راهنمای خرید سینک آشپزخانه

بنابراین ، شما همه چیز را به جز سینک آشپزخانه دارید؟ این خوب نیست – تمام فعالیت های موجود در آشپزخانه شما حول آب شیرین که از شیر آب و حوضچه زیر می آید چرخیده است. در حال حاضر طرح های سینک محبوب بسیار زیادی وجود دارد و مطمئنا گزینه های بیشتری از هر زمان دیگری وجود دارد ، اما در نهایت این مسئله عملکردی است. راهنمای آسان ما اصول اولیه اندازه گیری فضای شما و انتخاب یک حوضچه سینک را که مناسب شما و آشپزخانه شما باشد ، تعیین می کند.

آشپزخانه به سبک خانه
1
چگونه می توان برای سینک آشپزخانه اندازه گیری کرد
نمودار اندازه گیری سینک آشپزخانه

نصب و راه اندازی جامد ، ضد آب هنگام نصب سینک آشپزخانه ضروری است. سه اندازه گیری کلیدی وجود دارد – عرض ، طول و حداکثر عمق.

اگر در حال ساختن یک فضای پیشخوان جدید هستید ، باید اندازه کابینت بین تیرچه ها را برای اندازه خود سینک اندازه گیری کنید.

اگر در حال تعویض یک سینک موجود هستید ، باید در هر سه ابعاد دقیق باشید. سینک ظرفشویی کاملاً متداول است و معمولاً به صفحه 5/0 اینچی نیاز دارید. تغییر از یک قطره در یک undermount سینک ممکن است به کمک یک حرفه ای نیاز دارد.

اگر دفع زباله را نصب کرده اید یا خواهید کرد ، حتما اندازه آن را در اندازه گیری عمق خود قرار دهید.

2
بهترین مارک سینک گرانیتی
افت فولاد ضد زنگ در سینک آشپزخانه
فرو رفتن در / سینک Topmount
سینک های کشویی به دلیل طراحی ساده و حتی نصب ساده تر بسیار محبوب هستند. حوضه سینک یا حوضچه ها واقعاً “به قسمت” ورودی خود باز می شوند. اینها ممکن است یک حوضه منفرد ، دوتایی یا سه گانه باشند و از انواع مختلفی از مواد ساخته می شوند ، اما متداول ترین آنها سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل هستند .

سینک آشپزخانه به سبک گلخانه سفید
مزرعه مزرعه / سینک پیش بند
سبک خانه که مزرعه ای از جلو پیش بند نیز نامیده می شود دارای حوضه ای وسیع و عمیق است که اغلب دارای جبهه ای است که به جای مخفی کردن پشت کابینت در معرض دید قرار گرفته است. اینها به طور سنتی از پرسلن سفید بسیار با دوام ساخته شده اند ، اما همچنین در قسمت های ضد زنگ و سایر موارد استفاده شده اند.

مخزن زیرپوش فولاد ضد زنگ
مخزن زیر آب
برای یک ظاهر فوق العاده نرم و صاف و قابلیت آسان برای تمیز، را انتخاب کنید سینک آشپزخانه undermount . در سبک هایی شبیه به سینک ظرفشویی ، این سینک ها از زیر یک کانتر تمیز برش نصب شده است بنابراین هیچ درز قابل مشاهده ای وجود ندارد.

3
انتخاب تعداد حوضه های سینک
سینک آشپزخانه یک کاسه
سینک آشپزخانه تک کاسه ای
سینک ظرفشویی های یک کاسه سنتی هستند، اما معمولاً این روزها در آشپزخانه های کمتری دیده می شوند. یک سبک کاسه منفرد و جادار را انتخاب کنید و فضایی برای انجام ظروف ، پر کردن گلدان ها و موارد دیگر خواهید داشت.

سینک آشپزخانه دو کاسه ای
پیکربندی دو کاسه ساده ، مؤثر و محبوب است. داشتن دو حوضه شما اجازه می دهد تا به آمادگی جداگانه و تمیز کردن، تمیز و کثیف ظروف ، و یا شستشو و مناطق شستشو . بعضی از سینک ها دارای کاسه هایی با اندازه مساوی هستند ، در حالی که برخی یک حوضچه اصلی و یک کاسه جانبی کوچکتر و ثانویه دارند.

سینک آشپزخانه حوضه سه گانه مس
سینک آشپزخانه سه تایی
سینک ظرفشویی با کاسه های متعدد به شما امکان می دهد آشپزخانه خود را به روشی که از آن استفاده می کنید ، سفارشی کنید. می توانید تنظیمات خود را ترتیب دهید تا شیر آب و لوازم جانبی روی یک یا دو کاسه متمرکز شوند یا برای دسترسی کامل به همه چیز متمرکز شوند. این سینکهای بزرگ حداکثر تطبیق پذیری را برای آماده سازی مواد غذایی و شستن ظرف ها فراهم می کنند. کاسه سه سبک می آید در بسیاری مواد انتخاب برای مطابقت با دکور آشپزخانه خود را.

4
انتخاب تعداد سوراخ های شیروانی
سینک شما ممکن است برای هر لوازم جانبی که اضافه می کنید دارای سوراخ های شیر آب از پیش حفره شده است ، بنابراین باید از قبل کلیه طراحی را از قبل تنظیم کنید. در اینجا به برخی از رایج ترین پیکربندی ها می پردازیم.

