زیرا این نوع سشوارها دارای طراحی جمع و جور و وزن کمتری در مقایسه با سایر سشوارها هستند. این محصول با بهره گیری از موتور AC دارای قدرت پرتاب باد بسیار بالایی است و در دسته سشوارهای حرفهای قرار میگیرد که در سالنهای آرایشی نیز میتوان از آن استفاده کرد. سشوار از یک فن الکتریکی برای دمیدن هوا از طریق یک سیم پیچ گرمایشی استفاده می کند. سشوار ها دارای مدل های بسیار زیادی هستند که هر کدام ویژگی های خاصی دارند و برای خرید سشوار نیاز است انواع آن ها را بشناسید ، به طور کلی سشوار ها به دو دسته ی سشوار یونی و سشوار سرامیکی دسته بندی می شوند که هرکدام از این مدل ها در برند های مختلف ویژگی های متفاوتی دارند و قیمت سشوار نیز وابسته به همین ویژگی ها و برندشان هست. برخی از سشوارهای کلاه دار دارای پایه و چرخ هستند بنابراین افراد می توانند به راحتی آنها را جابجا کنند و ارتفاع سشوار را تغییر دهند، اما برخی از نمونه ها فاقد پایه و چرخ هستند.

بهترین سشوار مسافرتی به طوری که یک سشوار خوب باید دکمه تنظیم حرارت جداگانه داشته باشد تا بتوان به راحتی حرارت مورد نیاز را تعیین کرد. در ادامه به معرفی نکاتی که باید در خرید سشوار به آنها دقت کنید میپردازیم. حال که با نکات خرید بهترین سشوار مسافرتی آشنا شدید در ادامه به معرفی برخی از بهترین مارکهای این نوع سشوار پرداخته و بهترین محصولات هر برند را بررسی میکنیم. ضرورت وجود سشوار در هر خانه و آرایشگاهی تقریباً غیرقابلانکار است. مثلا دکمه توربو و یا حتی دکمه کاهش سرعت که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. سشوارهایی که این قابلیت را دارند باعث خشک کردن بهتر مو شده و به حفظ چربی داخل مو و از به هم چسبیدن مو هم کمک میکنند. با افتخار تمامی مطالب این سایت اختصاصی مجموعه هلورین است. در دهه 1960، پیشرفت های بیشتر در زمینه فناوری برق ایجاد شد که اجازه تولید سشوار با قدرت 500 وات را داد. عملکرد سشوارهای دستی به این شیوه است که پروانه های موتور، جریان هوا را تولید و سپس توسط سیم ها گرم می شوند و با دکمه های تعبیه شده روی دسته سشوار، سرعت و دمای جریان هوا را می توان تغییر داد.

بهترین مارک سشوار مسافرتی این قابلیت علاوه بر خشک کردن بهتر مو، به حفظ چربی داخل تار مو کمک و از به هم چسبیدگی و وز شدن مو هم جلوگیری میکند. جنس سرامیک سشوار علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدن و وزشدگی مو، به خشک شدن آن سرعت بیشتری می دهد. فناوری تولید یون به شما کمک میکند تا از وز شدن مو به دلیل الکتریسیته مثبت جلوگیری کنید. اگر جنس بدنه از پلاستیک یا فلز باشند که روی سطحشان لایه ای از چینی یا سرامیک است استحکام بیشتری نسبت به بقیه مدل ها خواهند داشت و همچنین گرمای متعادل تری را تولید میکنند.اگر موهایتان خشک است و رطوبت موهایتان زود از بین میرود این سشوار ها مناسب هستند. این مدل سشوار تنها 100 وات گرما تولید می کرد، بنابراین قدرت کافی برای خشک کردن سریع موها را نداشت. برای مصارف آرایشگاهی هم باید روی موتوری با قدرت ۲۰۰۰ وات به بالا حساب کنید. پیش از این در پست راهنمای خرید سشوار ، نکاتی را مرور کردیم که هنگام انتخاب این دستگاه باید به آنها توجه کنید.

سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید. این مدل از سشوار فیلیپس میتواند تا 210 درجه حرارت سالم برای خشک کردن موی سر ایجاد کند. این مدل طراحی نیمه حرفه ای داشته و در بازه قیمتی خود انتخاب کاملا مناسبی ارزیابی می شود. برند بابلیس 50 سال سابقهی خود را در این محصول متجلی کرده و سشوار مدل 3Q خود را ثمرهی نیم قرن تلاش خود دانسته است. جنس المنت این سشوار سرامیکی است و قابلیت باد سرد را هم دارا است. گاهی ممکن است نوع سشوار انتخابی دکمه تنظیم حرارت را نداشته باشد اما دارای دکمه باد سرد باشد که در این صورت شما می توانید با استفاده از حرارت گرم موها را فرم دهید سپس با کاهش حرارت و زدن دکمه سرد مدل مو دلخواه خود را اعمال کنید.