غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی برای رستوران

– راهنمای خرید و بررسی
سلب مسئولیت: محصولات مندرج در لیست انتخاب برتر ما به طور مستقل و بدون تعصب آگاهانه مطابق رویه بررسی محصول ما انتخاب می شوند . ممکن است ما از خریدهای انجام شده از طریق پیوندهای خود بدون هزینه اضافی برای شما کمیسیون دریافت کنیم.
اخرین به روز رسانی: 4 فوریه 2020
گوشت کوب غوطه وری یا همانطور که ترجیح می دهم آنرا صدا کنم ، گوشت کوب دستی یک وسیله همه کاره در یک آشپزخانه مدرن است. جدا از داشتن یک اندازه جمع و جور و تمیز کردن قطعات ، اثبات می کند که ابزاری عالی برای اهداف مختلف است. به عنوان مثال ، ما می توانیم از آن برای تهیه سوپ پوره ، ضرب و شتم تخم مرغ یا خامه ، سبزیجات خرد شده و موارد دیگر استفاده کنیم.

بهترین بررسی آمیزش (دستی) گوشت کوبهای 2020
با قیمتی کمتر از 200 دلار ، شما می توانید بهترین گوشت کوب غوطه وری را با یک موتور و تیغه هایی که به اندازه کافی محکم است برای مقابله با تقریبا انواع سبزی ها داشته باشید. حتی می تواند حداقل برای سه سال و فقط با نگهداری متوسط ​​، به طور موثر عملیاتی باقی بماند.

این ابزار بر خلاف یک پردازنده مواد غذایی که حاوی یک ظرف مخصوص برای پردازش است یا یک میکسر دستی که مخلوط شود اما مخلوط نشود ، بدون نیاز به یک ظروف شیشه ای برای مواد غذایی یا مایعات ، کار خوب را با هم مخلوط می کند. کاربران می توانند سوپ ها ، سس ها یا هر نوع ماده خالص شده را در رگ هایی که در آن آماده شده اند ، آماده کنند.

این بدان معنی است که به جای انتقال سوپ به میکسر ایستاده در دسته های کوچک که دلیل اصلی آبشستگی و سوختگی است ، خود دستگاه به شما امکان می دهد مقدار کامل سوپ را در گلدان به یکباره گوشت کوبید. ناگفته نماند که باعث صرفه جویی در وقت و دردسر می شود.

با وجود ابعاد جمع و جور ، ساخت و ساز جامد و طراحی ساده که همه در یک قطعه کار جمع می شوند ، به وضوح مشکلی برای ذخیره گوشت کوب غوطه وری وجود نخواهد داشت ، حتی اگر فضای آشپزخانه محدودی داشته باشید.

تمیز کردن آن نیز بسیار آسان است. هیچ تلاش دستی لازم نیست. همه اتصالات را می توان با دست شستشو داد و گرگ را به راحتی می توان بین مصارف پاک کرد.

با توجه به قدرت محدود در مقایسه با گوشت کوب countertop ، با این وجود برای کارهای سخت تر مانند خرد کردن آجیل یا خرد کردن میوه های یخ زده به مرور زمان گوشت کوبنده خوبی نیست. و در حالی که بسیاری از مدل های سطح بالا می توانند با انواع تنظیمات سرعت ، از پایین تا زیاد ارائه شوند ، برخی مدل های دیگر فقط یک سرعت را ارائه می دهند ، بنابراین پایداری بافت هنگام مخلوط کردن دسته زیادی از مواد غذایی می تواند مشکل ساز باشد.

بیشتر بخوانید: 7 بهترین گوشت کوب در سال 2020 – راهنمای و بررسی خریدار

The Immersion vs Countertop Blender – یک مقایسه کلی
وقتی می توانیم بهترین گوشت کوب ها را برای ماجراجویی پخت و پز خود تعیین کنید ، به نظر می رسد طیف وسیعی از مدل های موجود در بازار کارکردهای یکسانی دارند ، جای تعجب نیست که ممکن است فرد کمی احساس سرگیجه کند.

