سینک مس 101 | راهنمای خریدار

سینک مس 101 مجموعه ای از مقالاتی است که به شما در انتخاب صحیح سینک مس کمک می کند. در Copper Sinks 101 ما Patina Finish و نحوه انتخاب سینک با کیفیت را توضیح می دهیم. ما دستورالعمل هایی در مورد نحوه نگهداری سینک خود را پس از تهیه و ارائه بسیاری از حقایق دیگر به شما کمک می کنیم تا یک سینک را که دوست دارید برای همیشه جستجو کنید.
برای خرید یک سینک مس که برای همیشه دوست خواهید داشت از این راهنما استفاده کنید
شما تصمیم گرفتید برای تکمیل دکوراسیون آشپزخانه یا حمام خود یک سینک مسی بخرید ، اما سبک های زیادی وجود دارد و مرتب سازی محصولات با کیفیت دشوار آن از سوال برانگیز است. در اینجا یک راهنما برای کمک به شما در انتخاب یک سینک ظرفشویی با کیفیت به سبک و به پایان رسیده است که متناسب با نیاز شما باشد.

سینک حمام مسی سینک حمام مس بیضی سینک آماده سازی مس سینک بار مس

درک کیفیت مس: سه عامل
در هر محصول صنایع دستی ، کیفیت می تواند متفاوت باشد. حتی می توان تفاوتهای قابل توجهی را بین دو کالای ساخته شده در همان فروشگاه مشاهده کرد. در نتیجه ، یک سیستم درجه بندی غرق مس ایجاد شده است تا آنها را به دسته بندی های کیفیتی طبقه بندی کند. سه عامل اصلی کیفیت سینک های مسی را تعیین می کنند: خلوص مس ، اندازه گیری (ضخامت) و روش ساخت و ساز.

خلوص مس
خلوص مس

مس یکی از عناصر بسیار معدودی است که در طبیعت به صورت خالص یافت می شود. سینک های مس باید از 99٪ مس خالص و 1٪ روی اضافه شده برای استحکام و یکپارچگی ساخته شوند. این آلیاژ مورد استفاده برای غرق مس SoLuna است. مس دارای خواص ضد میکروبی طبیعی است و آن را برای استفاده در محیط آشپزخانه ایده آل می کند. آلیاژهای مس با سرب گاهی اوقات در سینکهای ساخته شده در خاورمیانه ، هند و چین استفاده می شوند. سرب خواص کارایی مشابهی با مس دارد و بسیار ارزان است ، اما برای انسان مضر است و باید از آن جلوگیری کرد.

مس فلزی است که به طور مداوم با محیطی که در معرض آن قرار دارد تغییر می کند. در صورت قرار گرفتن در معرض اکسیژن ، همانطور که اکثر فلزات انجام می دهند ، پتینه یا اکسیداسیون ایجاد می شود. اکسیداسیون رنگ مس خام مس را طی مدت زمانی تیره می کند و از رنگهای کارامل گرفته تا شکلات تیره شروع می شود و در صورت قرار گرفتن در معرض نمک یا اسیدهای مختلف ، مس به سبز تبدیل می شود. توصیه می کنیم در مورد عنصر مس تحقیق کنید تا کاملاً واکنشی در برابر سایر مواد داشته باشید.

با توجه به ماهیت ابتدایی ، مس می تواند به طور مکرر بازیافت شود ، در حالت خالص آن ذوب شده و دوباره به محصولات جدید تبدیل شود. یک واقعیت جالب در مورد مس وجود دارد: 80٪ از کل مس تاکنون استخراج شده هنوز در حال استفاده است. مس یک منبع سازگار با محیط زیست و بازیافت است.

