فرمانداران برای محافظت از خود در برابر تغییرات آب و هوایی به بودجه روی آورده اند

[ad_1]

ساکرامنتو، کالیفرنیا (AP) – بودجه ایالتی آنها مملو از پول است و فرمانداران دموکرات و جمهوری خواه می خواهند مقداری درآمد پیش بینی نشده را صرف پروژه هایی با هدف کند کردن تغییرات آب و هوایی و محافظت از آن در برابر اثرات سیل و جنگل ها، آتش سوزی به هوای کثیف کنند. .

فرمانداران دموکرات مانند گاوین نیوسام از کالیفرنیا و جی اینسلی از واشنگتن در مورد برنامه های خود برای افزایش هزینه ها در پروژه های آب و هوایی، از جمله گسترش دسترسی به وسایل نقلیه الکتریکی و ایجاد تسهیلات ذخیره انرژی پاک بیشتر، مانند انرژی خورشیدی، شفاف هستند. نیوزوم معتقد است تغییرات آب و هوایی یکی از پنج «تهدید وجودی» است که پرجمعیت‌ترین کشور این کشور هنگام رونمایی از بودجه پیشنهادی خود در هفته گذشته با آن مواجه است.

در ایالت های تحت رهبری جمهوری خواهان، فرمانداران می خواهند از جوامع در برابر بلایای طبیعی و خشکسالی محافظت کنند، اگرچه بسیاری از آنها این هزینه ها را به گرم شدن کره زمین مرتبط نمی کنند.

فرماندار آریزونا، داگ دوسی، هفته گذشته به دلیل خشکسالی که غرب ایالات متحده را فراگرفته است، یک میلیارد دلار زیرساخت آبی پیشنهاد کرد و منابع آب را به شهرها و مزارع کاهش داد. برد لیتل، فرماندار آیداهو، که نقش تغییرات آب و هوایی در تشدید آتش سوزی های جنگلی را تصدیق کرد، 150 میلیون دلار برای پنج سال هزینه اطفای حریق، به علاوه آتش نشانان جدید پیشنهاد کرده است. در کارولینای جنوبی، فرماندار هنری مک مستر از قانونگذاران خواست تا 300 میلیون دلار پول فدرال، از جمله برای محافظت از خط ساحلی ایالت در برابر سیل، فرسایش و خسارت طوفان، خرج کنند.

او هنگام رونمایی از بودجه پیشنهادی ایالتی خود که شامل 17 میلیون دلار نیز می شود، پس از طوفان و سایر موارد طبیعی گفت: “من نمی توانم استفاده آبرومندانه تر از پول مالیات دهندگان را به جز محافظت از این املاک بکر برای نسل های آینده کارولینای جنوبی فکر کنم.” بلایا

پیشنهادات استانداران تنها اولین گام در مذاکرات بودجه است و آنها باید با قانونگذاران ایالتی در مورد جزئیات نهایی کار کنند. بسیاری از فرمانداران برنامه های خود را در هفته های آینده منتشر خواهند کرد و برخی از آنها قبلاً اولویت های خود را تلگراف کرده اند. فرماندار نیویورک، کیتی هوچول، یک دموکرات، از آدرس خود در ایالت برای درخواست 500 میلیون دلار هزینه برای پروژه های بادی فراساحلی استفاده می کند.

بحث‌های امسال در مورد چگونگی خرج کردن پول مالیات دهندگان نه تنها به این دلیل است که بسیاری از ایالت‌ها مازاد بودجه زیادی را مشاهده می‌کنند، بلکه به این دلیل است که نادیده گرفتن تأثیرات منفی تغییر الگوهای آب‌وهوا به طور فزاینده‌ای دشوار می‌شود. با ادامه خشکسالی در بیشتر مناطق غرب، آتش سوزی غیرعادی در ماه دسامبر در محله کلرادو در نزدیکی بولدر رخ داد. گردبادهای مرگبار خارج از فصل، کنتاکی را ویران کرد و چندین طوفان به سواحل خلیج فارس رسید. دمای هوا در پایان تابستان در شمال غربی اقیانوس آرام به سطوح گرم و بی سابقه رسید.

«بحران آب و هوا یک امر انتزاعی نیست. این چیزی است که من و هر فرماندار ایالات متحده و من باید تقریباً به صورت هفتگی با آن دست و پنجه نرم کنیم.

در همین حال، بسته 2 تریلیون دلاری ابتکارات اجتماعی و زیست محیطی جو بایدن، رئیس جمهور دموکرات، در کنگره متوقف شده است و چشم انداز پول بیشتر فدرال برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را نامشخص می کند. ایالت های تحت رهبری دموکرات ها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق جمهوری خواه، نقش بزرگ تری در توسعه سیاست آب و هوا ایفا کرده اند.

اکثر ایالت ها غرق در پول هستند زیرا جمع آوری مالیات فراتر از انتظارات به دلیل هزینه های مصرف کننده قوی و افزایش قیمت ها است که در مجموع باعث افزایش درآمد مالیات بر فروش می شود. علاوه بر این، ایالت‌ها میلیاردها دلار برای کاهش همه‌گیری فدرال می‌پذیرند و پس از تصویب لایحه ۱ تریلیون دلاری کارهای عمومی توسط کنگره در نوامبر، در حال آماده‌سازی برای افزایش چشمگیر پول زیرساخت‌های فدرال هستند. علاوه بر افزایش هزینه های آب و هوایی، کشورها به دنبال سودهای غیرمنتظره برای پر کردن ذخایر خود، کاهش مالیات، افزایش بودجه برای آموزش و افزایش مسکن ارزان قیمت هستند.