یک سوراخ منفرد: برای نظافت کامل ، یک سوراخ شیر آب تک و یک شیر آب تک دسته یک راه حل ساده آشپزخانه یک دست را ارائه می دهد.
دو سوراخ: یک دستگاه سمپاش ، صابون و یا آب داغ را به شیر آب تک دسته ای خود با یک سینک دو سوراخ اضافه کنید.
سه سوراخ: نصب سه سوراخ بسیار پرطرفدار است ، که دارای یک شیر آب سنتی دو دستگیره یا یک شیر آب تک دست با لوازم جانبی محبوب است.
چهار سوراخ: چهار یا بیشتر سوراخ های شیر آب به شما امکان می دهد تقریباً هر نوع شیر آب مورد نیاز را به همراه لوازم جانبی زیادی نصب کنید. آب داغ فوری ، سمپاش های ظرفشویی ، مواد شوینده صابون ظریف و موارد دیگر – اگر فضای پیشخوان دارید ، از یک سینک ظرفشویی با شیرهای زیاد استفاده کنید و تنظیم رویاهای خود را بسازید.
5
مواد سینک و تعمیر و نگهداری
سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواد مختلفی ساخته شده است که بعضی از آنها معمول تر از سایرین است. متداول ترین ماده آن از جنس استنلس استیل است. در یک تور سریع از مزایا و مضرات در انتخاب و حفظ انواع مختلف بخوانید.

سینک های کامپوزیت گرانیت
سنگ های زیبا و زیبا ، ظاهری چشم نواز
غیر خاص – مقاوم در برابر تراشه و خراش
ممکن است ظروف ظریف ظریف را بشکند
سینک های چدنی
پایان براق زیبا
فوق العاده سنگین ، تمیز کردن آسان
خراش ها را با استفاده از قفسه ها و سبد های شستشو نسبتاً آسان کنید
خاک نسوز سینک ظرفشویی
غیر مرکب مانند کامپوزیت ، براق مانند چدن
مقاوم در برابر خراش ، از پاک کننده های ساینده نرم استفاده کنید
سینک های اکریلیک ریخته گری
پلاستیک ساخته شده برای شکل دادن
تقویت شده با فایبرگلاس برای استحکام
تمیز کردن آسان – خراشیدن خراش ها
سینک فایبرگلاس
مواد ارزان قیمت
بادوام در هنگام دریافت آسیب جسمی
برق را انجام نمی دهد
سینک های مس
سازگار با محیط زیست – مس 100٪ قابل بازیافت است
رنگ و طرح های بی نظیر و چشم نواز
به مرور زمان پتینه ایجاد می شود
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل
عایق صوتی عالی و مواد ماندگار
در برابر تراشه ، ترک خوردگی و لایه برداری مقاوم است
لکه های آب و رسوبات صابون را به راحتی نشان می دهد
انتخاب مشترک برای سینک لوازم جانبی دوم
برای درک ضخامت و کیفیت فولاد ضد زنگ به راهنمای سنج زیر مراجعه کنید:

راهنمای سنج استاندارد استاندارد استیل
پیمانه ضخامت (اینچ) ضخامت (MM)
4 0.2344 5.954
5 0.2187 5.555
6 0.2031 5.159
7 0.1875 4.763
8 0.1719 4.366
9 0.1562 3.967
10 40 0.14066 3.571
11 0.1250 3.175
12 0.1094 2.779
13 0.0937 2.380
14 0.0781 1.984
15 0.0703 1.786
16 0.0625 1.588
17 0.0562 1.427
18 0.0500 1.270
19 0.0437 1.110
20 0.0375 0.953
21 0.0344 0.874
22 0.0312 7 0.9292
23 0.0281 7 0.14
24 0.0250 6 0.35
25 0.0219 0.556
ایجاد یک نگاه سینک آشپزخانه طراح

سینک ظرفشویی آشپزخانه محلی است که در واقع می توانید طراح داخلی خود باشید. این که آیا شما می خواهید یک طرح ساده که ظاهر و رنگ کابینت و میز کانتر شما را دارد یا یک سینک ایستاده که به کانون آشپزخانه شما تبدیل شده است ، می خواهید ، انواع مختلفی از سینک ظرفشویی وجود دارد که باید از آن انتخاب کنید. هنگام خرید ، به خاطر داشته باشید که چگونه از سینک استفاده می کنید ، دوام مواد سینک ، و ویژگی های آن برای لوازم جدید شما ضروری است.

رنگ می تواند نقش مهمی در ظاهر سینک جدید شما داشته باشد ، بنابراین برای انتخاب یکی از آنها که دوست دارید ، وقت بگذارید. مواد طبیعی غالباً دارای رنگ ها و اتمام های بی انتها هستند که به راحتی با بسیاری از تم های تزئین آشپزخانه ترکیب می شوند. اگر یک رنگ جسورانه را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که یکی از شما خواهد بود که به طولانی مدت علاقه مند خواهید بود … با مراقبت و نگهداری مناسب ، بسیاری از سینک ها می توانند پنجاه سال یا بیشتر دوام بیاورند. این نکات راهنمایی خریدار را در هنگام خرید برای سینک مناسب خود در ذهن داشته باشید و آشپزخانه رویایی خود را ایجاد کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>