از آنجا که همه ما نیازهای متنوعی داریم و بودجه های مختلفی داریم ، به طور تصادفی انتخاب یک مورد یا پیروی از توصیه شخصی که شما فقط با نام آنها از طریق صفحه رایانه می شناسید کمتر احتمال دارد که بسیار منطقی باشد.

بنابراین چرا ما به مقایسه جدول نگاه نمی کنیم که در زیر دقیقاً مزایا و مضرات دو نوع اصلی گوشت کوبنده را توضیح می دهیم؟ در حالی که به نظر می رسد که هر دو ابزار برای انجام کارهای مشابه طراحی شده اند ، هر کدام ویژگی ها ، اندازه و قدرت خاص خود را دارند. بگذار چک کنیم.

 گوشت کوب غوطه وری  گوشت کوب Countertop

غذاساز بهتره یا گوشت کوب برقی

 • تمیز کردن آسان
 • بسیار مفید برای مخلوط کردن سوپ ها و سس ها
 • کنترل بیشتری به شما می دهد
 • ارزان تر
 • ماشین ظرفشویی ایمن – قدرتمندتر
 • اکسل در ساخت لکه های شیرین و اسموتی
 • گزینه پالس
 • وظایف سنگین کار را با سهولت انجام می دهد
 • تیغه های بزرگتر
 • گزینه های سرعت بیشتر
 • ایمن ظرفشویی
  منفی – نیاز به تلاش دستی هنگام مخلوط کردن
 • نمی توانید موارد سخت را به خوبی انجام دهید
 • گزینه پالس
 • کمتر قدرتمند
 • تنظیمات سرعت محدود – فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهد
 • Pricier
  بهترین گوشت کوب غوطه وری چیست؟ (راهنمای خرید)
  همانطور که گفته شد ، در حال حاضر صدها مدل گوشت کوب در بازار وجود دارد. بدون شک ، پیدا کردن گوشت کوب غوطه وری که می تواند تک تک تقاضا ها را برآورده کند ، چندان آسان نیست. به همین دلیل اولین کاری که باید برای پیدا کردن واحدی انجام دهید که از آن خوشحال شوید این است که قبل از خرید متوجه شوید که کدام ویژگی های اصلی را باید در نظر بگیرید.

برای مشاوره در مورد آنچه باید در گوشت کوب غوطه وری خوب جستجو کنید ، در اینجا مجموعه معیارهای ثابت ماست که براساس تجربیات و بررسی های کاربران انجام می شود. امیدوارم این مقاله بتواند به شما در انتخاب مناسب ترین واحد برای نیازها و بودجه خود کمک کند.

قدرت موتور
موتور مهمترین مؤلفه هر گوشت کوب است. هرچه وات بالاتر باشد ، دستگاه نیز بهتر عمل می کند. بنابراین ، اول از همه ، سعی کنید بفهمید که گوشت کوب دست شما چقدر قدرتمند است.

توان تولیدی در حدود 200 وات برای کارهای اساسی شلاق ، مخلوط کردن و خرد کردن کافی خواهد بود. با این حال ، اگر می خواهید برنده ای پیدا کنید که توانایی انجام کارهای سنگین مانند خرد کردن یخ یا خرد کردن دانه ها را داشته باشد ، مدلی با موتور آن که حداقل 500 W است ، کل سرمایه گذاری را ضمانت می کند.

مواد
من مدل هایی را با شفت های تیغه ای از جنس استنلس استیل توصیه می کنم. علاوه بر دوام بیشتر ، آنها نقش مهمی در جلوگیری از خطر ایجاد پیچ ​​و خم شدن دارند .