کالیفرنیا محل جاه‌طلبانه‌ترین هزینه‌های آب و هوایی است، نیوسام خواستار 22 میلیارد دلار برای پروژه‌های مختلف طی پنج سال آینده است. بخش عمده ای از این هزینه به پروژه های حمل و نقل مانند برقی کردن اتوبوس های مدرسه و گسترش ایستگاه های شارژ در جوامع محروم اختصاص می یابد. او همچنین 2 میلیارد دلار دیگر برای توسعه و ذخیره انرژی پاک پیشنهاد کرد.

شرکت های مستقر در کالیفرنیا که برای مقابله با تغییرات آب و هوا و توسعه فناوری های سبز کار می کنند، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی باشند. از طریق برنامه هایی برای ساخت مسکن بیشتر در راهروهای مرکز شهر و قابل تردد کردن جوامع، News در پیشنهاد بودجه خود تلاش هایی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی انجام داده است.

جارد پولیس، فرماندار کلورادو و قانونگذاران متعهد شده اند که سرمایه گذاری در آتش سوزی های جنگلی، مانند اضافه کردن تجهیزات آتش نشانی و آموزش آتش نشانان، پس از آتش سوزی ماه گذشته در بولدر کانتی افزایش یابد. فرماندار حزب دمکرات برای چنین تلاش هایی حدود 75 میلیون دلار درخواست کرده است و قانونگذار تحت رهبری دموکرات ها سیگنال بیشتری داده است.

پولیس همچنین می‌خواهد 425 میلیون دلار برای برق‌رسانی ناوگان اتوبوس‌ها و کامیون‌ها، نظارت هوایی و زمینی بر انتشار نفت و گاز و موارد دیگر هزینه کند.

«از سیل‌های شدید گرفته تا آتش‌سوزی‌های بزرگ تا سیگنال‌های ظاهراً بی‌پایان ازن، سلامت درازمدت کشور ما در خطر است. استیو فنبرگ، رهبر اکثریت سنای کلرادو، گفت: ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم این هنجار جدید نیست.

میشل لوچان گریشام، فرماندار نیومکزیکو، یک دموکرات، از قانونگذار ایالتی خواسته است تا بودجه ایجاد “دفتر تغییرات آب و هوایی” با 15 کارمند و بودجه اولیه 2.5 میلیون دلاری را تامین کند.

این امر استانداردهای آلایندگی وسایل نقلیه را اجرا می کند و اقتصاد کشور را به نقطه ای می رساند که به همان اندازه کربن از جو آزاد می شود. دولت او جزئیات محدودی از این پیشنهاد ارائه کرده است.

اگرچه آنها ابتکارات اقلیمی را در اولویت قرار می دهند، اما بسیاری از فرمانداران این برنامه ها را با نیاز به حمایت از اقتصاد فعلی کشورشان با تغییر وابستگی به سوخت های فسیلی متعادل می کنند. در نیومکزیکو، تولید نفت و گاز طبیعی در زمان لوان گریشام به بالاترین سطح خود رسید. حداقل یک چهارم از بودجه عمومی دولت را می توان در درآمدهای صنعت نفت و گاز – ارائه آموزش عمومی، مراقبت های بهداشتی و سایر خدمات جستجو کرد.

در برخی ایالت ها، قانونگذاران کسانی هستند که هزینه های آب و هوایی را مدیریت می کنند. دموکرات‌ها که مجلس قانونگذاری مریلند را کنترل می‌کنند، به دنبال اقدامی در مورد تغییرات آب و هوایی هستند که باعث کاهش انتشار متان، مدرن‌سازی شبکه برق و سرمایه‌گذاری در فناوری‌های سبز می‌شود.

بسته مورد مذاکره، هدف کشور برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را تسریع خواهد کرد. برنامه فعلی کاهش 40 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای از سال 2006 تا 2030 است. برنامه های جدید دموکرات ها افزایش این کاهش به 60 درصد است.

آنها همچنین می‌خواهند تا سال 2045 هدفی را برای دستیابی به بی‌طرفی کربن تعیین کنند، که به معنای حذف حداقل کربن از جو است. پول برنامه های آب و هوایی می تواند از مازاد بودجه 4.6 میلیارد دلاری ایالت و زیرساخت های فدرال تامین شود.

دموکرات‌های مریلند اعضای کافی برای غلبه بر هرگونه وتوی فرماندار جمهوری‌خواه لری هوگان دارند، اگرچه او قبلاً از تلاش‌ها برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای حمایت کرده بود.

سناتور دموکرات پل پینسکی گفت که پیشبرد سیاست آب و هوا دارای مزایای سیاسی است، به ویژه در این ایالت، که محل استقرار خلیج چساپیک، بزرگترین خور کشور است. همه قانونگذاران مریلند و حدود دو سوم فرمانداران ایالات متحده موافق انتخاب مجدد در سال جاری هستند.

پینسکی گفت: «من فکر می‌کنم قانون‌گذاران می‌خواهند بتوانند در چیزی مشارکت داشته باشند و مردم باید پاسخگو باشند. آیا محیط زیست از این نوع اقدام جسورانه حمایت می کند یا خیر؟

___

نویسندگان آسوشیتدپرس، جیم اندرسون در دنور؛ جاناتان جی. کوپر در فینیکس; راشل لا کورته در المپیا، واشنگتن؛ میشل لیو در کلمبیا، کارولینای جنوبی؛ کیت ریدلر در بویس، آیداهو؛ و برایان ویت از آناپولیس، مریلند، در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum https://www.kusadasibest.comkusadasi escortmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme