زمان: نامزدی ناموفق جوکوویچ برای بازی در اوپن استرالیا

[ad_1]

تلاش نواک جوکوویچ برای بازی در اوپن استرالیا، اگرچه او در برابر کووید-19 واکسینه نشده بود، زمانی پایان یافت که دادگاه امتناع دولت از صدور ویزای وزیر را تایید کرد.

تصمیم متفق القول سه قاضی دادگاه فدرال در ملبورن در روز یکشنبه یک روز قبل از اینکه جوکوویچ دفاع از عنوان خود را در یک تورنمنت گرند اسلم آغاز کند که 9 بار رکورد زده است، گرفته شد.

دولت استرالیا دو بار ویزای این مرد 34 ساله صرب را لغو کرده است و وکلای جوکوویچ دو بار درخواست تجدید نظر کرده اند. جوکوویچ اولین درخواست تجدیدنظر را به دلایل رویه ای برنده شد، اما در دور دوم دادگاه، حق الکس هاوک وزیر مهاجرت برای اخراج جوکوویچ تایید شد.

جوکوویچ شماره یک در تنیس است و در حال حاضر با رقبای خود رافائل نادال و راجر فدرر با 20 عنوان گرند اسلم مساوی است که یک رکورد است.

معافیت پزشکی جوکوویچ از الزام واکسیناسیون کووید-19 برای شرکت در مسابقات آزاد استرالیا در ابتدا توسط دولت ویکتوریا و تنیس استرالیا تایید شد که ظاهراً به او اجازه می‌داد ویزای سفر دریافت کند. اما او در بدو ورود در فرودگاه بازداشت شد.

در اینجا نگاهی به گاهشمار وقایع مربوط به سفر جوکوویچ به استرالیا داریم:

___

آوریل 2020: در حالی که همه‌گیری ویروس کرونا در حال گسترش است، جوکوویچ بیانیه‌ای صادر می‌کند و می‌گوید: «شخصاً مخالف واکسیناسیون کووید-19 هستم تا بتوانم سفر کنم. اما اگر اجباری شود، باید تصمیم بگیرم که انجام دهم یا نه.

ژوئن 2020: جوکوویچ با توقف تورهای تنیس حرفه‌ای به دلیل همه‌گیری، مجموعه‌ای از مسابقات نمایشگاهی را در صربستان و کرواسی بدون قوانینی که نیاز به فاصله‌گذاری اجتماعی یا مبدل کردن دارد، ترتیب می‌دهد. تور آدریا پس از ابتلای برخی از بازیکنان به COVID-19 لغو شد. آزمایش جوکوویچ و همسرش جلنا مثبت شد.

19 نوامبر 2021: کریگ تایلی، مدیر مسابقات، با تأیید حکمی که دولت ویکتوریا در اواخر اکتبر صادر کرد، می‌گوید همه افراد حاضر در مسابقات آزاد استرالیا 2022 باید برای COVID-19 واکسینه شوند. وضعیت واکسیناسیون جوکوویچ در حال حاضر مشخص نیست.

8 دسامبر 2021: جیمز مرلینو، معاون نخست‌وزیر ویکتوریا، می‌گوید که استثنائات پزشکی در مورد سیاست واکسن «خلفی برای تنیس‌بازان ممتاز» نخواهد بود و تنها در «شرایط استثنایی در صورت داشتن یک بیماری حاد پزشکی» امکان‌پذیر است.

14 دسامبر 2021: جوکوویچ در یک بازی بسکتبال حرفه ای در بلگراد شرکت می کند و در حالی که چندین بازیکن از هر دو تیم را در آغوش می گیرد، از جمله برخی از آنها که بعداً آزمایش آنها مثبت شد، فیلمبرداری می شود.

16 دسامبر 2021: جوکوویچ بعداً گفت که در آن روز آزمایش کووید-19 در صربستان انجام داده است که مثبت بود، اما همچنین گفت که تا 17 دسامبر از نتیجه آن اطلاعی نداشت. هیچ یک از این موارد تا ژانویه منتشر نشد، زمانی که ویزای او برای اولین بار لغو شد و پرونده به دادگاه استرالیا رفت. این تست مثبت دلیلی است که جوکوویچ برای توجیه آزادی پزشکی خود برای مسابقات آزاد استرالیا استفاده کرد.