سرعت
تا آنجا که من نگران هستم ، یک گوشت کوب خوب باید حداقل سه تنظیم سرعت داشته باشد. اما در مورد گوشت کوب غوطه وری ، به دلیل کوچک بودن و کارکردهای محدود ، برخی مدل ها فقط با دو گزینه سرعت: پایین و زیاد ارائه می شوند. البته برخی از مدل های پیشرفته وجود دارد که کنترل های چند سرعته را ارائه می دهند و سطح بالایی از انعطاف پذیری و سازگاری را ارائه می دهند.

اگرچه داشتن طیف گسترده ای از تنظیمات واقعاً لازم نیست ، اما از نظر من سرعت های مختلفی بسیار خوب است. از آنجایی که ممکن است کار با یکنواخت کار با وجود آن که استفاده از این نوع دستگاه بسیار آسان است ، کمی تمرین لازم داشته باشد ، می توان در شروع کند و سرعت زیاد سرعت برای جلوگیری از ریختن یا پاشیدن مواد غذایی بسیار مفید است.

پیوست های اضافی
ضمیمه های اضافی معمولاً در برخی از مدل های گران قیمت مانند سوت ها ، تیغه ها ، مخلوط کردن و خرد کردن فنجان ها موجود است. این لوازم جانبی ویژه کاربردهای میکسر دستی را گسترش داده و باعث افزایش بیشتر کاربرد آنها در آشپزخانه می شود.

پاک شوندگی راحت
اگرچه به نظر می رسد مهمترین جنبه گوشت کوب غوطه وری خوب قدرت موتور آن است ، اما سهولت نظافت نیز می تواند یک عامل مهم باشد. از آنجایی که این وسیله فقط برای یک دقیقه یا یک بار مورد استفاده قرار نمی گیرد ، یک محافظ تیغه به خوبی طراحی شده که باعث می شود مواد غذایی از گیر نمانند و یک شافت جداشونده که باعث تمیز کردن آسان می شود ، یک راحتی واقعی خواهد بود.

ضمیمه ها نیز باید از ماشین ظرفشویی نیز باشند. اگر اینطور نیست ، باید آنها را با دست بشویید. بدیهی است ، جدا از زمان آماده سازی ، ممکن است مجبور شوید زمان بیشتری را برای انجام مراحل تمیز کردن اختصاص دهید.

مارک ها
چند یادداشت سریع درباره برخی از مارک های معتبر ، برگرفته از تجربه خودم:

Cuisinart: بیشتر مدل های Cuisinart برای کاربردهای سنگین طراحی شده اند. با طراحی و ساخت چشمگیر ، به نظر می رسد آنها فرایند پخت و پز را برای ما ساده تر می کنند.

Breville: Breville یکی از برترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در بازار امروز است. آنها تجهیزات آشپزخانه ای مقرون به صرفه را ارائه می دهند که بسیار مورد علاقه آشپزهای حرفه ای و خانه های با تجربه هستند.

KitchenAid: KitchenAid همیشه مورد علاقه شخصی من بوده است و هنوز هم هنگام تهیه غذا نتوانسته مرا از بین ببرد.

بهترین گوشت کوب های غوطه وری در سال 2020

ضمانتنامه
بعضی اوقات ، محصولات جدید نتوانند کارهایی را که تبلیغ می شوند انجام دهند ، بنابراین انتخاب گوشت کوب با ضمانت پوشش نقص حداقل یک سال پس از خرید یا تحویل ضروری است.

نقد و بررسی بهترین گوشت کوب های غوطه وری 2020
هنگامی که راهنمای خرید ما را با جزئیات بیشتر در مورد مهمترین عوامل میکسر دستی خوب جستجو کردید ، بیایید به خلاصه محصول 5 مارک برتر بلندر بروید.

