قیمت انواع بهترین ماژیک هایلایت

اگر دانش آموز ، بهترین ماژیک هایلایت دانشجو یا خواننده حرفه ای هستید ، به احتمال زیاد تاکنون با جادوی مارکینگ سروکار داشته اید. جادوی نشانگر ، که به عنوان برجسته جادویی نیز شناخته می شود ، نوع خاصی از جادو است که برای علامت گذاری بخشی از متن استفاده می شود. ماهیت این جادو مشخص است ، یعنی وقتی با این جادو خطی را روی متن ترسیم می کنید ، متن قابل مشاهده است و پوشیده نیست. جادوی نشانگر را نمی توان روی کاغذ پاک کرد در حالی که می توان آن را به راحتی روی شیشه یا تخته سفید پاک کرد. بهترین ماژیک هایلایت در این مقاله 8 جادوی باکیفیت موجود در بازار را مرور خواهیم کرد.
1) نشانگر سحر و جادو Fabre Castel Pastel مدل کد 38

آیا استدلر بهترین ماژیک هایلایت است؟

Faber-casell یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم التحریر در جهان است. این شرکت آلمانی در سال 1761 توسط کاسپر فابر تأسیس شد و قدیمی ترین تولید کننده لوازم التحریر است. به دلیل کیفیت و تنوع بالا ، محصولات این شرکت در بازارهای بهترین ماژیک هایلایت جهانی فروش بسیار خوبی دارند.

سحر و جادو Fabre Castel Pasteley Magic Marker نوک تخت 38 دارد و رنگ آن به گونه ای است که باعث تحریک چشم ها نمی شود. این جادو در 6 رنگ زیبا و با بهترین کیفیت طراحی شده است.
Stabilo یک شرکت لوازم التحریر قدیمی و پیشرو است که در آلمان مستقر است. جالب است بدانید که اولین نشانگر جادویی به نام Stabilo Boss توسط شرکت Stabilo تولید و به بازار عرضه شده است. محصولات Stabilo از تنوع ، خلاقیت و کیفیت بهترین ماژیک هایلایت بالایی برخوردار هستند و بسیار محبوب هستند.

کاربرد بهترین ماژیک هالایت در کجاست؟

نشانگر Stabilillo Luminator نوک تخت دارد و برخلاف بیشتر جادوها ، نوک آن از الیاف ساخته شده است. این جادو ویژگی های منحصر به فردی دارد. در سالهای اخیر ، Stabilo از دانش ارگونومیک برای طراحی محصولات خود استفاده کرده است. طراحی ارگونومیک این جادو فشار دادن انگشتان را هنگام نوشتن غیرممکن می کند. طراحی بدنه جادویی Stabilo به گونه ای است که میزان جوهر قابل مشاهده است.

بیشتر جادوگران هنگام باز و قرار گرفتن در معرض بهترین ماژیک هایلایت هوا خشک و غیرقابل استفاده می شوند ، اما جوهر این جادو مبتنی بر آب است و در صورت وجود هوا تا 4 ساعت دوام می آورد و خشک نمی شود. این جادو مشکلی برای نشت جوهر فشار قوی ندارد و می توانید با اطمینان از این جادو در مکان های با فشار بالا مانند هواپیماها استفاده کنید. ذات این جادو از رنگ و درخشندگی بی نظیری برخوردار است ، دوام آن زیاد است و زیبایی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.
نشانگر آرم پاستیل 6 رنگ Boos Original یکی از بهترین مارک های مارک Stabilo است. این جادو در بسته شش نفره ارائه می شود و دارای رنگ های بسیار زیبا و نرم است. جوهر این جادو مبتنی بر آب است و اگر بدون درب باشد و در مجاورت بهترین ماژیک هایلایت هوا باشد ، به مدت 4 ساعت خشک نمی شود. نوک این جادو دارای دو ضخامت است و می توانید با آن خطوط نازک 2 میلی متر و خط های ضخیم 5 میلی متر بکشید.

اغلب ما عادت داریم هنگام مطالعه زیر نکات جذاب یا مهم متن پیش روی خود خط بکشیم. این کار موجب به خاطر سپردن بهتر نکات یا پیداکردن سریع‌تر آن در مواقع ضروری می‌شود. ماژیک هایلایت دلی دارای نوک تخت، و جنس نمد می باشد. این ماژیک در برابر نور و کم رنگ شدن مقاوم است. ماژیک دلی دارای بدنه ارگونومیک و همرنگ با جوهر آن است. باید خاطر نشان کنم که این ماژیک محصول چین می باشد و در بسته 4تایی با رنگ های سبز ، زرد ، نارنجی و صورتی است.سایت پرفروشترین، خرید ماژیک علامت گذار دلی را به شما پیشنهاد می کند.

منبع : سایت پرفروشترین