راهنمای خرید نرم کننده موی سر

JASON همه شامپو آلوئه ورا آلی طبیعی و نرم کننده کاندیشنر با محصول موی خشک ، تقویم ، بابونه و گریپ فروت ، بدون سولفات ، بدون پارابن ، وگان ، 16 عدد از هر
ممکن است واجد شرایط بازگشت تا 2020-05-31 و هزینه راه اندازی مجدد باشد
این بسته نرم افزاری شامل یک شامپو JASON Aloe Vera و یک کولر JASON Aloe Vera ، 16 fl. اوز هر یک.
شامپو ارگانیک و تهویه مطبوع JASON یک شامپو و تهویه مطبوع طبیعی آلوئه ورا برای کودکان و بزرگسالان است ، که شامل شامپو بابونه و مواد شامپوی calendula آلی است.
شامپو و تهویه مطبوع بی خطر برای درمان موهای خشک یا انواع طبیعی مو و تزریق سرم ویتامین E برای مو ، موهای استرس شدید و مرطوب کننده مستعد استاتیک و شکستگی.
شامپو ارگانیک برای آقایان و خانمهایی که سولفات ، بدون پارابن و وگان دارند. نرم کننده JASON برای موهای نازک و ضخیم از اسپیرولینا ماکسیما و روغن دانه جوجوبا برای تغذیه و ترمیم عمیق فولیکول های مو استفاده می کند.
شامپوی بابونه با ارزش عالی برای کودکان ، نوزادان و بزرگسالان با مواد طبیعی مانند ویتامین E ، روغنهای ضروری و آلوئه ورا وجود دارد.
این بسته نرم افزاری شامل یک شامپو JASON Aloe Vera و یک کولر JASON Aloe Vera ، 16 fl. اوز هر یک. در مورد شامپو شامپو مرطوب کننده ما به آرامی هیدراتاسیون مورد نیاز را برای خشک کردن موهایی که مستعد ایستادگی و شکستگی هستند ، پاک می کند. عصاره های آلوئه ورا و اسپیرولینا ماکسیما عمیقاً تغذیه و ترمیم رطوبت مو را انجام می دهند ، در حالی که Equisetum Arvense Leaf عصاره و ویتامین E باعث درخشش و سلامت می شوند. با رطوبت ابریشمی تجدید شده ، موهای شما با قابلیت کنترل نرم می درخشد. بی خطر برای موهای رنگ شده. درباره تهویه مطبوع تهویه عمیق و مرطوب ما عمیقاً موهای خشک و مرطوب را آبرسانی می کند که مستعد ایستادگی و شکستگی هستند. روغن آلوئه ورا ، اسپیرولینا ماکسیما و روغن بذر جوجوبا عمیقاً تغذیه و ترمیم رطوبت طبیعی موها را انجام می دهند در حالی که عصاره برگ Equisetum Arvense و ویتامین E درخشندگی سالم دارند. با رطوبت ابریشمی تجدید شده ، موهای شما با قابلیت کنترل نرم می درخشد. بی خطر برای موهای رنگ شده.
JASON همه شامپو آلوئه ورا آلی طبیعی و نرم کننده کاندیشنر با محصول موی خشک ، تقویم ، بابونه و گریپ فروت ، بدون سولفات ، بدون پارابن ، وگان ، 16 عدد از هر نرم کننده موی سر
جیسون همه شامپو دریایی نرم کننده آلی Nautral و نرم کننده نرم کننده موهای تیز با آلوئه ورا ، جینسنگ و بابونه ، Paraben Free ، گلوتن فاقد ، سولفات آزاد و وگان 16 عدد