سنج مس (ضخامت)
گیج مس

ضخامت مس به کار رفته در ساخت سینک های دستی چکش دستی بین کارخانه ها بسیار متفاوت است. مس یک فلز نرم است و ضخامت می تواند تأثیر چشمگیری در چگونگی پوشیدن سینک ظرفشو داشته باشد. این امر به ویژه برای سینک های آشپزخانه که تحت یک فشار مداوم گلدان ها ، قابلمه ها ، ابزارها و محصولات تمیز کننده اهمیت دارند ، بسیار مهم است. سنج ، اندازه گیری ضخامت مواد مس ، گاهی اوقات به وزن هر فوت مربع گفته می شود. در مس ، هر چه ضخیم تر باشد ، عدد آن پایین تر است.

گرچه سینکهای حمام ساخته شده از 20 سنج (باریکترین موجود) تا 16 سنج ، اما بیشتر سینک های آشپزخانه و مزرعه از 18 سنج تا 14 سنج را مشاهده می کنید. هنگام خرید سینک های مس ، همیشه از سنج سوال کنید. یک سینک سنج ضخیم تر گران تر خواهد بود اما در بیشتر موارد به ارزش اضافی نیز خواهد بود. وقتی یک شیر آب روشن می شود و یک درام آب روی سطح سینک می خورد ، گاهی اوقات یک فلز سنج سبک می تواند صدای کمتری ایجاد کند. به همین دلیل غالباً سینکهای با کیفیت پایین را با عایق بندی شده از بلوک های فوم در تلاش برای کمک به کاهش صدا پیدا خواهید کرد. ضخیم ، مس سنج سبک نیز راحت تر می شود ، که مورد توجه ویژه ای است مخصوصاً برای سینک های آشپزخانه در مزرعه.

تکنیک ساخت
چکش دستی

یک سینک مسی خوب ساخته شده باید به درستی شکل بگیرد. اگرچه محصولات چکش دستی هرگز به شکل کاملی شکل نمی گیرند ، اما قطعاً نباید “خارج از مربع” یا “دور از دسترس” باشند. احتمالاً نیازی به حمل مربع نجار در حین خرید غرق نیست ، اما از هرگونه سینک قابل توجهی که نادرست باشد جلوگیری کنید. چنین سینک فقط باید به عنوان ثانیه فروخته شود.

نکته مهم دیگر که باید تماشا کنید سوراخ تخلیه است که برای برآورده کردن کد برای برنامه شما نیاز به اندازه مناسب دارد. موقعیت تخلیه موضوعی ترجیحی است. بیشتر مالکان خانه ترجیح می دهند سینک های دارای سوراخ تخلیه تقریباً در مرکز باشد که به راحتی با نصب های استاندارد مناسب است. سینک های بزرگ آشپزخانه تجاری اغلب دارای سوراخ تخلیه و شیر آب هستند که در یک انتها امکان استفاده از آب را در حالیکه گلدان ها و قابلمه هایی که منتظر شستشو هستند در طرف دیگر جمع شده اند. سینک های مسی را می توان با زهکشی در موقعیت مورد نظر خود به صورت سفارشی تهیه کرد. صرف نظر از مکان تخلیه ، پایین باید به آرامی به سمت تخلیه شیب یابد.

با توجه به اندازه آنها ، غرق مزرعه مس تقریباً همیشه شامل درزهای جوش داده شده است که باید TIG با استفاده از میله مسی جوش داده شود (“مس جوش داده شده”). سینک های مس نباید لحیم شوند. درزهای لحیم کاری شده با گذشت زمان خاکستری به نظر می رسند ، در نهایت نشت می کنند و می توانند حاوی سرب باشند. برخی از خرده فروشان مسی دوست دارند از ژارگون استفاده کنند که فقط خریداران را گیج می کند. کلماتی مانند نورد و نورد سرد برای متالورژیستها مهم هستند ، اما تأثیر کمی در ساخت سینک های مسی دارند. این اصطلاحات عمدتاً برای اشاره به فرایند تولید مورد استفاده در ساخت ورق های مس به جای ساختن سینک برای خریدار استفاده می شود.

