راهنمای خرید هود اجاق گاز

شما باید آن مارک را با نام تجاری اجاق گاز جدید و یک اجاق گاز جدید آتشین نیز بدست آورید ، اکنون یک هود اجاق گاز براق می خواهید تا آشپزخانه عالی خود را تکمیل کند. اما ، مانند اکثر چیزها ، انتخاب بسیار کاملی در آنجا وجود دارد و پیدا کردن صحیح می تواند مشکل باشد. این راهنما به شما کمک می کند تا با همه هودهای اجاق گاز چنگ بزنید ، بنابراین می توانید هنگام انتخاب ، کمی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

هود اجاق گاز چه کاری انجام می دهد؟
هود اجاق گاز یک فن برقی است که در بالای کابین شما قرار دارد و وظیفه دارد بوها و بوهایی که بو ، چربی و رطوبت بوها را از آشپزخانه شما خارج می کند ، پاک کند. در خرید هود اجاق گاز جدید ، از اندازه و نقاط نصب ، گرفته تا روش استخراج و منطقه گرم باید مواردی را در نظر بگیرید. فیلم مفید ما همه چیزهایی را که باید به آن توجه داشته باشید اجرا می کند.

تناسب خود را انتخاب کنید

هود اجاق گاز یکپارچه
داخلی
ساخته شده در هود آشپزخانه کوچک، جمع و جور و مناسب برای آشپزخانه های کوچک هستند. آنها معمولاً در پشت کابینت دیواری آشپزخانه ساخته شده اند تا در مواقعی که استفاده نمی شوند ، از بین بروند. با این حال ، این بدان معناست که اگر شما یک آشپزخانه یا آشپزخانه بزرگتر داشته باشید ، آنها گزینه مناسبی نیستند ، زیرا نمی توانند به سرعت هوا را پاک کنند.

هود اجاق گاز
لبه پیش امده کلاه
یک هود مخصوص ویزور برای آشپزخانه های کوچک تر ایده آل است. آنها یکی از ارزان ترین انواع هودهای آشپزی هستند و به راحتی با زاویه ای مناسب روی دیوار آشپزخانه شما قرار می گیرند تا یک رنگ منظم و مرتب داشته باشد.

هود اجاق گاز
سایبان
هودهای سایبان یا تلسکوپی مشابه هودهای داخلی و سایبان ، مناسب هستند اگر فضای محدودی دارید. بعضی از مدلها حتی دارای یک بخش تلسکوپی قابل تمدید هستند که می تواند هاب های بزرگتر را پوشش دهد.

هود اجاق گاز دودکش
دودکش
هودهای اجاق گاز دودکش به آشپزخانه شما جلوه ای سنتی می بخشند. اندازه آنها متفاوت است ، بدون توجه به اندازه آن ، می توانید از فضای مناسب آشپزخانه خود استفاده کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، همیشه اطمینان حاصل کنید که هود خریداری شده به همان اندازه یا بزرگتر از هاب خود است.

هود اجاق گاز سقف
هودهای سقفی
این هودهای مرتب با سقف شما شلوغ می شوند ، به این معنی که اگر ترجیح می دهید حداقل ظاهر تمیز را داشته باشید ، از این راه خوب نیستند. در سایزهای مختلف نیز مشکلی برای یافتن مناسب برای آشپزخانه خود نخواهید داشت.

هود اجاق گاز جزیره
جزیره
در صورت نصب اجاق گاز روی یک جزیره آشپزخانه ، هودهای مخصوص جزیره مناسب هستند. این کوره های سطح بالا از یک سقف در بالای لاله شما آویزان شده اند تا ظاهری شیک و چشمگیر داشته باشند. آنها معمولاً بسیار بزرگ هستند ، به این معنی که می توانند آن آشپزخانه های بزرگ با طرح بزرگ را کاملاً دود و بو نگه دارند.

هود اجاق گاز Downdraft
Downdraft
آیا آن نگاه حداقلی را برای آشپزخانه خود می خواهید؟ سپس ممکن است یک هود استخراج کننده downstraft برای شما باشد. یکی از مدل های گران قیمت ، این هود ها در هنگام استفاده از آن در زیر محل کار شما پنهان می شوند و در هنگام تماس با لمس یک دکمه بالا می روند. آینده در اینجا است.

توپی با هود ساخته شده در داخل
هوابرد کردن
درپوش مناسب تخلیه القا و یا اجاق گاز سرامیک با ساخته شده است در فن استخراج در مرکز. این نوع هاب کاملاً مناسب است اگر به فکر قرار دادن آن در یک جزیره آشپزخانه هستید زیرا نیازی به هود استخراجی در بالای صفحه ندارید.

جالب است بدانید که به دلیل فن استخراج داخلی ، نمی توانید یک اجاق گاز بخاری را در بالای اجاق گاز نصب کنید ، زیرا به فضای زیر پیشخوان نیاز دارید تا همه بیت ها و قطعات آن برود.

راهنمای اندازه گیری پرفروش ترین هود آشپزخانه
اطمینان حاصل کنید که هود جدید اجاق گاز کاملاً در آشپزخانه شما قرار می گیرد

اطلاعات بیشتر

ویژگی های اصلی

سرعت استخراج
این سرعتی است که هود اجاق گاز می تواند هوا را استخراج کند. اکثر کاپوت ها حداقل سه سرعت دارند ، از یک استخراج ملایم برای جوشاندن ماکارونی گرفته تا سرعت شدیدی که با آن استیک خسته کننده ادامه می یابد.