17 دسامبر 2021: جوکوویچ در مراسمی در بلگراد به افتخار تنیسورهای جوان شرکت کرد. والدین عکس هایی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که جوکوویچ و بازیکنان جوان را بدون ماسک نشان می دادند. جوکوویچ بعداً گفت که بدون علامت است، آزمایش آنتی ژن قبل از رویداد منفی بود و در 16 دسامبر پس از رویداد، آزمایش PCR مثبت دریافت کرد.

18 دسامبر 2021: جوکوویچ برای روزنامه فرانسوی L’Equipe مصاحبه و عکسبرداری انجام می دهد، اما در مورد مثبت بودن آزمایش چیزی نمی گوید. در ژانویه، او گفت که در آن زمان می‌دانست که به کووید-۱۹ مبتلا شده است، و گفت: “بیا فکرش را بکن، این یک اشتباه بود.”

22 دسامبر 2021: طبق اسناد دادگاه، آزمایش کووید-19 جوکوویچ در صربستان منفی بود.

29 دسامبر 2021: جوکوویچ چند روز قبل از شروع مسابقات در سیدنی از تیم صربستان برای حضور در جام ATP کنار رفت. دلیلی ذکر نشد.

1 ژانویه 2022: از تایلی در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد وضعیت جوکوویچ برای مسابقات آزاد استرالیا سوال شد و پاسخ داد: “چیزهای زیادی برای بازی کردن وجود دارد و فکر می کنم آنها در روزهای آینده بازی خواهند کرد.”

4 ژانویه 2022: جوکوویچ عکسی از خود در فرودگاه در اینستاگرام منتشر می‌کند که روی آن نوشته شده است: «من با مجوز انتشار به پایین زیر می‌روم». تنیس استرالیا با بیانیه‌ای تأیید کرد که جوکوویچ به استثنای پزشکی در راه است، “پس از یک فرآیند بررسی دقیق شامل دو گروه مستقل مجزا از متخصصان پزشکی”. نه جوکوویچ و نه تنیس استرالیا دلایل آزادی او را فاش نکرده اند. تایلی می‌گوید تعداد زیادی استثنا به 26 برنامه توسط بازیکنان یا دیگران اعطا شده است. در حالی که پرواز جوکوویچ به ملبورن در حال پخش است، رسانه های استرالیایی با اعتراض عمومی مواجه شدند.

5 ژانویه 2022: جوکوویچ به فرودگاه تولامارین ملبورن رسید.

6 ژانویه 2022: جوکوویچ پس از حدود هشت ساعت بازداشت، از ورود منع شد و ویزای او لغو شد. او را به یک هتل مهاجرت فرستادند و چهار شب در آنجا اقامت کرد. نیروهای مرزی استرالیا می گویند جوکوویچ شرایط ورود را رعایت نکرده است. اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا، در توییتی نوشت: «قوانین، قوانین هستند، به خصوص وقتی صحبت از مرزهای ما باشد».

10 ژانویه 2022: جوکوویچ به عنوان بخشی از تلاش قانونی خود برای لغو معافیت ویزا، سوگندنامه ای ارائه کرد مبنی بر اینکه وی برای COVID-19 واکسینه نشده است. آنتونی کلی، قاضی دادگاه منطقه فدرال، ویزای جوکوویچ را بازگرداند و حکم داد که این بازیکن قبل از اینکه تصمیمی مبنی بر ممانعت از ورود او به فرودگاه گرفته شود، فرصت کافی برای صحبت با وکلایش داده نشده است. کلی به دولت دستور می دهد که جوکوویچ را از بازداشت مهاجرت آزاد کند. ساعاتی بعد جوکوویچ در ملبورن پارک تمرین کرد.