بلندر غوطه وری OXA Smart Powerful – بهترین خرید 2020
گوشت کوب گوشت کوب Breville BSB510XL – بهترین کیفیت
گوشت کوب غوطه وری KOIOS قدرتمند 2 – 1 – بهترین قدرت بالا
KitchenAid KHB2351CU گوشت کوب گوشت کوب – بهترین برای غذاهای کودک
گوشت کوب گوشت کوب Mueller Ultra-Stick – بهترین امتیاز توسط مشتری
مقایسه بلندرهای گوشت کوب برتر (غوطه وری) با بالاترین امتیاز
تولید – محصول وزن مورد قدرت موتور ضمانتنامه
OXA هوشمند قدرتمند 4 در 1
(انتخاب ویرایشگر) 2.8 پوند 300 وات 1 سال
گرفتن کنترل Breville BSB510XL 3.8 پوند 280 وات 1 سال
KOIOS قدرتمند 2 در 1 2.3 پوند 500 وات 2 سال
چند منظوره قدرتمند مولر فوق العاده استیک 2.15 پوند 500 وات 2 سال
KitchenAid KHB2351CU 3-سرعت 2 پوند 85 وات 1 سال
در اینجا انتخاب های بهترین گوشت کوب های غوطه وری را مشاهده می کنید.

 1. گوشت کوب دستی غوطه وری OXA هوشمند قدرتمند 4 در 1 – بهترین خرید در سال 2020
  همه کاره و محکم ، این گوشت کوب قدرتمند دارای یک سری از اتصالات تأثیرگذار است که فشار را از کارهای آشپزی روزمره خارج می کند و باعث می شود که در هر لحظه مواد سبز شما به یک دسر منجمد پر انرژی تبدیل شود.

بررسی مجموعه بلندر OXA Smart HA0612 Immersion Hand
طرفداران
ایده آل برای یک کار سریع مخلوط کردن
جمع آوری آسان
گزینه های مختلف سرعت
به دنبال
منفی
نمی توان از آن برای ترکیب مایعات گرم استفاده کرد
دستگاه مجهز به گوشت کوب (که گوشت کوب غوطه ور نیز نامیده می شود) ، یک لیوان و یک ضمیمه شلاق است. هر یک از این پیوست ها را می توان به راحتی به موتور وصل کرد که به دیوار وصل می شود و سرعت و قدرت را کنترل می کند. همه آنها از نظر ماشین ظرفشویی ، قابل شستشو و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

در حالی که محفظه موتور محکم احساس می شود و قطعات فلزی بسیار خوب ساخته شده اند ، تیغه ها خیلی تیز نیستند. به گفته این ، آنها هنوز هم به اندازه کافی تیز هستند تا انواع مواد غذایی را مرطوب ، خشک یا حتی یخ زده خرد کنند.

یک شماره گیری روشن وجود دارد که دارای 6 تنظیم سرعت مختلف است و به شما این امکان را می دهد تا نیرو را برای آنچه مخلوط می کنید تنظیم کنید. این کنترلرهای قدرت در مقایسه با سایرین به طرز خارق العاده ای طراحی شده و قابل استفاده هستند. همچنین دکمه “توربو” وجود دارد که در صورت نیاز بدون نیاز به چرخاندن شماره گیری ، به آن قدرت اضافی می دهد.

طبق دستورالعمل دستورالعمل ، مخلوط کردن مایعات داغ نامناسب است. هیچ توضیحی دقیق درباره آن مسئله داده نشده است. شاید این به دلیل شکسته شدن مایعات داغ باشد که خطر برای کاربر و گوشت کوب ایجاد می کند. به همین دلیل مشخص نیست که آیا این دستگاه برای تهیه سوپ مناسب است یا خیر.

OXA Smart Powerful به صورت عمودی ساخته شده است بنابراین بدون تسلط بر فضا بر روی گوشه پیشخوان قرار می گیرد. بعضی ها ممکن است فکر کنند خیلی کوچک است ، اما باور کنید ، برای هر کاری که می خواهید انجام دهید به اندازه کافی بزرگ است- مگر اینکه به دنبال مخلوط کردن سیمان باشید!