تنظیمات آرام
اگر یک آشپزخانه و فضای نشیمن با طرح باز دارید ، دیگر یک هود اجاق گاز بلند نمی خواهید. خوشبختانه بسیاری از مدل ها دارای یک حالت آرام هستند مانند درایو ecosilence Bosch که سر و صدای آن را به حداقل می رساند ، بنابراین می توانید از آن فیلم شنبه شب لذت ببرید.

هاب برای اتصال هود
برخی از هودهای سطح بالا می توانند به صورت هماهنگ با سگ شما از طریق WiFi کار کنند. این بدان معنی است که هود به طور خودکار تنظیمات خود را مطابق با اجاق گاز برای پخت و پز بدون دود تنظیم می کند. شایان ذکر است که این ویژگی فقط با یک هاب سازگار کار می کند.

روشنایی LED
بگذارید نور باشد! بیشتر کاپوت ها دارای چراغ های LED هستند که با روشن شدن اجاق گاز شما را روشن می کنند ، بنابراین می توانید همه شاهکارهای آشپزی را مشاهده کنید. آنها از لامپ های هالوژن انرژی بسیار کمتری استفاده می کنند و می توانند تا 10 برابر بیشتر عمر کنند.

تایمر خودکار
بعضی از ظروف مانند آن ادویه جادویی هوا کمی بیشتر طول خواهد کشید. ویژگی تایمر خودکار به شما امکان می دهد تا مدت زمانی که می خواهید هود خود را نگه دارید ، تنظیم کنید تا در حالی که هود شما از آشپزخانه خود مراقبت می کند می توانید از وعده غذایی خود لذت ببرید.

افزایش قدرت
تابه ای از استیک ها را سرخ کرده و به آن نیاز به قدرت اضافی فن دارید؟ برخی از مدل ها دارای یک ویژگی افزایش قدرت مفید هستند که آن را خسته می کنند تا در هر زمان دود آشپزخانه شما آزاد شود.

ویژگی های هوشمند
هاب تا هود تنها ویژگی هوشمندی نیست که در هودهای اجاق گاز پیدا خواهید کرد. اکنون بسیاری از مدلهای مدرن می توانند مستقیماً از طریق تلفن شما در یک برنامه ویژه کنترل شوند ، بنابراین می توانید تنظیمات را از کف دست خود تغییر دهید.

میدونی؟
حذف و بازیافت
با سرویس حذف و بازیافت ، دستگاه قدیمی شما را از بین می بریم

اطلاعات بیشتر

سؤالات متداول
آیا به هود مجرای یا چرخشی احتیاج دارم؟
بستگی به نصب فعلی شما دارد. اگر پیش از این هرگز هود اجاق گاز نداشتید ، می توانید یکی از آنها را نیز انتخاب کنید.

برای اندازه آشپزخانه من به چه میزان استخراج نیاز دارم؟
شما باید اطمینان حاصل کنید که ابتدا به پنهان یا اجاق گاز خود نگاه کنید. سپس آشپزخانه خود را اندازه گیری کنید (به عنوان مثال (W) 6m x (D) 4m x (H) 3m 72m³ باشد) سپس آن را 10 برابر ضرب کنید تا سرعت استخراج ایده آل خود را بدست آورید. فرقی نمی کند که کاپوت کمتری از این داشته باشید ، فقط کمی بیشتر طول می کشد تا اتاق تمیز شود.

قطر مجرای چقدر است؟
به چه کیت اندازه گیری نیاز دارم؟
این همه به نصب فعلی شما یا جایی که می خواهید هود شما مناسب باشد بستگی دارد. بیشتر تولید کنندگان می گویند هرچه فاصله به بیرون کوتاهتر باشد بهتر است زیرا با کارایی بیشتری خواهند داشت

من یک اجاق گاز محدوده دارم – به چه اندازه هود نیاز دارم؟
هود انتخابی شما باید همیشه به همان اندازه کابین یا اجاق گاز خود باشد ، به اندازه کوچکتر باشد و به اندازه کارآمد کار کند.

فواید چرخش چیست؟
هیچ فایده ای برای استفاده مجدد از چرخه وجود ندارد ، این به همان خوبی است که اگر شما مجرا هستید. اگر قادر به مجرای بیرون نیستید ، می توانید هود خود را برای چرخش تنظیم کنید.

اگر سقف کم داشته باشم چطور؟
اگر در آشپزخانه خود سقف کم دارید ، توصیه می کنیم به دنبال یک هود سایبان داخلی باشید. یا حتی بهتر ، اگر بخواهید کوله پشتی خود را بالاتر از اجاق گاز خود نباشید ، یک هود استخراج کننده downdraft یا یک دریچه تهویه مناسب می باشد زیرا به سقف شما نمی چسبد.

اگر سقف بالایی داشته باشم چه می شود؟
هودهای اجاق گاز باید 65-75 سانتی متر بالاتر از اجاق گاز قرار گیرند. اگر سقف شما از این بالاتر است ، شاید لازم باشد در ساخت یک واحد مسکن مناسب بنگرید تا در ارتفاع موردنیاز باشد. اگر آشپزخانه شما اجازه این کار را می دهد ، می توانید یک استخراج کننده downdraft یا کاناله تهویه در نظر بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>