مس نورد سرد برای ضخامت یکنواخت و در رول های مداوم بزرگ ایجاد می شود. این است که عمدتا توسط تولید کنندگان بزرگ داخلی سینک های آشپزخانه تجاری استفاده می شود. مس آنیل ممکن است از نظر ضخامت کمتر یکنواخت باشد و به طور معمول در ورق هایی با ابعاد قابل کنترل تر برای استفاده توسط صنعتگرانی ایجاد می شود که مواردی را با ظاهر دست ساخته ایجاد می کنند. هر دو نوع مس برای ایجاد سینک های مسی کاملاً خوب هستند.

مقایسه سینک های مس رقیب ما
SoLuna برنده مسابقه است

ما سینک های رقیب خود را خریداری کردیم و مقایسه داخلی را بین سینک مسی مزرعه مس مارک SoLuna و سبک های مشابه از دو فروشگاه اصلی DIY Big Box Box انجام دادیم. مقایسه کنار هم جالب است. شما با تمام واقعیت ها از نتایج شگفت زده خواهید شد .

سبک سینک های مس

زیبایی شناسی مس
سینک مس آشپزخانه سینک ظرفشویی مس مخزن مس کشتی سینک مس مزرعه

دو سبک اساسی از سینک ظرفشویی آشپزخانه مس ، سبک استاندارد سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد که می تواند به صورت پیشخوان نصب شده یا مونتاژ سقفی و سبک سینک های مزرعه نصب شود. طبیعت روستایی سینکهای مسی به سبک سینک های مزرعه می بخشد. گاهی اوقات به عنوان سینک های جلوی پیش بند گفته می شود ، سینک های خانه ای در مزرعه در اندازه ها ، شکل ها و پیکربندی های مختلفی ارائه می شوند – یعنی چاه های مجرد ، چاه های دو برابر و حتی چاه های سه گانه.

غرق حمام به طور کلی در سه سبک موجود است: کشتی ، رها کردن یا زیر پیشخوان. در زیر پیشخوان و رها کردن در اصل به همان سبک هستند ، که اغلب فقط در پایان اعمال شده در منطقه لبه یا لب متفاوت است. افت نسخه ممکن است حاشیه جزئیات تزئینی داشته باشد ، در حالی که معمولاً یک مانیتور تحت فشار کاملاً مسطح خواهد بود. برای پذیرایی از پروژه دکوراسیون حمام خود ، از سبک مناسب لب سفارش دهید.

همکاری با یک شرکت سینک ظرفشویی مسی که سینک های سفارشی را ارائه می دهد دنیایی از امکانات را باز خواهد کرد. شرکتی که رابطه مستقیمی با صنعتگران دارد می تواند به شما کمک کند دقیقاً گزینه های مورد نیاز خود را در آشپزخانه مسی یا سینک ظرفشویی مسی دریافت کنید.

مس تمام می شود

سطوح Best بهترین ، صاف یا چکش کدام است؟
هنگام تصمیم گیری بین سینک با یکدست صاف و یکی با روکش چکش دو نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اولویت اولویت سبک شماست. یک سینک ظرفشویی صاف معمولاً دارای یک ظاهر طراحی مدرن یا معاصر است. سینک چوبی جذابیت خاصی دارد که با دکوراسیون دست ساز ساخته شده و در دکوراسیون های روستایی ، قومی ، غربی یا سنتی مناسب است.

بعد ، در مورد سبک زندگی خود فکر کنید. آیا این سینک عاشق عشق زیادی از کودکان خواهد شد یا از آشپزهای مشتاق به شدت استفاده می شود؟ یک سینک مس با سطح صاف ، نگهداری در یک آشپزخانه مسکونی مشکلی دشوارتر خواهد بود و چاپ و خراش های انگشت را به راحتی از سطح چکش تر بخشنده نشان می دهد. شستن ظرف ها ، برآمدگی های گلدان ها و قابلمه ها و غیره می تواند در هیچ زمان ممکن سطح صافی نداشته باشد. این مسئله در آشپزخانه تجاری که تنها عملکرد آن اهمیت دارد ، مشکلی ندارد. اما در محیط خانه ، ظاهر بسیار مهمتر است. علاوه بر این ، سطوح چکش سخت تر از سطوح صاف است و در محیط آشپزخانه طاقت فرسا بهتر نگهداری می شود ، اما در حمام یک سینک مس با سطح صاف با یک ظاهر طراحی معاصر می تواند دقیقاً انتخاب مناسبی باشد.

