمیر و نگهداری نیاز دارند ، زیرا پاتینه بهبودی هرگز مطابقت ندارد. از طرف روشن ، بخشی از جذابیت یک سینک مس “پایان زندگی” است. هر اتمامی که انتخاب کنید با روند طبیعی پتینه مس کار خواهد کرد و با زمان و استفاده از آن تکامل می یابد. بنابراین حتی هنگامی که یک مهمان یک شبه آهک را در سینک نوار شما بگذارد ، به سادگی مجدداً پستانک را مجدداً باز کرده و به بعدی بودن سینک اضافه می کند.

در بعضی از کشورها از مواد شیمیایی مضر و سوز آور برای تولید اتم های تیره استفاده می شود. روشی که بطور گسترده پذیرفته شده برای سینک های ساخته شده در مکزیک و ایالات متحده است ، از گرما ، همراه با عوامل واکنش پذیر و ایمن استفاده می کند.

گاهی اوقات از لاک برای محافظت از سطح سینک مس استفاده می شود و از تشکیل یک پتینه طبیعی جلوگیری می کند. به طور کلی ، اکثر مردم یک سینک بدون لاک را ترجیح می دهند ، زیرا این کار اجازه می دهد تا سینک به طور مساوی و طبیعی پتینه شود. استفاده از لک ها به طور کلی در سینک های آشپزخانه یا میله توصیه نمی شود ، زیرا به سرعت با استفاده از سنگینی که در معرض آن قرار می گیرند خراشیده می شود. لاستیک برای سینک های حمام ، مخصوصاً مواردی که بسیار تزئینی دارند ، یا با نیکل ، برنج یا نقره اندود پذیرش بیشتری دارند.

خریداری کردن
همکاری با یک شرکت سینک ظرفشویی مسی که سینک های سفارشی را ارائه می دهد ، دنیایی از امکانات را باز خواهد کرد ، به خصوص اگر آنها با مسکن های خلبان رابطه مستقیم داشته باشند.

به نظر می رسد اخبار قدیمی است ، اما هنوز هم خرده فروشان وجود دارند که دوست دارند از جارگون استفاده کنند که فقط خریداران را گیج می کند. کلماتی مانند نورد و سرد نورد برای متالورژیستها مهم است ، اما تأثیر کمی در ساخت سینک های مسی دارند! این اصطلاحات عمدتاً برای اشاره به فرایند تولید مورد استفاده در ساخت ورق های مس به جای ساختن سینک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر مشکلی برای سینک مسی شما پیش نیامد یا هنگام ورود مشکلی ایجاد شود ، می خواهید مطمئن شوید که شرکتی که از آن خریداری کرده اید در پشت محصول خود بایستد. یک فروشنده معتبر محل حمل و نقل خود را ارائه می دهد ، به طور واضح سیاست های گارانتی و بازگشت خود را اعلام کرده و برای مشاوره در دسترس خواهد بود. بسیاری از سینک های مس ارزان قیمت در وب سایت های حراج معروف بدون چنین محافظ فروخته می شوند. با این حال ، سینک های با کیفیت مس نیز از این طریق به فروش می رسد ، بنابراین همیشه به دنبال گارانتی فروشنده باشید. به طور کلی با هر حراجی ، شما به یاد داشته باشید گفته های قدیمی “خریدار مراقب باشید” و “شما آنچه را برای پرداخت می کنید” دریافت می کنید. اگر یک سینک مسی باورنکردنی ارزان به نظر برسد ، معمولاً یک دلیل وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>