راهنمای خرید بخاری هیزمی

انرژی های مختلف برای گرمایش چیست؟

انتخاب بخاری ارتباط تنگاتنگی با انرژی مصرفی آن دارد. گزینه ها متعدد هستند:

 

– گاز انرژی است که بهترین آسایش حرارتی را ارائه می دهد و در عین حال نسبتاً اقتصادی است. یک دیگ بخار، رادیاتور یا گرمایش از کف می تواند از گاز استفاده کند که کمترین میزان آلودگی را ندارد.

https://www.bestreview.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D8%B2%D9%85%DB%8C

– گاز پروپان یک گاز مایع است. این یک جایگزین برای تامین گرمایش گاز است که توسط کسانی انتخاب می شود که امکان اتصال مستقیم به گاز طبیعی را ندارند.

 

– از هر پنج خانوار در فرانسه از نفت کوره استفاده می شود. و به دلایل خوب، فقط 10 سنت یورو در هر کیلووات ساعت مصرف می کند. گرمایش نفت پس از اکولوژیک‌تر شدن، از سال 1965 مصرف آن را 50 درصد کاهش داده است تا عملکردی مشابه داشته باشد.

 

– برق بدون شک انرژی است که برای گرم کردن فضاهای کوچک مناسب است. از سوی دیگر، زمانی که از شبکه عمومی می آید گران باقی می ماند (18 سنت یورو در هر کیلووات ساعت).

 

– چوب ارزان ترین گزینه موجود در بازار است (6 سنت یورو در هر کیلووات ساعت). با کنده‌ها، گلوله‌ها یا تراشه‌ها، گرم کردن چوب مانند اجاق گاز ، شومینه یا دیگ گلوله هم کارآمد و هم زیست محیطی است.

 

– انرژی خورشیدی از یک منبع انرژی تجدید پذیر و رایگان می گیرد: خورشید. توصیه می شود این انرژی را به یک سیستم گرمایش ترکیبی متصل کنید تا از گرمایش و آب گرم خانه خود بهره مند شوید.

 

– پمپ حرارتی یکی دیگر از امکان های گرمایشی است. پمپ های حرارتی هوا بسیار اکولوژیکی هستند: آنها کالری را از هوا می گیرند تا خانه شما را گرم کنند.

 

 

 

گرمایش با گاز: انرژی اقتصادی

دیگ های چگالش گاز مانند دیگ دیواری مخلوط Hydromotrix-Frisquet تجهیزاتی هستند که مصرف انرژی شما را به شدت کاهش می دهند. کارایی آنها به طور قابل توجهی بالاتر از مدل های استاندارد است. عیب ؟ آنها گران تر هستند: هزینه نصب به طور متوسط 5000 یورو است که تا حدی با کمک هزینه می شود (MaPrimeRénov ‘, CEE). دیگ کلاسیک و نسخه دمای پایین آن فشرده تر هستند. به عنوان مثال، بخاری Thema Classic – ساخت فرانسه – تمام نیازهای گرمایشی و آب گرم خانه را پوشش می دهد.

 

 دیواری-گاز-موضوع-کلاسیک-v25

 

بخاری برقی: انتخاب گسترده ای از تجهیزات

بخاری برقی آنقدر در خانه ها و ادارات رایج است که فراموش می کنیم تنوع های زیادی دارد! بررسی اجمالی :

 

– کنوکتورها با استفاده از یک مقاومت مستقیماً هوای اتاق را گرم می کنند. مانند بخاری کنوکتور برقی دلونگی HCX3224FTS ، این دستگاه ها گرما را به طور موثر توزیع می کنند. قیمت آنها اغلب دلیلی است که باعث خرید می شود (به طور متوسط 30 یورو). از طرف دیگر، مصرف کنوکتورها به طور قابل توجهی بیشتر از رادیاتورهای حمام روغن است .

 

– رادیاتور هالوژن به لطف چندین تابش گرما را پخش می کند. افزایش دما را می توان کنترل کرد که اختلاف حرارت بین کف و سقف را محدود می کند. پنل تابشی Delongui HMP2000 برای توزیع یکنواخت گرما در خانه شما ایده آل است.

 

– نرده های حوله گرم شده هم به عنوان رادیاتور و هم به عنوان نرده حوله در حمام ها عمل می کنند. مونو Bain سن 2 حوله راه آهن ارائه می دهد یک گزینه اضافی: یک دمنده که توزیع گرما تر و سریع.

 

– بخاری فن دار یک بخاری برقی کمکی است که خرید آن ارزان است. رادیاتور Ventilatio سوپرا دارای این مزیت است همان این دستگاه: آن است به راحتی به لطف حمل و نقل به دسته آن و به ویژه بسیار مفید هنگامی که آن را به افزایش دمای اتاق با چند درجه است.

 

– شومینه برقی ترکیبی از طراحی، مدرنیته و گرما است. این نوع شومینه با کنوکتور برقی کار می کند. شعله ها انعکاس بازی نورها هستند که نشاط و گرما را به مکان می آورند.

 

 دلونگی – کنوکتور – بخاری برقی

 

 

 

 

 

 گرمایش متصل را با آسیاب کشف کنید 

 

گرمایش چوب: انرژی زیست محیطی و اقتصادی

شومینه، اجاق گاز یا دیگ بخار هیزمی، راه حل هایی هستند که وقتی خود را «قدیمی» با چوب جنگل های ما گرم می کنید، انتخاب می شوند! بر خلاف شومینه ها، دیگ های هیزمی فشرده هستند و در حین حرکت نیازی به شارژ مجدد ندارند. گودین 490014 پلت اجاق گاز ایده آل برای گرم کردن خانه های کوچکتر از 100 متر مربع است. برای مناطق بزرگتر، به دیگ پلت بپردازید.

 

 poele-a-granules-godin-490014

 

4 معیار مهم برای انتخاب گرمایش

قبل از انتخاب دستگاه گرمایش باید چندین معیار را در نظر گرفت:

 

– هزینه فاکتور. دو امکان وجود دارد: یا دستگاهی را انتخاب کنید که قیمت خرید پایینی دارد، اما می تواند صورتحساب شما را در درازمدت افزایش دهد (مثلاً یک کنوکتور)، یا دستگاهی گرانتر که به شما امکان می دهد در زمان صرفه جویی کنید. .

 

– سطح محل اقامت. بسته به اندازه، بخاری یکسان نخواهد بود. بخاری برقی سایت مناسب برای آپارتمان های کوچک. برعکس، پمپ های حرارتی برای فضاهای بزرگ مناسب هستند.

 

– منابع انرژی موجود در نزدیکی شما اگر انتخاب شما دیگ گاز است، بررسی کنید که آیا امکان اتصال آسان به گاز طبیعی وجود دارد یا خیر.

 

– محل زندگی بسته به منطقه، بهترین روش گرمایش متفاوت است. کسانی که با گرمایش خورشیدی وسوسه می شوند باید مطمئن شوند که میزان نور خورشید به اندازه کافی زیاد است!

 

ایندکسر