پاتیناس و تمام شدن
سینک مس به پایان رسید

سینک های مس اغلب در اتمام های مختلفی قرار می گیرند ، از مس ، خام روشن و خام یک پنی جدید براق ، گرفته تا شکلات تیره یا رنگ اسپرسو ، که پتینه است که با گذشت زمان به طور طبیعی شکل می گیرد. انتهای مسی که شما انتخاب می کنید موضوع سلیقه شخصی و دکوراسیون آشپزخانه یا حمام شماست ، اما یک عاج تیره تر این امکان را به شما می دهد تا از نگهداری از مس درخشان جلوگیری کنید. مس سینک آنلاین چهار انتخاب نهایی را ارائه می دهد .

پایان مس “پایان زندگی” است و هرگز تغییر رنگ را متوقف نمی کند. تغییر پتینه در سینک های آشپزخانه که به طور مرتب با غذاهای اسیدی یا شور در تماس هستند ، بیشترین توجه را نشان می دهد. نکات برجسته و تعهدات فرآیند پتینه به طور مداوم در حال تحول است. شما می توانید با استفاده منظم از پوشش محافظ موم رنسانس ، این تغییر را تا حد زیادی کاهش دهید.

پاتینا نیز می تواند سبک شود. مس به غذاهای اسیدی ، آب بسیار شور ناشی از تهیه بستنی و مواد شیمیایی خاصی واکنش نشان می دهد. هنگامی که این مواد روی سطح سینک نشسته باقی بمانند ، پتینه روشن می شود. روشنایی پتینه به هیچ وجه به سینک آسیب نمی زند و با گذشت زمان مجددا تاریک می شود. برای کاهش احتمال روشن شدن تصادفی ، می توان سینک مس را ادرار کرد.

یکی دیگر از فاکتورهای کیفیتی که در خرید سینک مس شما باید مدنظر داشته باشید ، فرایندی است که برای ایجاد پاتین های تیره تر استفاده می شود. در بعضی از کشورها از مواد شیمیایی مضر و سوز آور استفاده می شود. روشی که بطور گسترده پذیرفته شده برای سینک های ساخته شده در مکزیک و ایالات متحده است ، از گرما ، همراه با عوامل واکنش پذیر و ایمن استفاده می کند.

موم نگهداری

گاهی اوقات از لاک برای محافظت از سطح سینک مس استفاده می شود و از تشکیل یک پتینه طبیعی جلوگیری می کند. به طور کلی ، اکثر مردم یک سینک بدون لاک را ترجیح می دهند ، زیرا این کار اجازه می دهد تا سینک به طور مساوی و طبیعی پتینه شود. استفاده از لک ها به طور کلی در سینک های آشپزخانه یا میله توصیه نمی شود ، زیرا به سرعت با استفاده از سنگینی که در معرض آن قرار می گیرند خراشیده می شود. لاستیک برای سینک های حمام مخصوصاً مواردی که بسیار تزیین کننده هستند ، یا با نیکل ، برنج یا نقره اندود شده ، قابل قبول تر است. هرچند بهتر ، اگر می خواهید روند پتینه سینک مس خود را آهسته کنید ، این است که به برنامه های موم مانند Renaissance Wax اعتماد کنید.، که از سینک شما به همان روشی محافظت می کند که موم اتومبیل از رنگ اتومبیل شما محافظت می کند. با استفاده از هر چند هفته ، موم سدی بین مس و محیط ایجاد می کند و به محافظت از مسی که شما انتخاب کرده اید کمک می کند.