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. Breender BSB510XL Control Grip Immersion Blender – بهترین کیفیت
  راستش را بخواهید ، من همیشه از محصولات Breville لذت می برم. ساخت و کیفیت آنها به طور معمول بسیار مناسب است و موردی که در این معاملات وجود دارد نیز از این قاعده مستثنی نیست. قدرتمند و در عین حال بی سر و صدا ، خود دستگاه آشپزی را بسیار راحت تر کرده است.

نقد و بررسی گوشت کوب برقی Breville BSB510XL Control
طرفداران
قدرت بالا
پیوست های مفید
کارآمد
بادوام
منفی
نمی توان مکعب های یخی کامل را خرد کرد
بسیار بلند
جای تعجبی نیست که Breville Control Grip با بهترین کیفیت میکسر غوطه وری توسط یک مجله پیشرو مصرف کننده شناخته شده است. ساخته شده با فولاد ضد زنگ ، این دستگاه از دوام ماشین آلات و عملکرد طولانی مدت بدون نگرانی در مورد هرگونه مشکل خرابی اطمینان می دهد.

با داشتن 15 متغیر سرعت متغیر ، این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بافت مورد نظر خود را بدست آورند ، و اطمینان حاصل کنند که همه مواد به طور یکنواخت و کاملاً مخلوط می شوند. تمیز کردن همه ضمیمه ها آسان است که علاوه بر آن. آنها همچنین بسیار کاربردی هستند.

به عنوان مثال ، ضمیمه شلاق باعث ضرب و شتم ضرب و شتم تخم مرغ و تهیه کرم شلاق می شود. کاسه خرد کردن فقط اندازه مناسبی برای خرد کردن سبزیجات ، پیاز و… است. شاید لازم نباشد که یک غذای بزرگ پردازنده مواد غذایی بسیار خوب ریحان را تهیه کنید. Breville به خودی خود یک پردازنده مواد غذایی است.

تنها نگرانی من این است که واحد چقدر بلند است. بسیار سنگین است و باعث می شود هنگام مکث هنگام استفاده ، آن را در حالت ایستاده قرار دهید. صرف نظر از طول نامطلوب ، من هنوز هم این محصول را به شدت توصیه می کنم.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. گوشت کوب دست 2 – 1 در قدرت KOIOS – بهترین قدرت بالا
  جدای از ترکیب خوب ، KOIOS اکنون یکی از قدرتمندترین گوشت کوب های بازار است. اگرچه تنها نیمی از قیمت بسیاری از مارک های معروف دیگر است ، اما طراحی بیرونی آن نشان داده است که از هر روند عبوری برتری دارد و به نظر می رسد ساخته شده برای ماندگاری کامل باشد.

KOIOS قدرتمند 2 در 1 بررسی نقوش دست
طرفداران
نویز پایین
قدرتمند
تمیز کردن و ماشین لباسشویی آسان
دستی
ارزان
منفی
خیلی سنگین
گرم شدن آسان
در بالای دسته دارای یک شماره گیر قابل تنظیم است که می تواند سرعت را افزایش یا کاهش دهد و به آن برای دستیابی به طیف گسترده ای از بافت کمک می کند. همچنین دارای یک دکمه بیرون ریز برای جدا کردن پیوست ها برای تمیز کردن آسان است ، این یک پیاده سازی مفید است که بسیاری از مدل های قدیمی از آن فاقد آن بودند.

علاوه بر این ، دستورالعمل ها کاملاً واضح هستند و بر استفاده بی خطر تأکید می کنند ، و سادگی این گوشت کوب کار را آسان می کند. با توجه به تیغه های استیل ضد زنگ ، موتور آنها را قادر می سازد تا به سرعت کافی برسند تا بتوانند به اندازه کافی گرمای اصطکاک ایجاد کنند تا مواد را در کمتر از شش دقیقه به مایعات گرم تبدیل کنند.