11 ژانویه 2022: از آنجایی که جوکوویچ هنوز وضعیتش نامشخص است، در مسابقات آزاد استرالیا در رده اول مردان قرار گرفت. این مسابقات به شدت از رده بندی فعلی در تعیین مکان ها پیروی می کند و جوکوویچ شماره 1 است. او بیش از هر مرد دیگری در تاریخ رده‌بندی تورهای حرفه‌ای مردان کامپیوتری، هفته‌ها را در صدر ATP سپری کرده است.

12 ژانویه 2022: گسترده ترین اظهار نظر عمومی جوکوویچ در مورد این موضوع از یک پست در رسانه های اجتماعی است که توسط شخصی در حالی که او در حال تمرین در استادیوم اصلی مسابقات آزاد استرالیا بود منتشر کرد. او می‌گوید در اظهارنامه سفرش به استرالیا خطایی وجود دارد که نشان نمی‌دهد در دو هفته گذشته به بسیاری از کشورها سفر کرده است. جوکوویچ نماینده خود را متهم به علامت زدن کادر اشتباه در فرم می کند و آن را “خطای انسانی و مطمئناً عمدی” نامیده است. او همچنین درباره آنچه که به گفته او آزمایش مثبت کووید-19 در ماه دسامبر و مصاحبه با L’Equipe است، صحبت می کند.

13 ژانویه 2022: جوکوویچ در پرانتز مسابقات آزاد استرالیا قرار گرفت و قرعه کشی به او دستور داد تا در دور اول با مرد دیگری از صربستان به نام 78th Miomir Kecmanovic بازی کند.

14 ژانویه 2022: الکس هاوک، وزیر مهاجرت می گوید که از صلاحدید وزیر خود برای لغو ویزای جوکوویچ به دلایل “سلامتی و خوب، به این دلیل که به نفع عمومی است” استفاده کرده است. وکلای جوکوویچ می گویند که قصد دارند نسبت به لغو روادید تجدید نظر کنند و می گویند اساس هاوک این است که جوکوویچ می تواند احساسات واکسن را در استرالیا تقویت کند.

15 ژانویه 2022: دیوید اوکالاگان، قاضی دادگاه فدرال، در یک جلسه 15 دقیقه ای ویدئو کنفرانس گفت وکلای مدافع جوکوویچ و دولت باید در اواخر همان روز استدلال کتبی در مورد درخواست تجدیدنظر از تصمیم هاوک ارائه دهند.

16 ژانویه 2022: در یک جلسه دادگاه مجازی در برابر هیئتی متشکل از سه قاضی، که از صبح آغاز می‌شود و به‌طور مستقیم از طریق ویدئوی عمومی پخش می‌شود، وکلای مدافع جوکوویچ و هاوک استدلال‌های خود را ارائه می‌کنند. کمی قبل از ساعت 18 به وقت محلی در ملبورن، این تصمیم اعلام شد و درخواست تجدید نظر جوکوویچ رد شد. رئیس قاضی جیمز اولسوپ می گوید که توضیح کامل کتبی در روزهای آینده صادر خواهد شد، اما توضیح می دهد که این تصمیم به این خلاصه می شود که “این تصمیم (توسط هاک) به دلایل مختلف غیرمنطقی یا غیرقابل توجیه بوده است” و اینکه دادگاه سعی نکرده است ” در مورد شایستگی یا حکمت تصمیم تصمیم بگیرید.” جوکوویچ بیانیه ای صادر کرد و گفت که “بسیار ناامید” است و “اکنون مدتی طول می کشد تا او استراحت کند و بهبود یابد”. تنیس استرالیا او را از زمین مسابقه حذف کرد و سالواتوره کاروسو ایتالیایی را جایگزین او کرد که در رده 150 قرار دارد و روز دوشنبه به مصاف کچمانوویچ می رود.

17 ژانویه 2022: مسابقات آزاد استرالیا باید آغاز شود. فینال انفرادی مردان در 30 ژانویه برگزار می شود.

___

بیشتر AP تنیس: h ttps: //apnews.com/hub/tennis و https://twitter.com/AP_Sports[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıVozol 2200Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma dizipalhipercasino bedava bonusistanbul escortümraniye escort