خرید سینک

یک فروشنده سینک مس را پیدا کنید که می توانید اعتماد کنید
شرکتی که از آن خریداری می کنید باید ضمانتی در برابر نقص ارائه دهد و در پشت محصول خود بایستد. بسیاری از سینک های مس ارزان قیمت در وب سایت های حراج معروف بدون چنین محافظ فروخته می شوند. با این حال ، سینک های با کیفیت مس نیز از این طریق به فروش می رسد ، بنابراین همیشه به دنبال گارانتی فروشنده باشید. به طور کلی با هر حراجی ، شما به یاد داشته باشید گفته های قدیمی “خریدار مراقب باشید” و “آنچه را می پردازید دریافت می کنید”. اگر یک سینک مسی باورنکردنی ارزان به نظر برسد ، معمولاً یک دلیل وجود دارد.

اگر مشکلی برای سینک مسی شما پیش نیامد یا هنگام ورود مشکلی ایجاد شود ، می خواهید مطمئن شوید که شرکتی که از آن خریداری کرده اید در پشت محصول خود ایستاده است. یک فروشنده معتبر محل حمل و نقل خود را ارائه می دهد ، به طور واضح سیاست های گارانتی و بازگشت خود را اعلام کرده و برای مشاوره در دسترس خواهد بود.

سینک های تجاری مس SoLuna
سینک های مس SoLuna

SoLuna ایجاد شده است تا تجارت و صاحبان خانه را به برخی از بهترین محصولات مس موجود در هر نقطه فراهم کند ، SoLuna سینک های مسی ، وان ، روشنایی و لوازم جانبی ساخته شده توسط هنرمندانی که به کارهای خود اهمیت می دهند ، ارائه می دهد. نتیجه بزرگترین انتخاب آشپزخانه مسی با کیفیت بالا و سفارشی است که برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی در دسترس است. کلیه محصولات و هنرمندان SoLuna برای دستیابی به کیفیت ، شهرت ، صداقت و طراحی عالی توسط اصولگرایان CopperSinksOnline.com انتخاب می شوند. ما مفتخریم که به مشتریان خود این فرصت را ارائه می دهیم که یک اثر هنری بی نظیر را با قیمتی مقرون به صرفه وارد زندگی خود کنند. امیدواریم که یکی از سینک های ما به شما در تکمیل پروژه دکوراسیون کامل آشپزخانه یا حمام کمک کند.

صنعتگران SoLuna در سانتا کلارا دل کبر ، منطقه ای از مکزیک زندگی می کنند و کار می کنند که مدت هاست به دلیل مهارت اسمیت های مس خود جشن گرفته شده است. صنعتگران ما فقط با بالاترین کیفیت و ضخیم ترین ماده سنج کار می کنند ، مس که حداقل 99٪ خالص است و تنها درصد کمی از روی برای ثبات به آن اضافه می شود. مشتریان ما می توانند اطمینان حاصل كنند كه محصولات اصلی كپسول دست ماكیا از هیچ نوع آلیاژ سرب ساخته نشده است. سینک و وان های مس SoLuna از مس خالص و اصلاح شده ای ساخته شده اند که به حالت عنصر طبیعی آن ذوب شده است – همه ناخالصی ها حذف می شوند. سپس مس به ورقهای فلزی تبدیل می شود که به غرق های زیبا تبدیل شده اند.

در سینک های آنلاین مس ، ما هیچ ثانیه ای ارائه نمی دهیم. فقط آشپزخانه های مسی و حمام با کیفیت اول که برنامه بازرسی دقیق ما را پشت سر گذاشته اند. ما می دانیم که این ممکن است به معنای اختلاف قیمت بالقوه باشد ، اما ترجیح می دهیم از حمل و نقل تنها محصولاتی که مفتخر به نصب در خانه های خودمان هستیم ، از شهرت خود محافظت کنیم.

اگرچه هزینه بیشتری نیز دارد ، ما سینک های ما را تنها با ضخیم ترین مس سنج موجود می سازیم. سینک های آشپزخانه ما به عایق صوتی احتیاج ندارند زیرا آنها از جنس ماساژ سنج نازک تر نیستند که می بینیم توسط برخی از رقبای ما فروخته می شود.