یک هشدار وجود دارد که بیش از دو دقیقه از دستگاه به طور مداوم استفاده نکنید ، با این هدف که آن را از گرمای بیش از حد محافظت کنید. توصیه من: بگذارید بین هر چرخه حدود 20 ثانیه استراحت کند و سپس استفاده از آن را برای 2 دقیقه دیگر ادامه دهید.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. KitchenAid KHB2351CU 3 سرعته – بهترین نوع برای غذای کودک
  بگذارید این حرف را بزنم که این محصول به نظر می رسد ساخته شده ، آسان برای استفاده و بسیار قدرتمند است. این گوشت کوب 3 سرعته نه تنها به شما امکان می دهد تا برای تهیه اسموتی ، شیرینی خامه ای و سوپ ها مخلوط ، خرد کنید ، خرد کنید ، پوره و شلاق بزنید ، بلکه در تهیه غذای کودک نیز کار خارق العاده ای انجام می دهد.

KitchenAid KHB2351CU 3 بررسی سرعت مخلوط کردن دست
طرفداران
عمل ساده
ماشین ظرفشویی ایمن
سریع و راحت
منفی
فنجان گوشت کوبنده نامطلوب
ضمیمه هلی کوپتر مواد غذایی ضعیف ساخته شده است
برخلاف دیگران ، برای برخی از پیوست ها دارای یک کیسه ذخیره سازی است که اگر معمولاً به اطراف خود سفر می کنید ممکن است خوب باشد. همچنین گنجانیده شده و ضمیمه هلی کوپتر کوچک برای گزینه های نامحدود و تطبیق پذیری بیشتر است.

به طور خاص ، اتصال چوب هلی کوپتر برای پردازش پنیرهای سخت ، آجیل و ایجاد پوسته های پوسته پوسته گراهام بسیار عالی است ، در حالی که این ویس قادر به شلاق زدن خامه ، ضرب و شتم تخم مرغ و مخلوط کردن چیزها است. با این حال ، ممکن است شلاق کرم نسبت به یک میکسر اختصاصی زمان بیشتری ببرد.

جنبه هایی وجود دارد که من در مورد جام گوشت کوب کاملا ناامید شده ام. در مرحله اول ، بسیار مستعد خراش دادن است اگرچه هنگام نگه داشتن آن بسیار محتاط بوده ام.

بعد ، ایجاد چلپ چلوپ بسیار ساده است ، هر چقدر هم که آهسته سعی کنم بروم. شما ممکن است در سراسر پیشخوان اسپلت بخورید و در نهایت هدر دهید بسیاری از مواد غذایی. بهتر است اگر این قسمت با درب و سوراخ در وسط ساخته شده باشد که بر قسمت غوطه وری گوشت کوب مخلوط شود تا از پرش مواد غذایی جلوگیری شود.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. گوشت کوب دست فوق العاده استیک Mueller – بهترین امتیاز توسط مشتری
  بار دیگر ، مارک مولر مرا ناامید نمی کند. از بیرون ، این محصول زیبا و محکم به نظر می رسد اما کمی در کنار آن قرار دارد و یک موتور قدرتمند 500 واتی و عملکردی عالی با قیمتی کمتر از 30 دلار ارائه می دهد.

نقد و بررسی Blender Hand Mueller Ultra Stick
طرفداران
طراحی پیشرفته
تطبیق پذیری
مقرون به صرفه
منفی
بند ناف
با توجه به اندازه جمع و جور و سنگین نبودن آن بسیار راحت تر از یک گوشت کوب سنتی است که معمولاً بزرگتر و حجیم تر است و فضای بیشتری را اشغال می کند. از 2 فشار فشرده موجود (حالت روشن / خاموش و توربو) استفاده راحت است. ، و مقدار زیادی از غذا را می توان به راحتی مخلوط کرد ، چه از گوشت کوب به عنوان هلی کوپتر ، چرخ و یا میکسر استفاده می کنید.

علاوه بر این ، کاربران می توانند برای انجام طیف گسترده ای از فعالیت های پخت و پز مانند شلاق تخم مرغ ، مخلوط کردن کره بادام زمینی ، میوه های پوره شده ، ضرب و شتم تخم مرغ و مخلوط اسموتی ، از اتصالات S شکل و شلاق استفاده کنند.

با این وجود ، پیوست خیلی راحت به تنهایی در حین کار خاموش می شود.

خلاء ایجاد شده توسط عمل مخلوط شدن درون فنجان مخلوط از فولاد ضد زنگ باعث پیچ خوردگی اتصال می شود. باید روش ایمن تری برای قفل کردن این قسمت ها وجود داشته باشد. همچنین عدم وجود درب برای پوشاندن اتصالات یک مسئولیت است زیرا تیغه در معرض در صورت عدم استفاده می تواند خطرناک باشد.

در کل ، Mueller Ultra-Stick دستگاه مناسبی با این قیمت است. آیا این برای همیشه ادامه خواهد یافت؟ شانسی وجود ندارد. آیا می توانید همزمان با آن مقدار زیادی از مکعب های یخ خرد کنید؟ بعید نیست آیا می توانید هر روز 3 ساعت آن را اجرا کنید؟ ایده ی خوبی نیست. اما اگر برای استفاده از منزل سبک به یک گوشت کوب غوطه وری نیاز دارید ، شاید این موضوع قابل توجه باشد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید
سؤالات متداول

 1. چگونه می توانم گوشت کوب غوطه وری را تمیز کنم؟
  تمیز کردن گوشت کوب غوطه وری یک فرایند سریع و آسان است. یكی از ساده ترین راه ها ، چرخاندن آن در آب صابون داغ برای چند ثانیه است.
 2. آیا گوشت کوب غوطه وری می تواند یخ را خرد کند؟
  از لحاظ تئوریکی ، می توانیم از گوشت کوب غوطه وری برای خرد کردن یخ استفاده کنیم. با این حال ، از تجربه شخصی من ، بهتر است در یک زمان سعی نکنید خیلی زیاد مکعب های یخ خرد کنید.
 3. آیا می توانیم با گوشت کوب غوطه وری ، خامه تازه را درست کنیم؟
  به جای استفاده از میکسر ایستاده یا یک پردازنده مواد غذایی فقط برای یک کیفیت کوچک از کرم تازه شستشو ، می توانید از یک میکسر دستی برای انجام سریع و کارآمد این کار استفاده کنید.

فقط تمام مواد را در یک کاسه ترکیب کنید ، سپس آنها را با سرعت زیاد کنار هم بزنید تا قله های نرم تا سفت شکل بگیرند (برای حدود 15-20 ثانیه).

4- آیا می توانید گوشت کوب غوطه وری را درون سوپ داغ قرار دهید؟
کاملا بله. تهیه سوپ های گرم تقریباً دقیقاً همان کاری است که این دستگاه برای آن طراحی شده است. استفاده از آن بر روی مخلوط های داغ تقریباً هیچ مشکلی ندارد.

Filed under: گوشت کوب

پست های مرتبط در گوشت کوب ها
Braun Immersion Blender Review: Blender دستی Multiquick 7

نقدی بلندر Vitamix 5300
نقص بلندکننده Vitamix 5300: مخلوط پر مصرف برای آشپزخانه منزل

بهترین بررسی شخصی Blenders 2020
5 بهترین گوشت کوب برتر شخصی در سال 2020 – راهنمای و بررسی خریدار

بهترین بررسی Vitamix Blenders 2020
بهترین مخلوط های Vitamix 2020 – راهنمای و بررسی خریدار

بهترین بررسی Ninja Blender 2020
بهترین مخلوط های نینجا سال 2020 – راهنمای و بررسی خریدار

پاسخ دهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>