اگر قبل از خرید سینک ظرفشویی یا حمام ، سؤال دیگری دارید ، در صورت تمایل با شماره 1.360-321-2131 تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که هرگونه اطلاعات سینک مس دیگری را که برای ساختن بهترین انتخاب سینک مس برای خانواده خود نیاز دارید ، فراهم خواهیم کرد.

CopperSinksOnline.com برای دسترسی به تجارت و صاحبان خانه به برخی از بهترین محصولات مس موجود در سرتاسر جهان ساخته شده توسط هنرمندانی که به حرفه خود اهمیت می دهند ایجاد شده است. نتیجه بزرگترین انتخاب از کارهای مس با کیفیت بالا و سفارشی است که در دسترس است. اگر به دنبال کالاهایی با کیفیت و منحصر به فرد و زیبا هستید و یا می خواهید چیزی سفارشی که توسط صنعتگران واقعی برای شما ساخته شده باشد ، شرکت مناسبی پیدا کرده اید. کلیه محصولات و هنرمندان برای کیفیت ، شهرت ، صداقت و طراحی توسط اصولگرایان CopperSinksOnline.com انتخاب شده اند. امیدواریم که محصولات ما به شما در تکمیل آشپزخانه ، حمام یا بار کامل کمک کنند.

مس در تاریخ

مس — خدمت به بشریت
مخزن مس مس با اسپرسو آلگره تک جداره

مس قدیمی ترین فلز انسان است که قدمت آن بیش از 10،000 سال قدمت دارد. مس بسیاری از آشناترین اشیاء ما ، از جمله سکه ، مجسمه و لوازم آشپزی را تشکیل می دهد. استفاده از آن در خانه در دوران مدرن از لوله های مسی در سیستم لوله کشی شما گرفته تا برخی از بهترین ظروف آشپزی موجود. رستوران ها ، هتلداران و طراحان داخلی به دنبال مس و برنج به عنوان طبیعی فلزات دعوت می شوند که از کیفیت ، راحتی و زیبایی استفاده می کنند.

فرهنگ مس
صنعتگران مس جزء هر فرهنگي هستند ، اما صنعتگران مکزيک به ويژه در ساخت مخزن مس شهرتي کسب کرده اند. اصطلاح “چکش دستی” برای مشخص کردن سینک های ساخته شده توسط یکدیگر ، با دستی ، در مغازه های صنایع دستی کوچک ، از آن دسته از توده های تولید شده توسط دستگاه استفاده می شود. این سینک ها معمولاً دارای بافت چکش دستی هستند که ظاهری زنگ زده ، ناهموار و در عین حال کاملاً ظریف به آنها می بخشد و هر سینک را واقعا بی نظیر می کند.

مخزن مس مس با اسپرسو آلگره تک جداره

بافت چکش شخصیت و زیبایی را می بخشد ، اما سطح را نیز تقویت می کند و به استتار هرگونه علائم کوچکی که با استفاده روزمره رخ می دهد کمک می کند. سینک های ساخته شده از صنعتگرهای ساخته شده از SoLuna به زیبایی هر دکوراسیون آشپزخانه یا حمام اضافه می کنند. بیشتر سازنده های سینک ظرفشویی مسی در ایالات متحده عمدتاً بر روی پروژه های تجاری از جمله سینک ظرفشویی آشپزخانه بزرگ متمرکز شده اند. اینها با شکل صاف و نه چکش در شکلهای مستطیل استاندارد و کارخانه تولید می شوند. اما اینها نمی توانند با زیبایی دستکاری شده یک دستشویی ساخته شده از صنعتگر واقعی مقایسه کنند.

مقالات مرتبط

راهنمای خرید سینک ظرفشویی
حقایق مس
مس ، انتخاب زیست محیطی
سینک های تجاری مس SoLuna
مسابقه SoLuna
سینک مس پاتینا به پایان رسید
چگونه سینکهای مس SoLuna ساخته می شوند
سینک ظرفشویی مس
نصب و راه اندازی سینک خانه مزرعه
تعمیر و نگهداری سینک مس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>